کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هیوستون، ایالت تگزاس
(2016-11-09 ساعت 21:33)sanam2011 نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 20:24)کورش تهران نوشته:  
(2016-11-09 ساعت 14:42)sanam2011 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
اینجا کسی eb3 هست؟

سلام... ما هم مثل شما پیتزا هات هستیم.. منتظرالویزا...شما چطور؟

سلام بله خيلي خوشحال شديم براتون خصوصي پيام دادم
ما هم هيوستون اقدام كرديم قبل از مصاحبه هستيم
سلام به ٢ دوست عزيز
من هم مثل شما از طريق eb3 اقدام كردم براي پيتزا هات و شهر هيوستونو الان حدود ٢ ماه ميشه كه هيوستون هستم و ٣هفته هست كه كارم رو شروع كردم ، شايد باورتون نشه اما همين الان كه دارم اين پست رو ميزارم سر كار هستم ، خوشحال ميشم اگه كمكي از دستم بر بياد انجام بدم واستون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اگه میشه اطلاعات درباره زندگی و وضع کارومسکن وهزینه ها از هیوستون بنویسید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-27 ساعت 04:19)Sam83 نوشته:  دوست عزیز اگه میشه اطلاعات درباره زندگی و وضع کارومسکن وهزینه ها از هیوستون بنویسید لطفا

سلام دوست عزيز
من خيلي تازه وارد تر از اون چيزي هستم كه بخوام در مورد وضع كار صحبت كنم و اينكه من چون از طريق eb3 اومدم كارم از قبل مشخص شده بود اما در مورد شرايط زندگى دوستانه با سابقه توضيحات لازم رو دادن اما به نظز من شرايط زندگي و هزينه هاش بستگي داره به سبك و صليقه هر كس و اينكه ميخواد چطور زندگي كنه ، يعني براي مثال شما ميتونيد وسايل خونتون رو مثل مبلمان و تخت و... رو با ٣٠٠٠ تا بخريد ، ميتونيد هم با ٣٠٠٠٠ تا بخريد ، در كل مثل همون ايران هر كس يه جور زندگي ميكنه ، قيمت آپارتمان ١ خوابه كه من توي Sugar Land گرفتم ماهي ١٠٠٠$ اما جايه خوبيه, ٢ خوابه هم از ١٢٠٠ به بالا، يك سري هزينه ها هم هستن كه هر ماه گردنتونه ،مثل آب و برق و موبايل و تلويزيون و اينترنت و بيمه براي ماشين و خونه كه تقريباً ٤٠٠/٥٠٠ تايي ميشن،در كل اگر ٢ نفر با يه بچه ٨ ماهه (مثل ما) بخوان يه زندگيه كامل ساده و معمولي داشته باشن نياز به ماهي ٣٠٠٠ تا ٣٥٠٠ $ دارن .
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
ممنون از اطلاعات مفیدتون من هم eb3 و منتظر ویزا
EB3
interwove:september20/2016
AP Rolleyes  
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-27 ساعت 08:29)Soro0sh نوشته:  
(2016-12-27 ساعت 04:19)Sam83 نوشته:  دوست عزیز اگه میشه اطلاعات درباره زندگی و وضع کارومسکن وهزینه ها از هیوستون بنویسید لطفا

سلام دوست عزيز
من خيلي تازه وارد تر از اون چيزي هستم كه بخوام در مورد وضع كار صحبت كنم و اينكه من چون از طريق eb3 اومدم كارم از قبل مشخص شده بود اما در مورد شرايط زندگى دوستانه با سابقه توضيحات لازم رو دادن اما به نظز من شرايط زندگي و هزينه هاش بستگي داره به سبك و صليقه هر كس و اينكه ميخواد چطور زندگي كنه ، يعني براي مثال شما ميتونيد وسايل خونتون رو مثل مبلمان و تخت و... رو با ٣٠٠٠ تا بخريد ، ميتونيد هم با ٣٠٠٠٠ تا بخريد ، در كل مثل همون ايران هر كس يه جور زندگي ميكنه ، قيمت آپارتمان ١ خوابه كه من توي Sugar Land گرفتم ماهي ١٠٠٠$ اما جايه خوبيه, ٢ خوابه هم از ١٢٠٠ به بالا، يك سري هزينه ها هم هستن كه هر ماه گردنتونه ،مثل آب و برق و موبايل و تلويزيون و اينترنت و بيمه براي ماشين و خونه كه تقريباً ٤٠٠/٥٠٠ تايي ميشن،در كل اگر ٢ نفر با يه بچه ٨ ماهه (مثل ما) بخوان يه زندگيه كامل ساده و معمولي داشته باشن نياز به ماهي ٣٠٠٠ تا ٣٥٠٠ $ دارن .
ممنون از توضیحات شما. شما همون آدرسی که تو پرم بود مشغول به کار شدید یا توی یه شعبه دیگه.
اگر مقدور هست کمی در مورد کار توی پیتزا هات هم توضیح بدید.
ساعت کار به چه شکلی هست.
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزيز
من خيلي تازه وارد تر از اون چيزي هستم كه بخوام در مورد وضع كار صحبت كنم و اينكه من چون از طريق eb3 اومدم كارم از قبل مشخص شده بود اما در مورد شرايط زندگى دوستانه با سابقه توضيحات لازم رو دادن اما به نظز من شرايط زندگي و هزينه هاش بستگي داره به سبك و صليقه هر كس و اينكه ميخواد چطور زندگي كنه ، يعني براي مثال شما ميتونيد وسايل خونتون رو مثل مبلمان و تخت و... رو با ٣٠٠٠ تا بخريد ، ميتونيد هم با ٣٠٠٠٠ تا بخريد ، در كل  مثل همون ايران هر كس يه جور زندگي ميكنه ، قيمت آپارتمان ١ خوابه كه من توي Sugar Land  گرفتم ماهي ١٠٠٠$ اما جايه خوبيه, ٢ خوابه هم از ١٢٠٠ به بالا، يك سري هزينه ها هم هستن كه هر ماه  گردنتونه ،مثل آب و برق و موبايل و تلويزيون و اينترنت و بيمه براي ماشين و خونه كه تقريباً ٤٠٠/٥٠٠  تايي ميشن،در كل اگر ٢ نفر با يه بچه ٨ ماهه (مثل ما) بخوان يه زندگيه كامل ساده و معمولي داشته باشن نياز به ماهي  ٣٠٠٠ تا ٣٥٠٠ $  دارن .

دوست عزیز ممنونم موفق و پیروز باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.. خیلی ممنون از اطلاعاتتون .. ما هم پیتزا هات هیوستون هستیم و خیلی دوس دارم اگر براتون امکان داره با تلگرام ارتباط داشته باشیم چون اینجا فاصله سوال و جواب زیاده و با الین شبکه های اجتماعی بدعادت شدیم.... من تو خصوصی هم براتون شماره گزاشتم و ممنون میشم اگر ارتباط بدید.

سلام دوست عزيز
من خيلي تازه وارد تر از اون چيزي هستم كه بخوام در مورد وضع كار صحبت كنم و اينكه من چون از طريق eb3 اومدم كارم از قبل مشخص شده بود اما در مورد شرايط زندگى دوستانه با سابقه توضيحات لازم رو دادن اما به نظز من شرايط زندگي و هزينه هاش بستگي داره به سبك و صليقه هر كس و اينكه ميخواد چطور زندگي كنه ، يعني براي مثال شما ميتونيد وسايل خونتون رو مثل مبلمان و تخت و... رو با ٣٠٠٠ تا بخريد ، ميتونيد هم با ٣٠٠٠٠ تا بخريد ، در كل  مثل همون ايران هر كس يه جور زندگي ميكنه ، قيمت آپارتمان ١ خوابه كه من توي Sugar Land  گرفتم ماهي ١٠٠٠$ اما جايه خوبيه, ٢ خوابه هم از ١٢٠٠ به بالا، يك سري هزينه ها هم هستن كه هر ماه  گردنتونه ،مثل آب و برق و موبايل و تلويزيون و اينترنت و بيمه براي ماشين و خونه كه تقريباً ٤٠٠/٥٠٠  تايي ميشن،در كل اگر ٢ نفر با يه بچه ٨ ماهه (مثل ما) بخوان يه زندگيه كامل ساده و معمولي داشته باشن نياز به ماهي  ٣٠٠٠ تا ٣٥٠٠ $  دارن .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-27 ساعت 21:32)Plus نوشته:  

سلام دوست عزيز
ممنون از توضیحات شما. شما همون آدرسی که تو پرم بود مشغول به کار شدید یا توی یه شعبه دیگه.
اگر مقدور هست کمی در مورد کار توی پیتزا هات هم توضیح بدید.
ساعت کار به چه شکلی هست.
ممنون

والا به من گفته بودن شعبه Sugar Land هستم اما وقي اومدم اينجا گفتن جاي ديگه بايد مشغول بشيم اما ميتونيد باهاشون در مورد مكان صحبت كنيد ، يعني تا حدودي قابل تغيير هست، در مورد ساعت كار هم بين ٣٥ تا ٤٠ بستگي به سرپرستتون داره و ساعت كاري هر هفته و هر روز متغييره و ثابت نيست، براي مثال من هفته پيش ٦ روز و هر روز ساعت ١١ تا ٥/٦ ميرفم اما برنامه اين هفته ٢ روز استراحت دارم و يك روز ساعت ٤ تا ٩ شب ميرم، كلاً برنامه دقيق و منظمي نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ساسان جان خوبی
میخواستم بدونم برای شروع که وارد میشیم حدودا چقدر لازم است برای 6 ماه اول که کارای گرین کارت و کار پبدا کردن را انجام بدیم ؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ساسان جان

این خانه ها مبله هستن؟ چون در سایت دیدم. میخواستم بدونم واقعا اینجوره ؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
sasan jan merc azat . mishe dar tamas bashim,mamnon
پاسخ
تشکر کنندگان:
salam,mahi chande
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان شما از طريق eb3 چقدر هزينه كرديد تا ويزا را گرفتيد؟
از زمان اقدام چقدر طول ميكشه كه ويزا صادر بشه؟
اگر از ايران اقدام كرديد ميشه اسم شركت و يا دفتري كه از طريق اون اقدام كرديد را معرفي كنيد

شما دوستان من كه الان شانس زندگي در آمريكا را بدست آورديد نبايد فقط به چشم زندگي كردن به اون نگاه كنيد ،
به نظر من بايد به چشم يه فرصت طلايي براي رسيدن به آرزوهاتون بهش نگاه كنيد،
اگر اينقدر شانس و لياقت داشتيد كه به امريكا برسين ، پس ميتونيد به آرزوهاتونم برسيد،
الان ديگه محدوديت روبروتون نيست ، موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان ساکن هیوستون اگر کسی قصد سفر به ایران (شیراز) رو داره لطفا اطلاع بده تا اگر امکان داشته باشه زحمت بردن یه سری مدارک رو بهش بدم.
ممنون.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
من به زودی از ایران به امزیکا و شهر هیوستون میام
این تاپیک رو خوندم و در مورد هزینه ها و اب و هوا و... اطلاعات زیادی گرفتم وازتون سپاسگزارم
فقط یه سوال دارم خواهش میکنم به برادر کوچیکتون کمک کنید
من تازه لیسانس مهندسی نفت گرفتم و هیچ سابقه ی کاری ندارم زبانم هم زیاد خوب نیس و در حال یادگیری بهتر زبان هستم
انتظار ندارم فورا هم کار مرتبط گیر بیارم و میخام ابتدا با هر شغلی که باشه زندگیمو بچرخونم
فقط اگه من زبانم رو به سطح عالی رسوندم به نظر شما(کسانی که در هیوستون زندگی میکنین) میتونم یه کار مرتبط پیدا کنم؟؟؟؟
یا یه جور دیگه بگم آیا بدون سابقه کار میتونم وارد بازار کار یا صنعت بشم؟؟؟؟؟
اگر جواب نه هست ازتون خواهش میکنم بهم بگید برای ورود به بازار کار در رشته نفت باید چگونه برنامه ریزی کنم و چکارهایی کنم (ادامه تحصیل یا هرچی)که بتونم بعد از مدتی به شغلی که میخام برسم.
سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان