کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...
دوستان عزیز؛ برای کسب اطلاعات مفید درباره زندگی در آمریکا به این تایپیک:تهیه امکانات اولیه زندگی مراجعه کنید.موفق باشید
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=39

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: apoornaki ، emankh101 ، satusa ، Hornet ، success ، آزاده رها ، peyman74 ، optoelec ، mitr.p ، sorena ، najibi ، alirezagh ، SH1A2R3
آژانس یونیکورن دبی از دبی میبره با هتل 12 روز و 20 روز داره با صبحانه البته ما ویزا میگیریم و احتیاجی به ویزا نداریم آیا این برای ما که میخواهیم بریم و برگردیم خوبه یا نه ؟

http://unicorntour.com

--------------------------------

من اسپانسر دارم و اگه بخوام 20 الی 30 روز بمونم هتل بگیرم یا سویت اجاره کنم ؟

تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2010-12-16 ساعت 13:02)mr.amir نوشته:  آژانس یونیکورن دبی از دبی میبره با هتل 12 روز و 20 روز داره با صبحانه البته ما ویزا میگیریم و احتیاجی به ویزا نداریم آیا این برای ما که میخواهیم بریم و برگردیم خوبه یا نه ؟

http://unicorntour.com

--------------------------------

من اسپانسر دارم و اگه بخوام 20 الی 30 روز بمونم هتل بگیرم یا سویت اجاره کنم ؟

مسأله مهم گرین کارت و SSNشماس....اگه با تور باشید فکر می کنین این امکان برای شما وجود داره که گرین کارتتون رو بگیرین؟

شماره کیس:2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: May,28,2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: jul,16,2009
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم: May,17,2010
تاریخ مصاحبه: July,15,2010
تاریخ دریافت کلیرنس: یکیمون 35 روز-یکیمون 67 روز
تشکر کنندگان: California
سلام دوستان خوبم
بالاخره منم وقت كردم بيام و مطلبي بنويسم اين چند روز آخر حسابي سرمون شلوغ
من و همسرم براي 27 دسامبر با پرواز لوفتهانزا راهي لس آنجلس هستيم بليط 1274000 يك طرفه از آزانس سوگل تهران خريديم
پيروز باشيد
(2010-12-10 ساعت 20:51)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-06 ساعت 21:55)sani نوشته:  سلام به روي ماه همتون و با آرزوي موفقيت تك تك شما عزيزان يه سوال داشتم ما مي خواهيم يه فرش ببريم و مقصدمون لس آنجلس هست مي خواستم ببينم كسي از مي دونه كه مي تونيم ببريم يا نه؟ مرسيييييييييييييييييي
پيروز باشيدددددددددددددددددددددددددددددددددددد.........................................

سلام دوست عزیز
شما تشریف ببرید ما هم میایم. همسایتون میشیم Big Grin
بردن فرش ممنوع هستش. اما فکر میکنم میتونید فریت کنید. ما که تصمیم گرفتیم بیشتر وسایلمون رو فریت کنیم و فقط با یک ساک کوچک بریم که سفرمون خسته کننده نباشه(اگر کارنت شدیم-- اگه رفتیم مصاحبه-- اگه ویزا گرفتیم. . . ). برای فریت کردن هم یک تاپیک هست که دوستان زحمت کشیدن و شرکتهایی رو که این کار رو انجام میدند رو لیست کردند. سفر خوبی داشته باشید.

خيلي خوشحال مي شيممممممممممم موفق باشيد...................ما رو هم از اومدنتون خبر كنيد .............................
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، Lamborghini ، آزاده رها ، sorena ، najibi ، California ، SH1A2R3
سلام دوستان ما ۱۶ دسامبر رسیدیم از ایران راه افتادیم و همون روز رسیدیم شیکاگو
الان اسکوکی هستیم و همه چی خوبه
دوستانه عزیزم وقتی وارده فرودگاه شدن اون پروندهای که سفارت داد رو در محله قابل دید بزارین چون رونده ورودتون فرق میکنه و معمولا سریتر کارتون راه میوفته

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: emankh101 ، Lamborghini ، babakped ، ساشا ، apoornaki ، satusa ، frozen mind ، mr.amir ، hamed_gh ، rayan.s ، DLT ، peyman74 ، mitr.p ، sorena ، najibi ، California ، SH1A2R3
بهزاد جان ،رسیدنتون به خیر ، اگر خواستی برای پاس سفید اقدام کنید مراحل آن را برای ما هم بنویس تا اگر تغییری کرده بچه ها در جریان باشند . خوش بگذره
همه هستی به ثنای تو زبان است ، حسین[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: maxsupermax ، najibi ، SH1A2R3
سلام
من بعد از خواندن نكاتي كه دوستان لطف كردند و نوشتند چند سوال برام پيش آمد. در يادداشتهاي دوستان متوجه شدم كه براي افتتاح حساب بيشتر از 2000 دلار در حسابمون نگذاريم تا بتونيم از يكسري امكانات استفاده كنيم. در ضمن در هنگام ورود به آمريكا فرمي به ما مي دهند كه اگر بيشتر از 10000 دلار داشته باشيم بايد در آن بنويسيم. با توجه به پر كردن اين فرم اگر ما در حسابمون مبلغ كمي بگذاريم آيا با توجه به اطلاعات فرم پر شده باز هم مي توانيم از امكاناتي كه دوستان گفتند استفاده كنيم يا براي استفاده از امكانات برامون مشكل پيش مي آيد. و دومين سوالم اينه كه اگر ما مبلغي پول داشته باشيم كه بخواهيم بعدا به آمريكا ببريم ولي ماليات هم از اون كم نشه چكار بايد بكنيم؟
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: free_free ، maxsupermax ، sorena ، obama ، najibi ، California ، silia ، SH1A2R3
دوستان؛ بعنوان پیشنهاد : عزیزانی که ویزاشون رو گرفتند و مقصدشون تقریبا" معلومه (مثلا" من 80 درصد کالیفرنیاییم و 20 درصد تگزاسیTongue ) و بلحاظ اینکه گردهمایی میسر نیست بصورت ارسال پیام خصوصی برای همدیگه در دسته های 8 - 10 نفری قرار بذاریم و همدیگر رو ملاقات کنیم.
به امید موفقیت.
توضیح : بعلت قفل شدن تایپیک گردهمایی این پیشنهاد را به این تایپیک ارسال کردم.
- طراح اصلی این پیشنهاد Sohrab-p عزیز بود.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: sohrab.p ، AmericanHamid ، emankh101 ، maxsupermax ، free_free ، apoornaki ، mr.amir ، بنيتا ، success ، mitr.p ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
سلام دوستان ما ۱۶ دسامبر رسیدیم از ایران راه افتادیم و همون روز رسیدیم شیکاگو
الان اسکوکی هستیم و همه چی خوبه
دوستانه عزیزم وقتی وارده فرودگاه شدن اون پروندهای که سفارت داد رو در محله قابل دید بزارین چون رونده ورودتون فرق میکنه و معمولا سریتر کارتون راه میوفته
در اولین فرصت مناسب اطلاعات بیشتری میزارم والی اگه دوستان هم سوالی داشتن در خدمتم
موفق باشد

2010AS9500

تشکر کنندگان: rayan.s ، hamed_gh ، R.F ، free_free ، mr.amir ، بنيتا ، saman33 ، aadine ، peyman74 ، success ، mansoor ، obama ، najibi ، SH1A2R3
(2010-12-18 ساعت 16:40)minas نوشته:  بهزاد جان ،رسیدنتون به خیر ، اگر خواستی برای پاس سفید اقدام کنید مراحل آن را برای ما هم بنویس تا اگر تغییری کرده بچه ها در جریان باشند . خوش بگذره

سلام مرسی
حتما چون فکر میکنم منم بهش نیاز دارم اگه اطلاعتی به دست آوردم حتما اینجا میزارم

2010AS9500

تشکر کنندگان: rayan.s ، hamed_gh ، frozen mind ، free_free ، obama ، SH1A2R3
(2010-12-19 ساعت 22:01)behzadb57 نوشته:  
(2010-12-18 ساعت 16:40)minas نوشته:  بهزاد جان ،رسیدنتون به خیر ، اگر خواستی برای پاس سفید اقدام کنید مراحل آن را برای ما هم بنویس تا اگر تغییری کرده بچه ها در جریان باشند . خوش بگذره

سلام مرسی
حتما چون فکر میکنم منم بهش نیاز دارم اگه اطلاعتی به دست آوردم حتما اینجا میزارم

سلام به دوستان

در چند هفته اخیر مبلغ مورد نیاز برای درخواست reentry permit از 305 دلار به 360 دلار افزایش پیدا کرده. 80 دلار پول مربوط به انگشت نگاری تغییری نکرده.
cheers

I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: rayan.s ، MOHSEN8766 ، frozen mind ، satusa ، DLT ، behzadb57 ، hamed_gh ، free_free ، R.F ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
بهزاد جان
تیریک میگم که بالاخره رسیدی و آره....
ما هم منتظر خبر اقدام کردن برای پاس سفید هستیم.چون احتمالا" ما هم همین کار رو خواهیم کرد.
موفق باشی
در ضمن ما دو نفر+یک بچه زیر دوسال هستیم
تشکر کنندگان: behzadb57 ، najibi ، SH1A2R3
اگه کسی که گرین کارت داره بیشتر از شش ماه خارج از آمریکا بمونه موقع بازگشت به آمریکا چه مشکلی براش پیش میاد؟
بستگی داره افیسر چی از شما بپرسه:
اگر بالالی شش ماه ولی زیر یک سال بیرون باشید و افیسر بفهمه یک دلیل محکمه پسند هم بیارین مثل بیماری یا تحصیل در دانشگاه .تایم سیتیزن شیپتان ری ست وصفر میشه چون در بدو ورود یک مهر میزنه و مینویسه ومعلوم میشه بالای شش ماه بیرون بودین
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
تشکر کنندگان: rayan.s ، mr.amir ، optoelec ، obama ، najibi ، alirezagh ، California ، SH1A2R3
(2010-12-10 ساعت 20:51)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-12-06 ساعت 21:55)sani نوشته:  سلام به روي ماه همتون و با آرزوي موفقيت تك تك شما عزيزان يه سوال داشتم ما مي خواهيم يه فرش ببريم و مقصدمون لس آنجلس هست مي خواستم ببينم كسي از مي دونه كه مي تونيم ببريم يا نه؟ مرسيييييييييييييييييي
پيروز باشيدددددددددددددددددددددددددددددددددددد.........................................

سلام دوست عزیز
شما تشریف ببرید ما هم میایم. همسایتون میشیم Big Grin
بردن فرش ممنوع هستش. اما فکر میکنم میتونید فریت کنید. ما که تصمیم گرفتیم بیشتر وسایلمون رو فریت کنیم و فقط با یک ساک کوچک بریم که سفرمون خسته کننده نباشه(اگر کارنت شدیم-- اگه رفتیم مصاحبه-- اگه ویزا گرفتیم. . . ). برای فریت کردن هم یک تاپیک هست که دوستان زحمت کشیدن و شرکتهایی رو که این کار رو انجام میدند رو لیست کردند. سفر خوبی داشته باشید.

سلام دوستان
ببخشید من این تاپیک در مورد "فریت کردن" رو پیدا نکردم، میشه آدرس شو لطف کنید. ببخشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان