کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2010-05-22 ساعت 22:18)loveusa2010 نوشته:  سلام وشب خوش دوستان
سوال داشتم
در تهیه کارت واکسن جه واکسن هایی باید بزنم؟
مدت اعتبار کارت چقدر هستش؟

سپاسگذارم

سلام

باید واکسن هپاتیت بی،کزازو دیفتیری و MMR بزنید

با مراجعه به انستیتو پاستور و گفتن اینکه مسافر آمریکا هستید خودشون میدونن چی لازمه
فقط MMR ندارن بزنن اونم آدرس میدن برید جای دیگه یا اگر قبلا زدید گواهیشو ببرید که تو کارتتون ثبت بشه
برای گرفتن کارت بین المللی حتما پاسپورت ببرید
اعتبار هپاتیت بی 10 سال هست
قیمت هر بار تزریق هپاتیت بی در پاستور 1700 تومان
دیفتیری و کزاز هم مجانی است
ساعت تزریق واکسن در پاستور 7 صبح تا 11 صبح و شنبه تا چهار شنبه است
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
سلام

سوال من در مورد زمان انجام آزمایشاته. با توجه به اینکه شماره من 37 هزاره و احتمالا تا سال آینده نوبتم نمی شه، ایرادی داره اگه الان اقدام به گرفتن مدارک پزشکی بکنم؟ یا باید صبر کنم تا.....چه زمانی؟

مرسی
مریم
تشکر کنندگان: User ، free_free ، sorena ، payam62
(2010-05-28 ساعت 09:50)maryams نوشته:  سلام

سوال من در مورد زمان انجام آزمایشاته. با توجه به اینکه شماره من 37 هزاره و احتمالا تا سال آینده نوبتم نمی شه، ایرادی داره اگه الان اقدام به گرفتن مدارک پزشکی بکنم؟ یا باید صبر کنم تا.....چه زمانی؟

مرسی
مریم

سلام تبریک میگم مریم عزیز قبولی شما رو!
شما چند تا واکسن رو حتما باید بزنید. هپاتیت مهمترینشون هستش که 6 ماه طول می کشه. پس از همین الان برای زدن واکسن ها اقدام کنید.
کارت واکسنی که شما دریافت می کنید برای مدت زمانی که شما احتمال می دهید تا نوبت مصاحبتون بشه، مدت اعتبارش کافیه و نگرانش نباشید.
صبر نکنید. اول مطالعه، سپس پرسیدن سوال و در نهایت اقدام کنید.

فعلا مهمترین کار دقت در پر کردن فرم ها و ارسال هر چه سریعتر اونهاست.

موفق باشید
تشکر کنندگان: mohsen324 ، maryams ، balot ، Donkey chance ، nastaran86 ، sorena ، SH1A2R3 ، payam62
میشه همه ی آزمایش های پزشکی را در ایران انجام بدیم؟؟
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان: payam62 ، saralanian
(2010-05-29 ساعت 23:06)goli20 نوشته:  میشه همه ی آزمایش های پزشکی را در ایران انجام بدیم؟؟
آزمایش پزشکی که خیر، ولی بعضی از واکسنها رو می تونید در ایران بزنید و کارت بین الملی بگیرید.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: User ، goli20 ، payam62
من هپاتیت زدم پارسال آیا باید کارت را عوض کنم و بین المللی کنم ؟
کزاز را پارسال زدم ولی کارتم را گم کردم چکار کنم ؟
لطفا راهنایی کتید
تشکر کنندگان:
(2010-06-03 ساعت 20:24)vahid tavassol نوشته:  من هپاتیت زدم پارسال آیا باید کارت را عوض کنم و بین المللی کنم ؟
کزاز را پارسال زدم ولی کارتم را گم کردم چکار کنم ؟
لطفا راهنایی کتید

کارتی که مربوط به زدن واکسن هپاتیت دارید رو باید ببرید انستیتو پاستور تا براتون وارد کارت بین المللی بکنن.
در مورد کزاز هم بهشون بگید که زدید و کارت رو گم کردین , اگه مسئولش قبول کنه براتون تاریخ پارسال رو تو کارت وارد می کنه.
واکسن mmr هم باید بزنید که کلینیک 16 آذر , 4شنبه ها اون رو میزنه.
وقتی mmr رو زدید باید گواهیش رو ببرید پاستور تا تو کارت بین المللیتون وارد کنند.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mr.amir ، User ، emadziaei ، Donkey chance ، rayan.s ، nastaran86 ، sorena ، SH1A2R3
سلامودوستان پس ما اگه کل واکسنامنو هم تو ایران بزنیم.بازم abu dhabi ,ankara که میریم باید بریم پیش دکتر واسه عکس از قفسه سینه و ریه؟؟؟؟؟
لطفا یکی منو راهنمایی کنه؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-06-09 ساعت 14:36)nima.nabizadeh نوشته:  سلامودوستان پس ما اگه کل واکسنامنو هم تو ایران بزنیم.بازم abu dhabi ,ankara که میریم باید بریم پیش دکتر واسه عکس از قفسه سینه و ریه؟؟؟؟؟
دوست من دقیقا همین طوره که می فرمایید ، شما حتما باید به پزشکان معتمد سفارت در آنکارا یا ابوظبی مراجعه کنید و اگه اینجا واکسن نزده باشید با قیمتی به مراتب بیشتر اونجا براتون می زنن و اگه اینجا کارت واکسن بین المللی بگیرید اون کارت رو با خودتون می برید به مطب اون پزشک و اینطور که تجربه ثابت کرده بسته به سن و جنسیتتون یکی دوتا واکسن هم اونجا بهتون تزریق می کنن و سابقه واکسنها و عکس قفسه سینه و آزمایش خون رو در یک پاکت در بسته بهتون میدن که با رعایت امانتداری ( بدون کنجکاوی در مورد محتوای اون ) روز مصاحبه تحویل سفارت می دید .
موفق باشیم Smile
شماره کیس: 10XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:jun .2009
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:jul,2009
تاریخ کارنت شدن کیس : Jan-2010
تاریخ ورود به آمریکا :8 نوامبر 2010

مالکیت آسمان را به نام کسانی نوشته اند که به زمین دل نبسته اند!
تشکر کنندگان: usamilad ، nastaran86 ، sorena ، SH1A2R3 ، saralanian
(2010-06-09 ساعت 14:36)nima.nabizadeh نوشته:  سلامودوستان پس ما اگه کل واکسنامنو هم تو ایران بزنیم.بازم abu dhabi ,ankara که میریم باید بریم پیش دکتر واسه عکس از قفسه سینه و ریه؟؟؟؟؟

سلام
بله عزیزم

قبل از مصاحبه شما ازشمادر کلینیکهایی که به شما معرفی میشه در آنکارا یا ابوظبی آزمایشات پزشکی و معاینه بعمل میادبه همراه عکس قفسه سینه و شما باید نتیجه آزمایشات و معاینه رو همراهتون به مصاحبه ببرید پس واکسنها فقط بخشی از معاینات و آزمایشات پزشکی است

واکسنهایی اجباری برای گرین کارت وجود داره که باید بزنید از جمله هپاتیت و MMR و واکسنهایی که اینجا می زنید کمی از واکسنهایی که ممکنه تو معاینه و تو کلینیک بهتون بزنن کم میکنه
شماره کیس : 2010AS00013XXX
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ورود به آمریکا : 20 اگوست 2010
تشکر کنندگان: sorena ، SH1A2R3
ممنون از همه دوستان که منو رانمایی کردن.فقط یه سوا دیگه؟؟
واسه واکسن هپاتیت که طول دورش 6 ماه هست وامدیم یکی زودتر از 6ماه نوبتش شد باید چیکار کنه؟؟؟
یکی هم اینکه ازمایش ایدز هم میخاد؟؟ اگه میخاد باید ایرن انجام بشه یا....؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام بر دوستان عزيز
سوال من اين است كه من و همسرم واكسن هپاتيت را زديم ولي بچه ما كه حدود 2 سال و 2 ماهش است اين واكس را نزده مي خواستم ببينم آيا براي بچه هم اين واكس لازم است و همچنين براي بچه ها چه واكس هاي ديگري بايد بزنيم؟
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام به همگی

دوستان یه سوال دارم..

من اصفهان هستم و میخواستم بپرسم برای واکسن ها حتمآ باید بیام انستیتو پاستور تهران؟؟ دوستم یه مرکز بهداشتی در اصفهان بهم معرفی کرد که مثلآ هپاتیت رو اونجا میزنن و یه کارت زرد بین المللی میدن. درسته؟؟ در انکارا مشکلی پیش نمیاد؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-06-15 ساعت 21:40)kaveh1979 نوشته:  سلام به همگی

دوستان یه سوال دارم..

من اصفهان هستم و میخواستم بپرسم برای واکسن ها حتمآ باید بیام انستیتو پاستور تهران؟؟ دوستم یه مرکز بهداشتی در اصفهان بهم معرفی کرد که مثلآ هپاتیت رو اونجا میزنن و یه کارت زرد بین المللی میدن. درسته؟؟ در انکارا مشکلی پیش نمیاد؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید...

شما واکسناتونو اصفهان بزنید و بگید واستون کارت زرد پر کنند. بعد که تموم شد پایینش رو باید هلال احمر مهر کنه. بعد ببرید تهران انستیتو پاستور تایید کنه. توی اصفهان هلال احمر همه واکسن ها رو میزنه غیر از mmr که بعضی دکترهای عمومی یا متخصص های کودکان می زنند(آدرساشونو خود هلال احمر بهتون می ده) که اونم وقتی زدید به دکتر بگید وارد کارت زردتون بکنه و مهر بزنه.
خود هلال احمر اصفهان میگه کارت زرد با مهر ما کاملا معتبره ولی من شخصا محکم کاری کردم بردم انستیتو پاستور اونا هم گفتن نخیر فقط ما معتبریم و لاغیر! و کارت رو کلا عوض کرد! یک کارت جدید واسه من پر کرد و همه واکسن ها رو دوباره طبق کارت قبلی نوشت و تایید کرد
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، Artim ، omid1360 ، AMIN3Y ، SH1A2R3
سلام به همه دوستان
من از شیراز هستم و با پرس و جو فهمیدم درمانگاه والفجر شیراز ( سر پل حر) تمام واکسن ها را می زنه و کارت بین المللی واکسیناسیون ارائه می دهد.
در واکسیناسیون 2010 مهاجر سرا خوندم که دوستان اصفهانی هم در یک بیمارستان خاص کارت بین المللی گرفتن ( همون کارت زرد رنگ که شماره پاسشون توش خورده) و نیازی به رفتن به پاستور تهران نبوده .
اینجا که بسیار اصرار داره که کارتشون معتبره.
می خواستم بدونم واقعا معتبره ؟
واینکه اینجا نامه ی مصاحبه را هم می خواد !!!
می خواستم بدوم واسه پاستور چه مدارکی می خواد؟ اونجا هم نامه ی مصاحبه را می خواد؟
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
تشکر کنندگان: sorena ، SH1A2R3 ، shaso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان