کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2012-04-18 ساعت 15:54)pouyakafi نوشته:  با سلام به دوستان عزیز
از دوستان عزیز کسی میدونه که با کدوم پرواز میشه بار بیشتری به آمریکا برد
با پرواز ترکیش قبلا دو تا چمدان 23 کیلویی بوده الان یکی از دوستان پیام داده و گفته شده یک چمدان 23 کیلویی
اگه از دوستان کسی میدونه لطف کنه برام پیام خصوصی بذاره
با تشکر

چرا پیام خصوصی؟!! نمی خواین دیگران هم باخبر بشن و استفاده کنن؟!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: storagemeter ، farnaz82 ، faranak.n ، atisland
(2012-04-18 ساعت 18:05)frozen mind نوشته:  
با پرواز ترکیش قبلا دو تا چمدان 23 کیلویی بوده الان یکی از دوستان پیام داده و گفته شده یک چمدان 23 کیلویی
با تشکر

چرا پیام خصوصی؟!! نمی خواین دیگران هم باخبر بشن و استفاده کنن؟!

دوست عزیز به این دلیل گفتم پیام خصوصی بذارن که چون من این سوال رو جاهای مختلف انجمن مطرح کردم و اینجوری زودتر میفهمم که آیا کسی به سوالم جواب داده یا نه
میتونه اون دوستی که جواب میده یه کپیش رو هم اینجا بذاره
چقدر سخت میگیری شما،مگه اون کسی که به سوال اینجا تو انجمن جواب میده چقدر واسش کار داره که یه کپیش رو هم تو یه پیغام خصوصی بفرسته؟
کنسولگری:آنکارا
تاریخ دریافت ویزا: 10 April
تاریخ ورود به آمریکا : 19 MAy
تاریخ دریافت گرین کارت : 6 JUNE

تشکر کنندگان: frozen mind ، golesang
(2012-04-18 ساعت 18:20)pouyakafi نوشته:  
(2012-04-18 ساعت 18:05)frozen mind نوشته:  
با تشکر
دوست محترم ترکیش 2بسته 23 کیلویی است مگر اینکه ادامه مسیر داشته باشیدمثل تهران استانبول شیکاگو سندیگو که در این صورت 1بسته 23 کیلویی میشه
تشکر کنندگان: frozen mind ، golesang ، كاميلا ، pouyakafi
الان در لس آنجلس هستم
اکثر پیام ها ارسال ها را خوندم شما یک بار پول میدهید حالا یا با امارات / ک ال ام یا ترکیش مهم رفتن به انجا باید باشه .
ایرلاینها زیاد فرقی باهم ندارن یکی در خاک آسیا و دیگری در اروپا بیشتر پروازها به خاک آمریکا با هواپیمای بوئینگ 777 یا 747 انجام میشه هواپیمای ایرباس که وارد خاک آمریکا میشن ایرباس 340 ایبری اسپانیا و 330 ک ال ام هست البته شرکت چینی هم 330 پرواز داره .
به فکر 100 هزار تومان ارزونتر ایرلاین نباشید به فکر کار زندگی و آینده خود در آمریکا باشید شما با هر ایرلانی میتونید بیاید شخصی 7 ماه پیش پیام داد که من برای خیلی مهمه که در هواپیما به من گوشت حلال بدن من هم امارات و ترکیش را معرفی کردم .
در ضمن امارات چند ماهی هست که پرواز خود را به سیاتل آغاز کرده
در مورد بار خودتون به آمریکا چند روزی هست که گیر میدن مخصوصا به ( آجیل ) ورود انواع میوه و سبزی خشک باز هم ممنوع هست
تشکر کنندگان: nahid.t ، frozen mind ، golesang ، hoda2012 ، tamanna ، كاميلا ، Hornet
(2012-04-18 ساعت 18:20)pouyakafi نوشته:  دوست عزیز به این دلیل گفتم پیام خصوصی بذارن که چون من این سوال رو جاهای مختلف انجمن مطرح کردم و اینجوری زودتر میفهمم که آیا کسی به سوالم جواب داده یا نه
میتونه اون دوستی که جواب میده یه کپیش رو هم اینجا بذاره
چقدر سخت میگیری شما،مگه اون کسی که به سوال اینجا تو انجمن جواب میده چقدر واسش کار داره که یه کپیش رو هم تو یه پیغام خصوصی بفرسته؟

عزیزم من سخت نمی گیرم، اما این جور اطلاعات باید در صحن علنی! انجمن مطرح بشه و پاسخ داده بشه تا همه استفاده کنن. شما هم نفرمودی که علاوه بر ارائه پاسخ در اینجا، براتون با پیام خصوصی «هم» بفرستن.

علت این که من به این درخواست شما واکنش نشون دادم این بود که شما در پستهای قبلیتون هم، از جمله این پست، تمایل نشون داده بودین برای سوالهای عمومی از امکان پیام خصوصی استفاده کنین، بدون اون قید «میتونه اون دوستی که جواب میده یه کپیش رو هم اینجا بذاره».

و سرانجام این که من از این موقعیت استفاده کردم تا با پاسخ دادن به شما در واقع به تمامی دوستانی که سوالهای عمومی را در پیام خصوصی از من می پرسن، نحوه و مورد استفاده پیام خصوصی رو گوشزد کنم. روزانه چند نفر با پیام خصوصی سوالهای عمومی رو از من می پرسن در حالی که می تونن همونها رو در تاپیکهای مربوط بپرسن. من معمولا به این پیامهای خصوصی جواب نمیدم.

موفق باشید!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: golesang ، karbar123 ، mr.amir ، tamanna ، storagemeter ، farnaz82 ، faranak.n ، armanbala ، soheilbadami ، Mehrafarin ، moeen
سلام دوستان.كسي ميدونه كه اگه گرين كارت نداشته باشيم ميتونيم با ويزاي امريكا كه روش مهر ورود خورده،از ايران به كانادا بريم؟
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: golesang ، tamanna
سلام . شما حدود یک ماه آمریکا باشی گرین کارتت میاد روز 3 برو دنبال آیدی کارتت و حساب بانکی و غیره ....
شما با ویزا آمریکا میتونی باز هم به خاک آمریکا سفر کنی میتونی کانادا هم با گرین کارت بری اما با ویزا آمریکا نمیدونم .
تشکر کنندگان: golesang ، shahab2012 ، tamanna ، SH1A2R3 ، ghorbat
بچه هایی که تازه رفتن یک سوال... این درسته که به ویزاهای مهاجرتی دیگه تو فرودگاه ارز با قیمت دولتی نمیدن؟؟؟ اگر نمی دن من همین 400تای دبی رو بگیرم حداقل...
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-04-19 ساعت 13:13)faranak.n نوشته:  بچه هایی که تازه رفتن یک سوال... این درسته که به ویزاهای مهاجرتی دیگه تو فرودگاه ارز با قیمت دولتی نمیدن؟؟؟ اگر نمی دن من همین 400تای دبی رو بگیرم حداقل...

اگه ويزاي شما كمتر از 3 ماه باشه، ارز دولتي تعلق مي گيره. براي من دو ماه و 28 روز اعتبار داره پس قانونا بايد تعلق بگيره، مگر اينكه دوستان توي بانك بازي در بيارن.
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
کارنت شدن: 2011 ِDecember
مصاحبه: Jan 2012
دریافت کلیرنس: Feb 2012
دریافت ویزا: 12 April
ورود به امريكا : 26 April
هزینه ها: 5/5 ميليون تومان
تشکر کنندگان: vroom ، M_star1316 ، tamanna ، golesang ، apoornaki ، SH1A2R3 ، Hornet
(2012-04-19 ساعت 15:44)shahab2012 نوشته:  
(2012-04-19 ساعت 13:13)faranak.n نوشته:  بچه هایی که تازه رفتن یک سوال... این درسته که به ویزاهای مهاجرتی دیگه تو فرودگاه ارز با قیمت دولتی نمیدن؟؟؟ اگر نمی دن من همین 400تای دبی رو بگیرم حداقل...

اگه ويزاي شما كمتر از 3 ماه باشه، ارز دولتي تعلق مي گيره. براي من دو ماه و 28 روز اعتبار داره پس قانونا بايد تعلق بگيره، مگر اينكه دوستان توي بانك بازي در بيارن.
منظورتون اینه که کمتر از 3 ماه از اعتبارش نگذشته باشه؟

شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: M_star1316 ، tamanna ، golesang ، battosai ، Mehrafarin ، SH1A2R3
سلام

من دروست ولی ال ای زندگی میکنم و به یک هم خونه نیازمندم
تشکر کنندگان: golesang ، یاشار و ماری ، apoornaki ، tamanna ، SH1A2R3
سلام دوستان.با توجه به اینکه ما گرین کارتمون اومده میخواستم بدونم این دفعه که میخواهیم بریم اگه از طریق ترکیه بریم ارز دولتی بهمون تعلق میگیره یا نه؟؟ممنونم
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: golesang ، storagemeter ، tamanna ، apoornaki ، SH1A2R3
(2012-04-25 ساعت 10:38)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.با توجه به اینکه ما گرین کارتمون اومده میخواستم بدونم این دفعه که میخواهیم بریم اگه از طریق ترکیه بریم ارز دولتی بهمون تعلق میگیره یا نه؟؟ممنونم

سلام. برا ترکیه ویزا نمیخوان پس کپی ویزا رو لازم نیست بدی ولی چون پاستو نگاه میکنه ممکنه بخواد اذیت کنه. صفحه ویزاتو به صفحه بعدش بچسبون برو بانک 400 دلار ارز دولتی بگیر. ولی بقیشو مجبوری آزاد بگیری
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: golesang ، Mehrafarin ، storagemeter ، tamanna ، ابی22 ، apoornaki ، ali_ho ، SH1A2R3
با سلام
ميشه راهنمايي بفرماييد كه براى اولين بار كه وارد امريكا مي شيم بعد إز اين كه كرين كارت و سوشال اومد ميشه به ايران بركشت و ايا محدوديتى داره يا بأيد جقدر موند در امريكا
با تشكر
من كه إز دسته اين كيبرد عربى دىكه خفه شدم
Priority Date Oct ,2004
Interview date Sep.,2010
clearance Apr. 2012
Arrive to
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3
(2012-04-27 ساعت 00:48)mohsen66 نوشته:  با سلام
ميشه راهنمايي بفرماييد كه براى اولين بار كه وارد امريكا مي شيم بعد إز اين كه كرين كارت و سوشال اومد ميشه به ايران بركشت و ايا محدوديتى داره يا بأيد جقدر موند در امريكا
با تشكر
من كه إز دسته اين كيبرد عربى دىكه خفه شدم

میتونید بعد از اینکه گرین کارتتون و گرفتین به ایران برگردین منتهی دارندگان گرین کارت باید هر 6 ماه یک بار به آمریکا بیایند وگرنه دولت آمریکا میتونه گرین کارت اونها رو ازشون بگیره ....و برای سیتیزن شدن بعد از 5 سال از تاریخ گریت کارت شما باید 3 سال اون رو در آمریکا بوده باشید ..

تشکر کنندگان: kamrani.navid ، tamanna ، golesang ، apoornaki ، كاميلا ، jake ، Mehrafarin ، SH1A2R3 ، smmyp ، Rainy ، kasrafo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان