کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
قطع یقین میگم که گرفتن فود ستامپ و سایر کمک های دولتی تاثیری در سیتیزن شدن کسی نخواهد گذاشت.
بهتره حرف درست زده بشه و به خاطر عزت ایرانی هم حرف غیر واقع نزنیم.
شکر خدا اکثر دوستان قبل از تموم شدن پولهاشون کار پیدا میکنن. ولی باز هم اگر کسی واقعا نیاز داشت که از این کمک ها استفاده بکنه، بزار بکنه.
2011as
بی نامه اول، ازدواج بعد قبولی
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
هزینه‌ی قبل ورود 2 نفر 3.8میلیون
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، پدی ، tabassom ، khder ، mahbube ، farzaam3 ، Lady ، mohamadir ، behjat ، alirezanz
(2013-10-10 ساعت 00:36)pefa نوشته:  قطع یقین میگم که گرفتن فود ستامپ و سایر کمک های دولتی تاثیری در سیتیزن شدن کسی نخواهد گذاشت.
شکر خدا اکثر دوستان قبل از تموم شدن پولهاشون کار پیدا میکنن. ولی باز هم اگر کسی واقعا نیاز داشت که از این کمک ها استفاده بکنه، بزار بکنه.

دوست عزیز این قضیه که تاثیر داره رو هم منم شنیدم دیگه راست و دروغش دسته خودشون
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: Us1346 ، mirman ، yalda91 ، پدی ، mitr.p ، sce ، Lady ، mohamadir ، alirezanz
(2013-10-10 ساعت 00:36)pefa نوشته:  قطع یقین میگم که گرفتن فود ستامپ و سایر کمک های دولتی تاثیری در سیتیزن شدن کسی نخواهد گذاشت.

چقدر خوبه که آدم کمی‌ بیشتر بررسی کنه ، و بعد از کلماتی‌ مثل ۱۰۰ درصد ،قطع یقین استفاده کنه ،تا دیگران رو گمراه نکنه .بهتره این سایت رو بررسی کنید.

قطعاً اگه ثابت بشه که از حمایتهای دولتی در صورتی‌ که واقعا بهش نیاز نداشتید استفاده کردید ، در سیتیزنشیپ شدن مشکل ایجاد می‌شه.چون این کمکها از طریق مالیات دهنده‌ها تامین می‌شه .اصلا در فرمی که برای naturalization باید پر بشه ، اگه از این کمکها استفاده شده باید ذکر کنیم ،و اونها بررسی میکنند . حتا اگه بخواهید جائی‌ استخدام بشیم یکی‌ از گزینه‌ها اینه که آیا از این خدمات استفاده کردید یا نه ؟ که حتا شانس استخدمتون رو کم میکنه.

پس بهتر نیست ندانسته افراد رو گمراه نکنیم و خودمون رو عقل کًل ندونیم
http://www.nolo.com/legal-encyclopedia/w...nship.html
شماره کیس : ***34
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه:May 2012
تاریخ کلیرانس:1June 2012
تاریخ دریافت ویزا:4 ,July 2012
تاریخ ورود به آمریکا :september 2012, 5
تاریخ دریافت گرین کارت :,1october 2012
تعداد نفرات همراه با این کیس:2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، mirman ، yalda91 ، mahdis ، boshra ، پدی ، reza_top60 ، mahbube ، mitr.p ، mohamadir ، Memolk ، mojgan m
سلام به همه ساکنین عزیز شهر دالاس که میتونن به ما که در بدو ورود هستیم کمک کنن که با داشته های بیشتری به آمریکا بیایم.

از دوستان عزیز آیا کسی هست که در رشته عمران فارغ التحصیل باشه و در آمریکا ساکن.چند سوال دارم که مطرح میکنم در صورت اطلاع ممنون میشم
با جوابهاتون کمک کنید.

1-سبک ساختمان سازی در آمریکا چطوریه؟لطفا ی توضیح کلی از فونداسیون واسکلت و سفت کاری و نازک کاری و تاسیسات برقی و مکانیکی اگر مطلع هستید.و همچنین متریل مورد استفاده.

2-نیروی انسانی متخصص (بنا،نجار،برق کار....)مورد نیاز آیا با عملکرد مشابه ایران میتونه اونجا کار کنه؟مثلا نحوه بنایی مثل ایرانه؟

3-در بین نیروهای متخصص کدوم مورد از در آمد بالایی به ازای هر ساعت کار برخورداره.

4-آگر سایتی در زمینه ساختمانسازی و حتی آیین نامه های اجرایی در آمریکا میشناسید لطفا معرفی کنید.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: سمنانی ، mohamadir
سلام به همه دوستان عزیز دالاس نشین
من یه سوال در مورد اداره مهاجرتی که توی دالاس هست دارم و میخواستم بدونم کسانی که درخواست پاس سفید میدن وتوی شهر دالاس هستن آیا میتونن حضوری برن اداره مهاجرت وپیگیر کارهاشون بشن

پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، reza_top60 ، mohamadir
سلام دوستان من ميخوام بدونم در پلينو چه زيب كد هايي براي اجاره منزل بهتر هست يعني به جز ٧٥٠٢٤ آيا زيب كدي هست كه خوب باشه پيشاپيش سپاسگزارم.
شماره کیس:2013as1600 مصاحبه:هفته اول دسامبر آنکارا تعداد:3نفر وضعیت:کلیرنس 31 ژانویه خودم و دخترم و٨ مي همسرم
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، Saeedv13 ، mohamadir
سلام دوستان خوب دالاسی.من برای شروع یه خودروی سواری با قیمت ارزون می خوام.دوستان برای معرفی یک فروشنده قابل اعتماد میتونن کمک کنن که بتونم زودتر خرید کنم.راستش سایت های زیادی هست ولی مثلا یه ماشینو یکی یه قیمت زده یکی را با همون سال ساخت و همون کارکرد یه قیمت دیگه و چیز دیگه نمی شه از اون اطلاعات گرفت.اما تجربه دوستان میتونه به من و دیگر عزیزان که تازه میان کمک کنه.سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir ، alirezanz
(2013-10-10 ساعت 17:27)اریوبرزن نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز دالاس نشین
من یه سوال در مورد اداره مهاجرتی که توی دالاس هست دارم و میخواستم بدونم کسانی که درخواست پاس سفید میدن وتوی شهر دالاس هستن آیا میتونن حضوری برن اداره مهاجرت وپیگیر کارهاشون بشن

اداره مهاجرت در شهر ارواین است انلاین نوبت بگیرید حضوری باهاشون صحبت کنید
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، mohamadir ، alirezanz
(2013-10-14 ساعت 14:02)MARYAM2 نوشته:  سلام دوستان من ميخوام بدونم در پلينو چه زيب كد هايي براي اجاره منزل بهتر هست يعني به جز ٧٥٠٢٤ آيا زيب كدي هست كه خوب باشه پيشاپيش سپاسگزارم.
من پلینو نیستم ولی پلینو و پلینو نشینان رو دوس دارمTongue. اگر نام شهر رو در وبسایت www.bestplaces.net وارد کنید 6 تا زیپ کد براش پیدا می کنید. وقتی این 6 تا رو در سایت www.areavibes.com وارد می کنید نمره هر کدوم رو بهتون میده و میشه تا حدودی مقایسه کنید. من در مورد چند شهر این کار رو انجام دادم تا حالا. معمولش اینطوری هست که نمره زیپ کدهای یک شهر اطراف نمره خود شهر پخش شده اند. یعنی اگر فرض کنیم رالی نمره اش 82 هست یک سری از زیپ کدها زیر 82 و یک سری بالای 82 هستند و به نظر میاد که نمره خود شهر میانگینی از نمره زیپ کدهاش هست. در مورد پلینو البته اینطوری نیست. نمره خود شهر 88 هست که خیلی خوبه ولی زیپ کدهاش همه زیر این نمره هستند به جز زیپ کد 75093 که شبیه خود شهر نمره اش 88 هست! زیپ کدهای پلینو و نمره هاشون به ترتیب زیر هستند:
75093 با نمره 88
75024 با نمره 87
75023 با نمره 86
75074 با نمره 86
75075 با نمره 86
75025 با نمره 85
البته اینجور نتیجه گیری کردن با کمک اطلاعات موجود در اینترنت و وبسایت ها ممکنه چندان با واقعیت جور در نیاد ولی به هر حال بهتر از هیچی هست. به قول معروف: "تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها". در مورد رالی من زیپ کد دوم شهر رو برای سکونت انتخاب کردم. بهترین زیپ کد رالی شامل داون تاونش میشد که اینجا همه متفق القول گفتند جای جالبی برای زندگی خانوادگی نیست. حالا در جواب شما باید بگم بله زیپ کد بهتر از 75024 هم هست. یعنی 75093. منتهی شما لیست زیپ کدها و نمره هاشون همراهت باشه. وقتی رفتی از نزدیک یک بررسی میدانی از اوضاع همه محله ها داشته باش و با تلفیق اطلاعات اینترنتی و مشاهدات میدانی تصمیم نهایی رو بگیر. در مجموع من از پلینو فقط تعریف و تمجید شنیدم. به نظرم انتخاب هوشمندانه و خیلی خوبی برای زندگی در آمریکاست. مطمئن نیستم ولی فکر می کنم تو تگزاس بهترین شهر پرجمعیت ایالت هست. امیدوارم از زندگی در این شهر لذت ببرید. موفق باشید.
پاسخ
Smile
سلام بر دوستان و عزیزان مهاجر سرایی
سوالی که می خواهم مطرح کنم مرتبط با این تاپیک هست و نیست Sad

چرا هست ؟ چون جواب سوال می بایستی در دالاس و حوالی دالاس در ایالت تگزاس قابل دسترس باشه که مرتبط محسوب میشه.
چرا نیست ؟ چون سوال مربوط به سفر توریستی به خارج (اروپا) هست.
حالا سوال چیه توضیح ابتدایی اینکه برای سفر به اروپا یک سیتیزن امریکایی (چه مهاجر سیتیزن شده چه اصل امریکایی) فقط پاس نیاز داره و بلیط . ولی برای ما گرین کارتی ها سیتیزن نشده چه نیاز هست .معلومه ویزای اون کشور یا شنگن به واسط سفارت آنها تو پاس مبارکمون.

سوال اصلی " برای مهاجرین قانونی (با گرین کارت همه جوره ) که هنوز سیتیزن نشده اند از کجا در دالاس (یا حوالی آن) می توان برای ویزای اروپا اقدام کنند و چه مدارکی رو تگزاس نشینان می بایست ارایه دهند و به کجا " ؟

ممنون از بزرگان واقف به امر برای پاسخ هایشان
ارادتمند مهاجرسراییان
Max
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mirman ، parsush ، farzaam3 ، mohamadir ، alirezanz
(2013-10-14 ساعت 18:35)mirman نوشته:  سلام دوستان خوب دالاسی.من برای شروع یه خودروی سواری با قیمت ارزون می خوام.دوستان برای معرفی یک فروشنده قابل اعتماد میتونن کمک کنن که بتونم زودتر خرید کنم.راستش سایت های زیادی هست ولی مثلا یه ماشینو یکی یه قیمت زده یکی را با همون سال ساخت و همون کارکرد یه قیمت دیگه و چیز دیگه نمی شه از اون اطلاعات گرفت.اما تجربه دوستان میتونه به من و دیگر عزیزان که تازه میان کمک کنه.سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
(2013-10-10 ساعت 08:46)Us1346 نوشته:  

چقدر خوبه که آدم کمی‌ بیشتر بررسی کنه ، و بعد از کلماتی‌ مثل ۱۰۰ درصد ،قطع یقین استفاده کنه ،تا دیگران رو گمراه نکنه .بهتره این سایت رو بررسی کنید.

قطعاً اگه ثابت بشه که از حمایتهای دولتی در صورتی‌ که واقعا بهش نیاز نداشتید استفاده کردید ، در سیتیزنشیپ شدن مشکل ایجاد می‌شه.چون این کمکها از طریق مالیات دهنده‌ها تامین می‌شه .اصلا در فرمی که برای naturalization باید پر بشه ، اگه از این کمکها استفاده شده باید ذکر کنیم ،و اونها بررسی میکنند . حتا اگه بخواهید جائی‌ استخدام بشیم یکی‌ از گزینه‌ها اینه که آیا از این خدمات استفاده کردید یا نه ؟ که حتا شانس استخدمتون رو کم میکنه.

پس بهتر نیست ندانسته افراد رو گمراه نکنیم و خودمون رو عقل کًل ندونیم
http://www.nolo.com/legal-encyclopedia/w...nship.html
ممنون....پس بگو چرا در بیشتر فرم های استخدامی این سوال رو میپرسند.....پس شانس استخدامی رو پایین میاره؟
من فکر میکردم بالا میبره. یعنی اینکه اولویت رو برای کسانی میدند که از خدمات دولت استفاده میکنند تا کمکی بهشون بشه تا شرایط مالیشون بهتر بشه و دیگه از این خدمات استفاده نکنند!!!!
ایا این موضوع شامل بیمه همگانی اوباما هم میشه؟؟ چون اون اجباری شده....اگه شاملش بشیم که هیچ...وگرنه باید بیمه بخریم..برای این هم اطلاع دارید؟؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mirman ، mohamadir
(2013-10-15 ساعت 04:15)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-14 ساعت 14:02)MARYAM2 نوشته:  سلام دوستان من ميخوام بدونم در پلينو چه زيب كد هايي براي اجاره منزل بهتر هست يعني به جز ٧٥٠٢٤ آيا زيب كدي هست كه خوب باشه پيشاپيش سپاسگزارم.
من پلینو نیستم ولی پلینو و پلینو نشینان رو دوس دارمTongue. اگر نام شهر رو در وبسایت www.bestplaces.net وارد کنید 6 تا زیپ کد براش پیدا می کنید. وقتی این 6 تا رو در سایت www.areavibes.com وارد می کنید نمره هر کدوم رو بهتون میده و میشه تا حدودی مقایسه کنید. من در مورد چند شهر این کار رو انجام دادم تا حالا. معمولش اینطوری هست که نمره زیپ کدهای یک شهر اطراف نمره خود شهر پخش شده اند. یعنی اگر فرض کنیم رالی نمره اش 82 هست یک سری از زیپ کدها زیر 82 و یک سری بالای 82 هستند و به نظر میاد که نمره خود شهر میانگینی از نمره زیپ کدهاش هست. در مورد پلینو البته اینطوری نیست. نمره خود شهر 88 هست که خیلی خوبه ولی زیپ کدهاش همه زیر این نمره هستند به جز زیپ کد 75093 که شبیه خود شهر نمره اش 88 هست! زیپ کدهای پلینو و نمره هاشون به ترتیب زیر هستند:
75093 با نمره 88
75024 با نمره 87
75023 با نمره 86
75074 با نمره 86
75075 با نمره 86
75025 با نمره 85
..........................
عمو سعید واقعا دمت گرم.خیلی این سایت ها که معرفی کردی با حالن.اما حالا یه سوال دیگه اینکه از کجا میتونم محدوده یک زیپ کد مثلا 75024 پلینو و خیابانهای داخل این زیپ کد رو ببینم.
و سوال دیگه اینکه من فاصله بین شهر فریسکو پلینو رو در گوگل مپ سرچ کردم که 19 مایل اعلام کرد حالا میخوام بدونم این 19 مایل از مرکز به مرکز شهر ها هست یا مرز خروجیشون؟ و دیگر اینکه در این فاصله 19 مایلی ساختمان و شهریت وجود داره و یا جاده بیرون شهر و غیر مسکونیه؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، yalda91 ، mirman ، MARYAM2 ، mohamadir
(2013-10-16 ساعت 00:10)reza_top60 نوشته:  ... از کجا میتونم محدوده یک زیپ کد مثلا 75024 پلینو و خیابانهای داخل این زیپ کد رو ببینم.
و سوال دیگه اینکه من فاصله بین شهر فریسکو پلینو رو در گوگل مپ سرچ کردم که 19 مایل اعلام کرد حالا میخوام بدونم این 19 مایل از مرکز به مرکز شهر ها هست یا مرز خروجیشون؟ و دیگر اینکه در این فاصله 19 مایلی ساختمان و شهریت وجود داره و یا جاده بیرون شهر و غیر مسکونیه؟
بهترین کار اینه که همون زیپ کد رو بزنی تو گوگل مپ. محدوده زیپ کد رو با یک خط صورتی ممتد- مشکی منقطع نشون میده. بعد می تونی زوم کنی و ببینی چه خیابون هایی تو این محدوده هستند. الان من از محدوده زیپ کد 75024 برات یک عکس گذاشتم:
[عکس: attachment.php?aid=3282]
به نظرم در گوگل مپ فاصله دو زیپ کد رو از مراکز اونها محاسبه می کنه. مرکز زیپ کد نقطه ای هست که فاصله اش تا اطراف اون زیپ کد یکسان هست. وقتی روی اون نقطه زوم می کنین محل دقیق این این نقطه که در کدوم خیابون هست معلوم میشه. معمولاً فاصله بین دو نقطه رو از سه مسیر متفاوت براتون محاسبه می کنه که لزوماً فاصله کوتاهتر شما رو زودتر به مقصد نمی رسونه چون ممکنه از داخل شهر عبور کنه و ترافیک سنگین باعث کندی حرکت شما بشه. مسیرهایی که بیشترشون از بزرگراه تشکیل شده اند ممکنه طولانی تر باشند ولی به خاطر ترافیک سبکتر زودتر به مقصد می رسین. مثلاً برای رفتن از پلینو به فریسکو که 18.8، 16.9 و 21.7 مایل هست به ترتیب 23، 30 و 30 دقیقه با ترافیک اون لحظه طول خواهد کشید. برای این که ببینین توی اون مسیر اوضاع و احوال چه جوری هست یعنی شهریت داره یا نه اون آدمک نارنجی در قسمت بالا و سمت چپ صفحه بگیرین و در نقطه دلخواهتون رها کنید. یعنی روی آدمک نارنجی کلیک چپ کنین و همونطور که کلیک چپ رو نگه داشتین بکشینیش روی اون نقطه و کلیک چپ رو رها کنید. بعد شروع کنین به گشت و گذار تو اون مسیرها. این کار باعث میشه قبل از اومدن یک ایده ای از محیط اطراف داشته باشین و وقتی اینجا رسیدین جا نخورین. تازه من کلی از این کارها کرده بودم ولی با این وجود از دیدن رالی حسابی جا خوردمTongue. معروفه که ایرانی هایی که میان رالی در روز اول 2 تا سئوال می پرسن که از لحاظ کسانی که اینجا هستند ممکنه احمقانه به نظر بیادBig Grin:
سئوال اول: ببخشید شهر رالی کجاست الانTongue؟
توضیح: این سئوال از این نظر پرسیده میشه که شما با انبوهی از درختان مواجه میشید که داخلشون راه درست کردند و بنی آدم در حال پیاده روی مثل ایران کمتر پیدا می کنین که البته ظاهراً مشکل اکثر شهرهای آمریکاست.
سئوال دوم بعد از روشن شدن تازه مهاجر در مورد مفهوم شهر در آمریکا پرسیده میشه. سئوال دوم: این شهر میدون ندارهTongue؟
توضیح: ما تو ایران کلی میدون داشتیم که در بعضی جاها به نوع کوچکترش فلکه می گفتندSmile. مثل فلکه آب یا برق مشهد یا فلکه "گازو" و اطلسی در شیرازBig Grin. میادین تو ایران علاوه بر تسهیل عبور و مرور از لحاظ فرهنگی هم دارای اهمیت بودند. یک سری هاشون از لحاظ تاریخی هم اهمیت زیادی داشتند مثل میدون آزادی یا انقلاب تهران، یا نقش جهان اصفهان. ولی اینجا حداقل تو رالی با این مفاهیم بیگانه اند. همه دلشون لک زده یک فلکه کوچولو پیدا کنن دورش بچرخنTongue! این بود انشای ما در مورد تفاوت های شهرسازی در ایران و آمریکا از لحاظ یک تازه مهاجر صفر کیلومتر که از قضا مدیر فروم هست و یکی نیست بهش بگه: چرا توی تاپیک دلاس در مورد پلینو و رالی پست میذاری و موضوع نامرتبطی رو پیش میکشی مرد حسابی؟ (اینم خودم جلو جلو گفتم که اگر روتون نشد تذکر بدین بدونین در جریان هستمTongue)

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
سعید جان، چرا توی تاپیک دلاس در مورد پلینو و رالی پست میذاری و موضوع نامرتبطی رو پیش میکشی مرد حسابی؟

این یکی، دومیش هم این فلکو گاز درست تره تا فلکه گازو! من چند سال پیش تحقیق کوچولویی در دستور زبان شیرازی کردم دیدم این "ــو" که به آخر یک کلمه می چسبد نقش حرف تعریف یا معرفه یا همون The انگلیسی یا "الـ" عربی را دارد.
بنابراین "فلکو گاز" یک جواریی ترجمه اش می شود: The Gas Square در حالیکه فلکه گازو می شود: Square of the Gas که مِیک سِنس نمی کنه!!!!
کسی هم نمی خواد به من بگه چرا در تاپیک دالاس در باره دستور زبان پست می گذاری و نمی خواد بگین فارسی حرف زدن یاد بگیر! ما اهالی لس آنجلس وقتی یک کلمه انگلیسی یاد می گیریم زودی باید قاتی فارسی حرف زدنمون بکنیمش وگرنه عقده ای می شویم و آن وقت کسی از کجا بداند ما انگلیسی بلدیم؟!
(2013-10-16 ساعت 05:28)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-16 ساعت 00:10)reza_top60 نوشته:  ... از کجا میتونم محدوده یک زیپ کد مثلا 75024 پلینو و خیابانهای داخل این زیپ کد رو ببینم.
بهترین کار اینه که همون زیپ کد رو بزنی تو گوگل مپ.....
سئوال اول: ببخشید شهر رالی کجاست الانTongue؟
توضیح: این سئوال از این نظر پرسیده میشه که شما با انبوهی از درختان مواجه میشید که داخلشون راه درست کردند ....
. سئوال دوم: این شهر میدون ندارهTongue؟
توضیح: ما تو ایران کلی میدون داشتیم که در بعضی جاها به نوع کوچکترش فلکه می گفتندSmile. مثل فلکه آب یا برق مشهد یا فلکه "گازو" و اطلسی در شیراز:......یکی نیست بهش بگه: چرا توی تاپیک دلاس در مورد پلینو و رالی پست میذاری و موضوع نامرتبطی رو پیش میکشی مرد حسابی؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان