کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
کسی میدونه محدودیت سرعت تو تگزاس چنده ؟؟

تو شهرو جاده های خارج شهر و همین طور بزرگ راه های بین ایالتی !

ممنون میشم جواب بدیدSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir ، alirezanz
(2013-09-14 ساعت 19:52)saman98 نوشته:  کسی میدونه محدودیت سرعت تو تگزاس چنده ؟؟

معمولا" داخل شهر speed limit 30-40 هست و اتوبانها هم بستگی به اتوبان داره

dallas pkwy speed limit 65
Central Expressway (75 ) speed limit 65
Sam Rayburn Tollway (121) speed limit 70
LBJ ( 635 ) speed limit 65

که معمولا" هر چی که سرعت زده باشه شما تا 5 مایل بالاتر میتونید برید ...
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: A.R.R ، yalda91 ، Lindsay Wagner ، soheilbadami ، mirman ، mohamadir ، alirezanz ، Alex 2014
دوستان کسی دالاس نمی ره ؟من باید قرص برای پدر شوهرم بفرستم با نسخه .ممنون میشم اگه پیغام بدید .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mohamadir
کسی می دونه کرایه اتوبوس از هیوستن به دالاس چنده؟من بلیط برای هیوستن گرفتم ولی نمی خوام توهیوستن بمونم .لطفا جواب بدید چون باید حساب کنم بلیط راکنسل کنم وبرای دالاس بگیرم یا اینکه بیام هیستون وبااتوبوس برم دالاس .کدام به صرفه تره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، mohamadir
(2013-09-15 ساعت 10:14)BEROLIN نوشته:  کسی می دونه کرایه اتوبوس از هیوستن به دالاس چنده؟من بلیط برای هیوستن گرفتم ولی نمی خوام توهیوستن بمونم .لطفا جواب بدید چون باید حساب کنم بلیط راکنسل کنم وبرای دالاس بگیرم یا اینکه بیام هیستون وبااتوبوس برم دالاس .کدام به صرفه تره؟

سایت GREYHOUND.COM مربوط به اتوبوس است. قیمت اتوبوس چندتا نرخ داره که اگه از قبل رزرو کنید فعلا 14 دلاره ولی قابل پس دادن نیست ولی نوع قابل برگشت بلیط حدود 100 دلاره. من قبلا استفاده کرده ام ولی یک مسیر دیگه قیمت ارزونه بهتره.
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، mohamadir ، alirezanz
(2013-09-14 ساعت 23:16)mahdis نوشته:  

کاری به ارفاق بعضی از پلیس ها ندارم ولی شما اجازه ی بیشتر از speed limit رفتن رو ندارید.
در مورد سرعت ها هم من اعداد متفاوتی رو می بینم.
dallas tollway 70
Centrea exp. 60
LBJ 60
یه نکته رو هم بگم که دالاس پارک وی بزرگراه نیست، سرویس رود بزرگراهی است به نام Dallas North Tollway و حداکثر سرعت در دالاس پارک وی که پر از چراغ قرمز هم است، 40 و 45 مایل در ساعت است.
2011as
بی نامه اول، ازدواج بعد قبولی
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
هزینه‌ی قبل ورود 2 نفر 3.8میلیون
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، boshra ، mohamadir ، alirezanz ، Alex 2014
(2013-09-16 ساعت 05:12)pefa نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 23:16)mahdis نوشته:  

کاری به ارفاق بعضی از پلیس ها ندارم ولی شما اجازه ی بیشتر از speed limit رفتن رو ندارید.
در مورد سرعت ها هم من اعداد متفاوتی رو می بینم.
dallas tollway 70
Centrea exp. 60
LBJ 60
یه نکته رو هم بگم که دالاس پارک وی بزرگراه نیست، سرویس رود بزرگراهی است به نام Dallas North Tollway و حداکثر سرعت در دالاس پارک وی که پر از چراغ قرمز هم است، 40 و 45 مایل در ساعت است.

دوست عزیز PEFA
محدودیت سرعت در همه جای بزرگراهها یکسان نیست میتونه تغییر کنه این اعدادی که من زدم متوسط SPEED LIMIT بود
در ضمن در خصوص DALLAS PKWY همون DALLAS NORTH TOLLWAY هست و همه بزرگراهها دارای سرویس رود میباشند که چراغ داره و سرعتها هم معمولا 40 تا 45 هست ولی سرویس رود بزرگراه 121 کمی بیشتر هست و سرعتش 55 و بعضی قسمت ها 60 هستش

در آخر زیاد سخت نگیرید ، 5 تا بالا تر از SPEED LIMIT ، یا 5 تا پایینتر باید رانندگی کرد دیگه Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، mirman ، mohamadir ، alirezanz
دوستان تا گرین کارتم بیاد یه جای مناسب قیمت می خوام غیر از هتل جای دیگری مثل مهمانپزیر های خودمان هست شاید اومدن گرین کارت طول بکشه .لطفا راهنمایی کنید/؟
پاسخ
تشکر کنندگان: marigol61 ، mirman ، mohamadir
سلام به همگی
دوستان منم میخوام برای گرفتن گرین کارت یه مدت بیام دالاس
میخواستم بدونم هزینه یه سوییت یا اپارتمان برای مدت یه ماه چقدره?
ممنون میشم از پاسختون
**Case number:AS201376
Clear:28 August
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
(2013-09-16 ساعت 22:06)marigol61 نوشته:  سلام به همگی
دوستان منم میخوام برای گرفتن گرین کارت یه مدت بیام دالاس
میخواستم بدونم هزینه یه سوییت یا اپارتمان برای مدت یه ماه چقدره?
ممنون میشم از پاسختون

BEROLIN آفلاین

RE: شهر دالاس، ایالت تگزاس
دوستان تا گرین کارتم بیاد یه جای مناسب قیمت می خوام غیر از هتل جای دیگری مثل مهمانپزیر های خودمان هست شاید اومدن گرین کارت طول بکشه .لطفا راهنمایی کنید/؟

15130 Marsh Ln, Addison, TX 75001
http://budgetsuites.com
(972) 280-0606

چند تا از بجه ها اینجا رفتن و خیلی راضی بودن گویا ماهی حدود 1000 دلار براشون در آومد با همه چیز ( آب ، برق ، اینترنت ) و دسترسی به فروشگاه هم خیلی راحته یعنی اطرافش پر است از فروشگاه

به نظر من کیس خیلی خوبیه برای دوستانی که میخوام مدت کوتاهی اینجا باشن
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، marigol61 ، soli asali ، itsmasoud ، ehsan2012 ، mohamadir ، moqadam ، alirezanz
سلام دوستان و همراهان خوب مهاجرسرایی!
از دوستان عزیز یه راهنمایی میخواستم برای زندگی جدید توی دالاس.راستش چون بچه کوچک 2 ساله دارم و از طرفی هم خودم و هم همسرم بسیار علاقه مندیم که با جامعه ایرانی ارتباط نزدیک داشته باشیم از دوستان و هموطنای خوب دالاسی چند راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین محل برای شروع زندگی میخوام که شرایط زیر را داشته باشه:
1-خانواده های ایرانی در اون منطقه جمعیتشون بالا باشه
2-قیمت اجاره مسکن مناسب باشه مثلا حدود 600 دلار یا کمی بیشتر
3-دسترسی به فروشگاه و مراکز خرید
4- احتمالا در منطقه ای که بشه اون دور و حوالی یه کار پاره وقت تا بهتر شدن شرایط پیدا کرد.
5-با توجه به اینکه ما در بدو ورود کردیت نداریم از چه طریقی میتونیم سریعتر یک آپارتمان اجاره کنیم؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
(2013-09-17 ساعت 15:51)mirman نوشته:  سلام دوستان و همراهان خوب مهاجرسرایی!
از دوستان عزیز یه راهنمایی میخواستم برای زندگی جدید توی دالاس.راستش چون بچه کوچک 2 ساله دارم و از طرفی هم خودم و هم همسرم بسیار علاقه مندیم که با جامعه ایرانی ارتباط نزدیک داشته باشیم از دوستان و هموطنای خوب دالاسی چند راهنمایی برای انتخاب مناسب ترین محل برای شروع زندگی میخوام که شرایط زیر را داشته باشه:
1-خانواده های ایرانی در اون منطقه جمعیتشون بالا باشه
2-قیمت اجاره مسکن مناسب باشه مثلا حدود 600 دلار یا کمی بیشتر
3-دسترسی به فروشگاه و مراکز خرید
4- احتمالا در منطقه ای که بشه اون دور و حوالی یه کار پاره وقت تا بهتر شدن شرایط پیدا کرد.
5-با توجه به اینکه ما در بدو ورود کردیت نداریم از چه طریقی میتونیم سریعتر یک آپارتمان اجاره کنیم؟
پیشاپیش ممنون از پاسختون

mirman عزیز

1- معمولا" ایرانیها بیشتر توی پلینو هستن البته قدیمی ها که همه شون خونه دارن و اپارتمان نشین نیستن و دسترسی هم بهشون زیاد راحت نیست چون اصلا افراد جدید رو توی جمعشون راه نمیدن ، و اگه بچه های جدید مهاجرسرای خودمون رو جویا باشید اکثر پلینو هستن و خیلی از بچه ها توی خیابون فرانکفورت هستن و توی دالاس هم هستن بچه های ایرانی سمت خیابون belt line & preston
2-قیمت اجاره ها توی پلینو بالاست شاید بیشتر از 700-800 ولی با کمی گشتن شاید بتونید کمی قیمت پایین تر پیدا کنید علی الخصوص همون خیابون فراکنفورت - توی دالاس هم میتونید کیس های خوبی پیدا کنید
3-دسترسی به فروشگاه هم توی دالاس بهتر از پلینو هستن بازم بستگی به منطقه هاش داره توی خیابون پارک کلی فروشگاه هست ولی اجاره ها قیمتش بالاست
4- کار هم بستگی داره که به فروشگاهها دسترسی راحت تر داشته باشید خب معمولا وال مارت هر 10 مایل هست و فروشگاههای دیگه هم زیاد هستن میتونید اپلای کنید و کار پیدا کنید . پس هم توی پلینو میتونید جویای کار باشید و هم دالاس
5-بعضی آپارتمانها سخت نمیگیرن و فقط با برگه ای که از بانک میبرید که حساب بانکی باز کردید بهتون اجاره میدن
در کل نگران این کارا نباشید ایشالله وقتی بیاید یواش یواش کارا پیش میره Big Grin
موفق باشید دوست عزیز
پاسخ
سلام و عرض خیر مقدم پیشاپیش

Smile

پیرو فرمایشات بزرگ منطقه " حاج خانم مهدیس" ... رینج قیمت مسکن تو همین حدوده تو پلینو ولی از بزرگراه 121 به بالا( یعنی شمال 121) قیمت ها از 790 به بالاست تا فریسکو و بالاترها
الانم که مدارس فعال شده مشارکت بچه مدرسه ای ها در تصرف مشاغل کمتر شده و الان اکثرا دارند هایر می کنند و نیرو نیاز دارند.
اکثرا" با کوساینر حل میشه تازه اگه بخواهد خیلی پیچیده بشه مورد اجاره!

موفق و صبور باشید.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، soli asali ، mahdis ، amir82 ، نوروز ، mohamadir ، alirezanz ، Memolk ، mojgan m
راستش با نزدیک شدن به موعد سفر یه خورده استرس برمون داشته که با اطلاعاتی که دوستان عزیزم میگذارن دید بهتر و روشن تری به آینده پیدامیکنیم.از دوستان ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، marigol61 ، amir82 ، soli asali ، someil ، آیدا اس ، mohamadir
(2013-09-18 ساعت 12:48)mirman نوشته:  راستش با نزدیک شدن به موعد سفر یه خورده استرس برمون داشته که با اطلاعاتی که دوستان عزیزم میگذارن دید بهتر و روشن تری به آینده پیدامیکنیم.از دوستان ممنونم

با مهاجر سرایی های خوبی که در دالاس و اطرافش هستند مگه میشه استرس داشت ... من که در ایران هستم دوستان دالاس نشینم از دوستان ایران نشینم بیشتره ... اخ دلم می خواد الان منم مینوشتم .. یک ماه دیگه دارم میام ..استرس دارم ... دلم تاپ تاپ میکنه ... و از این حرفها ...

شما برو به امید خدا ایشالا موفق میشی و جا می افتی ....
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، mahdis ، maxsupermax ، soheilbadami ، اریوبرزن ، soli asali ، mohamadir ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان