کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
من برای خردادسال 90 در امریکا حواهم بود و در امریکا هیچ اشنا ندارم ازبیماری افسردگی می ترسم ایا کسی هست که بتون به من کمک کن و بکه کجا برای زندگی کردن بهتر هست و باید چه کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و درود به همه ي دوستان مهاجر سرا
ابتدا قبل از هرصحبتي از مديريت مهاجر سرا و همه ي دوستاني كه خالصانه تجربيات خود را در اختيار دوستان ديگر قرار ميدهند نهايت سپاس را دارم.
من هم مانند دوستان ديگر احتياج به كمك و راهنمايي شما عزيزان دارم .
ما يك خانواده چهار نفري هستيم كه اميد به خدا در صورت گرفتن ويزا اسفند 89 راهي دالاس مي شويم .از دوستاني كه ساكن دالاس هستند در صورت امكان ما را راهنمايي كنند كه چگونه مي تونيم از ايران براي مدت كوتاهي جايي را اجاره يا رزرو كنيم. چون تنها نگراني ما مشكل جا در بدو ورود به usa است.لازم به ذكر است هيچگونه توقعي از شما دوستان نيست . پيشا پيش از لطف شما عزيزان سپاسگزارم و اميدوارم روزي بتوانم لطف همه ي دوستان مهاجر سرا را جبران كنيم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-24 ساعت 12:06)reza89 نوشته:  با سلام و درود به همه ي دوستان مهاجر سرا
ابتدا قبل از هرصحبتي از مديريت مهاجر سرا و همه ي دوستاني كه خالصانه تجربيات خود را در اختيار دوستان ديگر قرار ميدهند نهايت سپاس را دارم.
من هم مانند دوستان ديگر احتياج به كمك و راهنمايي شما عزيزان دارم .
ما يك خانواده چهار نفري هستيم كه اميد به خدا در صورت گرفتن ويزا اسفند 89 راهي دالاس مي شويم .از دوستاني كه ساكن دالاس هستند در صورت امكان ما را راهنمايي كنند كه چگونه مي تونيم از ايران براي مدت كوتاهي جايي را اجاره يا رزرو كنيم. چون تنها نگراني ما مشكل جا در بدو ورود به usa است.لازم به ذكر است هيچگونه توقعي از شما دوستان نيست . پيشا پيش از لطف شما عزيزان سپاسگزارم و اميدوارم روزي بتوانم لطف همه ي دوستان مهاجر سرا را جبران كنيم.

به این لینک مراجعه کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2299&page=13

ارسال شماره 189
پاسخ
تشکر کنندگان: hosein m ، lorecance ، alirezanz
دوستان، من تا چندروز آینده به سان فرانسیسکو خواهم رفت. اگر کسی از دوستان میتواند به من کمک و راهنمائی کند ، ممنون میشوم که پیغام دهد تا من با ایشان تماس بگیرم .
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، sanaz2010
سلام
از دوستان مهاجرسرا کسی در pittsburgh ساکن نیست ؟ یا حد اقل در PA

ممنونم
شماره کیس:2010AS00007xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:یادم نیست!
کنسولگری:Abu Dhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE-12- 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: 2009 Sep
تاریخ مصاحبه: Feb 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:دو هفته بعداز مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنس: 23 Sep -بیش از ۷ ماه!
تاریخ دریافت ویزا : ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۰
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یک مدتی گرفتار خانواده بودم و کمتر فرصت کردم که به اینجا سر بزنم ولی در این مدت هم سعی کردم به چند نفر کمک کنم. البته شرمنده چند نفر دیگر هم شدم که امیدوارم شرایط من را درک کرده باشند و من را ببخشند.
من همچنان آماده کمک به دوستان عزیزی هستم که قصد دارند به سنفرانسیسکو و یا اطراف ان بروند. ولی چند نکته وجود دارد که برایتان می نویسم.
1- قبل از اینکه به اینجا بیایید حتما با من مشورت و هماهنگی کنید اگرنه اگر کسی بگوید که من فردا صبح می رسم به سنفرانسیسکو و یا اینکه من الآن سنفرانسیسکو هستم برای من بسیار سخت است که بدون هماهنگی و برنامه ریزی قبلی به او کمک کنم.
2- قبل از آمدن احتیاج دارم که یک شناخت اولیه و کلی نسبت به دوست عزیزی که می آید داشته باشم و شاید باید چند بار با تلفن با او صحبت کنم و شرایط او را بدانم.
3- من نسبت به فردی که مسئولیت اسکان او را قبول کنم مسئول هستم و هرگز اجازه نمی دهم که در شرایط نامطلوب بماند ولی متاسفانه در مورد پیدا کردن کار نمی توانم کمکی بکنم. بنابراین شما باید قابلیت این را داشته باشید که خودتان به دنبال کار بگردید.
4- اگر گرین کارت شما تاریخ گذشته است حتما به من بگویید که من شش ساعت در فرودگاه معطل نشوم و هماهنگ کنم که هر موقع از اطاق مهاجرت بیرون آمدید به من زنگ بزنید که به دنبالتان بیایم.
5- سنفرانسیسکو و مخصوصا شمال آن در جایی که من زندگی می کنم بسیار گران تر از ایالت های دیگر است و قبل از اینکه این محدوده را برای زندگی انتخاب کنید حتما در مورد هزینه های آن و یا بازار کار برای رشته خودتان تحقیق کنید.
به هر حال با اینکه مادرم هم پیش من است و من فرصت کمتری دارم ولی با کمال میل همچنان حاضر هستم که به دوستان عزیزی که کسی را در این منطقه ندارند و به قصد زندگی (نه تفریح) تصمیم گرفته اند که به این منطقه بیایند کمک کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
سلام دوستان
من 27 نوامبر عازم لس انجلس هستم , آشنایی مختصری دارم
هیچ اطلاعاتی در مورد اجاره خونه ها و محله ها ندارم
..ممنونم میشم دوستان راهنمایی لازم رو کنند ,یا پیغام بزارن ...
شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance
واقعا از تمامی بچه های مهاجرسرا ممنونم که باعث دلگرمی تازه واردین هستند و هوای هموطن هاشون رو دارن دم همتون گرم
پاسخ
تشکر کنندگان: lorecance
سلام به همه بچه‌های مهاجرسرا، دوستان کسی‌ مریلند هست یک کم ما رو راهنمایی کنه؟ مشکل جا و مکان نداریم ،فقط یه چند تا سوال برای بهتر جا افتادن داریم.ممنون پیشا پیش
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-20 ساعت 00:18)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان

قصد دارید کدام قسمت شهر ساکن شوید؟
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli ، lorecance ، alirezanz
(2010-03-02 ساعت 21:07)laili نوشته:  برای کسانی که به اورنج کانتی میان حتی اگر کسی رو هم داشته باشند میتونند روی کمک من حساب کنند.........برای پیدا کردن خونه و گرفتن گواهینامه و مدرسه ی بچه و هر کمک اولیه ای که از دستم بر بیاد .حداقلش توی این مدت کوتاه اونقدر دوست و آشنای خوب پیدا کردم که بتونیم ازشون راهنمائی بگیریم و از همه مهم تر برای تنها نبودن و داشتن یک هم زبون و یک هم درد مثل خودتون .Smile
به نظر من مهاجرت مثل مردن میمونه که وقتی میمیری دستت از دنیا کوتاه میشه حتی اگه تو بهشت هم بری باز اولش سخته.

لیلی عزیز ! بلاخره طاقت نیاوردم و مجبور شدم! این جواب رو برای شما بذارم. تو این مدت کوتاهی که با این سایت خوب و پرمحتوا و گرم آشنا شدم به دقت پست ها و جوابهای اعضا رو دنبال می کردم . راستش از اینکه عضو این سایت شدم افتخار می کنمShy و از محبت و دوستی بر و بچه ها واقعا لذت بردم و به قول یکی از بچه ها این سایت فراتر از مرزهای مجازی حرکت کرده . اما این که این جواب رو در پاسخ به مطلب تو گذاشتم اینه که مهربووووووووووووووووووووووووووووونی فراوووووووووون تو در دادن اطلاعات به بچه ها و راهنمایی هات و احساس مسئولیتت از جنس دیگه و نوع دیگه ای بود که من دیگه نتونستم طاقت بیارم ! به خاطر مهربونیات ممنون ! من اگه خدا بخواد سال بعد قراره مهاجرت کنم لس آنجلس و با اینکه اونجا فامیل مهربون و دلسوزی داریم ولی دلم می خواد تو و خانواده ی خوب و محترمت رو حتما ببینم . ممنون از لطفت ........... دوستت دارم و امیدوارم همیشه همیشه در کنار خانواده خوشبخت و موفق باشی !Smile
پاسخ
(2010-11-23 ساعت 06:26)nicole.gemini نوشته:  
(2010-10-20 ساعت 00:18)maryam_goli نوشته:  سلام دوستان

قصد دارید کدام قسمت شهر ساکن شوید؟

سلام نیکل جان,

قسمت west ترجیحا به خاطر امنیت

متاسفانه دیر پست شما رو دیدم...که از راهنمایتون استفاده کنم
امروزم پروازمهSad

شماره کیس : 2011AS000000xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2010 ,may19
کنسولگری: انکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 26,2010
تاریخ کارنت شدن کیس: Sep. 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010 ,September 4
تاریخ مصاحبه: october 04, 2010
تاریخ دریافت ویزا:october 04,2010
پاسخ
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، hamed_gh ، lorecance
(2010-11-23 ساعت 05:56)nnazi_2005 نوشته:  سلام به همه بچه‌های مهاجرسرا، دوستان کسی‌ مریلند هست یک کم ما رو راهنمایی کنه؟ مشکل جا و مکان نداریم ،فقط یه چند تا سوال برای بهتر جا افتادن داریم.ممنون پیشا پیش

من مریلند هستم. خوشحال میشم اگر بتونم کمکی بکنم.

لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
سلام دوستان
خواستم به اطلاع آن دسته از عزیزانی که برنامه دارند به سمت سنفرانسیسکو و اطراف آن بیایند برسانم که من تا پایان ماه فوریه 2011 امکان هیچ گونه کمکی را به این دوستان عزیز نخواهم داشت. بنابراین اگر به کمک من نیاز دارید لطفا برنامه سفر خود را طوری تنظیم کنید که بعد از آن تاریخ باشد.
برای همه شما روزهای خوبی را آرزو می کنم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
با سلام ،مرسی‌ آقا مسعود ،پدرم شخصأ مهاجرسرا رو میخونه و می‌دونست شما مریلند هستید و از من خواست تا برای شما پیغام بذارم من گفتم نه ایشون نمی‌تونن ،ولی‌ خوشحالم که به پست من پاسخ دادید ،فقط اگه می‌شه بیرون مهاجرسرا سوال هم رو بپرسم ،پدرم یه چند تا سوال داره ممنون میشم اگه پیغام خصوصی بدید. باز هم ممنونم .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان