کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
سلام دوستان عزیز
لطفا یکی از دوستان لطف کنه وادرس و زیپ کد
دفتربایومتریک ,, اداره uscis
و اداره سوشیال تو دالاس رو اینجا بزاره و آیا نمیشه یه قسمتی رو توی این تاپیک اضافه کنیم برای آدرس و زیپ کدهای ادارههای که در ابتدای ورودمون به دالاس با اونها سر کار داریم
ممنون از لطفتون

پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، soli asali ، پدی ، farzaam3 ، mohamadir
(2013-09-28 ساعت 11:44)اریوبرزن نوشته:  سلام دوستان عزیز
لطفا یکی از دوستان لطف کنه وادرس و زیپ کد
دفتربایومتریک ,, اداره uscis
و اداره سوشیال تو دالاس رو اینجا بزاره و آیا نمیشه یه قسمتی رو توی این تاپیک اضافه کنیم برای آدرس و زیپ کدهای ادارههای که در ابتدای ورودمون به دالاس با اونها سر کار داریم
ممنون از لطفتون

دوست عزیز این جاهاییکه که گفتین یه جا نیستن که هرکدومشون چندین شعبه دارن شما باید زیب کد خودتون رو بزنید و نزدیکترینشون رو به محل زندگیتون پیدا کنید با اینحال من آدرس یکی از دفاتر uscis و بایومتریک رو که ما به اونجا رفتیم رو براتون میزارم امیدوارم به دردتون بخوره

uscis : 6500 Campus Circle Drive East , Irving TX 75063

biometric : 10051 Whitehurst Drive , Dallas TX 75243
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، mirman ، nora ، soli asali ، mohamadir ، alirezanz ، جهان20
یکی از دوستان من برای زندگی در دالاس منطقه فارمرز برانچ رو پیشنهاد کردند که آپارتمان کامپلکس تک خوابه ماهی 550 دلار هست با آب مجانی و 15 دلار برای زباله .حالا دالاس نشینان محترن لطفی کنید و این منطقهه رو آنالیز بفرمایید.
این فارمرز برانچ توی چه شهری مثلا فریسکو یا پلانو و... واقغ شده ؟و از مراکز اداری و کاری چقدر فاصله داره؟و جای امن و سیفی برای اقامت خانوادگی هست؟
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پدی ، farzaam3 ، mohamadir
(2013-10-01 ساعت 02:56)reza_top60 نوشته:  یکی از دوستان من برای زندگی در دالاس منطقه فارمرز برانچ رو پیشنهاد کردند که آپارتمان کامپلکس تک خوابه ماهی 550 دلار هست با آب مجانی و 15 دلار برای زباله .حالا دالاس نشینان محترن لطفی کنید و این منطقهه رو آنالیز بفرمایید.
این فارمرز برانچ توی چه شهری مثلا فریسکو یا پلانو و... واقغ شده ؟و از مراکز اداری و کاری چقدر فاصله داره؟و جای امن و سیفی برای اقامت خانوادگی هست؟

دوست عزیز اگه این منطقه رو به خاطر قیمتش انتخاب کردید به نظر من توی دالاس هم با همچین قیمت هایی میتونید پیدا کنید این منطقه تا جایی که من رفتم و اطلاع دارم منطقه پرتی هست و به نظر من زیاد جالب نبود من منزل یکی از دوستانم اینجا هست و رفت و آمد دارم و تقریبا منطقه سیاه نشین هست به نظر من جای جالبی نبود
با این قیمت توی دالاس میتونید آپارتمان پیدا کنید نگران نباشید در ضمن چسبیده به دالاس هست یعنی از بعد از دالاس تولوی به سمت غرب فارمرز برانچ شروع میشه .. اینجا بعضی از شهرها رو با تغییر رنگ تابلوهاشون میشه متوجه شد یعنی اینقدر شهرها به هم چسبیده س که گاهی متوجه نمیشید وارد یک شهر دیگه شدید مثل همین فارمز برنچ ... البته محدوده ای که من رفتم و دیدم ( فارمز برنچ ) نزدیک اتوبان 635 بود و به نظرم جالب نبود

موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
(2013-10-01 ساعت 02:56)reza_top60 نوشته:  یکی از دوستان من برای زندگی در دالاس منطقه فارمرز برانچ رو پیشنهاد کردند که آپارتمان کامپلکس تک خوابه ماهی 550 دلار هست با آب مجانی و 15 دلار برای زباله .حالا دالاس نشینان محترن لطفی کنید و این منطقهه رو آنالیز بفرمایید.
کالج بروکهون تو این شهر قرار داره.
بستگی داره کجاش رو میخواید. آدرس دقیقتری اگه بدید میشه نظر قطعی داد.
بعضی آپارتمان هاش خیلی گرون و خوبند و بعضی جاهاش ارزون و خیلی کهنه.
فارمرز برنچ خودش شهره و کانتیش دالاس است.
از نظر دسترسی به مراکز اداری و کاری مخصوصا دانتاون دالاس جای خوبیه. در پنج دقیقه ای اش هم حول و حوش spring valley and midway تعداد زیادی ساختمان تجاری هست.
2011as
بی نامه اول، ازدواج بعد قبولی
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
هزینه‌ی قبل ورود 2 نفر 3.8میلیون
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، اریوبرزن ، amir82 ، reza_top60 ، soli asali ، kianoush ، farzaam3 ، mohamadir ، alirezanz
سلام به همه
بچه ها طبق هماهنگی با چند تا از دوستان ایشالله قرار شده شنبه 12 اکتبر توی یکی از لیک ها ( یا لیک 13 بدر یا لیکی هست توی گرپ واین ) گردهمایی داشته باشیم . هر کسی میتونه برای خودشون ناهار بیارن و یه پیک نیک ترتیب بدیم
When : Saturday (10-12-2013 (
Time : 10:00am until 6:00pm
دوستانی که تمایل به اومدن داشتن خصوصی بدید لطفا"
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
دوستان گرامی توجه بفرمایید، من برای خودم دنبال هم خونه نیستم . لطفا سوء برداشت نشه !!
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_top60 ، soli asali ، mohamadir
(2013-09-18 ساعت 12:48)mirman نوشته:  راستش با نزدیک شدن به موعد سفر یه خورده استرس برمون داشته که با اطلاعاتی که دوستان عزیزم میگذارن دید بهتر و روشن تری به آینده پیدامیکنیم.از دوستان ممنونم
چه جالب.ما هم 16 dec با قطر پرواز داریم.
محل و تاریخ مصاحبه:ابوذبی 19 جون .کلیس نامبر:2013as84** دریافت برگه آبی و آپ دیت ها:20 جون و 6آگست و12آگستSmile کلیر:15 آگست Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، reza_top60 ، mirman ، mohamadir
دوستان خوب که دالاس زندگی میکنند یه جای ارزون قیمت می خوام برای ورود به دالاس .تابعد خونه اجاره کنم لطفا راهنماییم کنید فکر کنم هتل گرون باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، farzaam3 ، mohamadir
(2013-10-05 ساعت 21:45)BEROLIN نوشته:  دوستان خوب که دالاس زندگی میکنند یه جای ارزون قیمت می خوام برای ورود به دالاس .تابعد خونه اجاره کنم لطفا راهنماییم کنید فکر کنم هتل گرون باشه .

budjet suite of america : 15130 Marsh Ln
Addison TX 75001
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، reza_top60 ، mirman ، BEROLIN ، farzaam3 ، mohamadir ، alirezanz
سلام دوستان
( نقل قول از صفحه پورتلند اورگون )
امروز رفتم به مکانی به نام food bank. طرف ازم پرسید چند نفرید و ایدی رو هم نگاه کرد. بعد سه کارتون مواد غذایی شامل نون و کیک و شیرینی و رب و ماکارونی و میوه و دسر و مرغ و کالباس و خیلی چیزهای دیگه داد. این برنامه هر ماه وجود داره. شما هم سرچ کنید ببینید نزدیک ترین محل به شما کجاست و از این امکانات در صورتی که دوست دارید استفاده کنید. لطفا به دوستان دیگر هم که اطلاع ندارند و ممکن هست به این صفحه سر نزنند خبر بدید شاید بدرد اونها بخوره. در ضمن داشتن کار و یا استفاده از فوداستمپ تاثیری در این برنامه نداشت.
موفق باشید
پاسخ
سلام به همه.از بین دوستان آیا کسی هست بتونه ی مقدار اطلاعات از دالاس در اختیار من بزاره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
بچه ها یلام من مدتی هست که دارم دنبال اپارتمان در یک جای امن و خوب میگردم برای خودم و همسرم ما کلاس زبان در ریچلند کالج ثبت نام کردیم نفری 65$و الان هم به دنبال اپارتمان اگه از دوستان کسی هست که جایی نزدیک کالج به ما معرفی کنه ممنون میشم .
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamadir
(2013-10-09 ساعت 05:23)kamyar07 نوشته:  بچه ها یلام من مدتی هست که دارم دنبال اپارتمان در یک جای امن و خوب میگردم برای خودم و همسرم ما کلاس زبان در ریچلند کالج ثبت نام کردیم نفری 65$و الان هم به دنبال اپارتمان اگه از دوستان کسی هست که جایی نزدیک کالج به ما معرفی کنه ممنون میشم .

اطراف کالج ریچلند خونه خیلی ارزونه ولی ارزونیشدبی علت نیست.
سکیلمن، فورست لاین و آبرامز جای امنی برای موندن نیست. شاهد حرفم رو از یه سرچ کوچولو تو سکس آفندر هستش. تراکمی عجیبی داره تو اون منطقه. من نژادپرست نیستم و مناطقی که آفریکن امریکن ها اکثریت رو در اونجا دارن اینجوریه.
جای تقریبا نزدیک و امن به شما میتونه بلت لاین، ارپاهو، کمپل در بین خیابون های کویت و پرستون باشه. یا مناطق شمالی تر. البته استثنا هم همیشه میتونید پیدا کنید.
2011as
بی نامه اول، ازدواج بعد قبولی
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
هزینه‌ی قبل ورود 2 نفر 3.8میلیون
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، mirman ، reza_top60 ، mahbube ، farzaam3 ، mohamadir ، alirezanz
(2013-10-08 ساعت 10:06)شهلا 1346 نوشته:  سلام دوستان
( نقل قول از صفحه پورتلند اورگون )
امروز رفتم به مکانی به نام food bank. طرف ازم پرسید چند نفرید و ایدی رو هم نگاه کرد. بعد سه کارتون مواد غذایی شامل نون و کیک و شیرینی و رب و ماکارونی و میوه و دسر و مرغ و کالباس و خیلی چیزهای دیگه داد. این برنامه هر ماه وجود داره. شما هم سرچ کنید ببینید نزدیک ترین محل به شما کجاست و از این امکانات در صورتی که دوست دارید استفاده کنید. لطفا به دوستان دیگر هم که اطلاع ندارند و ممکن هست به این صفحه سر نزنند خبر بدید شاید بدرد اونها بخوره. در ضمن داشتن کار و یا استفاده از فوداستمپ تاثیری در این برنامه نداشت.
موفق باشید

می‌خواستم اینجا پستی نظرم ولی‌ باید بگم

بچه‌ها اینکار شایسته ما ایرانیها نیست ،معمولا سیاها و بعضی‌ مکزیکیها از این استفاده میکنند ،و اصلا کسانی‌ که از این امکانات استفاده میکنند ، در سیتیزن شدنشون تاثیر می‌زاره ،پس اینکار رو نکنیم و عزت ایرانی‌ رو حفظ کنیم ،به جای این‌کارها بهتره دنبال پیشرفت و کار خوب باشیم ، اگه قراره بریم و برای غذا دستمون رو دراز کنیم ،بهتر نیست برگردیم ایران و سرمون رو بالا نگه‌داریم؟
شماره کیس : ***34
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس:April 2012
تاریخ مصاحبه:May 2012
تاریخ کلیرانس:1June 2012
تاریخ دریافت ویزا:4 ,July 2012
تاریخ ورود به آمریکا :september 2012, 5
تاریخ دریافت گرین کارت :,1october 2012
تعداد نفرات همراه با این کیس:2 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdis ، sib 24 ، yalda91 ، پدی ، reza_top60 ، baran2020 ، mahbube ، mitr.p ، kamyar07 ، mohamadir ، aidinarbabi ، Memolk ، mojgan m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان