کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2012-04-26 ساعت 15:35)moraddad نوشته:  
(2012-04-25 ساعت 10:38)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.با توجه به اینکه ما گرین کارتمون اومده میخواستم بدونم این دفعه که میخواهیم بریم اگه از طریق ترکیه بریم ارز دولتی بهمون تعلق میگیره یا نه؟؟ممنونم

سلام. برا ترکیه ویزا نمیخوان پس کپی ویزا رو لازم نیست بدی ولی چون پاستو نگاه میکنه ممکنه بخواد اذیت کنه. صفحه ویزاتو به صفحه بعدش بچسبون برو بانک 400 دلار ارز دولتی بگیر. ولی بقیشو مجبوری آزاد بگیری

سلام.با تشكر از پاسختون شما مطمن هستيد كه نفري ٤٠٠ دلار ميدن؟؟من كه يك دفعه زنگ زدم گفتن نفري ١٠٠٠ دلار ميدن.يكي از آشناهامون هم عيد رفته بودن تركيه نفري ١٠٠٠ دلار گرفتن
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، golesang
(2012-04-28 ساعت 12:36)ali_ho نوشته:  
(2012-04-26 ساعت 15:35)moraddad نوشته:  
(2012-04-25 ساعت 10:38)ali_ho نوشته:  سلام دوستان.با توجه به اینکه ما گرین کارتمون اومده میخواستم بدونم این دفعه که میخواهیم بریم اگه از طریق ترکیه بریم ارز دولتی بهمون تعلق میگیره یا نه؟؟ممنونم

سلام. برا ترکیه ویزا نمیخوان پس کپی ویزا رو لازم نیست بدی ولی چون پاستو نگاه میکنه ممکنه بخواد اذیت کنه. صفحه ویزاتو به صفحه بعدش بچسبون برو بانک 400 دلار ارز دولتی بگیر. ولی بقیشو مجبوری آزاد بگیری

سلام.با تشكر از پاسختون شما مطمن هستيد كه نفري ٤٠٠ دلار ميدن؟؟من كه يك دفعه زنگ زدم گفتن نفري ١٠٠٠ دلار ميدن.يكي از آشناهامون هم عيد رفته بودن تركيه نفري ١٠٠٠ دلار گرفتن

امسال بعد از عید دوباره قانون بازنگری شد و تغییراتی رو کرد!
الان ترکیه 400 تا هست!
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: golesang ، mitr.p ، SH1A2R3
خوب يك سؤال:
اكثر بچه ها كه ميروند، با خودشون اقلا 10 تا 15 هزار تا مي برند.
اين پول را در حساب ديگه اي مي گذارند. مثلا سپرده يا ... يا اينكه ميشه توي همين حساب كرديت گذاشت كه اعتبار افزايش پيدا كنه؟
بعدش آي بيلها از حساب ديگه اي برداشت نميشه؟ مثلا نميشه توي حساب پول باشه و به محض رسيدن چك از اون برداشت كنند؟
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: frozen mind ، golesang ، SH1A2R3 ، smmyp
كسايي كه تازه رفتند توي فرودگاه امامراجع بهدلاري كه همراه داشتيد سئوال شده؟
تشکر کنندگان: frozen mind ، tamanna ، SH1A2R3 ، Hornet ، battosai ، golesang
بچه ها من ویزای F4 دارم. میخواستم بدونم آیا مهم هست که برای بار اول از کدوم Port of Entry وارد آمریکا بشم؟ مثلا اگر خواهرم که درخواست ویزا از طرف اون بوده، در New York زندگی کنه و من POE لس آنجلس رو انتخواب کنم مشکلی پیش میاد؟ سوال جواب می کنن؟
(شاید بپرسین حالا چرا همون New York نمیری؟؟ جواب اینکه، اون تاریخی که من میرم، خواهرم برای تعطیلات در لس آنجلس هست و قرار هست اونجا همدیگه رو ببینیم.)

مرسی
تشکر کنندگان: tamanna ، battosai ، golesang
(2012-05-09 ساعت 16:48)ali0120 نوشته:  بچه ها من ویزای F4 دارم. میخواستم بدونم آیا مهم هست که برای بار اول از کدوم Port of Entry وارد آمریکا بشم؟ مثلا اگر خواهرم که درخواست ویزا از طرف اون بوده، در New York زندگی کنه و من POE لس آنجلس رو انتخواب کنم مشکلی پیش میاد؟ سوال جواب می کنن؟
(شاید بپرسین حالا چرا همون New York نمیری؟؟ جواب اینکه، اون تاریخی که من میرم، خواهرم برای تعطیلات در لس آنجلس هست و قرار هست اونجا همدیگه رو ببینیم.)
مرسی

علی عزیز هم گروهی ام! ورود شما فقط باید از پورتهای بین المللی باشه و دیگه هیچ شرطی نداره. محل سکونت پتیشنر و اسپانسر و نوع ویزای شما در پورت ورودی شما تاثیری نداره. اما شاید، تاکید می کنم شاید، اینطوری گرین کارتت کمی دیرتر از معمول بیاد.
موفق باشی
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: storagemeter ، ali0120 ، smith ، tamanna ، battosai ، nahid.t ، golesang
دوستان عزیز
یک سری اطلاعات مربوط به کردیت اینجا گذاشتم. فکر کنم مفید باشه Big Grin
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: storagemeter ، mehdi47 ، cmbt ، mml ، golesang ، ghorbat ، hoseyn ، aziking ، najibi ، smmyp ، SH1A2R3 ، tamanna ، frz61 ، یاشار و ماری
دوستان چرا بچه های 2011 نیستن اصلا؟
یعنی 2011 به تاریخ پیوست و تمام شد؟ Sad ما 2011 ها به تاریخ پیوستیم؟ رفتیم زیر خاک دیگه؟ بچه های 2012 و2013 لطفا حمد و سوره برای 2011 ها فراموش نشود.
حالا اگه احیانا کسی این پستو خوند،من یه سوال داشتم، با دبیت کارتی که مال حساب بانکمون تو بلاد ک.ف.ر هست، میتونیم تو ایران باهاش خرید اینترنتی کنیم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ از دوستان کسی امتحان کرده؟؟
دریافت نامه قبولی: May.2010
کیس نامبر: 2011AS44xxx
کارنت: jul.2011
مصاحبه و دریافت ویزا: sep.2011
اولین سفر: feb.2012
دومین سفر: feb.2013

خدایا شکرت...
تشکر کنندگان: golesang ، Hornet ، mitr.p ، SH1A2R3 ، Goodie ، tamanna ، aziking ، nahid.t
دوستاني كه جديد از فرودگاه امام رفتند خواهشا به من بگيد آيا در فرودگاه امام راجع به دلار همراهتون ازتون سئوال كردند؟اگه آره راستش رو گفتيد؟
لطفا زودتر جواب بديد.
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، tamanna
(2012-05-12 ساعت 08:08)adambarfi نوشته:  دوستاني كه جديد از فرودگاه امام رفتند خواهشا به من بگيد آيا در فرودگاه امام راجع به دلار همراهتون ازتون سئوال كردند؟اگه آره راستش رو گفتيد؟
لطفا زودتر جواب بديد.
من اواخر اسفند رفتم . هیچ سئوالی در این مورد چه رفت و چه برگشت (چون گفته بودند بیشتر از 5000 دلار هم نمیشه آورد ) نپرسیدند.خبرهای بگیر وببند مربوط به جو بهمن ماه و قانون قاچاق بودن ارز بود که تموم شد.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Hornet ، mitr.p ، adambarfi ، golesang ، SH1A2R3 ، Goodie ، M.Haghighi ، tamanna ، aziking
(2012-05-12 ساعت 02:25)mehdi47 نوشته:  دوستان چرا بچه های 2011 نیستن اصلا؟
یعنی 2011 به تاریخ پیوست و تمام شد؟ Sad ما 2011 ها به تاریخ پیوستیم؟ رفتیم زیر خاک دیگه؟ بچه های 2012 و2013 لطفا حمد و سوره برای 2011 ها فراموش نشود.
حالا اگه احیانا کسی این پستو خوند،من یه سوال داشتم، با دبیت کارتی که مال حساب بانکمون تو بلاد ک.ف.ر هست، میتونیم تو ایران باهاش خرید اینترنتی کنیم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ از دوستان کسی امتحان کرده؟؟

دوست عزیز
من شنیدم اگه از ایران به حسابت کانکت بشی، اون رو بلاک میکنن Cool
تاکیید میکنم ، شنیدم RolleyesRolleyes
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: mitr.p ، mehdi47 ، golesang ، SH1A2R3 ، tamanna ، ali899
(2012-05-12 ساعت 11:07)Hornet نوشته:  

دوست عزیز
کارمند بانکی که من در آن حساب باز کرده بودم مشخصا بهم گفت که از ایران حسابت رو چک نکن چون مشتریانی از قبل داشته که ایرانی بودند و این بلا سرشون اومده بود.
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: mehdi47 ، golesang ، nahid.t ، Hornet ، SH1A2R3 ، Goodie ، tamanna ، ali899
(2012-05-12 ساعت 15:47)naeiji1974 نوشته:  

دوست عزیز
کارمند بانکی که من در آن حساب باز کرده بودم مشخصا بهم گفت که از ایران حسابت رو چک نکن چون مشتریانی از قبل داشته که ایرانی بودند و این بلا سرشون اومده بود.

اگه با فیلتر شکن وارد بشی دیگه آی پی ایران نشون نمیده و نباید مشکلی باشه. ولی پای خودت Big Grin
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: golesang ، SH1A2R3 ، tamanna ، mehdi47 ، Hornet

دوست عزیز

دقيقا براي من اين قضيه اتفاق افتاد. تو ايران با حساب BOA خريد كرده بودم (البته خواستم خريد كنم!) كه فهميدم حسابم رو بلوكه كردن. تو سفر دومم كه ميخواستم مجددا فعالش كنم ازم تعهد گرفتن!!!!! كه ديگه از ايران حسابم رو حتي چك هم نكنم.

شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: frozen mind ، smmyp ، golesang ، SH1A2R3 ، Goodie ، nahid.t ، frz61 ، najibi ، tamanna ، storagemeter ، mehdi47 ، Hornet
(2012-05-12 ساعت 08:08)adambarfi نوشته:  دوستاني كه جديد از فرودگاه امام رفتند خواهشا به من بگيد آيا در فرودگاه امام راجع به دلار همراهتون ازتون سئوال كردند؟اگه آره راستش رو گفتيد؟
لطفا زودتر جواب بديد.

من اواخر اردیبهشت ماه رفتم . چیزی نپرسیدن
شماره کیس:2012AS10XXX
ارسال فرمهای سری اول:Sep. 2011
کنسولگری:ANKARA
تاریخ مصاحبهBig Grinec. 2011
کلیرنس: بعد از 28 روز
تاریخ دریافت ویزا:2012 .Feb
نفرات این کیس:3
تاریخ ورود: 2012 May
تشکر کنندگان: frz61 ، golesang ، nahid.t ، كاميلا ، frozen mind ، M.Haghighi ، tamanna ، adambarfi ، storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان