کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
با سلام خدمت دوستان و مديران سايت
من خدمت سربازي رو در نيرو هوايي بودم ولي توي كارت چيزي در مورد نيروي هوايي جز يگان ترخيص كننده با عنوان" ف آ ه "(كه منظورش فرماندهي آموزشهاي هوايي هست) نداره و بالاي كارت نوشته نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي و در كارت پايان خدمت رسته رو زده پياده و درجه رو سرباز زده شغل من هم راننده بوده حالا سئوال من اينه كه بخش خدمت سربازي رو چي بنويسم لطفا به صورت زير پاسخ دهيد:
:Branch
:Rank/Position: Military Speciality/Occupation
انشا ا... همه به آرزوهايشان برسند.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 22:54)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
من که مدرک کاردانی دارم باید در قسمت 6 که Education هستش گزینه university Degree را تیک بزنم ؟

من فكر ميكنم بايد university Degree تيك بزنيد.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان:
با سلام
بسيار سپاسگزار خواهم شد اگر دوستي لطف كنه و يك نمونه فرم تكميل شده (به زبان انگليسي) رو براي راهنمايي ديگران بزاره جهت عدم شناسايي هم از عناوين و اسم هاي ديگه استفاده كنه به اين طريق به خيلي ها در پر كردن فرم كمك كرده.
ضمناً در تهران جايي، مركزي هست كه در پر كردن فرمها كمك كنه؟ مراكز دارالترجمه اين كار رو انجام مي دهند؟
تشکر کنندگان:
آقا الکی پول به کسی برای پر کردن فرمها نده ، خودت شروع کن به پر کردن هرجا به مشکل خوردی بپرس
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، User ، upm2006 ، khabaloo
سلام به همگی -کسی راجع به جای خالی PETITIONER چیزی میدونه اسم خودمون را بنویسیم یا نه؟
شماره کیس: 2011AS00019XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 25 می 2010
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: جون 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه: 11 می 2011
تاریخ کلیر شدن: 20 جون 2011
تاریخ دریافت ویزا: 27 جولای 2011
تاریخ مهاجرت: آخر آگوست
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 11:30)gladiator نوشته:  سلام به همگی -کسی راجع به جای خالی PETITIONER چیزی میدونه اسم خودمون را بنویسیم یا نه؟

سلام
این قسمت مربوط میشه به نام و آدرس شخص تقاضا کننده / شخص متقاضی ورود به آمریکا/ برنده اصلی
تشکر کنندگان:
این هم نرم افزار ویرایش فایل pdf که لینکشو میزارم براتون
خیلی عالیه خودم با همین کار کردم حرف نداره، سریال نامبرشم تو خود فولدرش هست فقط بعد از نصب، فایل تکست سریال نامبرو تو فولدر اینستالی paste کنید.
بعد فایل pdf رو با این برنامه باز کنید و از نوار ابزار بالا Add Text Object رو بزنید و متن را تایپ کنید و دیگه همه چی حله! فقط این فایل رو نمیشه ذخیره کنید و به همون صورت باید پرینت بگیرید
اینم لینک دانلود:

http://www.4shared.com/file/81397165/15c...llcom.html
تشکر کنندگان:
سلام.من خودم شرکت دارم.توی قسمتdps122-7c نام صاحب کارو چی بنویسم؟ مدرکم فوق دیپلمه. توی 6aچی بزنم؟
با ارزوی موفقیت برای همه.
تشکر کنندگان:
(2010-05-22 ساعت 22:09)sarfarash نوشته:  دوستان عزیز فرم 122 که روی وبسایت وزارت لاتاری هستش سکیوره! اما من اونو از حالت سکیور خارجش کردم! و تازه برای قسمت هایی که باید توشون بنویسیم فرم درست کردم و اونجایی که باید تیک بزنیم هم چک باکس ایجاد کردم. اما انگار این فرمه مشکل داشته که دوستان هنوز از سکیوریتی اون دارن میگن!! هر چند من دوباره چک کردم!!!

در ضمن من از نرم افزار فاکس ایت فانتوم استفاده کردم! کلی قابلیت داره (راستش نمیدونم مقررات رو نقض می کنه یا نه، اگه نقض نمیکنه من لینکش رو قرار می دم تا دوستان دانلود کنن.
به علت حفظ حقوق کپی رایت لینک حذف شد . با تشکر
اگر هم خلاف مقررات هستش مدیران عزیز لینک رو حذف کنند. آخه نمیدونم تبلیغ حساب میشه یا نه!)

اشکان عزیز؛ شما نیاز نیست این فایل رو هیچ کاریش کنید، منظورم اون لینکی که من گذاشتم! جون دیگه سکیور نیست! http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1195

قربون همه دوستان عزیز
شب خوبی داشته باشید.
(2010-05-22 ساعت 17:00)baharehz نوشته:  سلام. من یک سوال دارم. اشکالی نداره که فرم PDF رو تغییر بدیم تا بتونیم توش تایپ کنیم؟ شاید باید اصلا دستی بنویسیم . اگه این طور بود که فایل WORD رو از اول می ذاشتند تو سایت برای دانلود!
نظرتون چیه؟

البته دوست عزیز، ما تغییری در اصل فرم ایجاد نمی کنیم. فقط بجای اینکه با دست روی اون بنویسیم، روش تایپ می کنیم. همین.
با اینحال نظر دوستان سال بالایی ملاکه! به قول قدیمیا هر کاری رو باید با اجازه بزرگترش انجام داد!

بهتون تبریک میگم در ضمن قبولیتون رو! امیدوارم خوب و خوش باشید

سلام..من نتونستم فایل رو ببینم..پیام میده که همچین فایلی وجود ندارد.
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان:
يا سلام به همه دوستان
بعنوان يك تازه وارد يك خواهشي داشتم و اونم اينه كه اگه يكي از دوستان با تجربه عنوان مراحل كارها و اتفاقاتي كه براي يك برنده لاتاري اتفاق مي افته را خيلي خلاصه از اول تا آخرش بگه ممنون مي شم و اينكه كل هزينه ها حدودا چقدره و براي چيا هست. يه چند تا شوال دم دستي هم دارم:
1- نامه ايي كه دستم رسيده هيچ مهر و امضايي نداره مال شما هم همينطوره؟ آخه تازه اين نامه بدستم رسيده و هنوز تو شوك هستم. مي ترسم فقط يك شوخي بي مزه باشه Sad
2-اون شماره Confirmation number كه سيستم زمان پر كردن لاتاري ميده به چه دردي ميخوره؟
با تشكر
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 23:00)goli20 نوشته:  
(2010-05-22 ساعت 22:09)sarfarash نوشته:  دوستان عزیز فرم 122 که روی وبسایت وزارت لاتاری هستش سکیوره! اما من اونو از حالت سکیور خارجش کردم! و تازه برای قسمت هایی که باید توشون بنویسیم فرم درست کردم و اونجایی که باید تیک بزنیم هم چک باکس ایجاد کردم.
سلام..من نتونستم فایل رو ببینم..پیام میده که همچین فایلی وجود ندارد.

دوست عزیز سلام

این لینک رو ببین. و از اینجا دانلودش کن:
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8#pid51238

در ضمن تبریک میگم قبولیتون رو.
موفق باشید.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان در مورد آدرسی که ازمون تو آمریکا می خوان تا گرین کاردو بفرستن سوال داشتم.آیا حتما باید این آدرس رو بدیم؟اگه ندیم آیا گرین کاردو به خودمون می دن یا به اشکال قانونی می خوریم؟همینطور در مورد سوال 10 ازفرم DS230
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخت Adonis جان. Cool
ديروز هرچي سعي كردم بتونم يجايي رو تو سايت پيدا كنم كه دبل چك كنم و بينم واقعا برنده شدم، جايي رو پيدا نكردم. اگه اشتباه نكنم مثل اينه كه بعدا رو سايت مياد. Sad
سوال ديگه در مورد هزينه ها بود، چون من وضعيت برنده هاي سال قبل رو چك مي كردم تا 10 ميليون تومان هم هزينه شده بود. البته معلوم نبود چند نفر بودند و اين هزينه ها شامل چه چيزهايي ميشن؟
سوال ديگم اينه كه: توي مطلب "لاتاری از آغاز تا پایان" نفهميدم كه Current ها رو ماه به ماه اعلام مي كنند يا بايد رفت تو قسمت خاصي از سايت و لاگين كرد و اصلا اين بولتن چي هست و آيا شماره كيس ها رو تو بولتن ميزنند؟
آخريش هم اين كه نفهميدم كه چرا اگر بخوام فرمها رو پر كنم بايد اينجا رو بتركونم؟؟!!Smile
تشکر کنندگان: moeen
سلام دوستان.
ممنون از راهنماييهاي جامع و كامل .
من عضو جديد مهاجر سرا هستم . همون نامه ايي كه ازش حرف مي زنيد هفته پيش به دستم رسيد و الان مشغول پر كردن آيتماش هستم.
در ضمن كيس نامبرم هم 26XXX هستشو نامه رو هم تهران دريافت كردم.
يه سوالي داشتم.
توي فرم 122 قسمت 7a و 7b كسايي كه مدرك دانشگاهي دارن هم بايد چيزي پر كنند يا خير. چرا كه فكر كنم اين ايتم مربوط به همون موضوعي ميشه كه طرف بايد يا حداقل ديپلم داشته باشه يا سابقه كاري كه نياز به آموزش 2 ساله داره.
ممنون.
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: User
سلام و متشکرم به خاطر راهنمائی های خیلی خیلی مفیدتون

یک سئوالی برای من بوجود آمده و اون اینکه، من همراه نامه هیچ فرمی دریافت نکردم، سراغ سایت DVLottery رفتم و فرم ها رو دانلود کردم ولی متوجه شدم که این فرم ها version دارند(پائین فرم زیر کد ) و تاکید شده که فرم های قبلی منسوح شده به حساب می آن. حالا ما باید ورژن 2010 رو پر کنیم یا ممکن هستش که ورژن 2011 هم وجود داشته باشه؟

می شه اگر کسی فرم هم همراه نامه دریافت کرده، ورژن فرمش رو به ما هم اطلاع بده؟ متشکرم.
تشکر کنندگان: khabaloo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان