کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
بچه‌ها، ما خدابخاد اين سری با هواپیمای قطر ایرویز داریم ميريم، بعد می خواستم بدونم اگه قرص ژلوفن توی کیف دستی باشه که خودم میخوام ببرم داخل هواپیما، آیا تو فرودگاه موقع بازرسی مشکلی هس؟ با توجه به این که ما فقط در محوطه ي فرودگاه هستیم.
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان واسه رفتن به امریکا کدوم ایرلاین فعالیت داره ؟
حدود هزینش چقدر هست ؟؟؟
شماره کیس : 2016AS4XXX ، رویت قبولی : 2015/May/11 ، کنسولگری : YERVAN ، تعداد افراد کیس : 1 ، سابمیت فرمهای DS-260 : تاریخ 2015/May/15 ، کارنت شدن : Jan 2016 ، تاریخ مصاحبه : March 2016 ، نتیجه : AP ، آپدیت سیس : 28 جولای (ایمیل) ؛ 1 آگوست : دوخطی شدن ؛ 2 آگوست ؛ 3 آگوست (کلیر سایت سفارت ) ؛ 4 آگوست ، تاریخ کلیر شدن : 3/2016/AUG   بعد از 135 روز پر استرس ، دریافت ویزا : 16 آگوست ، اولین ورود : 22 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام .ما از ترکیش ایر لاین برای چهار نفر بلیط به مقصد لوس انجلس گرفتیم دو کودک و دو بزرگسال مجموعا 12 میلیون تومان که به نظرم گرون بود ولی در سایتهای داخلی قیمت ارزونتر پیدا نکردیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-04 ساعت 12:02)sahar2016 نوشته:  دوستان با سلام .ما از ترکیش ایر لاین برای چهار نفر بلیط به مقصد لوس انجلس گرفتیم دو کودک و دو بزرگسال مجموعا 12 میلیون  تومان که به نظرم گرون بود ولی در سایتهای داخلی قیمت ارزونتر پیدا نکردیم.

ما 4 نفر بزرگسال نفری 4000000 از ترکیش به LA فکر نکنم به شما گرون داده باشن
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی
(2016-08-04 ساعت 19:16)azb2003 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 12:02)sahar2016 نوشته:  دوستان با سلام .ما از ترکیش ایر لاین برای چهار نفر بلیط به مقصد لوس انجلس گرفتیم دو کودک و دو بزرگسال مجموعا 12 میلیون  تومان که به نظرم گرون بود ولی در سایتهای داخلی قیمت ارزونتر پیدا نکردیم.

ما 4 نفر بزرگسال نفری 4000000 از ترکیش به LA فکر نکنم به شما گرون داده باشن

دوست عزیز ما دو کودک و دو بزرگسال رو با این هزینه از الی گشت تهیه کردیم.در ضمن دوست عزیز شما میدونید که بهترین راه برای رفتن از فرودگاه به هتل چیه و ایا امکان اجاره ماشین از فرودگاه برای ما که اولین سفرمون هست وجود داره یا نه.چون هتلی که میخواهیم بگیریم حدود نیم ساعت با مرکز لوس انجلس فاصله داره.به نظر شما چقدر هزینه رفت و امدمون خواهد شد .
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان وققتون بخیر
2تا سوال
1- چه جوری میشه بلیط برگشت open رزرو کرد ؟
2-اینطور من تحقیق کردم اتحاد هم قیمت مناسبی داره هم کیفیت و هم میشه دوتا چمدون برد
فقط حتما کارهای اقامت باید ابوظبی انجام داد ؟ بخاطر این میپرسم چون اتحاد کارهای فرودگاه امریکا رو ابوظبی انجام میده میخوام ببینم چقدر زمان لازم میشه برای ابوظبی ؟
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستان کسی جدیدا با قطر ایرویز رفته؟
چطوره بوده پرواز و خصوصا برخوردشون؟
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
کلیر: 14 آگوست  Rolleyes
ایشود: 22آگوست
مقصد:دالاس
اولین ورود:02 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-06 ساعت 14:20)Hamed_402 نوشته:  سلام دوستان وققتون بخیر
2تا سوال
1- چه جوری میشه بلیط برگشت open رزرو کرد ؟
2-اینطور من تحقیق کردم اتحاد هم قیمت مناسبی داره هم کیفیت و هم میشه دوتا چمدون برد
فقط حتما کارهای اقامت باید ابوظبی انجام داد ؟ بخاطر این میپرسم چون اتحاد کارهای فرودگاه آمریکا  رو ابوظبی انجام میده میخوام ببینم چقدر زمان لازم میشه برای ابوظبی ؟

سلام دوست عزیز , من با الاتحاد اومدم و خیلی راضی بودم ,کیفیت پرواز و همه چیز عالی بود. بله کار هاتون تو ابوظبی انجام میشه , تقریبا ۳ تا ۴ ساعت لازم دارین بین ۲ پرواز که خیالتون راحت باشه , چون ابوظبی هم فرودگاه شلوغیه صف ها طولانیه برای هر مرحله ولی , خوب زود هم جلو میرفت (حد اقل روز پرواز من اینطوری بود ) ولی نهایت شاید ۲ ساعته هم کارتون انجام شد .
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Hamed_402 ، ho_tasha ، Pargosha ، شاپرک
دوستان هواپیمایی اتحاد تو تهران دفتر فروش داره یه نه ؟
اگه نداره چطور میشه بلیت اتحاد خرید؟
کیس:**13      تعداد: 1 نفر       مصاحبه :ابوظبی 7 ژانویه تغییر به 8 می         وضعیت: کلیرنس  
 آپدیت ها:  10 و 15 و 20 و 23 می و 3 آگوست(بخاطر ایمیل) 11 آگوست(دو خطی) 14 آگوست   OR  
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میشه نظرتون رو درباره پرواز الاتحاد، امریکن ایرلانز لفتانزا بگین؟
کدوم برای سفر به آمریکا پرواز بهتر و راحت تریه؟

من از تجربه خودم بگم بهترین پرواز ها رو با دلتا و قطر داشتم و بدترین هارو با یونایتد و آستریا

خیلی خوب می شه تجربیاتتون رو بنویسید.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna
(2016-08-15 ساعت 13:54)rezaahvaz نوشته:  دوستان هواپیمایی اتحاد تو تهران دفتر فروش داره یه نه ؟

تهران داره و خطشون هم خیلی مشغوله , من که خیلی سخت تونستم تماس بگیرم باهاشون , البته من بلیتم رو از جای دیگه گرفته بودم ... اگه اشتباه نکنم ,شمارشون این بود 22055556 ,باز چک کنید خودتون Rolleyes
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaahvaz
(2016-08-17 ساعت 01:05)شاپرک نوشته:  دوستان میشه نظرتون رو درباره پرواز الاتحاد، امریکن ایرلانز  لفتانزا بگین؟

من از تجربه خودم بگم بهترین پرواز ها رو با دلتا و قطر داشتم و بدترین هارو با یونایتد و آستریا

شاپرک جان پرواز من از ابوظبی , الاتحاد با american airlines جوینت بود که خیلی عالی بود , هواپیماش بوینگ ۷۷۷ ,همه چیز عالی , من خیلی راضی بودم ,از تهران تا ابوظبی هم که هواپیمای خود الاتحاد بود باز خیلی خوب بود , ولی از شیکاگو تا اکلاهما , امریکن airlines ,هواپیماش american eagle بود که شوخی بود ! بدون اغراق  در حد اتوبوس بود کیفیتش ! البته من شنیدم که پرواز های داخلی امریکا معمولا همینطوره ,کم کیفیت ! اول که  اعلام کرد هوا یک کم ناجوره و سعی میکنیم از امن ترین مسیر بریم ,موقع  take off هم  که دیگه خلبان اعلام آمادگی برای پرواز کرد  , یک دفعه همه چیز خاموش شد !! چراغ ها ,و کلا خود سیستم هواپیما ! بعد دوباره اعلام کرد ببخشید سیستممون داره reset میشه !!!! هر موقع safe بود برای پرواز حرکت میکنیم !! فکر کن !!! خلاصه که تیکه آخر مسیر جون بسر شدیم تا رسیدیم !  ولی تا قبل از اون همه چیز خیلی خوب برگذار شد   Rolleyes من به الاتحاد رای میدم  Smile  Smile  Smile
CR1/IR1
آنکارا  
️ویزا یک ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، شاپرک
(2016-08-17 ساعت 04:34)inanna نوشته:  
(2016-08-15 ساعت 13:54)rezaahvaz نوشته:  دوستان هواپیمایی اتحاد تو تهران دفتر فروش داره یه نه ؟

تهران  داره و خطشون هم خیلی مشغوله , من که خیلی سخت تونستم تماس بگیرم باهاشون , البته من بلیتم رو از جای دیگه گرفته بودم ... اگه اشتباه نکنم ,شمارشون این بود 22055556 ,باز چک کنید خودتون  Rolleyes
دفتر ال اتحاد در اول ملا صدرا نرسیده به میدان ونک است.
متاسفانه بهترین خطوط متعلق به شرکت های عربی می باشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaahvaz
(2016-08-17 ساعت 07:58)nora نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 04:34)inanna نوشته:  

تهران  داره و خطشون هم خیلی مشغوله , من که خیلی سخت تونستم تماس بگیرم باهاشون , البته من بلیتم رو از جای دیگه گرفته بودم ... اگه اشتباه نکنم ,شمارشون این بود 22055556 ,باز چک کنید خودتون  Rolleyes
دفتر ال اتحاد در اول ملا صدرا نرسیده به  میدان ونک است.
متاسفانه بهترین خطوط متعلق به شرکت های عربی می باشد.

ممنون دوست عزیز
فقط نمیدونم با اتحاد بیام یا قطر چون دوست دارم کارهای مهاجرتی خود آمریکا انجام بشه ولی اتحاد تو ابوظبی انجام میده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-17 ساعت 04:58)inanna نوشته:  
(2016-08-17 ساعت 01:05)شاپرک نوشته:  دوستان میشه نظرتون رو درباره پرواز الاتحاد، امریکن ایرلانز  لفتانزا بگین؟

شاپرک جان پرواز من از ابوظبی , الاتحاد با american airlines جوینت بود که خیلی عالی بود , هواپیماش بوینگ ۷۷۷ ,همه چیز عالی , من خیلی راضی بودم ,از تهران تا ابوظبی هم که هواپیمای خود الاتحاد بود باز خیلی خوب بود , ولی از شیکاگو تا اکلاهما , امریکن airlines ,هواپیماش american eagle بود که شوخی بود ! بدون اغراق  در حد اتوبوس بود کیفیتش ! البته من شنیدم که پرواز های داخلی آمریکا معمولا همینطوره ,کم کیفیت ! اول که  اعلام کرد هوا یک کم ناجوره و سعی میکنیم از امن ترین مسیر بریم ,موقع  take off هم  که دیگه خلبان اعلام آمادگی برای پرواز کرد  , یک دفعه همه چیز خاموش شد !! چراغ ها ,و کلا خود سیستم هواپیما ! بعد دوباره اعلام کرد ببخشید سیستممون داره reset میشه !!!! هر موقع safe بود برای پرواز حرکت میکنیم !! فکر کن !!! خلاصه که تیکه آخر مسیر جون بسر شدیم تا رسیدیم !  ولی تا قبل از اون همه چیز خیلی خوب برگذار شد   Rolleyes من به الاتحاد رای میدم  Smile  Smile  Smile

مرسی عزیزم، البته این پروازی که من دیدم از ابوظبی تا شیکاگو با خود الاتحاد هست انگار.
پروازهای داخلی آمریکا دقیقا همینطوره که شما گفتی! دفعه اول که من رفته بودم خیلی برام عجیب بود تازه هواپیما چون پر نشده ود پرواز نمی کرد Big Grin Big Grin
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان