کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
(2010-12-04 ساعت 17:00)kimkim نوشته:  دوستانی که رفتند آمریکا کسی می تونه راهنمایی کنه که برای رفتن و اقامت چقدر می تونیم بار با خودمون ببریم؟
و چند تا چمدان می تونیم با خودمون ببریم؟

دوست عزیز؛ بستگی به ایرلاین داره من میدونم با KLM هر مسافر به جز چمدون کابینی ( چمدانی که میشه برد داخل هواپیما) میتونه 47 کیلو بار داشته باشه. خوش بگذره.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mr.amir ، mitr.p ، sorena ، obama ، najibi ، California
سلام به روي ماه همتون و با آرزوي موفقيت تك تك شما عزيزان يه سوال داشتم ما مي خواهيم يه فرش ببريم و مقصدمون لس آنجلس هست مي خواستم ببينم كسي از مي دونه كه مي تونيم ببريم يا نه؟ مرسيييييييييييييييييي
پيروز باشيدددددددددددددددددددددددددددددددددددد.........................................
تشکر کنندگان:
(2010-12-06 ساعت 21:55)sani نوشته:  سلام به روي ماه همتون و با آرزوي موفقيت تك تك شما عزيزان يه سوال داشتم ما مي خواهيم يه فرش ببريم و مقصدمون لس آنجلس هست مي خواستم ببينم كسي از مي دونه كه مي تونيم ببريم يا نه؟ مرسيييييييييييييييييي
پيروز باشيدددددددددددددددددددددددددددددددددددد.........................................

خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدوديتي از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ ذکر شده وجود نخواهد داشت http://www.mfa.gov.ir/cms/cms/Tehran/fa/...71287.html
ولی متاسفانه از 28 سپتامبر امسال به خاطر تح ریم های جدید ورود فرش از ایران ممنوع شده.
اینجا را مطالعه کنید: http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1601&page=14
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT ، mr.amir ، یاشار و ماری ، sani ، obama ، najibi ، California
(2010-12-06 ساعت 21:55)sani نوشته:  سلام به روي ماه همتون و با آرزوي موفقيت تك تك شما عزيزان يه سوال داشتم ما مي خواهيم يه فرش ببريم و مقصدمون لس آنجلس هست مي خواستم ببينم كسي از مي دونه كه مي تونيم ببريم يا نه؟ مرسيييييييييييييييييي

به به ساناز و داریوش عزیز.
سلام
خوبید؟
میبینم که در تدارک رفتن هستید به سلامتی.
نکنه بی خبر بزارید برید یه وقت!!!
حتماً ما رو مطلع کنید از زمان دقیق پرواز.
شما که احتمالاً خونتون کون فیکون شده، پاشید یه شب بیاید خونه ما دور هم باشیم. حتماً حتماً قبل رفتن بیاید. منتظر تماستون هستم.

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: sani ، California

سلام دوست عزیز
شما تشریف ببرید ما هم میایم. همسایتون میشیم Big Grin
بردن فرش ممنوع هستش. اما فکر میکنم میتونید فریت کنید. ما که تصمیم گرفتیم بیشتر وسایلمون رو فریت کنیم و فقط با یک ساک کوچک بریم که سفرمون خسته کننده نباشه(اگر کارنت شدیم-- اگه رفتیم مصاحبه-- اگه ویزا گرفتیم. . . ). برای فریت کردن هم یک تاپیک هست که دوستان زحمت کشیدن و شرکتهایی رو که این کار رو انجام میدند رو لیست کردند. سفر خوبی داشته باشید.
تشکر کنندگان: sani ، Hornet ، najibi ، California
(2010-12-10 ساعت 20:51)یاشار و ماری نوشته:  

سلام دوست عزیز
شما تشریف ببرید ما هم میایم. همسایتون میشیم Big Grin
بردن فرش ممنوع هستش. اما فکر میکنم میتونید فریت کنید. ما که تصمیم گرفتیم بیشتر وسایلمون رو فریت کنیم و فقط با یک ساک کوچک بریم که سفرمون خسته کننده نباشه(اگر کارنت شدیم-- اگه رفتیم مصاحبه-- اگه ویزا گرفتیم. . . ). برای فریت کردن هم یک تاپیک هست که دوستان زحمت کشیدن و شرکتهایی رو که این کار رو انجام میدند رو لیست کردند. سفر خوبی داشته باشید.

ما زود تر میریم برای دوستان عزیز مهاجر سرایمون فرش قرمز پهن کنیم. با آرزوی بهترینها

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
سلام
ما یه بلیط رزرو کردیم برای اواسط بهمن. رفت و برگشت.
تهران لندن (bmi).
لندن فینیکس(اریزونا) British airways
1600000
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، DLT ، R.F ، Ashkan78 ، AmericanHamid ، najibi ، California ، SH1A2R3
دوست خوبم...

اولا British Airways كه مهمترين خط هوايي و اصطلاحا Flag Carrier كشور بريتانيا است، سه سال پيش پروازهاي خودش رو به تهران متوقف نمود و خط رو به شركت كوچكتري به اسم British Midland (همون BMI) فروخت.

بعدش فكر نمي كنيد كمي بليت شما گرون شده؟ (حتي با در نظر گرفتن Airline). در خريد عجله نكنيد، كمي بيشتر دقت كنيد، شايد بليت شما (حتي روي همين خط) ارزانتر بشه.

(2010-12-11 ساعت 11:11)آزاده رها نوشته:  سلام
تهران لندن (bmi).
1600000

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: mr.amir ، R.F ، DLT ، apoornaki ، emankh101 ، frozen mind ، hamed_gh ، آزاده رها ، sanaz2010 ، free_free ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
(2010-12-11 ساعت 14:07)Ashkan78 نوشته:  دوست خوبم...

اولا British Airways كه مهمترين خط هوايي و اصطلاحا Flag Carrier كشور بريتانيا است، سه سال پيش پروازهاي خودش رو به تهران متوقف نمود و خط رو به شركت كوچكتري به اسم British Midland (همون BMI) فروخت.

بعدش فكر نمي كنيد كمي بليت شما گرون شده؟ (حتي با در نظر گرفتن Airline). در خريد عجله نكنيد، كمي بيشتر دقت كنيد، شايد بليت شما (حتي روي همين خط) ارزانتر بشه.

(2010-12-11 ساعت 11:11)آزاده رها نوشته:  سلام
تهران لندن (bmi).
1600000

سلام مرسی از راهنماییتون
آره میدونم منظورم از british تیکه لندن تا فینیکس بود. تیکه تهران تا لندن هم bmi. حقیقتش ما اگر بخواهیم فقط یک توقف داشته باشیم خیلی حق انتخاب نداریم. چون با هواپیماییهای دیگه باید 2 جا توقف کنیم. اما امروز رزرو بلیطمون رو تغییر دادیم برای چند روز بعدش شد 1380000. تا ببینیم چی میشه. امیدوارم موقع خرید ارزون تر در بیاید خدا رو چه دیدیSmile
تشکر کنندگان: emankh101 ، SNAGHIAN ، najibi ، California ، SH1A2R3
دوستان به نظر من کسانی که میخوان از us زود برگردن بهتره فقط بلیط رفتشون رو بگیرن چون
اصلا معلوم نیست گرین کارتشون کی برسه دستشون
تشکر کنندگان: emankh101 ، mr.amir ، Hashem ، apoornaki ، rokmita ، free_free ، najibi ، California
سلام دوستان
خوب من هم بالاخره موفق شدم بليطمو عوض كنم.من bmi به مقصد سانفرانسيسكو خريده بودم كه با صحبتهاي دوستان تصميم گرفتم عوضش كنم.جريمه كنسليش شد 81 هزار تومان و klm كردمش.البته همون روزه كه قبلا با bmi گرفته بودم.كمي خيالم راحت شد.و بهتر از همه اين كه تو پروازم با دوستم كه 5 ساله داره اين راهو ميره و ماه اول خونه اون ميمونم هم همراه شد.از راهنمايي همگي ممنون ممنون.
كيس نامبر:2010AS00029xxx
تاريخ دريافت نامه اول:june 2009
كنسولگري:انكارا
تاريخ ارسال فرمهاي اول:august 2009
زمان دريافت نامه دوم:july 2010
تاريخ مصاحبه:اوايل,september 2010
تاريخ دريافت ويزا:دو روز بعد
تشکر کنندگان: Amir78 ، apoornaki ، ساشا ، rayan.s ، emankh101 ، mr.amir ، sanaz2010 ، free_free ، DLT ، success ، AmericanHamid ، User ، najibi ، California
(2010-12-12 ساعت 14:28)بنيتا نوشته:  سلام دوستان
خوب من هم بالاخره موفق شدم بليطمو عوض كنم.من bmi به مقصد سانفرانسيسكو خريده بودم كه با صحبتهاي دوستان تصميم گرفتم عوضش كنم.جريمه كنسليش شد 81 هزار تومان و klm كردمش.البته همون روزه كه قبلا با bmi گرفته بودم.كمي خيالم راحت شد.و بهتر از همه اين كه تو پروازم با دوستم كه 5 ساله داره اين راهو ميره و ماه اول خونه اون ميمونم هم همراه شد.از راهنمايي همگي ممنون ممنون.
بنیتا جان برو راه را صاف کن مثل یک خط شکن
تا من هم برسم
با هم یک جا می رویم
سن خوزه

تشکر کنندگان: بنيتا ، rayan.s ، mr.amir ، najibi ، California
سلام خدمت بچه هاي گل مهاجر سرا.
عرض كنم كه من چند روزه كه دنبال بليط بودم و اينتر نت رو زيرو رو كردم تابلاخره خريدم Tongue

چند تا نكته رو بگم : در بيشتر جستوجوهام متوجه شدم كه بليط 2 طرفه ارزون تر از 1 طرفه در مياد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خيلي جالبه نه ..... البته سعي كنيد تاريخ برگشتو 1 زماني بزنيد كه مسافرت كمتر انجام ميشه ....

من مقصدم دالاس بود و بيشتر پروازها مستقيم به دالاس نمي رفت و قبلش تو 1 ايالت ديگه آمريكا توقف داشت و فاصله بين 2 پرواز 2 ساعت بود...

هواستون باشه و پيگيري كنيد آيا در صورت جا موندن ، بعد از اون پرواز ، پرواز ديگه اي دارن كه با اون بريد؟؟؟؟؟؟؟

البته من تركيه هستم و پروازم از اينجاست 17 دسامبر ميرم استانبول و از اونجا به شيكاگو و بعد به دالاسBig Grin فكر كنيد 8 صبح ميرم 8 شب ميرسمTongue

دوستانی که مقصدشون دالاس هست،برای گرفتن تاکسی با هزینه کمتر ازفرودگاه،گرفتن متل ،بازکردن حساب بانکی،خرید موبایل اگه نیاز به کمک دارند ،پیام خصوصی بذارن در خدمتشون هستیم
تشکر کنندگان: rayan.s ، frozen mind ، DLT ، success ، maxsupermax ، optoelec ، mitr.p ، obama ، shahrooz59 ، satusa ، najibi ، California ، SH1A2R3 ، Man
(2010-12-11 ساعت 21:30)has55 نوشته:  دوستان به نظر من کسانی که میخوان از us زود برگردن بهتره فقط بلیط رفتشون رو بگیرن چون
اصلا معلوم نیست گرین کارتشون کی برسه دستشون

لزومی نداره که تا گرفتن گرین کارت صبر کرد. اولا که گرین کارت خودش به آدرسی که دادین میاد و دوما ویزای داخل پاسپورت از زمانی که مهر ورود امریکا روش میخوره تا یکسال بعنوان گرین کارت عمل میکنه.
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: mr.amir ، R.F ، rayan.s ، اليزا ، DLT ، has55 ، sanaz2010 ، rokmita ، بنيتا ، success ، mitr.p ، obama ، najibi ، alirezagh ، California ، SH1A2R3 ، Man

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان