کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2016-05-28 ساعت 15:33)sahar2016 نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 10:24)babisondes نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 09:23)vahid4573 نوشته:  Sky scanner ro ham check konid

اگه ويزا يا دبيت كارت داشته باشين ميتونين از اسكاي بليط تهيه كنين

دوست عزیز یه دوستی فرموده بودن قیمتهای این سایت بر اساس دلار دولتی هست.ایا به نظر شما اینگونه است؟

شما ميتونين واحد پولشو به ريال بزنيد كه به ريال قيمت بده. اما در كل دلار ازادِ
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-06-01 ساعت 07:37)babisondes نوشته:  
(2016-05-28 ساعت 15:33)sahar2016 نوشته:  
(2016-05-14 ساعت 10:24)babisondes نوشته:  اگه ويزا يا دبيت كارت داشته باشين ميتونين از اسكاي بليط تهيه كنين

دوست عزیز یه دوستی فرموده بودن قیمتهای این سایت بر اساس دلار دولتی هست.ایا به نظر شما اینگونه است؟

شما ميتونين واحد پولشو به ريال بزنيد كه به ريال قيمت بده. اما در كل دلار ازادِ

دوست عزیز جالبه که قیمتهای این سایت حتی از سایت cheapoairهم خیلی ارزونتره مثلا من برای دالاس بلیط در شهریورماه دیدم نفری 750usdکه فکر میکنمusdهمون دلار باشه ولی راهی برای رزرو بلیط پیدا نکردم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستاني كه برنامه سفرشون معلومه امارات افر كذاشته با ٨٠٠ دلار رفت و برگشت تا چند روزي هم اعتبار داره ! سايت إمارات در سمت چپ بخش offer رو چك كنيد
فقطمعمولا اينطور بليط ها قابل كنسل كردن نيست و تغيير تاريخش اگر در همون كلاس يا بالاتر جا بده ٢٠٠ دلاره...
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها،
کسی تجربه ي سفر با هواپیمايي قطر به سمت لس آنجلس رو داره؟ احتمالا ما خدابخاد بخايم از این هواپیما يي بريم.
سوال دیگه این که ، فقط تو فرودگاه ابوظبی و با هواپیمایي الاتحاد کارهای مهاجرتی انجام ميشه؟
یا این که اگه با هواپیمایي امارت هم بريم، تو دبی هم کارها مون رو انجام ميدن؟
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما 6 خرداد تو ارمنستان  ویزای یکذرب گرفتیم الان میخوایم برای اوایل آبان بلیط رزرو کنیم تا اخر ابان وقت داریم.  لطفا یکی که با تجربست مارو راهنمایی کنه برای سه نفر بزرگسال یه هواپیمایی که قیمتش خوب باشه اذیت نکنن تو فرودگاه مارو و امکاناتش هم در حد معقول باشه معرفی کنید چند صفحه از اینجا رو خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم ممنونم
بزودی ماجرای سفر به ارمنستان و رو میگم شاید همونجوری که من از تجربه دیگران استفاده کردم تجارب ما هم بدرد دیگران بخوره
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 10:50)پرشین20 نوشته:  سلام دوستان ما 6 خرداد تو ارمنستان  ویزای یکذرب گرفتیم الان میخوایم برای اوایل آبان بلیط رزرو کنیم تا اخر ابان وقت داریم.  لطفا یکی که با تجربست مارو راهنمایی کنه برای سه نفر بزرگسال یه هواپیمایی که قیمتش خوب باشه اذیت نکنن تو فرودگاه مارو و امکاناتش هم در حد معقول باشه معرفی کنید چند صفحه از اینجا رو خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم ممنونم
بزودی ماجرای سفر به ارمنستان و رو میگم شاید همونجوری که من از تجربه دیگران استفاده کردم تجارب ما هم بدرد دیگران بخوره

emirates airline خیلی خوبه Rolleyes
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: پرشین20
(2016-06-16 ساعت 18:19)mechanicalengineer نوشته:  دوستاني كه برنامه سفرشون معلومه امارات افر كذاشته با ٨٠٠ دلار رفت و برگشت تا چند روزي هم اعتبار داره ! سايت إمارات در سمت چپ بخش offer رو چك كنيد
فقطمعمولا اينطور بليط ها  قابل كنسل كردن نيست و تغيير تاريخش اگر در همون كلاس يا بالاتر جا بده  ٢٠٠ دلاره...

سلام من پیدا نکردم میشه لینک بزارید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
Sad 
اداره هوانوردى فدرال آمريكا تا اطلاع ثانوى دستور توقف پروازها بين اين كشور و فرودگاه هاى استانبول را صادر کرد. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 10:50)پرشین20 نوشته:  سلام دوستان ما 6 خرداد تو ارمنستان  ویزای یکذرب گرفتیم الان میخوایم برای اوایل آبان بلیط رزرو کنیم تا اخر ابان وقت داریم.  لطفا یکی که با تجربست مارو راهنمایی کنه برای سه نفر بزرگسال یه هواپیمایی که قیمتش خوب باشه اذیت نکنن تو فرودگاه مارو و امکاناتش هم در حد معقول باشه معرفی کنید چند صفحه از اینجا رو خوندم ولی به نتیجه ای نرسیدم ممنونم
سلام دوست من من با قطری رفتم شیکاگو که خوب بود هم قیمتش نسبت به بقیه ایرلانها ارزونتر بود هم هواپیماهای نو و امکانات خوبی داشت در ضمن تو فرودگاه امام تمام کارت پروازها را بهم دادن که خیلی کارما راحت کرد
موفق باشید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: پرشین20 ، sib 24
(2016-07-01 ساعت 14:16)aghamilad نوشته:  
سلام دوست من من با قطری رفتم شیکاگو که خوب بود هم قیمتش نسبت به بقیه ایرلانها ارزونتر بود هم هواپیماهای نو و امکانات خوبی داشت در ضمن تو فرودگاه امام تمام کارت پروازها را بهم دادن که خیلی کارما راحت کرد
موفق باشید

ممنون. هواپیمای قطری منظورتون کدوم ایرلاینه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایرلاین قطرایرویز برای کشور قطر هست دفتر نمایندگیش هم تهران روبروی پارک ملت هست که میتونید به صورت ریالی خرید کنید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، پرشین20
(2016-07-02 ساعت 16:09)aghamilad نوشته:  ایرلاین قطرایرویز برای کشور قطر هست دفتر نمایندگیش هم تهران روبروی پارک ملت هست که میتونید به صورت ریالی خرید کنید
در فرودگاه دوحه کارهای مها جرتی هم انجام میدن یا فقط الاتحاد در ابوذبی ؟بعضی ها خیلی بد میگن از قطری کسی تجربه داره با این ایر لاین
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-03 ساعت 18:27)azb2003 نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 16:09)aghamilad نوشته:  ایرلاین قطرایرویز برای کشور قطر هست دفتر نمایندگیش هم تهران روبروی پارک ملت هست که میتونید به صورت ریالی خرید کنید
در فرودگاه دوحه کارهای مها جرتی هم انجام میدن یا فقط الاتحاد در ابوذبی ؟بعضی ها خیلی بد میگن از قطری کسی تجربه داره با این ایر لاین

کارهای مهاجرتی فقط در ابوظبی انجام میشه دوست عزیز , من هم در مورد قطری نظرات منفی زیاد شنیده بودم , مخصوصا که میگن رفتارشون با ایرانی ها خوب نیست اصلا ( یعنی ظاهرا جدیدا اینطوری دارن رفتار میکنن ) :/
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان . یه سوال راجع پروازهای اتحاد داشتم. با توجه به اینکه تو پروازهای اتحاد کارهای مهاجرتی تو ابوظبی انجام می شه و پاکت ویزا رو اونجا تحویل می گیرن ، آیا این موضوع تاثیری رو مدت زمانی که طول می کشه تا شماره سوشال و گرین کارتمون بیاد داره ؟و احیانا تاخیری در این کار ایجاد نمی کنه ؟ ممنون می شم اگر تجربه ای در این زمینه دارید راهنمایی بفرمایید
F3
 priority date: may 2003
Interview:  13May 2015    ankara
خودم و دخترم کلیر روز مصاحبه _ صدور ویزا march 2016
همسرم AP  -  
10/12/2016  cleared
4nov2016 مصاحبه مجدد
2016 7novصدور ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-04 ساعت 10:04)shbn نوشته:  سلام به همه دوستان . یه سوال راجع پروازهای اتحاد داشتم. با توجه به اینکه تو پروازهای اتحاد کارهای مهاجرتی تو ابوظبی انجام می شه و پاکت ویزا رو اونجا تحویل می گیرن ، آیا این موضوع تاثیری رو مدت زمانی که طول می کشه تا شماره سوشال و گرین کارتمون بیاد داره  ؟و احیانا تاخیری در این کار ایجاد نمی کنه ؟ ممنون می شم اگر تجربه ای در این زمینه دارید راهنمایی بفرمایید
درود بر شما
خیر فرقی نمی کند چون کارها آنلاین انجام می شود و در ضمن پرونده شما با همان پرواز یا نهایتاً باپرواز بعدی به آمریکا ارسال می شود و در نهایت تأثیری در روند کارهای مهاجرتی ندارد .
موفق باشید
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shbn

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان