کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
(2010-12-01 ساعت 22:54)nnazi_2005 نوشته:  با سلام ،مرسی‌ آقا مسعود ،پدرم شخصأ مهاجرسرا رو میخونه و می‌دونست شما مریلند هستید و از من خواست تا برای شما پیغام بذارم من گفتم نه ایشون نمی‌تونن ،ولی‌ خوشحالم که به پست من پاسخ دادید ،فقط اگه می‌شه بیرون مهاجرسرا سوال هم رو بپرسم ،پدرم یه چند تا سوال داره ممنون میشم اگه پیغام خصوصی بدید. باز هم ممنونم .

من هم مثل بقیه اعضای سایت تا جایی که در توانم باشد خوشحال می شوم اطلاعاتم را در اختیار بقیه بگذارم. به پدر محترمتان سلام برسانید.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
سلام دوستان . ببخشید من تو ایران زندگی میکنم و فکر نکنم حالا حالا ها جایی برم البته مثل اینکه یکی دو سال دیگه میریم کانادا . یه سوال داشتم از هم وطنای عزیز کسی میتونه برام از آمریکا یه وسیله بیاره ؟
اگه کسی براش مقدور هست برام ایمیل بزنه تا مشخصاتش رو براش بفرستم .
Yaser.soltany@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
ممنون از همه دوستاني كه صادقانه به هم وطناشون كمك مي كنن . موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، lorecance ، tartar
سلام
دوستانی که مقصدشون دالاس هست ،می تونن رو کمک من حساب کنن ،کار هایی که می تونم انجام بدم:هماهنگی با تاکسی از فرودگاه با هزینه کمتر،گرفتن موبایل،متل و باز کردن حساب بانکی و در صورت امکان پیدا کردن خونه برای اجاره.
پاسخ
دوستانی که لس آنجلس تشریف میارند می تونند رو کمک ما حساب کنند.
پاسخ
(2011-03-13 ساعت 12:44)msnazi نوشته:  دوستانی که لس آنجلس تشریف میارند می تونند رو کمک ما حساب کنند.

مرسي محسن جان! لس آنجلس مقصد بسياري از دوستان هستش! منم اميدوارم يك روز مثل شما همچين ارسالي رو داشته باشم!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، free_free ، WIKIMAN ، aadine ، frozen mind ، mohsen324 ، hamed_gh ، lorecance ، sepinod ، tartar ، behfaza ، alirezanz
واقعا وقتی این تاپیک رو میبینم که بچه ها اینقدر صمیمانه برای کمک به هموطناشون با هم رقابت می کنند اخساس غرور میکنم و این احساس رو دارم که هنوز هم میهن پرستی تک تک ما ایرانیها رو به هم پیوند میزنه...

دست مریزاد..خسته نباشید ...SmileSmile بدون شک بچه های 2012 هم خواهند توانست روی کمک ما در هر نقطه ای از دنیا حساب کنندSmile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، mahmood_eng ، intezaar ، maxsoulfly ، sepinod ، mahboobeh A.tehrani ، behfaza ، alirezanz
عالم دوستان

من با همسرم با ویزا دانشجوی آوریل ۲۰۱۱ میأم شیکاگو آیا کسی‌ اونجا هست که مرا کمک کنه؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-13 ساعت 12:44)msnazi نوشته:  دوستانی که لس آنجلس تشریف میارند می تونند رو کمک ما حساب کنند.

سلام
از شما تشکر می کنم
من می خواهم به لس آنجلس بیایم خواستم بدانم شما چه کمکی را می توانید انجام بدهید؟ گرفتن خانه با اجاره مناسب، معرفی برای کار، کمک در خرید اتومبیل و ... لطفا نوع کمک خودتان را بفرمائید البته توقع نداریم خدمات با ارزش شما مجانی باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، behfaza
سلام به همه دوستان دارم میمیرم به خدا قسم سال هاست میخواهم امریکا ویا کانادا برم قبلآ مجرد بودم حالا یه دوختر دارم نمی دانم ازکجا شروع کنم آیا بدون مدرک ویا کدام دلیل میتوانم برم لطفآ کسانیکه حرفهایم را میشنود درد مو احساس کنید اگر امکان دارد منو رهنمایی کنید
این هم ایمیل ادرس من hamed.intezaar@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 02:05)rs232 نوشته:  سلام دوستان
من یک مدتی گرفتار خانواده بودم و کمتر فرصت کردم که به اینجا سر بزنم ولی در این مدت هم سعی کردم به چند نفر کمک کنم. البته شرمنده چند نفر دیگر هم شدم که امیدوارم شرایط من را درک کرده باشند و من را ببخشند.
من همچنان آماده کمک به دوستان عزیزی هستم که قصد دارند به سنفرانسیسکو و یا اطراف ان بروند. ولی چند نکته وجود دارد که برایتان می نویسم.
1- قبل از اینکه به اینجا بیایید حتما با من مشورت و هماهنگی کنید اگرنه اگر کسی بگوید که من فردا صبح می رسم به سنفرانسیسکو و یا اینکه من الآن سنفرانسیسکو هستم برای من بسیار سخت است که بدون هماهنگی و برنامه ریزی قبلی به او کمک کنم.
2- قبل از آمدن احتیاج دارم که یک شناخت اولیه و کلی نسبت به دوست عزیزی که می آید داشته باشم و شاید باید چند بار با تلفن با او صحبت کنم و شرایط او را بدانم.
3- من نسبت به فردی که مسئولیت اسکان او را قبول کنم مسئول هستم و هرگز اجازه نمی دهم که در شرایط نامطلوب بماند ولی متاسفانه در مورد پیدا کردن کار نمی توانم کمکی بکنم. بنابراین شما باید قابلیت این را داشته باشید که خودتان به دنبال کار بگردید.
4- اگر گرین کارت شما تاریخ گذشته است حتما به من بگویید که من شش ساعت در فرودگاه معطل نشوم و هماهنگ کنم که هر موقع از اطاق مهاجرت بیرون آمدید به من زنگ بزنید که به دنبالتان بیایم.
5- سنفرانسیسکو و مخصوصا شمال آن در جایی که من زندگی می کنم بسیار گران تر از ایالت های دیگر است و قبل از اینکه این محدوده را برای زندگی انتخاب کنید حتما در مورد هزینه های آن و یا بازار کار برای رشته خودتان تحقیق کنید.
به هر حال با اینکه مادرم هم پیش من است و من فرصت کمتری دارم ولی با کمال میل همچنان حاضر هستم که به دوستان عزیزی که کسی را در این منطقه ندارند و به قصد زندگی (نه تفریح) تصمیم گرفته اند که به این منطقه بیایند کمک کنم.

سلام دوست عزیز من میخواهم تازه بیایم نمی دانم از کجا شروع کنم اقتصاد خوب هم ندارم ایا امکان دارد تا بیایم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-14 ساعت 10:50)intezaar نوشته:  
(2010-10-19 ساعت 02:05)rs232 نوشته:  سلام دوستان
من یک مدتی گرفتار خانواده بودم و کمتر فرصت کردم که به اینجا سر بزنم ولی در این مدت هم سعی کردم به چند نفر کمک کنم. البته شرمنده چند نفر دیگر هم شدم که امیدوارم شرایط من را درک کرده باشند و من را ببخشند.
من همچنان آماده کمک به دوستان عزیزی هستم که قصد دارند به سنفرانسیسکو و یا اطراف ان بروند. ولی چند نکته وجود دارد که برایتان می نویسم.
1- قبل از اینکه به اینجا بیایید حتما با من مشورت و هماهنگی کنید اگرنه اگر کسی بگوید که من فردا صبح می رسم به سنفرانسیسکو و یا اینکه من الآن سنفرانسیسکو هستم برای من بسیار سخت است که بدون هماهنگی و برنامه ریزی قبلی به او کمک کنم.
2- قبل از آمدن احتیاج دارم که یک شناخت اولیه و کلی نسبت به دوست عزیزی که می آید داشته باشم و شاید باید چند بار با تلفن با او صحبت کنم و شرایط او را بدانم.
3- من نسبت به فردی که مسئولیت اسکان او را قبول کنم مسئول هستم و هرگز اجازه نمی دهم که در شرایط نامطلوب بماند ولی متاسفانه در مورد پیدا کردن کار نمی توانم کمکی بکنم. بنابراین شما باید قابلیت این را داشته باشید که خودتان به دنبال کار بگردید.
4- اگر گرین کارت شما تاریخ گذشته است حتما به من بگویید که من شش ساعت در فرودگاه معطل نشوم و هماهنگ کنم که هر موقع از اطاق مهاجرت بیرون آمدید به من زنگ بزنید که به دنبالتان بیایم.
5- سنفرانسیسکو و مخصوصا شمال آن در جایی که من زندگی می کنم بسیار گران تر از ایالت های دیگر است و قبل از اینکه این محدوده را برای زندگی انتخاب کنید حتما در مورد هزینه های آن و یا بازار کار برای رشته خودتان تحقیق کنید.
به هر حال با اینکه مادرم هم پیش من است و من فرصت کمتری دارم ولی با کمال میل همچنان حاضر هستم که به دوستان عزیزی که کسی را در این منطقه ندارند و به قصد زندگی (نه تفریح) تصمیم گرفته اند که به این منطقه بیایند کمک کنم.

سلام دوست عزیز من میخواهم تازه بیایم نمی دانم از کجا شروع کنم اقتصاد خوب هم ندارم ایا امکان دارد تا بیایم

دوست عزیز:

کمک و یاری که دوستان مد نظرشون هست فقط به کسانی تعلق میگیره که کارهای اداری و مهاجرتیشون 100% انجام شده و برای ماندن و اقامت درآن کشور سفر می کنند.
بدیهی است این عزیزان در مورد کسانی که تازه قصد مهاجرت دارن کاری از دستشون بر نمیاد
پیروز باشید
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، User ، rasarasa ، rs232 ، frozen mind ، intezaar ، hamed_gh ، lorecance ، behfaza ، alirezanz
سلام دوستان عزیز
خوشبختانه من پس از مدتی غیبت دوباره فرصت و امکان کمک کردن به دوستان را به دست آورده ام و شاید بتوانم برای کسانی که به امریکا مهاجرت می کنند اندکی مفید باشم. فقط چند نکته در این رابطه به ذهنم می رسد که آن را برای دوستان عزیزی که قصد دارند به منطقه سنفرانسیسکو بیایند می نویسم.
1- متاسفانه کسانی مثل من که خودشان در امریکا به نخی آویزان هستند کار زیادی در ارتباط با موفقیت دوستان تازه مهاجر در پیدا کردن کار از دستشان بر نمی آید. من فقط می توانم آن چیزی که در مورد پیدا کردن کار به ذهنم می رسد را بگویم و آنها را هم از قبل نوشته ام. پیدا کردن کار واقعا به میزان تحصیلات, مهارت کاری, تسلط به زبان انگلیسی و شانس بستگی دارد. البته ممکن است یک نفر که کمپانی دارد و آشنایان زیادی دارد بتواند کسی را به سر کار بفرستد ولی کسانی که من می شناسم از خود من هم در امریکا بی کس و کار تر هستند.
2- پیشنهاد کمک من برای کسانی است که واقعا به آن در جهت مهاجرت نیاز دارند نه دوستانی که به خاطر تفریح به این منطقه می آیند.
3- حداقل دو ماه قبل از آمدن به امریکا من باید با دوست مورد نظر صحبت کنم و برای کمکی که از دستم بر می آید برنامه ریزی کنم اگرنه اگر با من تماس بگیرید و بگویید که من فردا در فرودگاه سانفرانسیسکو هستم کمکی از دست من بر نخواهد آمد.
4- من از انجام دادن هر گونه عملی که به نقل و انتقالات مالی از راه دور مربوط شود معذور هستم. مثلا خریدن بلیط هواپیما و یا دریافت و یا ارسال پول طوری که به یک طریقی به حساب بانکی من مربوط شود خارج از محدوده کمکی است که من می توانم انجام دهم. ولی برای اجاره خانه و یا امورات اولیه زندگی می توانم تا حدودی از اعتبار مالی خودم استفاده کنم تا جایی که مهاجر عزیز خودش بتواند حساب بانکی باز کند و کردیت کارت بگیرد.
5- من می توانم در زمینه اسکان اولیه مهاجر قبل از پیدا کردن خانه مناسب کمک کنم ولی باید از قبل یک شناخت اولیه از دوست عزیزی که به امریکا می آید داشته باشم. خوشبختانه تاکنون تمام بچه هایی که به این سمت آمدند افراد خوب و مطمئنی بودند و من امیدوارم که تجربه های بعدی من هم به همین خوبی باشد.

موارد دیگری هم هست که گمان کنم قبلا به آنها اشاره کرده ام و نیازی به تکرار نیست. برای همه شما آرزوی موفقیت دارم و خوشحال می شوم که بتوانم به سوالات شما جواب دهم.
ایمیل من در مهاجرسرا باز است و همچنین arash_arash_232@yahoo.com نیز در دسترس است.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
ما به دوستانی که بخواهند لس آنجلس بیاییند می توانیم کمک کنیم. همانطور که می دونید ما خودمان جدید هستیم و نیاز به کمک داریم اما بازهم اگر کسی بود که ما بتوانیم برایش کاری بکنیم دریغ نخواهیم کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: اليزا ، aadine ، mavarfan ، mahmood_eng ، hamed_gh ، lorecance ، Sahar-Germany ، merdax ، m9780 ، mohajer13 ، behfaza ، alirezanz
salam bacheha man tazeh omadam alan to los angeles hastam age kasi kari az fastesh bat miad mamnon misham yr komaki bedeh merci
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان