کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011
(2011-09-01 ساعت 17:57)شادی نوشته:  
(2011-08-31 ساعت 22:22)Ashkan78 نوشته:  كاش حساب ارزي باز نمي كرديد. يه نامه انگليسي روي حساب رياليتون مي گرفتيد قبول بود.

(2011-08-29 ساعت 20:45)شادی نوشته:  سلام.
بچه ها من تازه امروز تونستم حساب ارزی باز کنم و 13 سپتامبر هم مصاحبمه.بانک هم کفته مدارک مالیت تا هفته دیگه آماده میشهSadSad
تازه تاریخ افتتاح حساب هم تو مدارکم میباشهSad
من مدارکم و الان بدون این مدرک مالی پست کنم اشکالی داره؟ به کسی جایی ایمیل بزنم بگم؟؟
البته اگه به من بگن چرا تازه الان حسابت باز شده فکر کنم بتونم جواب نسبتا قانع کننده بدم!!!!:-s
در ضمن الان هم که مدارکم و بفرستم خوب 2هفته قبل مصاحبه نمیرسه دیگه!! ایراد میگیرن؟؟

اوهومSad حالا در هر صورت چیزی که واضحه اینه که من تو این سن معلومه پول ماله خودم نیست و از حساب دیگه تزریق شده(بابام). به نظرتون اگه سند خونه از اونا هم همرام داشته باشم روز مصاحبه به دردم میخوره؟

سند خونه به شرطی که به شما وکالت بلاعزل داده باشن
تشکر کنندگان: Hornet
(2011-09-01 ساعت 09:56)cmbt نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 02:15)HAMEDMIM نوشته:  دوستان عزیز یه سوال

نامهٔ حساب ارزی مبنی بر میزان موجودی کافی‌ هست یا گردش حساب هم لازم قید شه؟

رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…

با سلام،طبق سایت آنکارا گردش ۱۲ ماه آخر هم لازم است.

درود بر شما دوست گرامی
توی سایت سفارت آنکارا نوشته شده گردش مالی دوازده ماه آخر ولی من فقط موجودی رو بردم (تنها چیزی که بانک سامان به عنوان نامه تمکن مالی به من داد) و ویزا هم گرفتم اصلا نگران نباشید
IN GOD WE TRUST
شماره کیس: 2010AS118XX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 20/6/2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن: مارس
تاریخ دریافت نامه دوم: فوریه
تاریخ مصاحبه: 18/3/2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 7/5/2010
تاریخ دریافت ویزا: 24/5/2010
تشکر کنندگان: frozen mind ، gadfly ، tamanna ، HAMEDMIM
(2011-09-01 ساعت 18:06)tamanna نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 17:57)شادی نوشته:  
(2011-08-31 ساعت 22:22)Ashkan78 نوشته:  كاش حساب ارزي باز نمي كرديد. يه نامه انگليسي روي حساب رياليتون مي گرفتيد قبول بود.

(2011-08-29 ساعت 20:45)شادی نوشته:  سلام.
بچه ها من تازه امروز تونستم حساب ارزی باز کنم و 13 سپتامبر هم مصاحبمه.بانک هم کفته مدارک مالیت تا هفته دیگه آماده میشهSadSad
تازه تاریخ افتتاح حساب هم تو مدارکم میباشهSad
من مدارکم و الان بدون این مدرک مالی پست کنم اشکالی داره؟ به کسی جایی ایمیل بزنم بگم؟؟
البته اگه به من بگن چرا تازه الان حسابت باز شده فکر کنم بتونم جواب نسبتا قانع کننده بدم!!!!:-s
در ضمن الان هم که مدارکم و بفرستم خوب 2هفته قبل مصاحبه نمیرسه دیگه!! ایراد میگیرن؟؟

اوهومSad حالا در هر صورت چیزی که واضحه اینه که من تو این سن معلومه پول ماله خودم نیست و از حساب دیگه تزریق شده(بابام). به نظرتون اگه سند خونه از اونا هم همرام داشته باشم روز مصاحبه به دردم میخوره؟

سند خونه به شرطی که به شما وکالت بلاعزل داده باشن

دوست عزیز نیازی نبود که حساب ارزی باشه.
حساب پس انداز، جاری و یا هر چیز دیگه هم قبول بود.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: coming soon ، vahidvm60 ، tamanna
سلام. ی سوال! توی نامه دوم ی جاش گفته که: the applicant and all members of the applicant's family must appear at the appointmentdate and time for your interview.
این مال کساییه که خانوادگی برنده شدن؟؟ یا اینکه منم خانوادم باید همرام باشن؟
تشکر کنندگان: tamanna
سلام منظورش اینکه هر کسی که قرار با اون مصاحبه بشه و اسمش تو فرمها هست حتما باید حضور داشت باشه
(2011-09-02 ساعت 14:52)شادی نوشته:  سلام. ی سوال! توی نامه دوم ی جاش گفته که: the applicant and all members of the applicant's family must appear at the appointmentdate and time for your interview.
این مال کساییه که خانوادگی برنده شدن؟؟ یا اینکه منم خانوادم باید همرام باشن؟

دوست عزیز منظور تمام کسانی هستند که در کیس شما در زمان ثبت نام یا ارسال فرمهای سری اول بوده اند. ( واحیانا اگر بعد از ارسال فرمها ازدواجی صورت گرفته باشد و یا کوچولویی بدنیا اومده باشند و به KCC اطلاع داده باشید اونها هم می بایست تشریف بیارند)
اگر مجرد هستید و برنده اصلی می باشید این جمله به شما مربوط نمی شود.
موفق باشید
تشکر کنندگان: REZA1390 ، tamanna
(2011-09-01 ساعت 08:41)imanmamad نوشته:  فقط موجودی بگیر-اگر هم گردش حسابت خوبه باهم بگیرWink
درود بر شما دوست گرامی
توی سایت سفارت آنکارا نوشته شده گردش مالی دوازده ماه آخر ولی من فقط موجودی رو بردم (تنها چیزی که بانک سامان به عنوان نامه تمکن مالی به من داد) و ویزا هم گرفتم اصلا نگران نباشید
[/quote]

یه دنیا ممنون ازsummery_arminو imanmamadعزیر بابت راهنماییتون.
Cool
Cool
رهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش…
تشکر کنندگان: الی الی ، behzad7
سلام
كسي بوده كه تيپ بده به راننده يا خدمه توي هتل؟ حدودا چند درهم مي دن؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-03 ساعت 00:47)mjh نوشته:  سلام
كسي بوده كه تيپ بده به راننده يا خدمه توي هتل؟ حدودا چند درهم مي دن؟

سلام
آز اون سوالها بوداWink نگاه به راننده و خدمه هتل بنداز هرچی کرمته بده Cool

تشکر کنندگان: vahidvm60 ، HAMEDMIM ، behzad7 ، Hornet
سلام دوستان
آقا این دلار همینطوری داره میره بالا از هفته پیش 1208 امروز رسیده 1228 ... دوستان بنظر شما امیدی به پایین اومدن دوباره اش میشه داشت ؟؟؟؟؟؟...تو چه وضعیتی گیر کردیم ...این بازار یه ده شاهی ثبات نداره Sad
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet
(2011-09-05 ساعت 14:48)Alirezajoon نوشته:  سلام دوستان
آقا این دلار همینطوری داره میره بالا از هفته پیش 1208 امروز رسیده 1228 ... دوستان بنظر شما امیدی به پایین اومدن دوباره اش میشه داشت ؟؟؟؟؟؟...تو چه وضعیتی گیر کردیم ...این بازار یه ده شاهی ثبات نداره Sad

من که فکر نمیکنم.اینطور که سکه و طلا و بقیه ارزا همینطوری داره میره بالا،بعیده به این زودی یکدفعه بیاد پایین. Sad
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
از دوستان کسی می دونه آیا شده تو لاتاری کلرینس که همسرشون نیاد؟
تشکر کنندگان: baz4baz ، tamanna
(2011-09-06 ساعت 15:02)nahid.t نوشته:  از دوستان کسی می دونه آیا شده تو لاتاری کلرینس که همسرشون نیاد؟

سلام ناهیدخانم .می تونم بپرسم مصاحبتون چطوربود؟
(2011-09-06 ساعت 15:02)nahid.t نوشته:  از دوستان کسی می دونه آیا شده تو لاتاری کلرینس که همسرشون نیاد؟

بله متاسفانه طبق اطلاعات در لینکهای زیر ظاهرا ۲ نفر این مشکل واسشون پیش امده:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3128
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1621
تشکر کنندگان: silia ، AmericanHamid ، nahid.t ، آرتين ، vahidvm60 ، mitr.p ، tamanna
سلام ادمین عزیز
من هنوز کلیرنس ام نیومده و کیس نامبرم توی سایت ثبت نشده... از اونجایی که داریم به آخر سپتامبر نزدیک میشیم، تصمیم گرفتم برم آنکارا و از سفارت علت اینهمه تاخیر رو جویا بشم.
شما نظر خاصی ندارید؟ اینکه چی بگم و باز چه مدارکی رو با خودم ببرم؟ یا چه فایده ای داره که دارم میرم؟؟؟؟
کیس نامبر 8000 2011AS
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2010 (9 ماه پیش)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان