کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
از 3شنبه كه پاسپورتو مي دم به سفارت تا 3 روز بايد تو هتل باشم؟نمي تونم برم بيرون بگردم؟چجوريه قضيه؟بسته رو فقط به خودم مي دن؟
شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: tamanna
به نظر شما ها چه جوري بفهميم كه دكتر هم شامل تعطيلات ميشه يانه به من براي جمعه وقت داده منهم براين اساس بليط تهيه كردم حالا اگر دكتر هم تعطيل باشه من 6روز قبل از مصاحبه برم اونجا چي كار؟
(2011-08-29 ساعت 08:13)final destination نوشته:  از 3شنبه كه پاسپورتو مي دم به سفارت تا 3 روز بايد تو هتل باشم؟نمي تونم برم بيرون بگردم؟چجوريه قضيه؟بسته رو فقط به خودم مي دن؟

دوست عزیز شما وقتی پاسپورت رو تحویل بدی یه برگه یو پی اس بهت میدن با مراجعه به سایتش و چک کردن شماره ای که تو برگه هستش می تونی متوجه بشی که کی میارن ولی طبق روالشون دو روز بعد حدود ساعت 12 تا 14 میارن و تحویل میدن و به خودتون هم تحویل میدن موفق باشی .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: ali.narooei ، Hornet ، najibi ، tamanna ، آمریکا ، final destination ، f.r
(2011-08-28 ساعت 13:50)مهسا ح نوشته:  
(2011-08-28 ساعت 13:12)mojezeh khamoosh نوشته:  
(2011-08-28 ساعت 02:22)مهسا ح نوشته:  سلام دوستان. یه سوال دارم. من یکی از مدارکمو دیرتر دادم ذارالترجمه. حیلیم طولش دادن. به خاطر تعطیلیای اخیر 2 هفته طول کشید. مجبور شدم ریسک نکنم بقیه مدارکمو بفرستم که همه الان رسیده به موقع. امروز مدرکم بالاخره حاضر شد. به نظرتون میشه فکس کنم؟ یا بازم باید DHLکنم؟ کسی از دوستان تا حالا مدرکش ناقص بوده فکس کرده؟ یا اینکه همون روز مصاحبه ببرم ؟

با سلام
جواب شما به چند عامل بستگی داره:
1 - مصاحبه شما چه روزیه و مدارک چند روز قبل از مصاحبه به دستشون می رسه؟
2- چه مدرکیه؟ اگه فکر می کنید مدرک چندان مهم و تاثیرگذاری نیست می تونید روز مصاحبه با خودتون ببرید.
در هر صورت شخصا فکر می کنم که عدم ارسال یک مدرک نمی تونه تاثیر چندان مهمی روی پروسه شما بگذاره . ولی خوب اگه بخواین خیلی حساسیت نشون بدید و در صورت اطمینان از اینکه مدرک شما به موقع بدستشون می رسه می تونید اونا و پست کنید.در نهایت تصمیم با خودتونه
موفق باشید.

مدارک من دیروز رسید سفارت. 16 روز قبل از مصاحبه. مصاحبه 12 سپتامبره. من ترجمه و کپی دیپلم موقتمو همراه با مدارکم فرستادم اما مدرک اصلی دیپلم دیرتر حاضر شد. نفرستادم. به نظرتون فکس کنم؟ یا اون مدرک موقت دیپلم نشون میده من دیپلم دارم و روز مصاحبه این یکیو ببرم؟!

دوست عزیز به نظر من نیاری به پست این مدرک نیست و روز مصاحبه میتونید با خودتون ببرید و ارائه بدید.
موفق باشید
ای معجزه خاموش، یه حادثه روشن شو
یه لحظه،فقط یه آه، همجنس شکفتن شو
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، آرتين ، آمریکا ، مهسا ح
يكي از دوستان اگر ميدونه من را براي رفتن به هتل بيوك ارشان راهنمايي كنه متشكرم
تشکر کنندگان:
(2011-08-29 ساعت 16:50)nahid.t نوشته:  يكي از دوستان اگر ميدونه من را براي رفتن به هتل بيوك ارشان راهنمايي كنه متشكرم

دوست عزیز من اطلاع زیادی از این هتل ندارم ولی این سایت همه هتل های ترکیه رو داره و می تونی بصورت چت صحبت کنی ، همینطور قیمت از گوگل هم می تونی برای در آوردن آدرسش استفاده کنی موفق باشی .
http://www.bamaaa.com/انکارا/هتل-های-انک...نکارا.html
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، آمریکا ، tamanna ، nahid.t
سلام.
بچه ها من تازه امروز تونستم حساب ارزی باز کنم و 13 سپتامبر هم مصاحبمه.بانک هم کفته مدارک مالیت تا هفته دیگه آماده میشهSadSad
تازه تاریخ افتتاح حساب هم تو مدارکم میباشهSad
من مدارکم و الان بدون این مدرک مالی پست کنم اشکالی داره؟ به کسی جایی ایمیل بزنم بگم؟؟
البته اگه به من بگن چرا تازه الان حسابت باز شده فکر کنم بتونم جواب نسبتا قانع کننده بدم!!!!:-s
در ضمن الان هم که مدارکم و بفرستم خوب 2هفته قبل مصاحبه نمیرسه دیگه!! ایراد میگیرن؟؟
راستی ی سوال دیگه!عکسهای 5*5 بی حجاب باشه یا با حجاب یا اصلا فرق نداره؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-30 ساعت 00:31)شادی نوشته:  راستی ی سوال دیگه!عکسهای 5*5 بی حجاب باشه یا با حجاب یا اصلا فرق نداره؟

حجاب اگر به دلیل مذهبی باشد ایرادی ندارد کما اینکه برخی از دوستان هم اشاره کرده اند که عکس با حجاب برده اند و قابل قبول بوده.
تشکر کنندگان: tamanna ، vahidvm60
(2011-08-28 ساعت 18:24)Donkey chance نوشته:  
(2011-08-28 ساعت 13:50)مهسا ح نوشته:  مدارک من دیروز رسید سفارت. 16 روز قبل از مصاحبه. مصاحبه 12 سپتامبره. من ترجمه و کپی دیپلم موقتمو همراه با مدارکم فرستادم اما مدرک اصلی دیپلم دیرتر حاضر شد. نفرستادم. به نظرتون فکس کنم؟ یا اون مدرک موقت دیپلم نشون میده من دیپلم دارم و روز مصاحبه این یکیو ببرم؟!

من هم مدرک لیسانس ام آماده نشد برای ترجمه و پست به سفارت در نتیجه روز مصاحبه بی هیچ توضیح خاصی اصل و ترجمه مدرکم رو تحویل سفارت دادم.
مصاحبتونو عقب ننداختن که مدرکو مثلا بررسی اینا کنن؟

وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
كاش حساب ارزي باز نمي كرديد. يه نامه انگليسي روي حساب رياليتون مي گرفتيد قبول بود.

(2011-08-29 ساعت 20:45)شادی نوشته:  سلام.
بچه ها من تازه امروز تونستم حساب ارزی باز کنم و 13 سپتامبر هم مصاحبمه.بانک هم کفته مدارک مالیت تا هفته دیگه آماده میشهSadSad
من مدارکم و الان بدون این مدرک مالی پست کنم اشکالی داره؟ به کسی جایی ایمیل بزنم بگم؟؟
البته اگه به من بگن چرا تازه الان حسابت باز شده فکر کنم بتونم جواب نسبتا قانع کننده بدم!!!!:-s
در ضمن الان هم که مدارکم و بفرستم خوب 2هفته قبل مصاحبه نمیرسه دیگه!! ایراد میگیرن؟؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
دوستان عزیز یه سوال

نامهٔ حساب ارزی مبنی بر میزان موجودی کافی‌ هست یا گردش حساب هم لازم قید شه؟

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
کیس: ***2011AS000041
دريافت نامه اول: 25می2010-تهران
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 12جون2010
تاریخ کارنت شدن: 12جولای2011
دریافت نامه دوم: 11 آگوست2011
تاریخ مصاحبه: 12سپتامبر2011
دریافت ویزا: 14سپتامبر2011
کنسولگری: ابوظبی

فقط موجودی بگیر-اگر هم گردش حسابت خوبه باهم بگیرWink
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، HAMEDMIM
(2011-09-01 ساعت 02:15)HAMEDMIM نوشته:  دوستان عزیز یه سوال

نامهٔ حساب ارزی مبنی بر میزان موجودی کافی‌ هست یا گردش حساب هم لازم قید شه؟

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

با سلام،طبق سایت آنکارا گردش ۱۲ ماه آخر هم لازم است.
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: tamanna ، HAMEDMIM
(2011-08-31 ساعت 22:22)Ashkan78 نوشته:  كاش حساب ارزي باز نمي كرديد. يه نامه انگليسي روي حساب رياليتون مي گرفتيد قبول بود.

(2011-08-29 ساعت 20:45)شادی نوشته:  سلام.

اوهومSad حالا در هر صورت چیزی که واضحه اینه که من تو این سن معلومه پول ماله خودم نیست و از حساب دیگه تزریق شده(بابام). به نظرتون اگه سند خونه از اونا هم همرام داشته باشم روز مصاحبه به دردم میخوره؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان