کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
سلام
کسی ایالتهای شمال شرق زندگی نمی کنه؟ چندتا سوال دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2010-05-19 ساعت 13:59)amirhessam نوشته:  دوستان من واقعاً نمی توانم ایالتهای مختلف امریکا را با هم مقایسه بکنم چون اطلاعاتم در مورد آنها خیلی کم است اگر کسی می تواند مرا راهنمائی کند مثلا در مورد اجاره خانه - نسبت سیاه پوست ها - میزان بیکاری - عقاید مذهبی - آب و هوا و غیره.

به این سایت مراجعه کنید
http://www.cityrating.com/
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: lexington ، amirhessam ، Jav3 ، taherifar ، alirezanz
[quote='fidell' pid='50063' dateline='1274095155']
[quote='rs232' pid='49145' dateline='1273704671']
سلام دوستان عزیز
واقعیتش این است که آقا یا خانم fidell نتوانستند من را قانع کنند که درخواست ایشان سرکاری نیست. وقتی یک نفر تلفن می گذارد لااقل باید یک اسم کوچک به من بدهد که وقتی زنگ زدم بگویم با آقا یا خانم فلانی کار دارم و ایشان بدون اینکه خود را معرفی کند و بگوید که مثلا من یک آقای هشتاد ساله بنام ایکس و یا یک خانم پنجاه ساله بنام هرچی هستم فقط یک شماره تلفن برای من گذاشتند. از اول حس کردم که قصد ایشان فقط این است که من را امتحان کند و من از این کارها خیلی بدم می آید و حتی برای خود ایشان نوشتم که لطفا با این جور کارها برای کسانی که واقعا احتیاج به کمک دارند مشکل ایجاد نکنید.
بهرحال هرچیزی با حفظ موازین خودش امکان پذیر است و من نمیتوانم آدرس خانه خودم را به کسی بدهم که حتی اسم کوچکش را هم به من نمی گوید.
هر کسی دوست دارد به من بگوید تا پیامهای خصوصی رد و بدل شده بین ما را برایش بفرستم.
salam key board englisi hast motasafaneh natoonstam farsi type konam man alan too dubai hastam baraye mosahebeh az chand ta doostan keh adres gozashtan mamnoonam az aghay arash ham mamnooam az payam khan bkhatere shomareh telefonetoon mamnoonam choon dostan deegeh lotf kardan tamas nagreftam zahmatetoon bedam ta bebinim cheh peesh myad
سلام
کیبرد انگلیسی هست متاسفانه نتونستم فارسی تایپ کنم
من الان تو دبی هستم برای مصاحبه از چنر تا دوستان که آدرس گذاشتن ممنونم
از آقای آرش هم ممنونم از پیام هم بخاطر شماره تلفن ممنونم چون دوستان دیگه لطف کردن تماس نگرفتم زحمتتون بدم تا ببینیم چه پیش میاد

[/quote سلام ازدوستاني كه لطف كردن آدرس دادن ممنوم حقيقتش اينه كه تو مصاحبه من نه هيچ آدرسي رو خواستند نه هيچ اصل مدركي رو و نه هيچ اصل ترجمه اي از مدارك خواسته شده بجز اصل ترجمه سندمنزل وگواهي موجودي در بانك.تقريبا 40 برگ اسناد با خودم داشتم كه برگردوندم عكس هم نخواستند اينقد كه دوستان تو پستا اين مسايل رو مهم ميكنن كه فقط استرس شديد وارد ميشه به مصاحبه شونده. موق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: honareirani ، taherifar
دوست من ... همه اینهایی که شما گفتی ممکنه که برای کیس شما اینطور بوده... من هزار بار گفتم بازم هزارونهصدو پنجاه و هفت بار دیگه میگم : کیس با کیس فرق دارم! حالا همه با هم تکرار کنین: کیس با کیس فرق داره!

یعنی یکی که برای ویزای لاتاری میره با کسی که برای ویزای کاری میره با کسی که برای ویزای ازدواج میره، هر کدومشون شرایطشون فرق می کنه! خوب بود شما میرفتی اونجا بهت میگفتن عکس بده می گفتی ندارم اونموقع بهت شوک وارد میشد!؟!؟!؟!

خیلی ممنون بابت این تشکرات گرمی که کردی!!!! قابل شما رو نداشت!!!
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، kianoush ، ADONIS ، lexington ، homeless ، maryamjay ، honareirani ، laili ، rs232 ، nnazi_2005 ، Hossein81 ، mary joon ، indmehdi ، najibi ، mohajer13 ، m88 ، alirezanz ، taherifar
انگار که هیچ کی نیویورک نیست ... خودم اومدم داوطلب می شم... دم همه گرم ... تو سفارت که ایرانیها خودشون و گم کرده بودن اما انگار اینجا فرق داره ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، alirezanz ، taherifar
سلام دوستان
ایالت الاباما و شهر مدیسون آیا کسی هست ؟
کسی هست مرا یاری کند؟!

درود بر شما دوستان
انشا ا.. کاره همه درست بشه بریم
پاسخ
(2010-05-11 ساعت 07:53)payam007 نوشته:  سلام به همه دوستان
من ۳ ماهه اومدم دهااته کلمبیا در مریلند! اینکه میگم دهات شوخی نمیکنم واسه منی که ترجیح میدم همیشه با اینکه خودم آدمه آرومی هستم دورو برام شلوغ باشه زیاد جای خوبی نیس، مثل یه دهاته مدرنه!
عزیزانی که قصد داران این طرفا فرود بیان میتونن رو کمک های بشر دوستانه! من حساب کتاب کنن بلکه منم از این تنها بودن خلاص شدمو بلیطه برگشت رو کنسل کردم Smile

شاد زی مهر افزون

مریلند نبود؟

رفتیما!
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، مانترا ، taherifar ، alirezanz
(2010-05-22 ساعت 02:08)payam007 نوشته:  
(2010-05-11 ساعت 07:53)payam007 نوشته:  سلام به همه دوستان
من ۳ ماهه اومدم دهااته کلمبیا در مریلند! اینکه میگم دهات شوخی نمیکنم واسه منی که ترجیح میدم همیشه با اینکه خودم آدمه آرومی هستم دورو برام شلوغ باشه زیاد جای خوبی نیس، مثل یه دهاته مدرنه!
عزیزانی که قصد داران این طرفا فرود بیان میتونن رو کمک های بشر دوستانه! من حساب کتاب کنن بلکه منم از این تنها بودن خلاص شدمو بلیطه برگشت رو کنسل کردم Smile

شاد زی مهر افزون

مریلند نبود؟

رفتیما!
سلام 1-از نظر آب وهوا چطوره مثل كدوم شهر ايرانه تقريبا؟2-كار مهندسي برق( شبكه هاي توزيع وانتقال برق)پيدا ميشه؟3- ازنظر هزينه زندگي خرج چطوره؟بگو تا تصميم بگيريمWink
پاسخ
همه سمت غرب زندگی می کنین؟! هیشکی از ایرانیا ایالتهای شرقی زندگی نمی کنه؟ چرا آخه؟
پاسخ
(2010-05-23 ساعت 08:00)lyly نوشته:  همه سمت غرب زندگی می کنین؟! هیشکی از ایرانیا ایالتهای شرقی زندگی نمی کنه؟ چرا آخه؟

من جرجیا هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: lyly ، taherifar
(2010-05-23 ساعت 08:57)Ashkan.R نوشته:  
(2010-05-23 ساعت 08:00)lyly نوشته:  همه سمت غرب زندگی می کنین؟! هیشکی از ایرانیا ایالتهای شرقی زندگی نمی کنه؟ چرا آخه؟

من جرجیا هستم

افرین پسر خوب حالا که جورجیا هستی یک کمی راجب وضعیت کار مسکن هزینه ها اب و هوا و شرایط اطلاع بده . ممنون میشم اینجا تقریبا 5-6 نفری قرار هست اتلانتا بیان .
شماره کیس: 2010as 10150
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun 22 ,2009
کنسولگری:ankara
تاریخ کارنت شدن کیس :sep,14,2009
تاریخ دریافت نامه دوم:Jan,17,2010
تاریخ مصاحبه:Feb,4,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 220+17 روز 2 bar
تاریخ دریافت ,ویزا : 30 سپتامبر
پاسخ
دوستان سئوالي برام پيش آمده كه فكر كنم تو اين تاپيك بهتره مطرح بشه
من آمار خوندم (بدون سابقه كار در رشتم )ولي سابقه كار فروش اتومبيل و حسابداري فروش دارم ،اسپانسرم لس آنجلس زندگي مي كنه و من مي خوام در بدو ورود به همين شهر برم ،اما با صحبتهايي كه با دوستان داشتم هيچ كس لس آنجلس رو براي يه تازه وارد تاييد نمي كنه .همه ميگن:
1-اين شهر براي تو خيل گرونه
2-اين شهر فرصت كاري به توي تازه وارد نمي ده (با يه زبان معمولي )و با تخصصهايي كه داري
3-ايراني هاي ساكن لس آنجلس منتظر فرصتن تا يه آدم از همه جا بيخبر و اغفال كنن
خلاصه دوستان مي خوام بدونم كسي ايالت ديگه اي رو پيشنهاد مي ده؟
شماره کیس:2010as0025xxx
دریافت نامه قبولی:29 JUNE-آنكارا
ارسال فرمهای اول:August 2009
کارنت شدن :July 2010
دریافت نامه دوم:تا امروز كه نرسيده
مصاحبه:24 august
دريافت ويزا:21 Sept
هيچگاه عشق را با محبت، دلسوزي، ترحم و دوست داشتن يكي ندان، همه اينها اجزاء كوچكتر عشق هستند نه خود عشق.

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz
ایا شما همگی وقتی وارد امریکا شدید کسی امد جلوتون دم فرودگاه وروزهای اول رو کجا و چجوری گزراندید
Shyافسوس چقدر زود دیر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، alirezanz
(2010-05-23 ساعت 20:20)sanaz2010 نوشته:  دوستان سئوالي برام پيش آمده كه فكر كنم تو اين تاپيك بهتره مطرح بشه
من آمار خوندم (بدون سابقه كار در رشتم )ولي سابقه كار فروش اتومبيل و حسابداري فروش دارم ،اسپانسرم لس آنجلس زندگي مي كنه و من مي خوام در بدو ورود به همين شهر برم ،اما با صحبتهايي كه با دوستان داشتم هيچ كس لس آنجلس رو براي يه تازه وارد تاييد نمي كنه .همه ميگن:
2-اين شهر فرصت كاري به توي تازه وارد نمي ده (با يه زبان معمولي )و با تخصصهايي كه داري
خیلیها تو دالاس راضی هستند.
البته شما میتونید موضوع رو در تاپیک (کدام ایالت امریکا رو برای زندگی ترجیح میدید)دنبال کنید.اطلاعات خوبی بهتون میده.
(2010-05-24 ساعت 00:20)saba1100 نوشته:  ایا شما همگی وقتی وارد امریکا شدید کسی امد جلوتون دم فرودگاه وروزهای اول رو کجا و چجوری گزراندید
کسانی که فامیل نزدیک دارن پیش اونها و اگر نه هتل.بعضی ایرانیها هم هستن که یه اتاق از حونشون بهتون اجاره میدن واسه 1 ماه تا جا بیفتید و خونه پیدا کنید.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، saba1100 ، Hossein81 ، aadine ، مانترا ، taherifar ، alirezanz
(2010-05-23 ساعت 20:20)sanaz2010 نوشته:  دوستان سئوالي برام پيش آمده كه فكر كنم تو اين تاپيك بهتره مطرح بشه

سلام دوست عزیز
ما بدونه هیچ برنامه ریزی به دالاس امدیم و خدا رو شکر تا الان راضی هستیم
موفق باشید
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
پاسخ
تشکر کنندگان: balot ، mh_hshk ، aadine ، taherifar ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان