کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان.
من روز دوشنبه 12 سپتامبر مصاحبه دارم در آنکارا.
یکی از دوستان اینجا گفت بهتره 5شنبه وقت دکتر بگیرم .یعنی از 4شنبه اونجا باشم.

میخواستم اگه میشه اساتید نظر بدن که آیا همین خوبه یا زوده؟(من مجردم.)

پیشاپیش از جوابتون ممنونم.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-07-26 ساعت 19:55)silia نوشته:  سلام دوستان.

nدوست من

شما یه روز باید برید آزمایش خون و عکس قفسه سینه و معاینه دکتر

فرداش هم برید نتیجه رو بگیرید

میشه دو روز

پس اگر جمعه صبح ساعت 9 مطب دکی باشین خوبه
Smile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، miha ، silia
(2011-07-26 ساعت 23:24)free_free نوشته:  

nدوست من

میشه دو روز

Smile
منم مصاحبم 7 سپتامبرهست انکارا که روز4شنبه هستش .پس بااین توضیحات فکرمی کنیداگه من جمعه انکاراباشم وشنبه ازدکتروقت بگبرم خوبه یازودتربرم ؟ممنون می شم جواب بدین

با سلام.
من تاريخ مصاحبم 12 سپتامبر - دوشنبه- هست در آنكارا. يك بچه 2.5 ساله هم دارم . حالا چه روزي برم خوبه ؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

اگه شنبه 10 سپتامبر صبح بريم ابوظبي پيش شوكلا تا فرداش يكشنبه بعد از ظهر جواب رو ميده كه دوشنبه صبح ما با خيال راحت بريم مصاحبه؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
(2011-07-27 ساعت 01:32)baz4baz نوشته:  
(2011-07-26 ساعت 23:24)free_free نوشته:  

nدوست من

میشه دو روز

Smile
منم مصاحبم 7 سپتامبرهست انکارا که روز4شنبه هستش .پس بااین توضیحات فکرمی کنیداگه من جمعه انکاراباشم وشنبه ازدکتروقت بگبرم خوبه یازودتربرم ؟ممنون می شم جواب بدین

شما اگر دوشنبه صبح مطب دکتر باشید 3 شنبه نتیجه رو میتونید بگیرید فقط تعطیلی های ترکیه رو فراموش نکنید حتما بررسی کنید

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: tamanna ، baz4baz ، najibi
[quote='HOMAYON53' pid='122486' dateline='1311737588']
با سلام.
من تاريخ مصاحبم 12 سپتامبر - دوشنبه- هست در آنكارا. يك بچه 2.5 ساله هم دارم . حالا چه روزي برم خوبه ؟

تشکر کنندگان: آرتين ، tamanna
(2011-07-27 ساعت 11:11)HOMAYON53 نوشته:  [quote='HOMAYON53' pid='122486' dateline='1311737588']
با سلام.

دوست عزیز تبریک میگم انشاالله که موفق باشی Smileفقط تاریخ شما دوشنبه افتاده و قبلش تعطیلی هستش ، وقت دکتر هم باید حداقل 4 روز وقت بزاری براش بخاطر فرزندتون یعنی باید ششم صبح وقت بگیری ولی همین امروز بیلط رو بگیر . هرچی بگذره گرونتر میشه .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: HOMAYON53 ، tamanna ، najibi ، آمریکا
(2011-07-27 ساعت 11:35)آرتين نوشته:  
(2011-07-27 ساعت 11:11)HOMAYON53 نوشته:  [quote='HOMAYON53' pid='122486' dateline='1311737588']
با سلام.

دوست عزیز تبریک میگم انشاالله که موفق باشی Smileفقط تاریخ شما دوشنبه افتاده و قبلش تعطیلی هستش ، وقت دکتر هم باید حداقل 4 روز وقت بزاری براش بخاطر فرزندتون یعنی باید ششم صبح وقت بگیری ولی همین امروز بیلط رو بگیر . هرچی بگذره گرونتر میشه .
با تشكر از شما. توي سايت دكتر نوشته 4 روز كاري براي كساني كه بچه دارند زمان لازم هست پس من اگر چهرشنبه 7 سپتامبر وقت مصاحبه بگيرم به نظر شما مناسب هست؟ يعني سه شنبه عصر و يا شب به سمت آنكارا حركت كنم و 4 شنبه يعني 7 سپتامبر صبح برم مطب به نظر شما خوبه؟

(2011-07-27 ساعت 12:20)HOMAYON53 نوشته:  
با سلام.

با تشكر از شما. توي سايت دكتر نوشته 4 روز كاري براي كساني كه بچه دارند زمان لازم هست پس من اگر چهرشنبه 7 سپتامبر وقت مصاحبه بگيرم به نظر شما مناسب هست؟ يعني سه شنبه عصر و يا شب به سمت آنكارا حركت كنم و 4 شنبه يعني 7 سپتامبر صبح برم مطب به نظر شما خوبه؟

دوست عزیز خوبه فقط یه مشکلی هست و اون اینکه اگه با ایران ایر بخوای بری فقط یکشنبه و چهارشنبه ها فکر کنم پرواز دارن مگر اینکه با پرواز دیگه ای بری .
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: tamanna ، HOMAYON53 ، najibi ، آمریکا
آقايان با تجربه براي 12 سپتامبر كه روز مصاحبه است كي بريم دبي براي كاراي مديكال؟ تاريخ بليط براي رفت و براي برگشت رو چه زماني پيشنهاد ميكنيد؟
مرسي...
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان: HAMEDMIM
(2011-07-27 ساعت 12:54)peyman2011 نوشته:  آقايان با تجربه براي 12 سپتامبر كه روز مصاحبه است كي بريم دبي براي كاراي مديكال؟ تاريخ بليط براي رفت و براي برگشت رو چه زماني پيشنهاد ميكنيد؟
مرسي...

سلام، 12 سپتامبر 2شنبه میشه شما برای 5شنبه 8 سپتامبر برای مدیکال اونجا باشید چون جمعه NMC تعطیله. برگشت هم 5شنبه 15 سپتامبر آخرین پرواز بگیرید که به امید خدا ویزاتونو بگیرید و برگردید.
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، نفس ، HAMEDMIM ، bfarhadm
(2011-07-27 ساعت 12:28)آرتين نوشته:  
(2011-07-27 ساعت 12:20)HOMAYON53 نوشته:  
با سلام.

دوست عزیز خوبه فقط یه مشکلی هست و اون اینکه اگه با ایران ایر بخوای بری فقط یکشنبه و چهارشنبه ها فکر کنم پرواز دارن مگر اینکه با پرواز دیگه ای بری .

درسته هم پرواز ايران اير و هم پرواز تركيش 1 شنبه و چهارشنبه پرواز دارن كه خيلي حال گيري هست.حالا يك سوال ميشه كه من 4 شنبه 7 سپتامبر برم و روز جمعه 9 سپتامبر براي دكتر برم پيش اونگان براي تست بچه و جوابش كه 3 روز كاري آماده ميشه كه ميشه دوشنبه 12 سپتامبر - روز مصاحبه- و بعدش من بعد از مصاحبه برم جواب بگيرم و براشون بيارم و چهارشنبه بعدش پرواز كنم برگردم؟

من تاریخ مصاحبم 8 سپتامبر هست.چند روز قبلش برم خوبه؟Shy
تشکر کنندگان: bfarhadm
با سلام

مامان من با کیس ۸ سپتامبرآنکارا مصاحبه دارن با پدرم میرن. با توجه به اینکه نه زبان بلد هستن و نه با پروسه رفتن واسه معاینه پزشکی آشنا هستن، پیشنهاد میکنید که کی برن آنکارا و اینکه کی برگردن، آخه چون مجبورن که با تور برن واسه همین من گیج شدم که واسه کی باید بلیت بگیرن و چند روز بعد برگردن. من خودم مالزی ساکن هستم و نمیتونم همراهشون برم. ممنون میشن اگر یک راهنمایی کنید.
راستی پدر و مادر من از شیراز میرن. اگه کسی اطلاعاتی درمورد تور به آنکارا از شیراز داره یا اینکه دوستان کسی حوالی ۸ سپتامبرمیره آنکارا از شیراز ممنون میشم اگه اطلاع دید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان