کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان 2011

دوستان من همراه پاکت زرد رنگ و پاس ویزا خورده یکسری مدارک تحت عنوان addtional دریافت کردم که یکسری کپی و اسکن هستش میخواستم ببینم که این معنیش مدارک اضافی هست و یا الحاقی که ببریم همراه بقیه مدارک اونجا تحویل بدیم

کسی تجربه ای داره؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، tamanna ، mahdicivil
(2011-09-09 ساعت 13:57)free_free نوشته:  دوستان من همراه پاکت زرد رنگ و پاس ویزا خورده یکسری مدارک تحت عنوان addtional دریافت کردم که یکسری کپی و اسکن هستش میخواستم ببینم که این معنیش مدارک اضافی هست و یا الحاقی که ببریم همراه بقیه مدارک اونجا تحویل بدیم

کسی تجربه ای داره؟

سلام اول اینکه به هیچ وجه اونو باز نکن و همراه سایر مدارکی که خواستن ببر .البته من نرفتم آمریکا . دوستام بردن
تشکر کنندگان: mitr.p ، tamanna
(2011-09-09 ساعت 14:35)imanmamad نوشته:  
(2011-09-09 ساعت 13:57)free_free نوشته:  دوستان من همراه پاکت زرد رنگ و پاس ویزا خورده یکسری مدارک تحت عنوان addtional دریافت کردم که یکسری کپی و اسکن هستش میخواستم ببینم که این معنیش مدارک اضافی هست و یا الحاقی که ببریم همراه بقیه مدارک اونجا تحویل بدیم

کسی تجربه ای داره؟

سلام اول اینکه به هیچ وجه اونو باز نکن و همراه سایر مدارکی که خواستن ببر .البته من نرفتم آمریکا . دوستام بردن

دوست عزیز گفتم همراهش نه داخلش ...

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، Hornet ، tamanna
سلام دوستان
1 سوال داشتم .
ایا با داشتن گرین کارت میشه ویزای ژاپن رو گرفت ؟
آخه من یک پیشنهاد کاری خیلی خوب در ژاپن دارم .اگه بشه میخوام برا 2 سال در ژاپن کار کنم و در کنارش هم گرین کارتمم رو حفظ کنمش .

با سپاس

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان: free_free ، tamanna
سلام
ببخشید کسی میدونه قانون5Aچیست؟
متشکرم
تشکر کنندگان:
(2011-09-10 ساعت 18:51)loveusa2010 نوشته:  سلام دوستان
1 سوال داشتم .
ایا با داشتن گرین کارت میشه ویزای ژاپن رو گرفت ؟
آخه من یک پیشنهاد کاری خیلی خوب در ژاپن دارم .اگه بشه میخوام برا 2 سال در ژاپن کار کنم و در کنارش هم گرین کارتمم رو حفظ کنمش .

با سپاس

گرین کارت و ویزای ژاپن کاملا جداست
گرین کارت امریکا به منزله ورود شما به امریکا به راحتیه
اگه بیتر از 1 سال خارج از امریکا باشید گرین کارتتون رو به خطر انداختید
به نظر من بهتره برای پاس سفید اقدام کنید
یعنی اجازه خروج از امریکا بمدت 2 سال (یک روز کمتر) است
و توی اون قید کنید که میخواهید به ژاپن برید
پاس سفید
همه اطلاعات رو بخوندید
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: storagemeter ، Hornet ، loveusa2010 ، najibi ، vahidvm60 ، tamanna
سلام دوستان،

من تو سایت خواندم تو یک تاپیک که دوستان نوشته بودن به تازگی با green card می‌شه به کشورهای عضو شنگن هم سفر کرد،مثل این که قبلا با گرین کارد فقط میشده به کانادا و مکزیک سفر کرد

از دوستان کسی‌ از صحت این قاضیه خبر داره؟؟و اینکه یک لینک معتبر اگر کسی‌ داره و برام بذاره ممنون میشم

CASE NUMBER:33xxxBig Grin

, What you believe from bottom of your heart will come true
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، tamanna
(2011-09-17 ساعت 13:36)nima.nabizadeh نوشته:  سلام دوستان،

من تو سایت خواندم تو یک تاپیک که دوستان نوشته بودن به تازگی با green card می‌شه به کشورهای عضو شنگن هم سفر کرد،مثل این که قبلا با گرین کارد فقط میشده به کانادا و مکزیک سفر کرد

از دوستان کسی‌ از صحت این قاضیه خبر داره؟؟و اینکه یک لینک معتبر اگر کسی‌ داره و برام بذاره ممنون میشم

سلام

تا هفته پیش که فقط همین دو کشور ( کانادا و مکزیک ) بوده اگر اینهفته اتفاق جدبدی افتاده باشه رو نمیدونم

تشکر کنندگان: mitr.p ، tamanna ، nima.nabizadeh
میشه ایمیل سفارت انکارا رو لطف کنین بهم بدین؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-18 ساعت 20:37)tamanna نوشته:  میشه ایمیل سفارت انکارا رو لطف کنین بهم بدین؟

Ankara-Consular-Public-MB <CA-Ankara@state.gov>
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، aghdam ، SH1A2R3 ، joy
(2011-09-19 ساعت 10:25)alirezagh نوشته:  
(2011-09-18 ساعت 20:37)tamanna نوشته:  میشه ایمیل سفارت انکارا رو لطف کنین بهم بدین؟

به این ادرس فیل میشهSad ایمیل دیگه ای نیست؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-09-19 ساعت 12:45)tamanna نوشته:  
(2011-09-19 ساعت 10:25)alirezagh نوشته:  

به این ادرس فیل میشهSad ایمیل دیگه ای نیست؟

شما مطمئن هستيد آدرس رو درست مينويسيد؟ من آدرس رو از روي ايميلي كه به سفارت دادم و اونها هم پاسخ دادند برداشتم شما همين قسمت رو فقط copy/paste كنيد:
CA-Ankara@state.gov
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
سلام دوستان
من يك سوال داشتم در مورد مدارك تحصيلي كه براي بار اول مي بريم با خودمون.مدارك تحصيلي ما ترجمه شده است اما تاييده هاي دادگستري و وزارت امور خارجه رو نداره چون خود سفارت به ما گفت براي مصاحبه نمي خواد.حالا به نظرتون اونجا در آمريكا احتياج هست به اين دو تاييديه يا همون مهر دارالترجمه كافيه؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
باسلام به دوستان گلم:
میشه خواهشن یکی به من جواب درست درمون بده مدرک تحصیلی میگن دیپلم یجا زده12سال یعنی پیش دانشگاهی هم باید محاسبه بشه ازیکطرف هم میگن اگه نداشتی 2سال سابقه کاری قبوله.
حالا منکه 12سال پیش دیپلم گرفتم والان نزدیک 11ساله سابقه کار دارم تکلیفم چیه خیلی اظطراب دارم.
ممنونم
(2011-09-20 ساعت 15:31)final destination نوشته:  دوستانی که سفر زمینی به آنکارا داشتند:
آیا هنگام برگشت کسی بوده که تو سه راهی خوی ازش سوال و جواب کنن بخاطر ویزای تو پاسپورت؟آیا خیلی موضوع جدی و مهمیه؟
بله میکنند
تشکر کنندگان: satusa ، tamanna ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان