کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی حضوری برندگان 2011
بچه های تهران نمی خوامن یه حرکت بزنن؟ یه قرار fix کنیم دیگه با هم آشنا شیم....Smile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: free_free ، Ashkan78 ، cky
(2010-07-08 ساعت 22:37)saman33 نوشته:  بچه های تهران نمی خوامن یه حرکت بزنن؟ یه قرار fix کنیم دیگه با هم آشنا شیم....Smile

سامان مگه میخوای وزنه بزنی؟(یک ضرب یا دو ضرب؟)

[عکس: 19.gif]
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-07-08 ساعت 23:00)free_free نوشته:  
(2010-07-08 ساعت 22:37)saman33 نوشته:  بچه های تهران نمی خوامن یه حرکت بزنن؟ یه قرار fix کنیم دیگه با هم آشنا شیم....Smile

سامان مگه میخوای وزنه بزنی؟(یک ضرب یا دو ضرب؟)

[عکس: 19.gif]

من با پیشنهاد یکی از دوستان موافقم که گفته بودند بگذاریم بعد از 15 مرداد میتینگ رو. در اون صورت سری اول کارنت های 2011 هم اعلام شده اند، در نتیجه موضوع برای گردهمایی وجود داره. قصد از گردهمایی فقط آشنایی نیست، کمک و کسب اطلاعات هم هست. الان بیشتر دوستان فرم ها رو ارسال کرده اند و حجم سوالات و مراجعات برای کسب جواب کمتر شده، اما با اعلام سری اول کیس های کارنت شده مطمئنا بسیاری از دوستان با دور تازه ای از سوال ها سایت رو ارسال-باران میکنندو اون موقع بهترین زمانه برای گردهمایی! تازه دوستان سال بالایی رو هم میشه خواهش کرد ازشون که حضور یابند و پربارتر بشه.
تشکر کنندگان: Linspire ، free_free ، WIKIMAN ، Ashkan78
(2010-07-09 ساعت 10:28)babak2010 نوشته:  بعضی از دوستان انگار میخواهند بروند مریخ و کسی جز خودشون هم اونجا نیست در نتیجه باید با همه سر نشینان سفینه آشنا شوند ! در ضمن خدا میدونه بعد از رفتن به اونجا هر کدوم از کجای اون قاره سر در بیارن و اینکه همو بشناسیم یا نه اصلا معنی و مفهومی نداره چون در اونجا هزاران ایرانی زندگی میکنند که هر کدوم از اونها میتونند در زمان مناسب دوست های خوبی برای ما باشند ، پس خواهشا این گردهمائی رو ملغی کنید تا بجای NY ، LA ، UCLA سر از جاهای بد بد مانند کهریزک در نیاریم .

امواج منفی از خو متصاعد نکنیدShy
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: seravin ، iliad ، Ashkan78 ، cky
(2010-07-09 ساعت 10:53)babak2010 نوشته:  چون گردهمائی در هر کجای تهران با شرایط 30یا30 اجتمائی فعلی داخل کشور با توجه به حساسیتهای ناشی از تنش 30یا30 بین ایران و امریکا میتونه برای دوستان دردسرساز بشه ، در ضمن نوعی پز دادنه که اصلا ربطی هم به شایستگی فردی افراد برنده نداره در خاتمه اینرو اضافه کنم که همه ما جزو خانوده بزرگ ایران هستیم و در هر کجای ایران و جهان که باشیم حتی در همین sit میتونیم و باید در حد توان و امکان به همدیگه کمک کنیم ، پس دوستانی که پیشنهاد اینو دادن باید به این نکته ها نیز توجه بفرمایند که افرادی که پذیرفته شدند تنها در یک وجه مشترک هستند و اون هم رفتن به آمریکاست و بس !
در ضمن این فقط یک هشدار و نصیحت دوستانه و خیرخواهانه است !!!

البته توجه به اینم مشکلاتی که بابک میگه به نوعی عقلانی هستش.
میشه گرد همایی ها رو با تعداد کمتر برگزار کردتا حساسیتی ایجاد نشه و در حد یک مهمونی کوچیک باشه
Shy

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، Sooshians
بابک جان کاملا با حرفت موافقم
خود من به شخصه با برگذار کردن اولین میتینگ خیلی ترس و دل هره داشتم و خوشبختانه تا الانش به خیر گذشت ولی خوب اعتقادم دارم که گرده همایی حضوری باعث میشود که خیلی از صحبت هایی که در این سایت مطرح نمیشه زده بشه و شاید یک صحبت خیلی پیش پا افتاده باعث میشود که یک نفر را از انجام اشتباهی بزرگ اگاه سازه
ولی در ادامه صحبت دوست عزیزم که گفته بود میتینگ ها با جمعییت کمتر در حد 5 یا 6 نفر برگذار بشه کاملا موافقم
چون احتمال بروز مشکل بسیار کمتره
و دوستان عزیز ازتون خواهیش میکنم
واقعا خواهیش میکنم تو را خدا اگر در حین تشکیل میتینگ در روز مقرر به فردی که قرار است در جلسه حضور داشته باشد شک کردید تو را خدا جلسه را منحل کنید و تو را خدا نگذارید کسی از کیس نامبرتون با خبر بشه
فرمهایی را که ارسال کردید را کپیشا به دوستتان که در میتینگ هست نشان ندهید
و هر چیز را کلی از هم بپرسید
نگید من چرا اینجوری میگم
خودتان درک کنید
دوستان ما شاید همگی قبول شدیم
شاید همگی با امدن به این سایت و دسترسی داشتن به اینترنت به خودمان میبالیم که اهل اینترنتیم
ولی این موارد مبنی بر این نیست که همگی از یک فرهنگیم
پس تو را خدا حواسمون را جمع کنیم.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN ، User ، free_free ، AmericanHamid
(2010-07-09 ساعت 17:59)amir reza نوشته:  بابک جان کاملا با حرفت موافقم
خود من به شخصه با برگذار کردن اولین میتینگ خیلی ترس و دل هره داشتم و خوشبختانه تا الانش به خیر گذشت ولی خوب اعتقادم دارم که گرده همایی حضوری باعث میشود که خیلی از صحبت هایی که در این سایت مطرح نمیشه زده بشه و شاید یک صحبت خیلی پیش پا افتاده باعث میشود که یک نفر را از انجام اشتباهی بزرگ اگاه سازه
ولی در ادامه صحبت دوست عزیزم که گفته بود میتینگ ها با جمعییت کمتر در حد 5 یا 6 نفر برگذار بشه کاملا موافقم
چون احتمال بروز مشکل بسیار کمتره
و دوستان عزیز ازتون خواهیش میکنم
واقعا خواهیش میکنم تو را خدا اگر در حین تشکیل میتینگ در روز مقرر به فردی که قرار است در جلسه حضور داشته باشد شک کردید تو را خدا جلسه را منحل کنید و تو را خدا نگذارید کسی از کیس نامبرتون با خبر بشه
فرمهایی را که ارسال کردید را کپیشا به دوستتان که در میتینگ هست نشان ندهید
و هر چیز را کلی از هم بپرسید
نگید من چرا اینجوری میگم
خودتان درک کنید
دوستان ما شاید همگی قبول شدیم
شاید همگی با امدن به این سایت و دسترسی داشتن به اینترنت به خودمان میبالیم که اهل اینترنتیم
ولی این موارد مبنی بر این نیست که همگی از یک فرهنگیم
پس تو را خدا حواسمون را جمع کنیم.
آقا امیر مرسی اما دوست عزیز چرا اصرار بر گردهمائی دارید ؟! من واقعا دوست دارم بدونم چه مزیتی داره که چند نفر که لاتاری برنده شدند باهم بصورت رودر رو آشنا بشوند ؟ من فکر میکنم همین sit بهترین راه کمک و همیاری به یکدیگر است و اگر دوستان واقعا بخواهند بطور فردی با هم بیشتر آشنا بشوند میتونند اینکار رو انجام بدن اما بنظر من هرگونه گردهمائی دوستان برنده یا غیر برنده ، غیر منطقی و غیر ضروری است .
تشکر کنندگان:
چه جویه اینجا!!
به نظر من که نیازی نیست افرادی که موافق و مخالف میتینگ هستن با هم بحث کنن و همدیگه رو متقاعد کنن!
موسی به کیش خود، عیسی به کیش خود!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، User ، mahdi357 ، arash004 ، saman33 ، Sooshians ، moeen ، AmericanHamid ، cky
حقیقتش برگزاری میتینگ شخصا به من کمک شایانی کرد تا برنامه خودم را بدونم، سوالهایی را که داشتم رودررو بپرسم و عزمم را برای پیگیری جدی تر یکسری کارها مثل زبان قویتر کنم.
علاوه بر این اینقدر جو جلسه اینقدر خوب و گرم بود که حقیقتا با دیدن مجدد هر کدوم از بچه ها خیلی خوشحال میشم.
همین جا از امیر عزیز کمال تشکر را دارم.
تشکر کنندگان: cky ، Amir78
منم با محسن موافقم!
اگه گرد همایی برگزار بشه هرکس دلش خواست میاد هرکس هم دلش نخواست نمیاد!
در ضمن فکر نمیکنم که ثبت نام وبرنده شدن تو لاتاری جرم باشه که کسی بخواد به خاطر این مسئله از کسی بترسه!
به هر حال من منتظرم تا هرچه زودتر بقیه دوستان رو از نزدیک ببینم وباهاشون بیشتر اشنا بشم!Tongue
دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: mohsen mirzaei
من هم هستم با شوهرم حتما میایم
تشکر کنندگان: mohsen mirzaei
منم با همسر و دخترم شركت ميكنم.
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: saman33 ، mahdi357 ، mohsen mirzaei ، cky
سلام، من و همسرم هم شرکت میکنیم.
حتما حتما ما رئ مطلع سازید. البته تهران باشه
مرسی
اگه کسی حس هماهنگیشو نداره من حاضرم هماهنگ کنم
در نتیجه من رو مطلع کنید
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN ، mahdi357 ، mohsen mirzaei ، moeen
یادمه قراربود یکی از مدیران سایت(sadra_sepehr)زحمت هماهنگی واسه گردهمایی رو بکشن!
به هر حال ما منتظریم آقای مدیر!CoolBig Grin
راستی مدتیه از sarfarash عزیز خبری نیست!!
دريافت نامه قبولي: پنجشنبه 6خرداد1389
دریافت ویزا:19 شهریور1390
تاریخ ورود به امریکا:1 اسفند 1390
تشکر کنندگان: User
یه روزه خنک - تهران - که از گرما طلف نشیم بره پی کارش -
طوی یه محیط عمومی و تفریحی - که زیاد هم خسته کننده نباشه -
من به همراه یکی از دوستام که ان هم برنده هست میایم - بنده خدا از صبح تا شب کار میکنه واسه چندرقازحقوق با مدرک مهندسی مکانیک و زبان بسیار خوب
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mohsen mirzaei ، free_free

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان