کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
در مورد دعوای سرطان دهانه رحم یا به اصطلاح سرویکس باید بدانید بله این واکسن وجود داره.ویروسی که باعث سرطان سرویکس میشه ویروسHPV هست و این واکسن که متاسفانه در ایران موجود نیست واکسنی بر علیه این ویروس است.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: hi_2011 ، javad_2 ، cmbt ، mitr.p
(2011-09-25 ساعت 12:15)havayehtazeh نوشته:  سلام
ما 6 ماه اعتبار آزمایشاتم تموم شده و از سفارت بهمون نامه دادن تا بیاییم واسه بررسی مجدد پرونده(نمیدونم واسه چی)و اگه همه چیز ok بود ویزامونو با upsبفرستن البته گفتن که آزمایشات باید جدید باشه. با دکتر اونگان مکاتبه کردیم ایشون گفتند که آزمایش خون لازم نیست چون 12 ماه اعتبار داره اما عکس قفسه سینه و معاینه پزشکی لازمه سوال من از ایشون در مورد کارت واکسن ها بود که این کارت در دست ما نیست و موقع مصاحبه ازمون گرفتن آیا باید دوباره واکسن ها رو بزنیم یا اینکه دیگه به کارت احتیاجی نیست و ایشون پاسخ دادن که اگه واکسنی لازم بود ما براتون تزریق میکنین من میخواستم از دوستان بپرسم آیا کسی تا حالا به این مساله برخورد کرده که واسه بار دوم بره معاینه . ممنون میشم کمکم کنید.

کارت واکسن منو روز مصاحبه ازم نگرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-25 ساعت 12:15)havayehtazeh نوشته:  سلام
ما 6 ماه اعتبار آزمایشاتم تموم شده و از سفارت بهمون نامه دادن تا بیاییم واسه بررسی مجدد پرونده(نمیدونم واسه چی)و اگه همه چیز ok بود ویزامونو با upsبفرستن البته گفتن که آزمایشات باید جدید باشه. با دکتر اونگان مکاتبه کردیم ایشون گفتند که آزمایش خون لازم نیست چون 12 ماه اعتبار داره اما عکس قفسه سینه و معاینه پزشکی لازمه سوال من از ایشون در مورد کارت واکسن ها بود که این کارت در دست ما نیست و موقع مصاحبه ازمون گرفتن آیا باید دوباره واکسن ها رو بزنیم یا اینکه دیگه به کارت احتیاجی نیست و ایشون پاسخ دادن که اگه واکسنی لازم بود ما براتون تزریق میکنین من میخواستم از دوستان بپرسم آیا کسی تا حالا به این مساله برخورد کرده که واسه بار دوم بره معاینه . ممنون میشم کمکم کنید.

زمان مصاحبه ی من دوستی آمده بودند برای کار مدیکال که مثل شما دومین بارشان بود، ایشان هم کارت واکسیناسیون بین المللی پاستور را نداشتند و مجددا 3 تا واکسن خوردن و 150 دلار اضافه تر دادند.

در ضمن سفارت از هیچ کس کارت واکسیناسیون پاستور را نمی گیره و فقط مدارک پزشکی در بسته ای که اونگان میده را از شما میگیرند، شما هم احتمالا کارت واکسن را خودتان در سفارت جا گذاشتید Smile
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: tamanna ، golbano ، alirezagh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان