کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
سلام،دوستان من تازه ویزا گرفتم میخواستم بیام دالاس،کسی و نمیشناسم اونجا،کسی هست واسه مراحل اولیه مثل اجاره کردن خونه بهم کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-11-07 ساعت 23:08)naghmah نوشته:  سلام،دوستان من تازه ویزا گرفتم میخواستم بیام دالاس،کسی و نمیشناسم اونجا،کسی هست واسه مراحل اولیه مثل اجاره کردن خونه بهم کمک کنه؟

سلام دوست عزیز . تبریک می گم. پروازتون کی هست؟
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer
(2016-11-11 ساعت 01:42)سیمین رانگرفتم،=731619 نوشته:
(2016-11-07 ساعت 23:08)naghmah نوشته:  سلام،دوستان من تازه ویزا گرفتم میخواستم بیام دالاس،کسی و نمیشناسم اونجا،کسی هست واسه مراحل اولیه مثل اجاره کردن خونه بهم کمک کنه؟

سلام دوست عزیز . تبریک می گم. پروازتون کی هست؟

ممنون،هنوز بلیت نگرفتم ولی تا 10 روز آینده میرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون،هنوز بلیت نگرفتم ولی تا 10 روز آینده میرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان من عضو جدید هستم وقصد دارم که وارد آمریکا بشم و دقیقا نمیدونم کجاش برم من 27 سالمه مجرد هستم و با ویزای دانشجویی میخوام بیام . میخواستم بدونم میشه با ویزای دانشجویی وارد شد بعدش درس نخوند؟ یا اینکه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-04-23 ساعت 00:59)mahdis نوشته:  سلام
وقت همگی به خیر
ما حدود ۲ ماه هست که دالاس هستیم و در کل از همه چیز راضی هستیم و به دوستان دالاس رو توصیه میکنم
برنامه ما برای دالاس نبود خیلی اتفاقی امدیم دالاس والی خیلی راضی هستیم
اگه کمکی از دست ما بر بیاد برای دوستان انجام میدیم و حتی دوستان اگر خواستن میتونیم در مورد شرایط  اینجا راهنمای کرده و عکسهایی از آپارتمان خودمون بزاریم ( اجاره ماهیانه ۵۷۵$ ) ماهه اول ۱۹۹$ و باقی ماهها ۵۷۵$

همه دوستان موافق باشید

درود مهدیس خانوم،،،من چطور میتونم باهاتون صحبت کنم،،،اسپانسر میخوام برا دالاس،اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوستان،من برا دالاس اسپانسر میخواستم کسی هست بتونه کمک کنه ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 19:35)naghmah نوشته:  ممنون،هنوز بلیت نگرفتم ولی تا 10 روز آینده میرم

خبرش رو بهم بده ، با برنامه خودم چک می کنم، اگه هماهنگ بودن بهت خبر میدم و حتما واسه بانک و خونه و یه سری کارهای اولیه کمکت می کنم.
2014AS1XXX / 28 Oct, Abu Dhabi / Clear after 210 Days / Dallas
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، peymanmohajer
دوستان عزيز من و همسر و فرزندم يك ماهي هست كه دالاس هستيم، اگه كسي قصد داره بياد دالاس تا جايي كه از دستمون بر بياد مي تونيم كمكشون كنيم..
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، rahghozar ، copol ، AbbasHTC ، ELNAZ21 ، metigor
یک آپارتمان یک خوابه مبله در بهتربن جای پلینو برای مدت موقت آماده اجاره است. 4963479302
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرایی،
من 35سالمه و دو فرزند دختر 4ساله و 8ساله دارم وبا همسرم 4 نفریم...
شغل من در ایران راننده ماشین سنگین هست. (حدود یک سال سابقه کار با کامیونت تا شش و نیم تن برای شرکتهای پخش مواد لبنی دارم و تقریبا دو سال راننده کشنده و تریلی بین شهری هستم و برای صاحب تریلی کار میکنم)
توی رانندگی با تریلی کامیون و حتی تانکر سوخت نسبتا ماهرم و با اتوبوس هم میتونم رانندگی کنم ولی تجربه اش رو نداشتم...
اهل دود (حتی قلیون) و مشروب هم نیستم و توانایی زبانم در حد متوسط هست و تقریبا از پس نیاز روزمره به زبان انگلیسی در یه کشور انگلیسی زبان بر میام.
حالا سوالم اینه که:
برای من کار مرتبط با حرفه ام با درآمد مناسب که از پس هزینه یه خونواده 4نفره بر بیام هست؟
حدود درآمدم چقد میتونه باشه؟
با توجه به شرایط زبان و حرفه ای که گفتم دارم حدودا چقد طول میکشه که بتونم کار مرتبط پیدا کنم؟
منزلت اجتماعی رانندگی ماشین سنگین در امریکا به چه صورت هست؟
بیشتر کارهایی که وجود داره داخل شهر و حومه ان هست یا رانندگی بین شهرها و ایالت هاست؟ (بخاطر مشکلات تنهایی خونوادم میگم)
پاسخ
تشکر کنندگان:
و اینکه دالاس فورت وورث برای یه راننده پایه یک از لحاظ پیدا کردن سریع کار با درآمد مناسب و خوب چطوره؟ و این کارهایی که برای رانندگی هست بیشتر در چه زمینه هایی هست؟ (یعنی کارایی که خیلی زود میشه جذب اونا شد)
و به نظرتون برای کار رانندگی پایه یک در دالاس فورت وورث چه ایالت هایی بهتر از دالاس و کدوم ایالتها در رده بعدی قرار دارند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-08 ساعت 21:19)MahmoudTouyserkani نوشته:  سلام خدمت همه دوستان مهاجر سرایی،
من 35سالمه و دو فرزند دختر 4ساله و 8ساله دارم وبا همسرم 4 نفریم...
شغل من در ایران راننده ماشین سنگین هست. (حدود یک سال سابقه کار با کامیونت تا شش و نیم تن برای شرکتهای پخش مواد لبنی دارم و تقریبا دو سال راننده کشنده و تریلی بین شهری هستم و برای صاحب تریلی کار میکنم)
توی رانندگی با تریلی کامیون و حتی تانکر سوخت نسبتا ماهرم و با اتوبوس هم میتونم رانندگی کنم ولی تجربه اش رو نداشتم...
اهل دود (حتی قلیون) و مشروب هم نیستم و توانایی زبانم در حد متوسط هست و تقریبا از پس نیاز روزمره به زبان انگلیسی در یه کشور انگلیسی زبان بر میام.
حالا سوالم اینه که:
برای من کار مرتبط با حرفه ام با درآمد مناسب که از پس هزینه یه خونواده 4نفره بر بیام هست؟
حدود درآمدم چقد میتونه باشه؟
با توجه به شرایط زبان و حرفه ای که گفتم دارم حدودا چقد طول میکشه که بتونم کار مرتبط پیدا کنم؟
منزلت اجتماعی رانندگی ماشین سنگین در آمریکا به چه صورت هست؟
بیشتر کارهایی که وجود داره داخل شهر و حومه ان هست یا رانندگی بین شهرها و ایالت هاست؟ (بخاطر مشکلات تنهایی خونوادم میگم)
دوست عزيز شما اول بايد گواهينامه اينجا رو بگيري و بعدش گواهينامه پايه يك CDL A،براي شما كه تجربه اين كار را داريد گرفتن گواهينامه راحته.
اينجا بعد از اينكه گواهينامه CDL Aگرفتي حالا براي استخدام از شما تجربه حداقل يك سال ميخوان،پيشنهاد ميكنم كه هرچي مدارك داري كه نشون ميده كه
شغلت تو ايران رانندگي بوده رو ترجمه كن بيار شايد كمكت كنه كه زودتر شغل مرتبط رو پيدا كني.
اينجا هم مثل ايران هم راننده تو شهري ميخوان هم خارج از شهر،رانندگي خارج از شهر حقوقش بهتره ولي براي داخل شهر و پخش مواد غذائي براي فروشگاهها يا رستورانها حداقل ١٥$ ساعتي ميدن.
حقوق بالايي نيست ولي براي اولش خوبه،٤٠ ساعت در هفته كار كني ميشه ٦٠٠ تا البته قبل از ماليات و...
انشالله بعد چند سال ميتوني ماشين براي خودت بگيري و تو كمپاني ها كار كني يا بيزينس خودت رو داشته باشي
اينجا راننده ها معمولا با بي سيم و تلفن با هم در تماس هستن بايد مطمئن بشي كه زبانت در حدي باشه كه متوجه بشي و جواب بدي
در كل نگران نباش ممكنه اولش فكر كني كه خيلي سخته ولي يه كم زرنگ باشي خودت رو زود جا ميندازي و موفق ميشي
پاسخ
تشکر کنندگان: MahmoudTouyserkani ، gbtm
با سلام خدمت دوستان عزیز
من 20 دسامبر پرواز دارم به دالاس و متاسفانه هنوز نتونستم جایی رو اجاره کنم البته بیشتر همخونه مد نظرم هست
با توجه به فرست کمی که دارم ایا کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه که چیکار باید کرد ؟
بنده اولین باره که وارد امریکا میشم و متاسفانه به خاطر شرایط بد مالی به تنهایی قادر به اجاره اپارتمان نیستم.
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-05 ساعت 05:36)m.mehrjoo نوشته:  یک آپارتمغان یک خوابه مبله در بهتربن جای پلینو برای مدت موقت آماده اجاره است. 4963479302

با سلام دوست گرامی
پیامتونو در این تاپیک خوندم با شما تماس گرفتم ولی پیام اومد که شماره اشتباهه اگر هنوز آپارتمانتون رو اجاره ندادید زحمتی بکشید با این شماره یک تماسی بگیرید .206-612-3385
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان