کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-07-27 ساعت 12:54)peyman2011 نوشته:  آقايان با تجربه براي 12 سپتامبر كه روز مصاحبه است كي بريم دبي براي كاراي مديكال؟ تاريخ بليط براي رفت و براي برگشت رو چه زماني پيشنهاد ميكنيد؟
مرسي...
من الان زنگ زدم پلیکلنیک فارسی هم صحبت کردم به من گفتن شنبه 10 سپتامبر اونجا باشم شما هم زنگ بزنین شرایطون واسشون بگین
Tongueزمین را دوست داشته باشیم
شماره کیس: 2011AS000041xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: May-2010
محل دریافت نامه: مشهد
کنسول: ابوظبی
ارسال فرمهای اول:june-2010
کارنت : 12/9/2011
تاريخ مصاحبه:12 -september
نامه دوم:nemidonam
کلیر: 15/9/2011
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، peyman2011 ، HAMEDMIM
(2011-07-27 ساعت 22:09)tamanna نوشته:  من تاریخ مصاحبم 8 سپتامبر هست.چند روز قبلش برم خوبه؟Shy

گناه دارما!!!!کسی نمیخواد جواب منو بده؟؟Sad
تشکر کنندگان: HAMEDMIM
(2011-07-29 ساعت 09:44)tamanna نوشته:  
(2011-07-27 ساعت 22:09)tamanna نوشته:  من تاریخ مصاحبم 8 سپتامبر هست.چند روز قبلش برم خوبه؟Shy

اگر فرزند ندارید سه شنبه صبح اونجا باشید کافی است (6 سپتامبر)، سه شنبه صبح تشریف می برید آزمایش و چهارشنبه عصر جواب اونو میگیرید که بتونید برای پنج شنبه (روز مصاحبه) به سفارت تحویل دهید. البته اگر تعطیلی در آنکارا نباشه، برای دکتر هم از تو سایتش برای سه شنبه صبح وقت بگیرید.
تشکر کنندگان: tamanna ، najibi ، Hornet ، nahid.t ، bfarhadm
(2011-07-28 ساعت 14:06)2011e man نوشته:  
(2011-07-27 ساعت 12:54)peyman2011 نوشته:  آقايان با تجربه براي 12 سپتامبر كه روز مصاحبه است كي بريم دبي براي كاراي مديكال؟ تاريخ بليط براي رفت و براي برگشت رو چه زماني پيشنهاد ميكنيد؟
مرسي...
من الان زنگ زدم پلیکلنیک فارسی هم صحبت کردم به من گفتن شنبه 10 سپتامبر اونجا باشم شما هم زنگ بزنین شرایطون واسشون بگین

شمارش رو ميشه بفرستين؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان: Hornet
(2011-07-29 ساعت 10:46)alirezamk نوشته:  
(2011-07-29 ساعت 09:44)tamanna نوشته:  

اگر فرزند ندارید سه شنبه صبح اونجا باشید کافی است (6 سپتامبر)، سه شنبه صبح تشریف می برید آزمایش و چهارشنبه عصر جواب اونو میگیرید که بتونید برای پنج شنبه (روز مصاحبه) به سفارت تحویل دهید. البته اگر تعطیلی در آنکارا نباشه، برای دکتر هم از تو سایتش برای سه شنبه صبح وقت بگیرید.
واسه برگشت چه تاریخی رو پیشنهاد میکنید؟
تشکر کنندگان: Hornet
5 سپتامبر سفارت به خاطر Labor Day تعطيله از كجا بفهمم كه مطب دكتر هم تعطيل هست يا نه؟ تو سايت دكتر راجع به روز هاي تعطيل چيزي پيدا نكردم
تشکر کنندگان:
(2011-08-01 ساعت 01:55)nahid.t نوشته:  5 سپتامبر سفارت به خاطر Labor Day تعطيله از كجا بفهمم كه مطب دكتر هم تعطيل هست يا نه؟ تو سايت دكتر راجع به روز هاي تعطيل چيزي پيدا نكردم

توی سایتو اگر با دقت بخونید(همون صفحه اصلی پایین صفحه)نوشته که در holidays تعطیله و ارجاع داده به لینک holidays سفارت.
دریافت نامه قبولی: May.2010
کیس نامبر: 2011AS44xxx
کارنت: jul.2011
مصاحبه و دریافت ویزا: sep.2011
اولین سفر: feb.2012
دومین سفر: feb.2013

خدایا شکرت...
تشکر کنندگان: najibi ، nahid.t
من رفتم سايت دكتر تا براي يك هفته زودتر هم وقت بگيرم پر بود حالا چي كار كنم وقت سفارت 6 سپتامبر وقت پزشك 26 آگوست داره يعني 10 روز جلو تر اين 10 شب اضافه براي يك خانواده چهار نفري خيلي زياده تازه همسرم نميتونه به خاطر كارش 2 هفته انكارا باشه چي كار كنيم؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-01 ساعت 13:33)nahid.t نوشته:  من رفتم سايت دكتر تا براي يك هفته زودتر هم وقت بگيرم پر بود حالا چي كار كنم وقت سفارت 6 سپتامبر وقت پزشك 26 آگوست داره يعني 10 روز جلو تر اين 10 شب اضافه براي يك خانواده چهار نفري خيلي زياده تازه همسرم نميتونه به خاطر كارش 2 هفته انكارا باشه چي كار كنيم؟

من تا حالا ندیدم کسی وقت گرفته باشه و واسش کاربردی داشته باشه.
نظر شخصی من اینه که شما بدون وقت قبلی تشریف ببرید، کارتون راه میفته و مشکلی پیش نمیاد. نهایتا" میتونید نتایج مدیکال رو بعد از مصاحبه تحویل بدید. باز هم تاکید میکنم این نظر شخصیه.
پیشنهاد دوم هم اینه که مدیکال رو در استانبول انجام بدید که اونم مزایا و معایب خودش رو داره.
تشکر کنندگان: alirezamk ، nahid.t ، najibi
[quote='nahid.t' pid='123589' dateline='1312189436']
من رفتم سايت دكتر تا براي يك هفته زودتر هم وقت بگيرم پر بود حالا چي كار كنم وقت سفارت 6 سپتامبر وقت پزشك 26 آگوست داره يعني 10 روز جلو تر اين 10 شب اضافه براي يك خانواده چهار نفري خيلي زياده تازه همسرم نميتونه به خاطر كارش 2 هفته انكارا باشه چي كار كنيم؟
[/quo

هنوز براي سپتامبر باز نشده. چطور شما اينو ميگين؟ چون تا اول سپتامبر بيشتر تاريخ نداده و نمي شه مثلا روز 7 سپتامبر وقت براي معاينه از سايت گرفت چون اصلا باز نيست. ميشه اطلاع رساني كنيد.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: alirezamk ، tamanna
ما هم همين مشكل را داريم، چون دكتر در روزهاي آخر آگوست تا 1 سپتامبر تعطيل است و بعدش هم يكشنبه و دوشنبه ( 4و 5 سپتامبر ) تعطيل است! ما براي 7 سپتامبر وقت سفارت داريم، بنظر دوستان و اساتيد محترم اگر 3 سپتامبر دكتر وقت داشته باشه ميتونيم براي 6 سپتامبر نتايج را بگيريم؟ ما يك بچه 8 ساله هم داريم. بنظر كمي ريسكي مياد، نه؟!Cool
تشکر کنندگان: tamanna
براي روزهاي 7 بعد يعني 7 سپتامبر به بعد كي باز ميشه؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna ، bfarhadm
سلام می خواستم بپرسم در فرم مربوط به گرفتن وقت از دکتر آیا حتما باید شماره پرواز و بنویسیم؟
تشکر کنندگان:
[quote='hosin2011' pid='123835' dateline='1312281480']
سلام می خواستم بپرسم در فرم مربوط به گرفتن وقت از دکتر آیا حتما باید شماره پرواز و بنویسیم؟

فكر نميكنم مهم باشه چون من بدون اون وقت گرفتمl
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، tamanna ، ravian
قابل توجه دوستاني كه وقت براي 31 اگوست يا 3 سپتامبر ميخواهند چون به غير از اين دو روز همه روز هاي قبلش هم توي سايت تعطيل زده بود علي الخصوص بچه دارهايكي از دوستان مهجر سرا با نام كاربري Ehaqiqi كه تو اين چند روزه با توجه به داشتن استرس مصاحبه به من خيلي كمك كرد و همين جا از ايشان سپاسگذاري ميكنم الان اين پيغام را براي من فرستاد و من براي اطلاع دوستان روي سايت ميگذارم:
«ما رفتيم براي شما وقت بگيريم ولي گفتند بايد حتما اينترنتي باشه چون سفارت چك ميكنه.و در اون تاريخ كه شما خواستيد هم نميشه چون تعطيلات رسمي تركيه هست گفتند كه سفارت اينو ميدونه و شما مي تونيد بريد مصاحبه و بعد بريد براي ازمايشات پزشكي.مشكلي پيش نمياد »
تشکر کنندگان: najibi ، tamanna ، HOMAYON53 ، moeen

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان