کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
از دوستان کسی در مورد اتاق دو نفره اوزیلهان و ارگن قیمت داره اخیرا؟

من وقت قبلی نگرفتم... دوستانی که آنکارا رفتن روش ضربه فنی کردن هتل داران آن دیار به چه صورت است؟(ضربه فنی=پیچوندن، کلاه سر نرفتن، تو پاچه حریف کردن و ....)
ممنونSmile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: viking ، mml ، maaref
free جان اگه اتاق دو تخته می خوای رویال رو به هزینه یه کوچولو بالاتر بگیر می ارزه، من هردوش رو رفتم که دارم بهت می گم.
تشکر کنندگان: free_free ، Parniyan ، mml
(2011-06-08 ساعت 20:41)free_free نوشته:  از دوستان کسی در مورد اتاق دو نفره اوزیلهان و ارگن قیمت داره اخیرا؟

من وقت قبلی نگرفتم... دوستانی که آنکارا رفتن روش ضربه فنی کردن هتل داران آن دیار به چه صورت است؟(ضربه فنی=پیچوندن، کلاه سر نرفتن، تو پاچه حریف کردن و ....)
ممنونSmile

راجع به اوزیلهان علیرغم اینکه کارکنانش مودب و خوب هستند چند تا مورد هست کسی تا حالا بهش دقت نکرده. آقای free توصیه می کنم هرجای غیر از اوزیلهان برید.
اتاقهای استاندارد آن در حد مسافرخونه توی یه شهرستان دور افتاده است. اتاقهای لوکسش تمیز هست ولی چند تا مشکل عمده داره:
1- لوله های آب بصورت روکار از توی اتاقها رد شده اند و در طول روز و یا نصفه شب اتاقهای دیگه که شیر آب رو باز می کنند صدای عبور آب از توی لوله ها مثل دریل مغز آدم رو سوراخ میکنه و نمیذاره استراحت کرد.
2- کنترل AC در دست خود مسافر و توی اتاق نیست و فعلا هم که خاموشه و هتل روشن نکرده. نمیدونم دیگه کی می خوان روشن کنند تازه اگر هم بکنند احتمالا یه ساعات محدودی.
3- درست پشت هتل و اطراف اون چند تا ساختمان نیمه کار در حال ساخت هست که از کله سحر تا غروب صدای فرز سنگ کاری و کمپرسور سوراخ کاری و جوشکاری همه رو دیوانه کرده. به همین دلیل پنجره رو هم به خاطر سرو صدا نمیشه باز گذاشت.
4- اینقدر دیوارها نازک و بدون عایق صوتی هستند که سرو صدا از همه اتاقها و راهروها اذیت می کنه.
تشکر کنندگان: viking ، free_free ، nastaran86 ، sasan_rock ، behzadb57 ، mml ، maaref
هتل مناسب در انکارا:

هتل ANKARA PLAZA هتل خیلی خوبیه تازه سازه ، فوق العاده تمیزه تو خیابان بستکار bestekar فاصلش با هتل گولد 50 قدمه که خیلی از دوستان از ایران اونجا میرن اما کیفیت به نسبت پولی که میدید قابل مقایسه نِیست با اونجا. دفعه آخری پارسال رفتیم 90یورو با صبحانه فوق العاده ،پرسنل اکثرا انگلیسی بلد بودن و بسیار مودب و همکاری کننده
تور هایی که داشتنم قیمتش از 7-8 جای دیگه که چک کردم ارزونتر بود. من از قبل 5-6 تا هتل رو نشون کردم که بعد از مستقر شدن در روز های بعدی رفتم و دیدمشون و خوشحال شدم که انتخاب مناسبی کردم.
البته الان هیلتون 40% off زده که اونم وسوسه کنندست اما انصافا پلازا بسیار تمیز تره و جاش بهتر.
تا سفارت 10 دقیقه پیاده روی فاصله داره و اکثر رستورانها و کافه های خوب توی همون خیابونه که هتل داخلشه .
ترانسفر تا فرودگاهم 30 یورو میگیره. gym و حمام ترکی فوق العاده ای داره که رایگانه.
تشکر کنندگان: viking ، cky ، mml ، maaref
سلام دوستان

من با تعدای از دوستانم تصمیم داریم اواخر شهریور امسال بریم انتالیا ولی می خوایم با قطار بریم و از اونجایی که قطار تا آنکارا و یا استانبول می ره برای باقیش باید چه کار کنیم می شه با اتوبوس رفت کسی تجربه ای نداره در این زمینه راهنمایی کنه ممنون می شم به این تازه وارد تو این سایت کمک کنید
تشکر کنندگان: maaref
بله با اتوبوس با پرداخت 2 لیر می تونین از استانبول تا آنتالایا برین .. البته ترم وی درون شهری هم داره که نمی دونم تا انتالایا بره ..
تشکر کنندگان: SatSat
(2011-07-14 ساعت 00:26)cky نوشته:  بله با اتوبوس با پرداخت 2 لیر می تونین از استانبول تا آنتالایا برین .. البته ترن وی درون شهری هم داره که نمی دونم تا انتالایا بره ..
2لیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فکر میکنم اشتباه میکنین چون حداقل 30 لیر باید بدین.حدود 800 کیلومتر فاصله بین آنتالیا و استانبول هست.

تشکر کنندگان: SatSat ، frozen mind
آقا ما تو نقشه نگاره کردم دیدم اگه از آنکارا بریم به انتالیا نزدیکتره حالا کسی قیمت هتلها رو نداره اونجا یه قیمت معقول باشه برای 4 تا 5 شب بمونیم اونجا یازم ممنون از دو دوستی که راهنمایی کردن
تشکر کنندگان:
(2011-07-14 ساعت 14:54)SatSat نوشته:  آقا ما تو نقشه نگاره کردم دیدم اگه از آنکارا بریم به انتالیا نزدیکتره حالا کسی قیمت هتلها رو نداره اونجا یه قیمت معقول باشه برای 4 تا 5 شب بمونیم اونجا یازم ممنون از دو دوستی که راهنمایی کردن
هتل 5 ستاره ALLویاUALL از هر نفر 70 دلار شروع میشه و با توجه به موقعیت و کلاس هتل میره بالا.ولی خوبیش اینه که همه چیز تو این کلاس هتلها مجانیه.بدون محدودیت

تشکر کنندگان: Hornet ، SatSat
عزیز ممنون از لطفت اینی که گفتی اسم هتله یا نه مشخصه این جور هتلها هست

چند تا شو معرفی می کنی

اسمی آدرسی آدرس سایتی چیزی

بازم ممنون ازت
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 17:46)SatSat نوشته:  عزیز ممنون از لطفت اینی که گفتی اسم هتله یا نه مشخصه این جور هتلها هست

چند تا شو معرفی می کنی

اسمی آدرسی آدرس سایتی چیزی

بازم ممنون ازت
اینهایی که گفتم بیانگر کلاس هتل(نوع پذیرایی ) هستش.
ALL:صبحانه +نهار+ شام+نوشیدنی ال.ک.ل.ی و غیر ال.ک.ل.ی +فست فودهای بین وعده +بیلیارد +بولینگ +والیبال ساحلی و......................
UALL:تمامی موارد بالا +نوشیدنیهای ال.ک.ل.ی گران قیمت +(در بعضی از هتلها جت اسکی) و...........
میتونین به این سایت برین http://www.tatilsepeti.com/یا اینکه در گوگل سرچ کنین تا سایتهای به زبان انگلیسی رو پیدا کنین.موفق باشید

تشکر کنندگان: SatSat ، maaref
(2011-07-13 ساعت 17:44)SatSat نوشته:  سلام دوستان

من با تعدای از دوستانم تصمیم داریم اواخر شهریور امسال بریم انتالیا ولی می خوایم با قطار بریم و از اونجایی که قطار تا آنکارا و یا استانبول می ره برای باقیش باید چه کار کنیم می شه با اتوبوس رفت کسی تجربه ای نداره در این زمینه راهنمایی کنه ممنون می شم به این تازه وارد تو این سایت کمک کنید

با سلام
پیشنهاد من اینه:
با قطار تا وان و از وان با هواپیماهای داخلی ترکیه تا آنتالیا. من الان سرچ کردم وان تا آنتالیا با آنادولوجت، 81 لیر هم دیدم. فکر میکنم شما میتونید از تهران، هر سر بلیط هواپیما رو حدود 100 تا 120 تومن بخرید. قطار هم که رفت و برگشت میشه حدود 40 تومن. یعنی رفت و برگشت نفری 240+40 =280 تومن تموم میشه. پولی رو که از این طریق ذخیره میکنید، اضافه کنید به پول هتل و یک هتل خیلی خوب برید. خوش بگذره.

از خطوط هواپیمایی داخل ترکیه، اسکای هم هست که قیمتهاش خوبه.
برای انتخاب هتل هم پیشنهاد من tripadvisor.com که هتل ها رو بر اساس نظر مسافرها دسته بندی کرده.
اگر آنتالیا میرید، حواستون به فاصله هتل از شهر و مراکز تفریح و خرید هم باشه.

یک پیشنهاد دیگه هم دارم. اگه قصدتون تفریحه یه نگاهی به این نقشه بندازین:
[عکس: turkey-tourism-map-1.jpg]
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: Linspire ، SatSat ، behzadb57 ، Hornet
ممنون از راهنمایی دوستان آقا یه سوال دیگه

ببینید کل هزینه ای که ما می خوایم برای این سفر بزاریم تا 700 هزار تومنه
حالا دوستان اگه لطف کنن نام چند تا هتل رو ببرن که ما مستقیم بریم اونجا ممنونم می شم و البته به قول رفیقمون ALL باشه

بازم ممنون از راهنمایی دوستان
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 12:02)SatSat نوشته:  ممنون از راهنمایی دوستان آريالا یه سوال دیگه

ببینید کل هزینه ای که ما می خوایم برای این سفر بزاریم تا 700 هزار تومنه
حالا دوستان اگه لطف کنن نام چند تا هتل رو ببرن که ما مستقیم بریم اونجا ممنونم می شم و البته به قول رفیقمون ALL باشه

بازم ممنون از راهنمایی دوستان

سلام دوست عزیز یه سری به لینک زیر بزن خوشحال میشم نظرتم بگی
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4300

تشکر کنندگان:
ممنون دوست عزیز سر زدم ولی اون چیزی که من می خوام نیست در حال حاضر من دنبال چند تا هتل خوب با هزینه معقول برای صفر به تر کیه هستم

بازم ممنون از شما
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان