کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هیوستون، ایالت تگزاس
(2018-02-12 ساعت 23:52)dv2017 نوشته:  
(2018-02-12 ساعت 15:48)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام دوستان
بنده مهندس کشاورزی هستم البته به صورت مشاوره در ایران کار میکردم Smile
به نظرتون توی هیوستون میتونم کاری مرتبط با رشته خودم پیدا کنم؟
سلام
اگه اشتباه نکنم عموسعید هم در زمینه کشاورزی تخصص داشت . البته ایشون به رالی ورود کرد . اگه به این شهر علاقه دارید بهشون ایمیل بزنید شاید جواب بده .

سلام
نتونستم ایشون رو پیدا کنم
اگر ایمیلشون دارید بگذارید
تشکر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-02-14 ساعت 14:17)Amir_Hossein21 نوشته:  
(2018-02-12 ساعت 23:52)dv2017 نوشته:  
(2018-02-12 ساعت 15:48)Amir_Hossein21 نوشته:  سلام دوستان
بنده مهندس کشاورزی هستم البته به صورت مشاوره در ایران کار میکردم Smile
به نظرتون توی هیوستون میتونم کاری مرتبط با رشته خودم پیدا کنم؟
سلام
اگه اشتباه نکنم عموسعید هم در زمینه کشاورزی تخصص داشت . البته ایشون به رالی ورود کرد . اگه به این شهر علاقه دارید بهشون ایمیل بزنید شاید جواب بده .
سلام
نتونستم ایشون رو پیدا کنم
اگر ایمیلشون دارید بگذارید
تشکر Smile
سلام
آی دی مهاجرسرای عموسعید اینه : @Saeedv13@
برید توی پروفیلش و از اونجا ایمیل یا پیام خصوصی بدید
میتونید توی تالار  ایالت کارولینای شمالی که توسط خود ایشون درست شده تگشون کنید و درخواست ارتباط بدید . خواهش میکنم دوست عزیز
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، kasra
سلام به همهٔ دوستان، ماشین تویوتا یاریس، ۲۰۰۹، ۴ در، Sedan و با ۸۵،۰۰۰ مایل (۳۰،۰۰۰ کمتر از حد معمول) به فروش می‌رسید. ماشین در وضعیت بسیار خوب و من دومین ملک ماشین از ۲۰۱۲ هستم، جهت اطلاعات بیشتر با ایمیل: joubin_e در یاهو تماس بگیرد.
Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هیوستون تگزاس هستیم از 24 می تا 24اگوست آپارتمانمون رو با کلیه امکانات ومبله اجاره میدیم
دوخوابه، دودستشویی ودوحمام در منطقه بسیار خوب مموریال
با سکوریتی عالیه و محیطی بسیار ارام ودلنشین .
ماهی هزار دلار برای کرایه خانه ،آب،برق ، وسایر هزینه ها.
در صورت نیاز لطفا پیام خصوصی بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-16 ساعت 09:46)p.nsz نوشته:  سلام به همگی دوستان.یه درخواستی داشتم از دوستان مطلع، میشه لطفا یه مقایسه ای داشته باشید بین شهرهای ایالت تگزاس. ما در یک ایالت دیگه هستیم و قصد موو داریم . البته تاپیکهای دیگه مهاجرسرا رو هم در مورد شهرها و ایالت مورد نظرم مطالعه میکنم ولی از اونجا که یکی از ایالات مد نظر ما تگزاس هست در پی کسب اطلاعات دقیق تر از شهرهای این ایالت هستم. اولین و مهمترین نکته کار هست برای ما، در زمینه ساختمان و استراکچر و کارهایی در مینه طراحی و ساختمان و ... مساله بعدی امنیت وهزینه زندگی هست که البته میدونم این ایالت از نظر هزینه های زندگی به نسبت و برای تازه واردین مناسب است. لطفا اگه نظری دارید خصوصا دوستان ساکن ممنون میشم بفرمایید.

سلام دوست عزیزو فقط بیشتر تحقیق کنید چون این ایالت برای شروع خوب هست منم که 4 ساله اینجام تو هیوستون فقط در مورد تجربه 4 سالم میگم نه بیشتر
1-برا شروع ایالت خوبیه نه دراز مدت و فرهنگ پایین مردماش اذیت میکنه
2-درصد سیاه و اسپنیش زیاده و بنابراین جرم زیاد
3-کار خوبه اما هوا بد اکثرا گرم
4-برا مهندسین نفت شیمی خوبه  بقیه کارها همه جای امریکا هست

باز از نظر دوستان دیگه استفاده کنید و بستگی داره از کدوم ایالت تغییر مکان میدین
من که در به در دنبال کار تو ایالت دیگه هستم و کلا بعضیا میگن ایالتهای شمال شرق و شمال غرب خوبه و بعضیا میگن همه ایالتا مثله همه و من میخوام امتحان کنم
**CN: AS2013000073
تعداد نفرات کیس:2
شهر : تبریز
رویت قبولی:Sep 1 , 2012
ارسال فرمهای اولیه:Sep 5 , 2012 - پست DHL
مصاحبه w2 may - سفارت ابوظبی - کلیرنس 42 روز

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، dv2017
(2017-05-29 ساعت 15:37)javadth نوشته:  
(2017-05-29 ساعت 14:35)Rahro نوشته:  
(2017-05-28 ساعت 01:06)javadth نوشته:  استاد شما که از اروپا اومدید اوضاع رو چطور میبینید ؟
نسبت به کشور مبدا ارزشش رو داره یا نه

دوست گرامى، پاسخ دادن به اين پرسش كلى سخته! هر جا خوبى و بدى هاى خودش رو داره.
اروپا زندگى فعال تره، آدمها شادترن، آرامش بيشتره، امنيت بالاتر،بهداشت درمان مجانى
آمريكا زندگى ارزونتره، ماشين بزرگتر، انرژى ارزون، خونه ها بزرگتر، درآمد بيشتر و ماليات كمتر، بهداشت و درمان در دسترس اما خيلى گرون
بسته به اينكه كدوم جنبه زندگى برات مهم باشه ميتونهى تصميم بگيرى

شاد باشى

خیلی ممنون
شخصا که دنبال فضای باز تجاری هستم
با ارامش شهری و همچنین ملتی که حسود و چشم تنگ نباشن و به قانون احترام بزارن نه به خواسته های خودشون

البته این موارد فکر کنم در اکثر کشور های اروپایی و شهر های آمریکا رعایت میشه

اینارو تو امریکا نخواهی دید عزیزم و راجع به فضای کاری هم همینو بهت بگم که بخاطرش آدم میکشن

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-13 ساعت 11:45)tabim4 نوشته:  از جناب sce از یاران نسل 2013 بخاطر حضور همیشگی و وفعال در این انجمن که نشان از وفاداری به این انجمن و حس نوعدوستی ایشان دارد صمیمانه تشکر و قدردانی می کنم . متاسفانه یاران قدیمی که خرشان از پل گذشت ؛ دیگه به این انجمن به چشم کاروانسرای متروکه قدیمی نگاه کرده و برای همیشه این انجمن را ترک کردند و شدند قوم باستان حتی یک عده از برندگان سالهای پیش که در آنجا موفق نشدند و برگشتند ایران حاضر نشدند تجربیات تلخشان را به نحوی در این انجمن به اشتراک بزارند  ... افسوس

دوسته عزیزم اینجا اومدی اینقدر سرت شلوغه برا خانوادتم وقت کم میذاری این حرفو قبول ندارم سالهای اول اینجا خیلی سخته و همیشه دنبال وقت میگردی ولی ممنون بعضی بچه ها که وقت گذاشتن و هستن همچنان

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi
سلام دوستان. یکی از دوستان من خانومی مجرد هستن دنبال کسی میگردن که اتاقی برای اجاره دادن داشته باشه (روم میت) ترجیجا در منطقه غرب و جنوب غرب هیوستن و میخوان که حتما همخونه شون یک خانم یا یک خانواده باشه. این خانم یک گربه دارند. اگر کسی را میشناسید که میتونن یک اتاق به ایشون کرایه بدن لطفا به من پیام خصوصی بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست گرامى سلام،
بچه رو از دو هفته اى ميتونى بذارى مهد كودك! فقط واكسنهاش بايد تكميل باشه براى سنش. قيمت هم جا با جا فرق داره ولى براى نوزاد تقريبا هفته اى ٢٧٠، يك تا دوسال هفته اى ٢٥٠، ٢ سال به بالا هفته اى ٢٢٠.
درباره كارت اطلاعاتى ندارم. ما هم دو تا بچه كوچيك داريم ولى از اروپا اومديم اينجا، بنابر اين شايد آمادگى بيشترى داشتيم!
شاد باشى
[/quote]

سلام،
من در آلمان زندگی میکنم و سیتیزن آلمانی هم دارم. تصمیم گرفتم به آمریکا مهاجرت کنم. ممنون میشم که از تجربه مهاجرتتون از اروپا به آمریکا یکمی بیشتر بگین.
ممنون
بهرام از فرانکفورت
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
سپسده هستم.
من به تازگی عضو شدم و مشغول خوندن کامنت ها بودم تا اطلاعات لازم کسب کنم..
کسی میتونه منو راهنمایی کنه application Fee برای مهاجرت غیرتحصیلی چی هست؟ متوجه نمیشم.
سپاس.
پاسخ
تشکر کنندگان:
CADD DESIGNER/DRAFTER – CIVIL Position

Houtex Engineering is a successful and growing Houston based civil engineering firm that is seeking a full-time #Civil #Drafter and/or #Designer.
Ideal candidate will utilize strong #AutoCAD skills to develop design deliverable such as grading, drainage, utilities, paving, floodplain plans, analysis and reports.
Proficiency in AutoCAD is mandatory. Civil experience is preferred. This is a small engineering firm, so the ability to fit in with our organic culture is important.
Please send resume to careers@houtexengineering.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-28 ساعت 22:09)hgbeigi نوشته:  CADD DESIGNER/DRAFTER – CIVIL Position

Houtex Engineering is a successful and growing Houston based civil engineering firm that is seeking a full-time #Civil #Drafter and/or #Designer.
Ideal candidate will utilize strong #AutoCAD skills to develop design deliverable such as grading, drainage, utilities, paving, floodplain plans, analysis and reports.
Proficiency in AutoCAD is mandatory. Civil experience is preferred. This is a small engineering firm, so the ability to fit in with our organic culture is important.
Please send resume to careers@houtexengineering.com

شما خودتون با هیوتکس آشنا هستین یا این رو از جایی دیدین و اینجا به اشتراک گذاشتین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2019-05-29 ساعت 00:48)sce نوشته:  شما خودتون با هیوتکس آشنا هستین یا این رو از جایی دیدین و اینجا به اشتراک گذاشتین.

سلام،

من خیلی عذر میخوام که تقریبا یک سال بعد جواب دادم، راستش واسه همین اون ایمیل رو گذاشتم چون خیلی توی مدیریت فضاهای مجازی فعال نیستم. و در جوابتون بگم که بله من خودم الان بیش از 6 سال هست که توی این شرکت مشغول کارم.  Smile Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، sce
سلام. دوستان از وضعیت کاری تو این شهر با شرایط فعلی و نیز هزینه های زندگی اگه اطلاعات جدیدی هست ما رو بی اطلاع نگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
هیوستون از لحاظ نژاد پرستی و امنیت چطوره
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان