کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی
پارس تریدر جان لینکت باز نمیشه Smile)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، golesang ، Tomas
سلام
یکبار استاپ بعد پلی را بزنید حتما باز میشه

من همین الان دارم گوش میدم
البته فایر فاکس 10 دارم که مدیا پلیر روی فایر فاکس نصب شده است

http://farsi1.fibogroup.com/trader/pamm/...7351&promo][عکس: en.jpg]
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، frozen mind ، mohammadm64 ، golesang ، OverLord ، زری وحدتی
شد مرسی ....Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، ParsTrader ، kourosh2011 ، mohammadm64 ، golesang ، Tomas
عالی بود مرسی اگه تونستید برای لهجه امریکن هم (مثل voa ) بگذارید
با تشکر
شماره کیس: *****ANK20058
کنسولگری: آنکارا
نوع ویزا: خانوادگی F3
تاریخ مصاحبه: January 2012
تاریخ دریافت کلیرنس: March 2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به امریکا:
تعداد افراد: 3

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک، بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammadm64 ، golesang ، farshadsh ، Tomas
سلام
یک سری فایل های صوتی بی بی سی هست بهمراه متن اونها که بنظر من بسیار برای لیسنینگ و ریدینگ مناسب هست راستش وقتش رو ندارم که همه رو با هم آپلود کنم اما هر چند وقت یکی از اونها رو میزارم فقط هر چی گشتم قسمت ضمیمه رو پیدا نکردم البته فعلا دو قسمت از اونها رو در 4شیر گذاشتم امیدوارم مفید باشه :
http://www.4shared.com/office/WBQ9Wotx/1...jects.html
http://www.4shared.com/mp3/oPOqd-hm/1001...r_web.html
http://www.4shared.com/office/9f3hTPLg/1...heart.html
http://www.4shared.com/mp3/4mfIVum3/1103...or_we.html
ویرایش : این پست رو اشتباها در تاپیک دیگه ایی زدم از این ببعد اینجا این فایل ها رو قرار میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، golesang ، Tomas
امروز می خوام یک سایت هم برای آموزش زبان و هم برای دوستانی که به روزنامه و مجله و رادیو علاقه دارند معرفی کنم :
http://www.englishpage.com/index.html
این سایت رو تازه پیدا کردم و بنظرم مناسب و مفید اومد . در قسمت reading room شما می تونید لیستی از روزنامه ها و مجلات آنلاین که معمولا عنوان های مشهوری هستند رو پیدا کنید اونها مقالات چاپی شون رو روی سایتشون قرار دادند و معمولا ویدئو هم دارند و در قسمت listening می تونید رادیو های آنلاین با موضوعات مختلف رو پیدا کنید مثلا : http://www.npr.org/programs/all-things-considered/ که هم می تونید فایل های صوتی اون رو دانلود کنید و هم متن اونها روی سایت هست .
در قسمتهای دیگه هم می تونید با آموزشهای کاربردی سایت سطح زبانتون رو افزایش بدید .
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، behzadb57 ، ParsTrader ، wushu kung fu ، Yashar1989 ، kourosh2011 ، Tomas ، afshinghwink
(2012-02-28 ساعت 17:45)kourosh2011 نوشته:  عالی بود مرسی اگه تونستید برای لهجه امریکن هم (مثل voa ) بگذارید
با تشکر

صفحه قبل را مطالعه نمایید.

راستی اگر کسی از دوستان لینک آنلاین شبکه های انگلیسی زبان (بخصوص امریکا) را داشت (چه صوتی و چه تصویری) حتما اینجا به اشتراک بگذارد که استفاده کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، mavarfan ، ASALI ، Tomas
نقل قول:ارسال شده توسط OverLord - امروز 01:40 PM
راستی اگر کسی از دوستان لینک آنلاین شبکه های انگلیسی زبان (بخصوص امریکا) را داشت (چه صوتی و چه تصویری) حتما اینجا به اشتراک بگذارد که استفاده کنیم.

اینم برای شما رفیق !

TV
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، sib 24 ، kourosh2011 ، مانترا ، Tomas
سلام.
از دوستانی که مهاجرت کردند کسی هست که بچه کلاس اول دومی داشته و مهاجرت کرده؟
من امسال برنده شدم و پسرم تازه کلاس اول رو تموم کرده. کلاس زیان میره البته فعلا فقط در حد ای بی سی دی و مای نیم ایز فلانی رو بلده. با چند تا آموزشگاههای مطرح هم صحبت کردم هیچ کدوم دوره فشرده برای این سن ندارند.
میتونید من رو راهنمایی کنید که واسه زبان بچه ها چیکار کردید؟ (چون اگر ویزا رو بگیرم خرداد سال آینده به آمریکا خواهم رفت و سال بعد پسرم آنجا باید به مدرسه برود.

ممنون
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، Tomas
(2012-05-25 ساعت 23:37)2013selectee نوشته:  سلام.
من امسال برنده شدم و پسرم تازه کلاس اول رو تموم کرده. کلاس زیان میره البته فعلا فقط در حد ای بی سی دی و مای نیم ایز فلانی رو بلده. با چند تا آموزشگاههای مطرح هم صحبت کردم هیچ کدوم دوره فشرده برای این سن ندارند.
میتونید من رو راهنمایی کنید که واسه زبان بچه ها چیکار کردید؟ (چون اگر ویزا رو بگیرم خرداد سال آینده به آمریکا خواهم رفت و سال بعد پسرم آنجا باید به مدرسه برود.

ممنون
دوست عزیز تبریک
فقط میخوام بگم فکر خودتون باشید و اصلاً نگران بچه نباشید و اذیتش نکنید چون باید بعد از یه سال ازش میخواهید براتون مترجم بشه . . .
من مثل شما نگران بچه بودم . اومدنی پسرم ۳ سالش بود الان بعد از ۲ سال اصلا باور کردنی نیست که چقدر زود یاد گرفته .الان هم تمام تلاش اینه که تو خونه فارسی حرف بزنه و من هر موقع انگلیسی حرف میزنه جوابشو نمی دم . من توصیه ام به شما اینه که تا میتونید زبان کار کنید مخصوصا تمرین صحبت کردن .
دیالوگ گوش کنید و حفظ کنید و اصلا به معنی فکر نکنید فقط سعی کنید تقلید کنید و با سرعت خودش بگید بعدا مفهومشو میفهمید و دیگه از یادتون نمیره

تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: 2013selectee ، laili ، Hediyeh ، ASALI ، ابی هانی ، Tomas ، nooshshahnar ، afshinghwink ، nimaaa
(2012-05-26 ساعت 02:46)m.memari نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 23:37)2013selectee نوشته:  سلام.

ممنون
دوست عزیز تبریک
فقط میخوام بگم فکر خودتون باشید و اصلاً نگران بچه نباشید و اذیتش نکنید چون باید بعد از یه سال ازش میخواهید براتون مترجم بشه . . .
من مثل شما نگران بچه بودم . اومدنی پسرم ۳ سالش بود الان بعد از ۲ سال اصلا باور کردنی نیست که چقدر زود یاد گرفته .الان هم تمام تلاش اینه که تو خونه فارسی حرف بزنه و من هر موقع انگلیسی حرف میزنه جوابشو نمی دم . من توصیه ام به شما اینه که تا میتونید زبان کار کنید مخصوصا تمرین صحبت کردن .
دیالوگ گوش کنید و حفظ کنید و اصلا به معنی فکر نکنید فقط سعی کنید تقلید کنید و با سرعت خودش بگید بعدا مفهومشو میفهمید و دیگه از یادتون نمیره

ممنون از پاسخ شما دوست گرامی،
من و همسرم هر دو زیان رو کار کردیم والان هم مشغولیم و تا سال آینده مشکلات حل خواهد شد، فقط در مورد پسرم نگرانم چون مدرسه باید بره وزمان کم دارم. اگر در حد 3-4 سالگی بود، خوب میرفت مهد و یاد میگرفت، اما الان زمان واسه این مطلب ندارم و ممکنه توی مدرسه به مشکل بخوره.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: m.memari ، bayat_r ، Tomas
منم دخترم دقیقا همسن پسر شما بود اومدیم آمریکا ..یعنی اول و تموم کرده بود و کلاس دوم رو اینجا شروع کرد ...زبان هم اصلا بلد نبود ..5 ماه فقط تو مدرسه گوش کرد نه حرف زد نه دوست پیدا کرد ..بعد از 5 ماه شروع کرد به حرف زدن ..و دقیقا بعد از یک سال دیگه هیچ مشکلی نداشت ..همونطوری که دوستمون گفتن شما فقط به فکر خودتون باشید و غصه ی بچه رو نخورید Smile
پاسخ
(2012-05-26 ساعت 12:09)laili نوشته:  منم دخترم دقیقا همسن پسر شما بود اومدیم آمریکا ..یعنی اول و تموم کرده بود و کلاس دوم رو اینجا شروع کرد ...زبان هم اصلا بلد نبود ..5 ماه فقط تو مدرسه گوش کرد نه حرف زد نه دوست پیدا کرد ..بعد از 5 ماه شروع کرد به حرف زدن ..و دقیقا بعد از یک سال دیگه هیچ مشکلی نداشت ..همونطوری که دوستمون گفتن شما فقط به فکر خودتون باشید و غصه ی بچه رو نخورید Smile

از شما هم ممنونم.
مهدها یا مدرسه ها (یا سایر مراکزی که ممکنه باشه) این امکان رو دارن بشه توی تابستان (از اوائل خرداد که خواهیم رفت تا زمان شروع مدرسه ها) پسرم رو بفرستم که بتونه قبل از مدرسه یه چیزایی رو یاد بگیره که یه وقت خدایی نکرده از نظر روحی به مشکل نخوره (یا توجه به اینکه گفتید 5 ماه با کسی صحبت نکرده).
دلیل اینکه اینقدر روی پسرم زوم کردم اینه که هدف اصلی من از مهاجرت آینده اونه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، farshadsh ، Tomas ، زری وحدتی
(2012-05-26 ساعت 12:28)2013selectee نوشته:  
(2012-05-26 ساعت 12:09)laili نوشته:  منم دخترم دقیقا همسن پسر شما بود اومدیم آمریکا ..یعنی اول و تموم کرده بود و کلاس دوم رو اینجا شروع کرد ...زبان هم اصلا بلد نبود ..5 ماه فقط تو مدرسه گوش کرد نه حرف زد نه دوست پیدا کرد ..بعد از 5 ماه شروع کرد به حرف زدن ..و دقیقا بعد از یک سال دیگه هیچ مشکلی نداشت ..همونطوری که دوستمون گفتن شما فقط به فکر خودتون باشید و غصه ی بچه رو نخورید Smile

از شما هم ممنونم.
مهدها یا مدرسه ها (یا سایر مراکزی که ممکنه باشه) این امکان رو دارن بشه توی تابستان (از اوائل خرداد که خواهیم رفت تا زمان شروع مدرسه ها) پسرم رو بفرستم که بتونه قبل از مدرسه یه چیزایی رو یاد بگیره که یه وقت خدایی نکرده از نظر روحی به مشکل نخوره (یا توجه به اینکه گفتید 5 ماه با کسی صحبت نکرده).
دلیل اینکه اینقدر روی پسرم زوم کردم اینه که هدف اصلی من از مهاجرت آینده اونه!

من نگرانی شما رو کاملا درک میکنم ..99 درصد کسائی که بچه دارن هدف اصلیشون از مهاجرت بچه شونه ..ولی واقعا نگرانیتون بی مورده ..بچه ها توانائی بالائی دارن تا خودشون و با محیط وفق بدن ..منتهی این کاملا بستگی به شما داره که چطوری رفتار کنین ..اون اگه نگرانی شما رو حس کنه مطمئن باشین بیشتر از نظر روحی آسیب میبینه ..اینجا مدارس به حدی شاد و دلپذیره که بچه ها خیلی سریع تر از اونی که شما فکر کنین بهش خو میگیرن و براشون بودن توی این مکان لذت بخشه ...
متاسفانه فکر نمیکنم بچه ی کلاس دوم رو بذارن بره توی مهد کودک و کلاس زبان برای اون سن فکر نمیکنم که باشه و اگر هم باشه مطمئنا براتون خیلی گرون در میاد ...ولی توی مدرسه خودشون بهش کمک میکنن ..کلاس زبان براش میذارن ..و حدود دو سال باید توی کلاسهای زبان توی خود مدرسه شرکت کنه ..واقعا جای نگرانی نیست ..این انرژی رو بذارین برای کارهای مهم تر Smile)
من کلا در این زمینه آدم راحتی بودم و بدون نگرانی این دوره رو طی کردم و الان هم دخترم یکی از شادترین و درسخونترین و اجتماعی ترین بچه ی کلاسشونه Smile))
شما یه کمی به خودتون مسلط باشین قول میدم همه چی به خوبی بگذره ..

پاسخ
(2012-05-29 ساعت 10:07)علیرضا م نوشته:  الان که بحث به بچه ها کشیده شد من هم یک سوالی دراینمورد دارم ونمیدونستم کجا مطرحش کنم(البته با عرض پوزش از مدیران سایت)
من بچه هام کلاس چهارم رو تموم کرده وسال دیگه میره کلاس پنجم،حالا سوالم اینه که چه مدارکی با خودم بیارم برای ثبت نامش،آیا کارنامه ی سالهای گذشنه اش رو اونجا میخوان؟،آیا باید از آموزش وپرورش اینجا نامه خاصی بگیرم؟آیا اونجا تعیین سطح میشه یا اینکه میره گرید4 یا 5 میشینه؟وبطوری کلی برای ثبت نامش چی میخوان؟ممنون میشم دوستانی که رفتن واین تجربه هارو داشتن به ما هم منتقل کنن

این تاپیک رو مطالعه کنید و بازم اگه سوالی بود توی همون تاپیک سوالتون و مطرح کنین ..

http://mohajersara.com/thread-1901.html?...8%B3%D9%87

پاسخ
تشکر کنندگان: Hediyeh ، golesang ، mavarfan ، farshadsh ، Tomas ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان