کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-08-03 ساعت 19:07)salam100 نوشته:  كسي ادرش و ايمل nmc داره براي اينكه وقت بگيرم؟
فكر ميكنم اين باشه
----------------------------------------------------
New Medical Center
P. O. Box 6222
ABU DHABI TEL. NO: 02-6332255
Ahalia HospitaZ
P. O. Box 2419

تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 18:03)nahid.t نوشته:  [quote='salam100' pid='124109' dateline='1312382231']
كسي ادرش و ايمل nmc داره براي اينكه وقت بگيرم؟
فكر ميكنم اين باشه
----------------------------------------------------
New Medical Center
P. O. Box 6222
ABU DHABI TEL. NO: 02-6332255
Ahalia HospitaZ
P. O. Box 2419
---------------------------------------------------------------------------------------------

دوست گرامی فایل پیوست رو مطالعه کنید اطلاعات لازم رو خواهید یافت.

فایل‌های پیوست
.pdf   Abudabi Medical centers.pdf (اندازه 26.25 KB / تعداد دانلود: 192)
تشکر کنندگان: tamanna ، میناسیان ، ravian
سلام ما 11 سپتامبر ابوظبي مصاحبه داريم و يه دختر 5 ساله داريم ميخواستم بدونم چه تاريخي انجا براي مديكال باشيم خوبه؟
لطفا اگه كسي ايميل دكتر شوكلا را ميدونه و ادرس ان ام سي دبي را برام بذاره ممنون ميشم.
تشکر کنندگان: HAMEDMIM ، bfarhadm
(2011-08-05 ساعت 12:42)انا نوشته:  سلام ما 11 سپتامبر ابوظبي مصاحبه داريم و يه دختر 5 ساله داريم ميخواستم بدونم چه تاريخي انجا براي مديكال باشيم خوبه؟
لطفا اگه كسي ايميل دكتر شوكلا را ميدونه و ادرس ان ام سي دبي را برام بذاره ممنون ميشم.

دوست عزیز برای N.M.C خطاب به Dr.Vinod Prabhu به آدرس hospitaldxb@nmc.ae ایمیل بزنید
راجب زمانش هم من اطلاعات دقیقی در مورد بچه ها ندارم، بهتره مطالب همین تاپیک رو مرور کنید

موفق باشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: HAMEDMIM ، najibi ، tamanna ، bfarhadm
سايت دكتر براي گرفتن وقت نمي تونم برم.
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-05 ساعت 16:04)Hornet نوشته:  [quote='انا' pid='124474' dateline='1312531957']
سلام ما 11 سپتامبر ابوظبي مصاحبه داريم و يه دختر 5 ساله داريم ميخواستم بدونم چه تاريخي انجا براي مديكال باشيم خوبه؟

دوست عزیز برای N.M.C خطاب به Dr.Vinod Prabhu به آدرس hospitaldxb@nmc.ae ایمیل بزنید
راجب زمانش هم من اطلاعات دقیقی در مورد بچه ها ندارم، بهتره مطالب همین تاپیک رو مرور کنید

موفق باشید

www.dvselectee.state.gov دوست عزیز به این سایت مراجعه کرده و پاسخ خود را در step 4 بیابید.
دوست عزیز با مراجعه به سایت بالا پاسخ خود را بیابید.

تشکر کنندگان: najibi ، tamanna
سایت دکتر کار نمی کنه
تشکر کنندگان:
من می خواستم برای 6 sep وقت بگیرم ولی تا 2 sep سایت اجازه می ده یکی کمکم کنه
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-08-08 ساعت 11:57)hosin2011 نوشته:  من می خواستم برای 6 sep وقت بگیرم ولی تا 2 sep سایت اجازه می ده یکی کمکم کنه
الان باز شده ميشه
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان: najibi ، Hornet ، tamanna
دوستان سلام.

توی سایت دکتر اونگان برای هر نفر باید مراحل را انجام داد با یک کیس نامبر ؟؟؟ و بعد یه قسمت داره که پرسیده ایا مدیکال تستی داشتی ؟؟ این منظورش همون واکسنای پاستوره؟؟ یعنی باید اونارو وارد کنیم؟؟؟؟ مرسیییی
تشکر کنندگان:
توی سایت دکتر اطلاعات رو که پر می کنی و بعد make appointment که می زنی دویاره برمی گرده روی صفحه ای که باید اطلاعات رو پر کنی!! یعنی هیچ پیغامی نمیده که ادم بفهمه وقت انجام شده( مثلا اطلاعات شما ثبت شد و تاییدش براتون فرستاده می شه.) نمی دونم رزرو شده یا نه؟؟؟؟ ایا برای همه همینطور بوده؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-09 ساعت 09:28)مونیکا نوشته:  توی سایت دکتر اطلاعات رو که پر می کنی و بعد make appointment که می زنی دویاره برمی گرده روی صفحه ای که باید اطلاعات رو پر کنی!! یعنی هیچ پیغامی نمیده که ادم بفهمه وقت انجام شده( مثلا اطلاعات شما ثبت شد و تاییدش براتون فرستاده می شه.) نمی دونم رزرو شده یا نه؟؟؟؟ ایا برای همه همینطور بوده؟؟؟

الان درست شد. مثل اینکه اون موقع سایتش ایراد داشت الان رزرومو ثبت کرد .
تشکر کنندگان: Hornet ، tamanna ، najibi ، moeen
سلام

من میخوام از nmc ابوظبی وقت بگیرم .کسی اطلاعی داره ؟برم ؟نرم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من ايميل nmc دبي و ادرس دقيقشو ميخوام يه بار سوال كردم ولي nmc ابوظبي رو برام گذاشتن. ممنون ميشم براي دبي را بذاريد كه بتونم وقت بگيرم.
تشکر کنندگان:
سلام. من مصاحبم ۱۳ِ سپتامبر یعنی‌ ۳شنبس. می‌تونم من ۲شنبه وقتِ دکتر بگیرم؟؟

و اینکه من رفتم توی سایت واسه وقت گرفتن تا همه اطلاعات و وارد نکنی‌ وقت نمیدSad من هنوز بلیت و اینا نخریدم ولی‌ شماره پرواز و می‌خواد توی اطلاعات.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان