کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
من یه گلگی از برخی رفقای جدیدمون که لاتاری برنده شدند دارم! دوستان خوبم شما که تشریف میارید اینجا سوالاتتون رو مطرح می فرمایید و دوست دارید بهتون کمک بشه و انتظار دارید از تجربه با تجربه ها استفاده کنید حداقل به احترام اعضای سایت در تاپیک هایی که مربوط به اعلام برنده شدن هست مشخصاتی مثل حدود کیس نامبر تاریخ ارسال نامه از KCC تاریخ دریافت نامه، شهری که نامه توش دریافت شده و ... رو به اطلاع بقیه دوستانتون برسونید. الانه خیلی ها روزانه به این سایت سر می زنند تا از وضعیت ارسال نامه ها با خبر بشند بنابراین منصفانه نیست که بی سر و صدا تشریف ببرید تو تاپیک های مختلف سوالاتتون رو مطرح کنید و از تاپیک هایی که مربوط به اعلام برنده هاست(هرچند ممکنه کمتر از 5 دقیقه از وقتتون رو بگیره!) چشم پوشی کنید.
(با عرض پوزش از مدیران محترم با وجود این که این پست مربوط به این تاپیک نیست اما چون میدونم برنده های عزیز میان سر می زنند اینجا گذاشتم تا همه ببینند. در صورتی که صلاح رو در حذف این پست دیدید من مخلصتون هم هستم)
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: majid_229997 ، User
(2010-05-24 ساعت 11:55)saeedproo نوشته:  دوستان حالا چیکار کنیم تایپ کنیم یا دستی بدیم ؟

من که تایپ کردم! فرقی هم نمیکنه! اونها که نمیخوان از روی دست خط ما تصمیم بگیرن!

فقط دقت کن توی نوشت تاریخ ها، اسامی و محل های زندگی! مهم تر از هر چیزی تاریخ ها هستند! که دقیقا باید مطابق با پاسپورت باشند.
موفق باشید

مهران جان حق با شماست.
من هم از دوستانی که تازه نامشون رو دریافت کرده اند، خواهش می کنم این اطلاعات رو در اختیار ما بگذارند. و ما رو هم در شادی هاشون شریک کنند.

لطفا به تاپیک ها ی مربوطه بروید و اطلاعات رو ثبت کنید. اول اینجا رو لطفا پر کنید: خلاصه پیشرفت کار برندگان 2011

متشکر از همه شما عزیزان
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Monica ، mehran61 ، saeenateghi ، ADONIS
سلام خدمت دوستان عزیز

من تو فرم122 نمی تونم تایپ کنم.آیا باید دستی توش بنویسم؟ قسمت 45 فرم230 هم همینطوره.
مشکل از آکروبات منه یا باید دستی پرش کرد؟
ممنون
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من امروز واسم نامه اومد. هیچ اطلاعاتی ندارم. نمیدونم این پستم جای درستی هست یا نه. این 2تا فرم رو دانلود کردم . باید اینارو پست کنم؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
من می تونم تو قسمت 3 آدرس اقوام تو آمریکا رو بدم؟ قبلا برای ثبت نام لاتاری آدرس تهران رو داده بودم.گفتم آدرس آمریکا بدم که یه موقع نامه هاشون گم و گور نشه
تشکر کنندگان:
تو سایت DV-Lottery نوشته از اول جولای چک کنین ، چجوری بعضی ها تو تهران از الان اسمشون در اومده ؟؟؟
تشکر کنندگان:
یه سوال!
سوابق کاری که تو فرم می نویسیم باید سابقه کار بیمه ای باشه؟در واقع برای تایید دادگستری و وزارت خارجه باید بیمه برامون رد شده باشه؟
و اصلا متن سابقه کار باید شامل چه مواردی باشه؟کسی فرمت آماده داره؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 12:45)saeenateghi نوشته:  تو سایت DV-Lottery نوشته از اول جولای چک کنین ، چجوری بعضی ها تو تهران از الان اسمشون در اومده ؟؟؟

دوست عزیز به تاپیک بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱ به آدرس ذیل مراجعه کنید و سوالتون را در این تاپیک وارد کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2503
این دوستان نامه کی سی سی را دریافت کردند و اگه شما نامه را دریافت نکردید میتوانید 1 جولای از طریق سایت نتیجه را ببینید
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 13:01)ehsan_gh نوشته:  یه سوال!
سوابق کاری که تو فرم می نویسیم باید سابقه کار بیمه ای باشه؟در واقع برای تایید دادگستری و وزارت خارجه باید بیمه برامون رد شده باشه؟
و اصلا متن سابقه کار باید شامل چه مواردی باشه؟کسی فرمت آماده داره؟
ممنون

من هم همین سوالو دارم.
(2010-05-24 ساعت 14:48)ehsan_gh نوشته:  سلام خدمت دوستان عزیز

من تو فرم122 نمی تونم تایپ کنم.آیا باید دستی توش بنویسم؟ قسمت 45 فرم230 هم همینطوره.
مشکل از آکروبات منه یا باید دستی پرش کرد؟
ممنون

قسمت 45 فرم230 رو نباید پرکنید.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز قسمت 4 این فرم که مربوط به سفارتی هست که میخواهید در ان مصاحبه شود باید چی بنویسم؟؟

راجب قسمت 7 هم توضیح میدید؟؟ مثلآ من که 5 سال گذشته یه مغازه داشتم و دارم باید چی بنویسم؟؟
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 21:18)kaveh1979 نوشته:  دوستان عزیز قسمت 4 این فرم که مربوط به سفارتی هست که میخواهید در ان مصاحبه شود باید چی بنویسم؟؟

ankara را من به شما پیشنهاد می کنم چون اگرfbi check بخورید زود جواب می دن
تشکر کنندگان: kaveh1979
(2010-05-25 ساعت 21:20)majid_229997 نوشته:  
(2010-05-25 ساعت 21:18)kaveh1979 نوشته:  دوستان عزیز قسمت 4 این فرم که مربوط به سفارتی هست که میخواهید در ان مصاحبه شود باید چی بنویسم؟؟

ankara را من به شما پیشنهاد می کنم چون اگرfbi check بخورید زود جواب می دن

پس یعنی در اون قسمت بنویسم ankara؟؟

راجب قسمت 7 هم توضیح میدید؟؟ مثلآ من که 5 سال گذشته یه مغازه داشتم و دارم باید چی بنویسم؟؟
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من که مدرک کاردانی دارم باید در قسمت 6 که Education هستش گزینه university Degree را تیک بزنم ؟
تشکر کنندگان:
درود بر شما دوستان عزيز .
ميخواستم بدونم مهلت ارسال اين 2 تا فرم دقيقا تا چه تاريخي هستش ؟
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 22:54)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
من که مدرک کاردانی دارم باید در قسمت 6 که Education هستش گزینه university Degree را تیک بزنم ؟

متاسفانه كارداني مدرك تعريف نشده اي هست در امريكا...و فكر ميكنم جزو university Degree
نباشه..
براي اطلاعات بيشتر به پستهاي 2010 مراجعه كنيد...
(2010-05-27 ساعت 00:32)macroaria نوشته:  درود بر شما دوستان عزيز .
ميخواستم بدونم مهلت ارسال اين 2 تا فرم دقيقا تا چه تاريخي هستش ؟

از اوايل اكتبر كاراي پروسه شروع ميشه.. پس شما تا اخر اگوست (نهايتا) فرمها و 2 قطعه عكس رو بفرستيد.....
در ضمن 2 تا فرمه ديگه...پس هرچه زودتر مطمن تر،حتما كه نبايد دقيقه 90 باشه..
چيزي به اسم شانس وجود نداره Smile
تشکر کنندگان: User

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان