کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
محمود خان
من هم 4 ژانویه میام دبی و لطفا هر کاری می کنی یه خبر هم به ما بده
تشکر کنندگان: rayan.s ، mahmood_eng
دوستان يادتون باشه اعتبار مديكال nmc فقط 6 ماهه و اعتبار ويزا 6 ماه از تاريخ مديكالتون حساب ميشه.اعتبار مديكال مديست رو نميدونم.بخدا ميبيني چه بساطي واسمون درست كردند؟
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: mehran626 ، najibi
همين الان mahmood_eng از دبي تماس گرفت و گفت كه ظاهرا N.M.C ديگه آزمايشات رو در دبي انجام نمي ده و تنها شعبه ابوظبي N.M.C صلاحيت انجام آزمايشات رو داره.

به نظر مي رسه دكتر مروستي پول دوست، با پرداخت حق و حساب به سفارت آمريكا در دبي تونسته در دبي انحصاري بشه و راهي به جز پرداخت هزينه هاي الكي N.M.C باقي نمونده.

اميدوارم محمود اشتباه كرده باشه... اما به اين نتيجه مي رسيم پول چايي همه جا كاربرد داره. حتي آمريكا.

خر من كه از پل گذشته، ولي اميدوارم اين پول هايي كه دكتر مروستي از ملت مي گيره براش سرطان بشه.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: kamran22 ، amir1345 ، AmericanHamid ، najibi
اما اسم nmc دبی از فهرست کلینیک های مورد تایید سفارت حذف نشده است و فقط نام کلینیک دکتر ناوال حذف شده است
http://abudhabi.usembassy.gov/medical_examination.html
تشکر کنندگان: Vahid-DV2011 ، najibi
فعلا نبايد قضاوت كنيم.

الان دوباره با mahmood_eng صحبت كردم. ظاهرا N.M.C بهش گفته عصر ساعت 16:30 اينجا باش. حالا باز هم باهاش تماس مي گيرم و خبر مي دم بهتون.
تشکر کنندگان: User ، naeiji1974 ، kamran22 ، اليزا ، armido ، satusa ، Vahid-DV2011 ، AmericanHamid ، DLT ، mehdi_behzadi ، mahmood_eng ، najibi ، feidom30
اشکان خان
دست گلت درد نکنه حقا که مدیریت حقته
انشالا انطرف اب هم موفق باشی
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، satusa ، AmericanHamid ، najibi
من مجدد تونستم با mahmood_eng صحبت كنم. مواردي رو كه مي نويسم از قول محمود هست. اميدوارم درست باشه:

1- محمود امروز عصر معايناتش رو در N.M.C انجام داده و بهش گفتن كه فردا 10 صبح به بعد نتايجش حاضره.
2- منشي N.M.C گفته كه اعتبار نتايج 6 ماهه هست، اما دكتر اونجا گفته كه جديدا اعتبار آزمايشات ما يك ساله شده و منشي احتمالا خبر نداشته.
3- هزينه آزمايشات 425 درهم شده، واكسن هاي ايران رو قبول كردن، و حتي وقتي محمود گفته براي آبله مرغان Anti-body test داده، ذكتر بهش گفته نيازي نبوده. حتي اگه بهم زبوني مي گفتي آبله مرغان گرفتي ازت قبول مي كردم.
4- در تماسي با Mid-east polyclinic (اتحاديه كلاهبرداران ايراني مقيم دبي به سرپرستي دكتر احمد مروستي - شاخه پزشكي) منشي اونجا به دوستمون گفته كه ديگه اعتبار نتايج ما يكساله نيست و شش ماهه شده.

از دوستان ديگه خواهش مي كنم روي اين مطالب كنجكاوي كنند تا صحت و سقمش تأييد بشه.

چاكر همه
تشکر کنندگان: armido ، amir1345 ، Vahid-DV2011 ، User ، AmericanHamid ، naeiji1974 ، DLT ، mehdi_behzadi ، mahmood_eng ، emankh101 ، najibi ، feidom30
(2011-01-02 ساعت 19:12)Ashkan78 نوشته:  من مجدد تونستم با mahmood_eng صحبت كنم. مواردي رو كه مي نويسم از قول محمود هست. اميدوارم درست باشه:

1- محمود امروز عصر معايناتش رو در N.M.C انجام داده و بهش گفتن كه فردا 10 صبح به بعد نتايجش حاضره.
2- منشي N.M.C گفته كه اعتبار نتايج 6 ماهه هست، اما دكتر اونجا گفته كه جديدا اعتبار آزمايشات ما يك ساله شده و منشي احتمالا خبر نداشته.
3- هزينه آزمايشات 425 درهم شده، واكسن هاي ايران رو قبول كردن، و حتي وقتي محمود گفته براي آبله مرغان Anti-body test داده، ذكتر بهش گفته نيازي نبوده. حتي اگه بهم زبوني مي گفتي آبله مرغان گرفتي ازت قبول مي كردم.
4- در تماسي با Mid-east polyclinic (اتحاديه كلاهبرداران ايراني مقيم دبي به سرپرستي دكتر احمد مروستي - شاخه پزشكي) منشي اونجا به دوستمون گفته كه ديگه اعتبار نتايج ما يكساله نيست و شش ماهه شده.
از دوستان ديگه خواهش مي كنم روي اين مطالب كنجكاوي كنند تا صحت و سقمش تأييد بشه.
چاكر همه

خیییییییلی ممنون اشکان جان
در تایید و تکمیل اظهارات شما اضافه میکنم که دو روز پیش به nmc دبی ایمیل زده بودم که جناب دکتر مدیر بیمارستان امروز اینطور پاسخ دادن:
ایشون گفتن که به طور معمول کسانی که صبح برای آزمایش میرن ، فردا صبحش میتونن جواب رو بگیرن و قیمت هم بدون واکسن 425 درهم هست . در موارد فوری هم اگه شما قبل از 9 صبح برای آزمایش برید و بخواهید عصر همان روز جواب رو بگیرید 125 درهم اضافه باید بدید.
برای گرفتن وقت هم به drshukla@nmc.ae ایمیل بزنید. من امروز درخواست وقت کردم که اگر مورد خاصی توش داشت به شما هم خبر میدم.
(همونطور که قبلا گفته بودم شنبه ها هم باز هستند.)

On the day of appointment, patient comes in the morning for the tests and the results would be ready by the next morning, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation.
Routine cost (without vaccination) is AED425. In case of urgency (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), additional charges of AED125 is applicable.
The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, gender, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.
Documents required to be brought along are: Original passport, 3 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter.
For appointments, please mail to drshukla@nmc.ae.

Thank you.
Best Regards,
Dr.Vinod Prabhu
Hospital Administrator
New Medical Centre Hospital LLC

P.O Box 7832
Dubai, UAE
Tel: +971-4-2689800
Fax: +971-4-2682353
Email: dr.vinodprabhu@nmc.ae
Website: www.nmc.ae

شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، Vahid-DV2011 ، Ashkan78 ، Hornet ، AmericanHamid ، naeiji1974 ، DLT ، mehdi_behzadi ، emankh101 ، najibi ، kashian
اعتبار کلنیک میدایست 6 ماهه است ولی با هزینه چند برابر
لذا از دوستان خواهش می کنم جهت تنبیه چنین افرادی به این کلنیک نروند .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: rayan.s ، maxsupermax ، AmericanHamid ، Ashkan78 ، DLT ، armido
امير عزيز،

آيا اين حرف رو (6 ماهه بودن Mid East و يكساله بودن N.M.C) فقط بر مبناي نوشته قبلي من مي زني يا اين كه جاي ديگه هم شنيدي؟

(2011-01-02 ساعت 22:10)amir53 نوشته:  اعتبار کلنیک میدایست 6 ماهه است ولی با هزینه چند برابر

تشکر کنندگان:
(2011-01-02 ساعت 19:26)armido نوشته:  خیییییییلی ممنون اشکان جان
در تایید و تکمیل اظهارات شما اضافه میکنم که دو روز پیش به nmc دبی ایمیل زده بودم که جناب دکتر مدیر بیمارستان امروز اینطور پاسخ دادن:
ایشون گفتن که به طور معمول کسانی که صبح برای آزمایش میرن ، فردا صبحش میتونن جواب رو بگیرن و قیمت هم بدون واکسن 425 درهم هست . در موارد فوری هم اگه شما قبل از 9 صبح برای آزمایش برید و بخواهید عصر همان روز جواب رو بگیرید 125 درهم اضافه باید بدید.
برای گرفتن وقت هم به drshukla@nmc.ae ایمیل بزنید. من امروز درخواست وقت کردم که اگر مورد خاصی توش داشت به شما هم خبر میدم.

دکتر shukla که من ازشون درخواست وقت کرده بودم امروز در ایمیلشون این مطلب رو که nmc دبی دیگه آزمایشهای پزشکی سفارت رو انجام نمیده قویا تکذیب کردن و با لحن عصبانی(به نظر من)فرمودن که شما از کجا اینو شنیدین؟ Tongue و اصلا به کل ،بقیه سوالات بنده و دادن وقت را فراموش نمودن Cool
بگذریم توی این لینک میتونید پروفایل این جناب دکتر هندی رو ببینید که توش نوشته مدت 7 سال هم ایران کار کردن و فارسی هم بلد هستن. اگه خواستین میتونین زنگ بزنین بهشون.
097142689800 dr.Dinesh Kumar Shukla
http://www.doctor-dubai.com/dr_info_disp...?dr_id=615

این هم یک نقشه از nmc در دبی:
http://www.doctor-dubai.com/member/dr_in...spital.jpg
که ایستگاه مترو هم نزدیکش داره .اسم ایستگاه Quiadah یا Al Qiyadah هست .چند تا نقشه از دبی و متروش هم تو پست های بعدی میزارم براتون.شاید به کارتون بیاد.
برای ما هم دعا کنین که حدود 20 روز دیگه عازم هستیم برای مصاحبه.
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، naeiji1974 ، najibi
N.M.C همون طور كه قول داده بود، نتايج mahmood_eng رو كه ديروز عصر معاينه شده، آماده كرد و امروز صبح بهش تحويل داده.
تشکر کنندگان: اليزا ، armido ، Vahid-DV2011 ، mahmood_eng ، najibi ، kashian
(2011-01-03 ساعت 13:04)armido نوشته:  
(2011-01-02 ساعت 19:26)armido نوشته:  خیییییییلی ممنون اشکان جان

دکتر shukla که من ازشون درخواست وقت کرده بودم امروز در ایمیلشون این مطلب رو که nmc دبی دیگه آزمایشهای پزشکی سفارت رو انجام نمیده قویا تکذیب کردن و با لحن عصبانی(به نظر من)فرمودن که شما از کجا اینو شنیدین؟ Tongue و اصلا به کل ،بقیه سوالات بنده و دادن وقت را فراموش نمودن Cool
بگذریم توی این لینک میتونید پروفایل این جناب دکتر هندی رو ببینید که توش نوشته مدت 7 سال هم ایران کار کردن و فارسی هم بلد هستن. اگه خواستین میتونین زنگ بزنین بهشون.
097142689800 dr.Dinesh Kumar Shukla
http://www.doctor-dubai.com/dr_info_disp...?dr_id=615

این هم یک نقشه از nmc در دبی:
http://www.doctor-dubai.com/member/dr_in...spital.jpg
که ایستگاه مترو هم نزدیکش داره .اسم ایستگاه Quiadah یا Al Qiyadah هست .چند تا نقشه از دبی و متروش هم تو پست های بعدی میزارم براتون.شاید به کارتون بیاد.
برای ما هم دعا کنین که حدود 20 روز دیگه عازم هستیم برای مصاحبه.
armido عزيز در مورد اينكه اعتبار مديكالشون 6 ماهه هست يا يكساله سئوالي فرموديد؟اعتبار مديكال آيتم مهميه واسه افرادي مثل من كه ميخوان ديرتر برن آمريكا.درين مورد هم اگر سئوال كنيد ممنون ميشم

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان:
(2011-01-03 ساعت 07:49)Ashkan78 نوشته:  امير عزيز،

آيا اين حرف رو (6 ماهه بودن Mid East و يكساله بودن N.M.C) فقط بر مبناي نوشته قبلي من مي زني يا اين كه جاي ديگه هم شنيدي؟

(2011-01-02 ساعت 22:10)amir53 نوشته:  اعتبار کلنیک میدایست 6 ماهه است ولی با هزینه چند برابر

سلام
من میدایست برای مدیکال رفته ام و همچنین طی تماسی که گرفتم جواب دادند که اعتبار مدیکال 6 ماهه است .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: armido ، Ashkan78 ، najibi
(2011-01-03 ساعت 13:28)Ashkan78 نوشته:  N.M.C همون طور كه قول داده بود، نتايج mahmood_eng رو كه ديروز عصر معاينه شده، آماده كرد و امروز صبح بهش تحويل داده.
اگر اینجوری باشه ک خیلی عالیه .چون من از یکی از دوستانم در دبی خواهش کردم که برای من وقت قبلی بگیره اونم امروز حضوری رفته اونجا ولی اونا بهش گفتن ک ما جواب رو 48 ساعته میدیم و چون فهمیدن ک من فقط 36 ساعت فرصت دارم حتی برای من وقت هم رزرو نکردن و گفتن 48 ساعت کمتر امکانش نیست .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان