کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هیوستون، ایالت تگزاس
با سلام خدمت همه دوستان
من تا چند ماه آینده به هیوستون میام از طریق همسرم که سیتزن آمریکا هستن اما فعلا ساکن ایران.من یک سوال داشتم راجع به کار،رشته لیسانس من نقاشی و فوق لیسانسم معماری است،می خواستم بدونم اگر بخوام گالری نقاشی بزنم 1-امکانش هست؟2-شرایطش به چه شکلیه؟3-حدود هزینه چقدره؟کسی در زمینه رشته های هنری تجربه ای داره؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Pedramsz77
خانم ها، آقايون، سلام به همكي. توي اين تاپيك كسي هست كه توي صنايع نفت و گاز كار كنه؟ اگه ممكنه توي پيام خصوصي شماره تلفن بديد، كه براي مشورت باهاتون تماس بگيرم. ممنونم از همكاريتون.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش مي كنم جواب بديد. شديدا نيازمند ياري سبزتان هستيم. ما ساكن ايالت واشينگتن هستيم. يك بهشت واقعي. ولي بعد از سه سال همسرم نتونسته كاري مرتبط با تجربه ي كاري إيران پيدا كنه. اگر براي تصميم گيري در مورد مهاجرت بتونيد كمكمون كنيد سپاس گزار ميشم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-07-18 ساعت 23:46)قصه گو نوشته:  خواهش مي كنم جواب بديد. شديدا نيازمند ياري سبزتان هستيم. ما ساكن ايالت واشينگتن هستيم. يك بهشت واقعي. ولي بعد از سه سال همسرم نتونسته كاري مرتبط با تجربه ي كاري إيران پيدا كنه. اگر براي تصميم گيري در مورد مهاجرت بتونيد كمكمون كنيد سپاس گزار ميشم.

سلام من در صنعت نفت وگاز كار ميكنم ولي متاسفانه الان ماركت اصلا خوب نيست و خود آمريكايي ها در اين شهر براي كار مشكل دارن.
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، gbtm
با سلام خدمت همه دوستان
من تا چند ماه آینده به هیوستون میام از طریق همسرم که سیتزن آمریکا هستن اما فعلا ساکن ایران.من یک سوال داشتم راجع به کار،رشته لیسانس من نقاشی و فوق لیسانسم معماری است،می خواستم بدونم اگر بخوام گالری نقاشی بزنم 1-امکانش هست؟2-شرایطش به چه شکلیه؟3-حدود هزینه چقدره؟کسی در زمینه رشته های هنری تجربه ای داره؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان میشه لطفا یه وکیل خوب در تکزاس به من معرفی کنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-19 ساعت 16:19)alia6060 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
ممنون

دوست عزیز فکر کنم خودت باید زحمت گوگل کردنش رو بکشی. گویا اینجا کسی در این زمینه فعالیت نداشته. من مدتی با تعدادی از دوستان مطالعه اندکی داشتیم در مورد راه اندازی کانون تیاتر و کلا باشگاه فرهنگی هنری که کار اصلا راحتی نبود، در ضمن توی مارکت بیشتر فعالیت ها توسط انجمن ها و شرکت های عام المنفعه و non-profit صورت میگیره چون مزایای معافیت مالیاتی دارند و کلی راحت تر درآمد زایی میکنند اما وارد شدن و بزرک شدن اصلا راحت به نظر نمیرسه. فکر کنم راه معقول تر اینه که توی لینکداین افراد مرتبط رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: alia6060
(2017-07-16 ساعت 09:46)p.nsz نوشته:  سلام به همگی دوستان.یه درخواستی داشتم از دوستان مطلع، میشه لطفا یه مقایسه ای داشته باشید بین شهرهای ایالت تگزاس. ما در یک ایالت دیگه هستیم و قصد موو داریم . البته تاپیکهای دیگه مهاجرسرا رو هم در مورد شهرها و ایالت مورد نظرم مطالعه میکنم ولی از اونجا که یکی از ایالات مد نظر ما تگزاس هست در پی کسب اطلاعات دقیق تر از شهرهای این ایالت هستم. اولین و مهمترین نکته کار هست برای ما، در زمینه ساختمان و استراکچر و کارهایی در مینه طراحی و ساختمان و ... مساله بعدی امنیت وهزینه زندگی هست که البته میدونم این ایالت از نظر هزینه های زندگی به نسبت و برای تازه واردین مناسب است. لطفا اگه نظری دارید خصوصا دوستان ساکن ممنون میشم بفرمایید.

سلام.
من تا جایی که بخاطر دارم چندین بار این موضوع مطرح شده و شاید در صفحات قبلی بتونید پیداشون کنید. (اگه بتونید از جستجوی حرفه ای گوگل استفاده کنید بسیار سریعتر و مفیدتر میتونید مطالبتون رو پیدا کنید به طور مثال این یه سرچ سریع و هنوز کلیه : https://goo.gl/9Skbvp)
هرچند بنده بهتون توصیه میکنم که جستجوهای دقیقتون رو نه در این فروم های گفتگو، که از منابع معتبر که بسیار فراوانند و آمار و ارقام رسمی استفاده کنید. بعضا نتیجه گیری های عجیب غریبی از اینجا صورت میگیره که با نه تنها کمک کننده نیست بلکه بیشتر گمراه کننده و دردسر آفرینه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-16 ساعت 14:43)alia6060 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من تا چند ماه آینده به هیوستون میام از طریق همسرم که سیتزن آمریکا هستن اما فعلا ساکن ایران.من یک سوال داشتم راجع به کار،رشته لیسانس  من نقاشی و فوق لیسانسم معماری است،می خواستم بدونم اگر بخوام گالری نقاشی بزنم 1-امکانش هست؟2-شرایطش به چه شکلیه؟3-حدود  هزینه چقدره؟کسی در زمینه رشته های هنری تجربه ای داره؟
ممنون

(2017-09-21 ساعت 10:06)hgbeigi نوشته:  
(2017-07-19 ساعت 16:19)alia6060 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
ممنون

دوست عزیز فکر کنم خودت باید زحمت گوگل کردنش رو بکشی. گویا اینجا کسی در این زمینه فعالیت نداشته. من مدتی با تعدادی از دوستان مطالعه اندکی داشتیم در مورد راه اندازی کانون تیاتر و کلا باشگاه فرهنگی هنری که کار اصلا راحتی نبود، در ضمن توی مارکت بیشتر فعالیت ها توسط انجمن ها و شرکت های عام المنفعه و non-profit صورت میگیره چون مزایای معافیت مالیاتی دارند و کلی راحت تر درآمد زایی میکنند اما وارد شدن و بزرک شدن اصلا راحت به نظر نمیرسه. فکر کنم راه معقول تر اینه که توی لینکداین افراد مرتبط رو پیدا کنید و باهاشون مکاتبه کنید.

ممنون از راهنماییتون،حتما پیگیری می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 17:27)alex.66 نوشته:  سلام دستان عزیز من 23 جولای می یام دنبال هم خونه یا اتاق می گردم

سلام . با یکی از این دوستان مشورت کنید . بزرگترین گروه تلگرامی که کل ایالتها را در بر میگیره برای پیدا کردن خونه و هم خونه

نيازمندي هاي خونه، هم خونه و اطلاعات جامع و كاربردي زندگي در ایالات متحده آمریکا

Creator:
@Sealitwithsmile

Admin:
@AliDoroudii
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-04 ساعت 07:46)hgbeigi نوشته:  دوستان عزیز سلام
من یک آپارتمان مناسب در خیابان مموریال، حد فاصل بین دیری اشفورد و الدریج اجاره کرده بودم و بدلیل منتقل شدن همخونه ای فعلیم احتمالا نیاز به همخونه جدید خواهم داشت. قرارداد جدید از اول اکتبر شروع خواهد شد و یکسال مدت آن است، اجاره فعلی حدود 1400 (بدون برق) دلاره که تاحالا نصف نصف میدادیم، خونه 2 خواب مستقل داره با سرویس مجزا و در حد قابل قبولی مبلمان داره و من هم به علت ساعت کاری زیادم فقط برای خواب میام.
اگر فرد مطمئنی رو میشناختین، ممنون میشم معرفی کنید. جزییات بیشتری اگه خواستید لطفا پیام بدید. ایمیل برای من راه تماس بهتری هست
hgbeigi@yahoo.com

سلام به این ادمینها مراجعه کنید

نيازمندي هاي خونه، هم خونه و اطلاعات جامع و كاربردي زندگي در ایالات متحده آمریکا

Creator:
@Sealitwithsmile

Admin:
@AliDoroudii
2013AS1xXXخودم/مصاحبه آنکارا/تاریخ مصاحبه20فوریه/برگه صورتی/ کلیر6augبعداز167روز./زندگی در سیاتل.بلویوSmile.
می ۲۰۱۵ موو از سیاتل????????⛈ به وگاس☉☀??☉???⭐ ??????????????????????????????☉☀
پاسخ
تشکر کنندگان: hgbeigi
با سلام خدمت عزیزان من به اتفاق همسر و پسر 11 ساله و دختر 2 ساله ام انشاالا تا اواخر فروردین راهی آمریکا هستم طبق تحقیقات بنده چون کار من در حوزه نفت هستش فکر میکنم هیوستون رو جهت اقامت باید انتخاب کنم فقط چندتا سوال دارم که اگه بزرگواری اطلاعی در این زمینه داره و به من انتقال بده ممنون میشم. بنده 34 ساله هستم و بیشتر از 13 ساله بر روی سکوهای حفاری نفت در خشکی مشغول به کار هستم من ارشد مکانیک هستم رشته فوق دیپلم من متالورژی و این ترم لیسانس ساخت و تولید خودم رو تمام میکنم زبانم بد نیست چون با خارجیها مجبور به مکالمه هستیم همسرم هم لیسانس روانشناسیه حقیقتا اوضاع و شرایط کارم و حقوقم اینجا خوبه ولی سالهاست به دلایل شخصی قصد مهاجرت داشتم که جور شد خداروشکر میدونم باید از کارهای جنرال شروع کنم مشکلی هم در این زمینه ندارم فقط میخوام بدونم اگه کاری برای من در زمینه شغلم پیدا شد سکوهای نفتی در این ایالت بیشتر کجا و چه منطقه ای هست و میشه شب بیایم خونه چون اینجا پانزده روز کار و پانزده روز استراحتم و نمیخوام اونجا خانواده ام رو تنها بگذارم و میتونم در کمپانیهایی که تعمیرات وسایل حفاری و یا ساخت وسایل حفاری میکنند نیز مشغول بشم آیا تجربه و اطلاعاتی در این زمینه دارید تشکر میکنم اگه جواب منو بدید اگر اطلاعات بیشتری از خودم خواستید لطفا سوال کنید تا جواب بدم ممنونم از شما دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
عزیزان یه سوال دیگه خدمتتون داشتم من دیدم در کشورهایی مثل انگلیس و همان آمریکا ماشینهایی هستند که بستنی و فست فود در پارکها میفروشند آیا میشه ما هم این کار رو انجام بدیم گرفتن مجوز این کار خیلی سخته ؟ و چه مدتی باید اونجا باشیم تا بشه مجوز این کار رو بگیریم منظورم اینه که مجوز خاصی میخواد که ب مهاجرین تازه وارد شاید ندند یا اینکه گرین کارتی اگه باشیم میتونیم اقدام کنیم برای گرفتن اون تشکر از شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بنده مهندس کشاورزی هستم البته به صورت مشاوره در ایران کار میکردم Smile
به نظرتون توی هیوستون میتونم کاری مرتبط با رشته خودم پیدا کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-12 ساعت 15:48)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام دوستان
بنده مهندس کشاورزی هستم البته به صورت مشاوره در ایران کار میکردم Smile
به نظرتون توی هیوستون میتونم کاری مرتبط با رشته خودم پیدا کنم؟
سلام
اگه اشتباه نکنم عموسعید هم در زمینه کشاورزی تخصص داشت . البته ایشون به رالی ورود کرد . اگه به این شهر علاقه دارید بهشون ایمیل بزنید شاید جواب بده .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان