کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
سلام
من در دالاس خیابان PETERSON LANE یه اپارتمان اجاره کردم ولی بنا ه دلایلی دارم میرم هیوستن و می خوام خونه رو تحویل بدم البته 2-3 ماهی خونه رو دارم اگه از دوستان تازه وارد با کسانی که یه مدتی دنبال جا می گردند علاقه مند بود اطلاع بده...
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان: pefa ، MAHDI2012 ، mohamadir
(2013-08-27 ساعت 07:19)Us1346 نوشته:  سلام ،دوستانی که دنباله یک جای خوب و امن برای زندگی میگردند پیام بدین .این جائی که من زندگی میکنم ،جای خوبه ،امن و خونه هاش خوبه .

سلام دوست عزیز میشه لطف کنی بگی آدرسی که میگی کجاست؟ورسی از لطفت
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mohamadir
(2013-09-04 ساعت 15:28)imifranki نوشته:  [quote='Us1346' pid='402575' dateline='1377571759']
سلام ،دوستانی که دنباله یک جای خوب و امن برای زندگی میگردند پیام بدین .این جائی که من زندگی میکنم ،جای خوبه ،امن و خونه هاش خوبه .

7421frankford road,Dallas
شماره کیس : ***34
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه:May 2012
تاریخ کلیرانس:1June 2012
تاریخ دریافت ویزا:4 ,July 2012
تاریخ ورود به آمریکا :september 2012, 5
تاریخ دریافت گرین کارت :,1october 2012
تعداد نفرات همراه با این کیس:2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
يلدا جان مرسي از معرفي.
دوستان كسي در رابطه با ماشين ميتونه كمكم كنه؟ جايي نزديك اديسون سراغ داريد براي خريد ماشين؟مرسي
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-08 ساعت 06:57)nina22 نوشته:  يلدا جان مرسي از معرفي.
دوستان كسي در رابطه با ماشين ميتونه كمكم كنه؟ جايي نزديك اديسون سراغ داريد براي خريد ماشين؟مرسي

بهترین جا سایت http://dallas.craigslist.org/ هستش برای خرید ماشین در ضمن تو Carrollton چند تا دیلر هستن میتونید به اونجاها هم سر بزنید
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، nina22 ، mahdis ، mohamadir ، alirezanz ، جهان20
توجه

با تشکر از دوست عزیزمون برای راهنمایی شون به سایت کراگزلیست که کاملا" به حق و صحیح هم هست فقط خواستم به عنوان یه داداش کوچک که شما رو ندیده ولی سعی در ایمن بودنتون داره تقاضا دارم به خاطر برخی مسائلی که در ایام گذشته از این سایت به گوش رسیده تدابیر لازم رو در نظر بگیرید.

برای مواردی چون خرید هایی از این دست سعی کنید در اماکن عمومی قرار ملاقات بگذارید. اقلام ریز چون موبایل و غیره که اکثرا" می خواهند به مکانشان مراجعه کنید با تدبیر از پیش جلو بروید یا نادیده بگیرید 100 دلار گرانتر خیال راحت تر... اگر مورد بسیار ارزان و کیفیت بالا بنظر می رسید 1% شک عقلانی است و موجب احتیاط است. چنانچه مورد 1 دل نه 100 دل شما عاشق کرده رو به مکانی می کشاند حداقل با اطلاع دیگران و 2 نفره مراجعه کنید.

سلامتی و شادی شما ارزوی هر هموطنی است .

کوچک مهاجرسراییان
MaxSmile
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
از دوستانی که می خوان تشریف ببرن امریکا ظرف نهایتا 1-2 هفته دیگه اگه امکان داره می خوام بهشون زحمت بدم و برای بدر شوهرم 2 بسته قرصشونو که تمام شده براشون بفرستم .ممنون می شم .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mohamadir ، alirezanz ، Alex 2014
(2013-09-08 ساعت 11:35)maxsupermax نوشته:   توجه

با تشکر از دوست عزیزمون برای راهنمایی شون به سایت کراگزلیست که کاملا" به حق و صحیح هم هست فقط خواستم به عنوان یه داداش کوچک که شما رو ندیده ولی سعی در ایمن بودنتون داره تقاضا دارم به خاطر برخی مسائلی که در ایام گذشته از این سایت به گوش رسیده تدابیر لازم رو در نظر بگیرید.

برای مواردی چون خرید هایی از این دست سعی کنید در اماکن عمومی قرار ملاقات بگذارید. اقلام ریز چون موبایل و غیره که اکثرا" می خواهند به مکانشان مراجعه کنید با تدبیر از پیش جلو بروید یا نادیده بگیرید 100 دلار گرانتر خیال راحت تر... اگر مورد بسیار ارزان و کیفیت بالا بنظر می رسید 1% شک عقلانی است و موجب احتیاط است. چنانچه مورد 1 دل نه 100 دل شما عاشق کرده رو به مکانی می کشاند حداقل با اطلاع دیگران و 2 نفره مراجعه کنید.

کوچک مهاجرسراییان
MaxSmile

ممنون از شما دوست عزیز بابت این تذکرتون ولی کلا به نظر من نه تنها در مورد خرید از این سایت بلکه هرجایی و به هرنحوی که باشه باید جانب احتیاط رو رعایت کرد و حواسمون به همه جوانب باشه شوهر من یک هفته پیش از همین سایت ماشین خرید با قیمت خیلی مناسب و خوب برای همین من این سایت رو توصیه کردم
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، kasrafo ، maxsupermax ، nina22 ، roeentan ، yalda91 ، alirezanz
(2013-09-08 ساعت 17:18)golesang نوشته:  

کوچک مهاجرسراییان
MaxSmile

ممنون از شما دوست عزیز بابت این تذکرتون ولی کلا به نظر من نه تنها در مورد خرید از این سایت بلکه هرجایی و به هرنحوی که باشه باید جانب احتیاط رو رعایت کرد و حواسمون به همه جوانب باشه شوهر من یک هفته پیش از همین سایت ماشین خرید با قیمت خیلی مناسب و خوب برای همین من این سایت رو توصیه کردم
خواهش دارم آبجی .
منم دوماه پیش ماشینمو از همین سایت خریدم ... منم اولش تاکید بر صحت فرمایشاتتون کرده ازتون سپاسگزارم . احتیاط شرط عقله.Big Grin
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: nina22 ، yalda91 ، alirezanz
سلام به تمام دوستای گلم
هر کی طی 1 ماه 2 ماه دیگه از اصفهان یا تهران میاد داالاس ممنون میشم اگه برام پیام بذاره
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن
(2013-09-08 ساعت 19:38)maxsupermax نوشته:  
(2013-09-08 ساعت 17:18)golesang نوشته:  

کوچک مهاجرسراییان
MaxSmile

خواهش دارم آبجی .
منم دوماه پیش ماشینمو از همین سایت خریدم ... منم اولش تاکید بر صحت فرمایشاتتون کرده ازتون سپاسگزارم . احتیاط شرط عقله.Big Grin

در خصوص سایت http://dallas.craigslist.org/ کاملا با مکس سوپرمکس و گل سنگ عزیز موافقم
ما هم 3 سال پیش ماشینمون رو از همین سایت خریدیم و خیلی راضی هستیم ( البته اینم بگم خیلی سرچ کردیم و چندین مورد رو دیدم بعد تصمیم گرفتیم ) و همچنین جدیدا هم چند قلم خریدم که به قول دوستمون مکس سوپرمکس باید در مکان عمومی قرار ملاقات باشه و کلیه جوانب احتیاط رو رعایت کرد ( همیشه توی این سایت به یک یا دو مورد بازدید برای خرید اکتفا نکنید ) ...Cool
در کل برای خرید ماشین من هم این سایت رو پیشنهاد میکنم nina جان و همسر من هم آشناهایی داره ازشون سوال میکنم اگه موردی بود براتون میگم فقط اگه میتونید توی خصوصی برام بنویسید شرایط خریدتون چیه

همه دوستان موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، nina22 ، soheilbadami ، mirman ، اریوبرزن ، alirezanz ، Alex 2014
دوستان قیمت اجاره یه خونه متوسط وکوچیک تودالاس چنده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-08 ساعت 23:14)BEROLIN نوشته:  دوستان قیمت اجاره یه خونه متوسط وکوچیک تودالاس چنده؟
دوست عزیز از 400$ شروع میشه ( محله های متوسط ) تا 1000$
بستگی به موقعیت محلی داره
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، اریوبرزن ، alirezanz
سلام ..یه سوال کامپوتری
کامپیوترم رو ویندوزش رو عوض کردم اما اورجینال نیست..هی پیغام میده که شما ممکنه مجرم شناخته بشید.
1-کسی میدونه اگه همیجوری ادامه بدیم پی میشه؟؟ Smile
2- دوستان کسی یا جایی رو سراغ دارند که بدم ویندوز رو اورجینال عوض کنه ؟ حدود قیمتی رو دارید>
ممنون
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، battosai ، alirezanz
دوستان خيلي ممنونم براي راهنماييتون. توي سايت http://dallas.craigslist.org/ قسمت owner رو بيشتر سرچ كنم يا dealer؟منظورم بيشتر اينه كه خريد از كدوم بهتره؟
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، yalda91 ، kasrafo ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان