کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
با سلام به دوستان
تاریخ مصاحبه بنده 28 دسامبر می باشد . خوشحال می شوم تا با عزیزانی که در این تاریخ در ابوظبی مصاحبه دارند آشنا شوم.در ضمن از کجا می توان مدت اعتبار گواهی درمانگاههای دوبی را بدست آورد ؟؟
mehrdadalemie@gmail.com
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان:
توي دبي هتل هاي بهتر رو خيلي ارزونتر مي توني بگيري.

من بودم اونجا نمي رفتم (هتلش رو نمي شناسم اما هزينه زياده).

ضمنا شما مي توني با 400 درهم يك ماشين دربست رفت و برگشت بگيري و ترجيحا با چند نفر شريك شي. مي توني خودت با اتوبوس بري با هزينه كمتر از 100 درهم براي رفت و برگشت (با احتساب تاكسي هتل تا ترمينال،تاكسي تا سفارت، تاكسي از سفارت به ترمينال ابوظبي، و تاكسي تا هتل).

خود داني.

(2010-10-24 ساعت 12:47)mehran626 نوشته:  سلام
کسی تجربه هتل ALOFT ابوظبی رو داره نزدیکه سفارته شبی حدود 812 درهم میشه با توجه به کرایه 350 درهمی دبی به ابوظبی فکر کنم قابل بررسی باشه سایتش رو چک کردم بد به نظر نمیاد اگر کسی تجربه ایی در این زمینه داره بد نیست با بقیه هم در میان بذاره

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: daryadelan ، satusa ، mehran626 ، AmericanHamid
سلام دوستانCool
پس از مطالعه بسیاری از سفرنامه ها ونظرات عزیزان برای هتل و مدیکال و ... به این نتیجه رسیدم که:
1- نزدیک فرودگاه بودن بدلیل مرکزیت خوب است
2- برای راحت بودن و دسترسی به (NMC ) همین اطراف بهتره تا راه دور
3- هتل ها برای اونها که خانواده اند جایی باشه که ارازل و اوباش و شلوغی کمتر
4- اگر تفریح ملاک عمل و مرکزیت نیست هتل پایین تر هزینه کمتر بهتره

حال چند سوال مطرح دیگر:
a) در برگه راهنمای سایت سفارت نوشته است مراکز طرف قرار داد با سفارت امریکا: که همه در ابوظبی هستند ... چرا ؟
b) بعدی اگر مدیکال 6 ماهه باشه فرقش چیه با یکساله و چه ارتباطی با اکسپایر ویزا داره؟
c) و آخری: اگر خانمی بدلیل بی کاری و ساده بودن شرایطش بدون کلیر ویزا بگیره و شوهرش به کلیر دچار شه وضعیت های ممکن برای(زمانی ) خروجشون چطوره و به چه صورت تغییر می کنه و درستش چیه؟

ممنونتونمSmile

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
تشکر کنندگان: najibi
اگر مديكال يك ساله باشه خيلي بهتره .چون اگر مثلا" آدم كلير بخوره وويزا ديرتر بگيره فرصت بيشتر براي ورود به امريكا خواهد داشت.
(2010-11-04 ساعت 01:20)maxsupermax نوشته:  سلام دوستانCool
پس از مطالعه بسیاری از سفرنامه ها ونظرات عزیزان برای هتل و مدیکال و ... به این نتیجه رسیدم که:
1- نزدیک فرودگاه بودن بدلیل مرکزیت خوب است
2- برای راحت بودن و دسترسی به (NMC ) همین اطراف بهتره تا راه دور
3- هتل ها برای اونها که خانواده اند جایی باشه که ارازل و اوباش و شلوغی کمتر
4- اگر تفریح ملاک عمل و مرکزیت نیست هتل پایین تر هزینه کمتر بهتره

حال چند سوال مطرح دیگر:
a) در برگه راهنمای سایت سفارت نوشته است مراکز طرف قرار داد با سفارت امریکا: که همه در ابوظبی هستند ... چرا ؟
b) بعدی اگر مدیکال 6 ماهه باشه فرقش چیه با یکساله و چه ارتباطی با اکسپایر ویزا داره؟
c) و آخری: اگر خانمی بدلیل بی کاری و ساده بودن شرایطش بدون کلیر ویزا بگیره و شوهرش به کلیر دچار شه وضعیت های ممکن برای(زمانی ) خروجشون چطوره و به چه صورت تغییر می کنه و درستش چیه؟

ممنونتونمSmile

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: kashian

kamran22

عزیز .ممنون از جوابت ولی گیریم که 6 ماه تمام بشه مگه نمی شه دوباره مدیکال رو تجدید کرد؟

بزرگان چی میگن؟می شه یا نه؟
Lol Wink
تشکر کنندگان:
a) چنين چيزي ننوشته... مركز مورد قبول در ابوظبي، دبي و حتي العين وجود دارند.
b) اگر شما Clearance بخوريد، تاريخ انقضاي ويزاي شما (مهلت اولين ورود به امريكا) يا شش ماه بعد از صدور ويزا خواهد بود يا تاريخ خاتمه اعتبار Medical (هر كدوم زودتر باشه).
c) بستگي داره اون خانوم برنده اصلي باشه يا شوهرش.

اگه خانومه برنده اصلي باشه، ويزاش رو مي گيريه و حتي مي تونه تنهايي بره. شوهرش هم صبر مي كنه تا Clearance بياد و مي تونه هر زماني بعد از همسرش يا نهايتا همزمان با همسرش وارد امريكا بشه.

اگه شوهرش برنده اصلي باشه، اون خانوم بايد صبر كنه تا Clearance شوهر گرامي بياد و بعد ويزا بگيره و به هيچ عنوان نمي تونه زودتر از شوهرش وارد آمريكا بشه.

(2010-11-04 ساعت 01:20)maxsupermax نوشته:  a) در برگه راهنمای سایت سفارت نوشته است مراکز طرف قرار داد با سفارت امریکا: که همه در ابوظبی هستند ... چرا ؟

ممنونتونمSmile

تشکر کنندگان: maxsupermax ، najibi ، kashian ، Mehdiest

اشکان 78 عزیز

مدیکال رو چه کار کنیم بهتره اونجا بریم که 6 ماهه است یا اونی که یکساله است؟
برنده اصلی من هستم و کارم دولتی و همسرم خصوصی تدریس می کنه
می گم شاید روز مصاحبه یه ضرب به ایشون بدن ولی من تو کلیرنس مامور به صبر شوم بهدش تا کی طول بکشه اله اعلم...
برای همین می خوام بدونم کجا بهتره با وجود محدودیت زمانی بیان شده این مراکز؟
فداتSmile
Lol Wink
تشکر کنندگان: kashian
maxsupermax عزيز
من هم تقريبا" شرايط شما را دارم . به نظر شما بهترنيست 50 تا 100 درهم اضافه تر بديم وخيالمان راحتر باشه .
(2010-11-05 ساعت 02:22)maxsupermax نوشته:  
kamran22

عزیز .ممنون از جوابت ولی گیریم که 6 ماه تمام بشه مگه نمی شه دوباره مدیکال رو تجدید کرد؟

بزرگان چی میگن؟می شه یا نه؟

شماره کیس: 2011AS00005XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:31july2010
کنسولگری:ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2AUGUST2010
تاریخ کارنت شدن کیس:OCT.2010
تاریخ دریافت نامه دوم:29JAN2011
تاریخ مصاحبه:3FEB2011
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من N.M.C رو (كه به احتمال زياد اعتبارش 6 ماهه هست) براي دو دسته از دوستان توصيه مي كنم:

1- دوستاني كه به دليل شرايطشون احتمال Clearance خوردنشون كمه.
2- دوستاني كه مثل سال گذشته خودم، در روزهاي آخر مصاحبه مي شن.

بقيه برن سراغ Polyclinic.

توصيه مهم: هر كسي سر از Mideast Polyclinic در آورد، اسم دكتر مروستي رو ديد، و ديد كه منشي هاي كلينيك فارسي صحبت مي كنن، براي اين كه بيخودي پول نده سريعا از اونجا فاصله بگيره و بره مراكز ديگه.

(2010-11-05 ساعت 19:48)maxsupermax نوشته:  
اشکان 78 عزیز

می گم شاید روز مصاحبه یه ضرب به ایشون بدن ولی من تو کلیرنس مامور به صبر شوم بهدش تا کی طول بکشه اله اعلم...
فداتSmile

تشکر کنندگان: laili ، mahmood_eng ، maxsupermax ، AmericanHamid ، mehdi_behzadi ، hamed_gh ، najibi
28 دسامبر ابوظبی یا حوالی اون نبود ؟؟؟؟
تاریخ مصاحبه بنده 28 دسامبر می باشد . خوشحال می شوم تا با عزیزانی که در این تاریخ در ابوظبی مصاحبه دارند آشنا شوم.در ضمن از کجا می توان مدت اعتبار گواهی درمانگاههای دوبی را بدست آورد ؟؟
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان:
(2010-11-08 ساعت 16:50)mehrdadalemi نوشته:  28 دسامبر ابوظبی یا حوالی اون نبود ؟؟؟؟

26 من هستم پی ام بدهWink
Lol Wink
تشکر کنندگان:
(2010-11-08 ساعت 20:29)maxsupermax نوشته:  
(2010-11-08 ساعت 16:50)mehrdadalemi نوشته:  28 دسامبر ابوظبی یا حوالی اون نبود ؟؟؟؟

26 من هستم پی ام بدهWink
سلام رفیق خوش شانس
ببینم آقا یک سئوالی مدت اعتبار گواهی هر درمانگاه را از کجا باید فهمید؟؟؟
در ضمن ایمیلم : mehrdadalemie@gmail.com هست که تقریبا هر روز چک می کنم.
M.A
تشکر کنندگان: maxsupermax
(2010-11-06 ساعت 08:11)Ashkan78 نوشته:  من N.M.C رو (كه به احتمال زياد اعتبارش 6 ماهه هست) براي دو دسته از دوستان توصيه مي كنم:

توصيه مهم: هر كسي سر از Mideast Polyclinic در آورد، اسم دكتر مروستي رو ديد، و ديد كه منشي هاي كلينيك فارسي صحبت مي كنن، براي اين كه بيخودي پول نده سريعا از اونجا فاصله بگيره و بره مراكز ديگه.

اشکان 78 عزیز

فداتSmile

دوست عزیز سلام. منم 27 دسامبر مصاحبه دارم ابوظبی. بعد از کلی جمع آوری اطلاعات فهمیدم که همین Polyclinic که دوستان می گن از همه جا بهتره.جوابش 3 ساعته آمادس. اعتبارش 6 ماهس.دکترش خوبه و الکی پول اضافه به بهانه واکسنهای جور واجور نمیگیره. ضمناٌ فکر کنم وقتی به یکیتون کلیرنس بخوره هر دوتاتون رو با هم ویزا میدن..به یه نفر زودتر نمیدن و نفر بعدی رو منتظر بگذارن! یا اقلاٌ در مورد دوستم اینطور شد.
امیدوارم موفق باشین...Big Grin
واسه ما هم دعا کنینSad
(2010-11-09 ساعت 14:14)mehrdadalemi نوشته:  

26 من هستم پی ام بدهWink
سلام رفیق خوش شانس

سلام.منم 27 ام مصاحبه دارم.Big Grin
شماره کیس : 2011AS0001XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2 May
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:10 May
تاریخ کارنت شدن کیس:October
تاریخ دریافت نامه دوم:1Oct
تاریخ مصاحبه: 27.Dec
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت وبزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت کارت :
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2010-11-23 ساعت 16:04)Miss Delay نوشته:  
(2010-11-06 ساعت 08:11)Ashkan78 نوشته:  من N.M.C رو (كه به احتمال زياد اعتبارش 6 ماهه هست) براي دو دسته از دوستان توصيه مي كنم:

اشکان 78 عزیز

فداتSmile

دوست عزیز سلام. منم 27 دسامبر مصاحبه دارم ابوظبی. بعد از کلی جمع آوری اطلاعات فهمیدم که همین Polyclinic که دوستان می گن از همه جا بهتره.جوابش 3 ساعته آمادس. اعتبارش 6 ماهس.دکترش خوبه و الکی پول اضافه به بهانه واکسنهای جور واجور نمیگیره. ضمناٌ فکر کنم وقتی به یکیتون کلیرنس بخوره هر دوتاتون رو با هم ویزا میدن..به یه نفر زودتر نمیدن و نفر بعدی رو منتظر بگذارن! یا اقلاٌ در مورد دوستم اینطور شد.
امیدوارم موفق باشین...Big Grin
واسه ما هم دعا کنینSad
(2010-11-09 ساعت 14:14)mehrdadalemi نوشته:  

26 من هستم پی ام بدهWink
سلام رفیق خوش شانس

سلام.منم 27 ام مصاحبه دارم.Big Grin

البته N.M.C یکمکی دور هستش و The polyclinic مسیرش سر راستتر هستش کروکی اونم رو براتون گذاشتم تو :
http://www.4shared.com/photo/sLwlsUvE/Untitled.html
البته من فردای روز شما وقت مصاحبه دارم و امیدوارم موفق باشید.
M.A
تشکر کنندگان: najibi
با سلام به دوستان خوش شانس
برای دوستانی که در امارات مصاحبه دارند و بیمارستان را The polyclinic انتخاب کرده اند ،لیست هتلهای 3 ستاره اطراف آنرا جهت انتخاب برایتان نوشتم :
1- sity star
2- claridge
3- comfort inn
4- conrad
5- fortune
6- dubai palm
7- dulf palm
8- gulf pearl
9- K-port inn
10- kings park
11- lords
12- nihal
13-tara
14- orchid
15- regal plaza
16- vendome plaza
17- versailes
18- york international
19- zain international
20- syaj
21- imperial
22- sandras
کروکی آدرس The polyclinic رو هم از لینک زیر استفاده کنید.
http://www.4shared.com/photo/sLwlsUvE/Untitled.html
CoolBig GrinWink
تشکر یادت نره Tongue
M.A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان