کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-06-14 ساعت 16:16)Hornet نوشته:  
(2011-06-13 ساعت 16:36)najibi نوشته:  بالاخره دکتر شوکلا بعد ۲ روز جواب داد و واسه ما ۵ بعد از ظهر شنبه ۱۸ جون وقت آزمایش گذاشت.آیا اساتید پیشنهاد میکنند پرینت ایمیل را همراه ببریم؟ Cool

نه دوست عزیز اونجا اصلاً راجب وقت ازتون سوال نمی کنن

موفق باشید

سلام دوستان
روز مصاحبه من در ابوظبی سه شنبه است. برای مدیکال چه روزی بهتره دوبی باشم؟ آیا nmc روزهای تعطیل هم مثل جمعه یا شنبه یا یکشنبه وقت آزمایش میده؟
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-01 ساعت 21:08)prismatic نوشته:  
(2011-06-14 ساعت 16:16)Hornet نوشته:  
(2011-06-13 ساعت 16:36)najibi نوشته:  بالاخره دکتر شوکلا بعد ۲ روز جواب داد و واسه ما ۵ بعد از ظهر شنبه ۱۸ جون وقت آزمایش گذاشت.آیا اساتید پیشنهاد میکنند پرینت ایمیل را همراه ببریم؟ Cool

نه دوست عزیز اونجا اصلاً راجب وقت ازتون سوال نمی کنن

موفق باشید

سلام دوستان
روز مصاحبه من در ابوظبی سه شنبه است. برای مدیکال چه روزی بهتره دوبی باشم؟ آیا nmc روزهای تعطیل هم مثل جمعه یا شنبه یا یکشنبه وقت آزمایش میده؟

nmcفقط روز های جمعه تعطیل هستش.پس شما شنبه و یک شنبه هم طبیعتا میتونید برید و آزمایشات رو انجام بدهید.
تشکر کنندگان: Hornet ، alisarshar ، tamanna
سلام دوستان
من سوالی در مورد مطلبی که در سايت اونگان نوشته شده دارم.
PLEASE DO NOT HAVE ANY VACCINE IN THE LAST 30 DAYS BEFORE YOUR MEDICAL APPOINTMENT!!! IT WILL CAUSE PROBLEMS IN YOUR TEST LEADING A DELAY IN YOUR MEDICAL REPORT
من خانمم 24 تير بايد واكسن آبله مرغان برنه.يعني 20 روز قبل از وقت دکتر اونگان.
توی سایت نوشته که تا 30 روز قبل از وقت دکتر واکسنی نزنید.حالا ما باید چی کار کنیم به نظر شما. نوبت دوم رو بزنیم یا بریم اونجا بزنیم.چون نوشته ممکنه تاخیر بندازه توی جوابمون.
يعني تاخير مي اندازه توي جواب آزمايشمون؟
کسی یه هم چنین موضوعی رو تجربه کرده که بتونه من رو راهنمایی کنه؟
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
ميشه ادرس دقيق و email جايي كه كارهاي پزشكي مي شود انجام داد در دبي بگيد؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-02 ساعت 23:13)mjh نوشته:  ميشه ادرس دقيق و email جايي كه كارهاي پزشكي مي شود انجام داد در دبي بگيد؟

hospitaldxb@nmc.ae
ایمیل نیو مدیکال سنتر
و آدرس هم نقشه رو ضمیمه میکنم. میدایست هم هست که خیلی گرونتر از اینجا هست .

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، alisarshar ، tamanna ، kamranjon ، arash004 ، comrun
سلام
دوستان من برای آگوست وقت دکتر اونگان گرفتم حالا میخواهم بدونم که اونا برای من ایمیل میزنن و کانفیرمش میکنن؟چند روز بعد از گرفتن وقت اونا ایمیل میزنن؟
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-07-03 ساعت 22:55)آمریکا نوشته:  سلام
دوستان من برای آگوست وقت دکتر اونگان گرفتم حالا میخواهم بدونم که اونا برای من ایمیل میزنن و کانفیرمش میکنن؟چند روز بعد از گرفتن وقت اونا ایمیل میزنن؟
سلام دوست عزيز
من هم كيس نامبرم ***38 هستش .الان مي تونم برم وقت دكتر بگيرم؟آخه نوشته بود يك ماه قبل از مصاحبه بياين؟من مصاحبه 10 آگوست دارم.

کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
سلام
شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2011-07-04 ساعت 18:41)آمریکا نوشته:  سلام

سلام
برای من بعد از یک روز پاسخ اومد. اگر هم نیامد نگرون نباش، خیلی چیزی رو از دست نمیدی.
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، shitili ، mitr.p ، tamanna
سلام اینجا جا داره از همهٔ دوستان که زحمت کشیدن اطلاعات مفیدی رو نوشتن تشکر کنم .

من روز ۸ آگوست مصاحبه دارم در ابوظبی که احتمالاً روز ۲ شنبه هست. دوستان چون ۲ تا بچه زیر ۱۰ سال دارم چه روزی رو پیش نهاد می‌کنید اونجا باشم . برای وقت دکتر ۱ متنی که به شرایط من سازگار هست رو اگر لطف کنید بگذارید ممنون میشم .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
(2011-07-11 ساعت 06:13)SALAR110 نوشته:  سلام اینجا جا داره از همهٔ دوستان که زحمت کشیدن اطلاعات مفیدی رو نوشتن تشکر کنم .

من روز ۸ آگوست مصاحبه دارم در ابوظبی که احتمالاً روز ۲ شنبه هست. دوستان چون ۲ تا بچه زیر ۱۰ سال دارم چه روزی رو پیش نهاد می‌کنید اونجا باشم . برای وقت دکتر ۱ متنی که به شرایط من سازگار هست رو اگر لطف کنید بگذارید ممنون میشم .

دوست عزیز پاسخ سوال اول شما رو نمیدونم ولی میتونید ایمیل بزنید و جواب خودتون رو بگیرید.
متن میتونه این باشه:
Dear Dr -----,
I have an interview at the US embassy in the UAE on August 8 2011.I am required to carry out some medical examinations for the completion of my case processing.I have two children under 10.Could you please tell me the most appropriate time as to when I can come to that hospital so that our results will be ready in good time for our interview,that is,August 7?
Faithfully,
First name Last name

تشکر کنندگان: tamanna ، SALAR110 ، arash004
دوستان پرواز من مستقیم برای ابوظبی هست و مدیکال رو هم همونجا در کلینیک NMC میخوام برم کسی هست که اونجا رفته باشه آیا نحوه گرفتن وقت اونجا فرقی داره ؟اصلا باید وقت بگیرم یا نه ؟ من این جمعه میرم ابوظبی لطفا راهنماییم کنید
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 18:10)A.K نوشته:  دوستان پرواز من مستقیم برای ابوظبی هست و مدیکال رو هم همونجا در کلینیک NMC میخوام برم کسی هست که اونجا رفته باشه آیا نحوه گرفتن وقت اونجا فرقی داره ؟اصلا باید وقت بگیرم یا نه ؟ من این جمعه میرم ابوظبی لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز واسه کم کردن نگرانی خودتون بهتره بهشون ایمیل بزنید.هیچ ضرری نداره و بنا به تجربه شخصی خیلی زود هم جواب میدن. اینهم آدرس ایمیل :
nmch@emirates.net.ae
FOR DR. SHETTY : newmedcr@emirates.net.ae
FOR DR. JOSEPH : agjoseph@emirates.net.ae
تشکر کنندگان: tamanna ، A.K
سلام دوستان عزیزم. من هفته ی آینده میرم دوبی برای مصاحبه. با بیمارستان NMC تماس گرفتم که وقت بگیرم اما گفتن 3 روز قبل اینکه بیای تماس بگیر که بهت وقت بدیم. برای همین 5شنبه به دکتر شوکلا ایمیل زدم که برای 2شنبه ی هفته ی آینده NMC وقت بگیرم و ایشون هم لطف کردن و جواب ایمیلمو 2 روزه دادن که همون روز و ساعتی که میخواستم میتونم برم... به نظرم شما هم میخواین وقت بگیرین به دکتر شوکلا ایمیل بزنید
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
تشکر کنندگان: tamanna ، Hornet ، najibi ، naarestan
(2010-10-20 ساعت 12:03)daryadelan نوشته:  دوستان سلام ميشه متن تقاضاي وقت گرفتن برام بنويسين آخه نميدونم چطوري بايد بنويسم همونطوري كه بايد بنويسيم بگين لطفا انگليسي ديگه

hello doctor Shukla. how are you?
dear doctor, i have an interview for the first week of August, and i want to come to Nmc for medical examination on August---, 2011 at --am.
should i call NMC for this appointment or you confirm this date for me by my e-mail?? i appreciate your response to my e-mail.
thank you
این متنی بود که من فرستادم و دکتر شوکلا هم جوابمو دادنBig Grin
فقط روز و ساعتش هم خودم درخواست کردم , شما هم هر روزی که میخواین درخواست کنید براتون رزرو کنه
شماره کیس:2011as00035xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:11may2010
کنسولگری :ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای اول: 5july2010
تاریخ کارنت شدن: july2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 21june2011
تاریخ مصاحبه:4 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: یکضرب روز مصاحبهBig Grin
تاریخ ورود به آمریکا: 18 آگوست 2011
دریافت سوشیال:30 آگوست 2011
تشکر کنندگان: arash004

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان