کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر برای فعال سازی گرین کارت به آمریکا: تهیه بلیط، گمرک و ...

سلام دوستان
ببخشید من این تاپیک در مورد "فریت کردن" رو پیدا نکردم، میشه آدرس شو لطف کنید. ببخشید
[/quote]
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1572&page=2
2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
تشکر کنندگان: Hornet ، emankh101 ، obama ، najibi ، SH1A2R3
اینجا آمستردام. صدا می رسه ؟Wink بالاخره من هم راهی شدم. هوا گرچه ساعت 8:30 صبحه بازم تاریکه ! اندکی برف روی زمین نشسته و منتظرم تا گیت لوس آنجلس باز بشه. با توجه به اینکه این جماعت خسیس مثل فرودگاه امام اینترنت وایرلس رو با دست و دل بازی نمیدن و فقط دو تا نیم ساعت می تونی استفاده کنی، خلاصه می نویسم و سعی می کنم تا اینجای سفر رو مختصربگم.

ساعت 11 و نیم رسیدم فرودگاه امام و چک این کردیم. 200 دلار جریمه اضافه بار دادم که شد 214000 تومان ! و نقدا در بانک ملی فرودگاه پرداختم. دم در که خواهران چک می کردند پرسیدند چقدر دلار تو کیف گردنی داری؟گفتم 6000 دلار. دروغ هم نگفتم چون دلارها رو تقسیم کرده بودم . اینجا که مشکلی نبود. برای بارهای داخل هواپیما هم من یک کوله پشتی، یک کیف لپ تاپ 13 اینچ و یک کیف مسافرتی سامسونت پارچه ای داشتم که سایز کابین بود ولی چون می خواستم سبک باشه بدون چرخ گرفتم و تا می تونستم توشو پر کردم. بدون اینکه سوالی بپرسند یا وزن کنند رفتیم داخل پرواز. حدود ساعت 2 و 20 دقیقه وارد هواپیما شدیم و تا همه سوار شدند حدود 2:40 شد و سرانجام ترک خاک ایران، 2:50 دقیقه

ساعت 6 صبح رسیدیم به فرودگاه آتن !

تعجب نکنید که چرا رفتیم آتن. از اول دسامبر پروازهای ک ال ام به موجب قانون تحریم دو طرفه سوخت، نمی تونن از ایران سوخت گیری کنن و چون مجبورن با باقیمانده سوختی که موقع ورود به ایران همراه دارند ایران رو ترک کنند ناچار در آتن به مدت 45 دقیقه توقف می کنند تا سوخت گیری کنند. این مدت رو باید در هواپیما تشریف داشته باشید و حتی یک لیوان آب هم دستتون نمی دن ! باید کمربندهای پروازتون حتما باز باشه و سر جاتون بشینید بدون تکون خوردن تا دوباره حرکت کنند.

حدود 7 و 5 دقیقه از آتن حرکت کردیم . صبحانه ساعت 7 و نیم سرو شد که دو انتخاب بود. مهماندار با لهجه ای بسیار ناجور ازتون می پرسید که صبحانه شیرین میل دارید یا تخم مرغ. صبحانه شیرین پنکیک و تخم مرغ، همون املت بود که انصافا خوردن نداشت! همراه کمی میوه مثل خربزه و اناناس و سیب خورد شده و یک کیک سیب نه چندان قابل تحمل. من چون کلا پابند غذا نیستم بهم سخت نگذشت. البته وقتی سوار شدیم پیتزا یا کیک هم به دلخواه می دادن که سد جوع باشه!

مسیر حرکت در طول پرواز از مانیتورهای مقابل صندلی و دیوار مقابل قابل رویته. اونطور که در مواقع بیداری ! دیدم، بعد از یونان، از آسمان کشورهای کرواسی، اسلونی،اتریش و آلمان رد میشیم تا به هلند برسیم. در اطراف این مسیر شهرهای پراگ و رم هم قرار داره.

از نظر امکانات داخلی، به جز پذیرایی، فیلم و موسیقی و سرگرمی و بازی هست که من از هیچ کدوم استفاده چندانی نبردم. فیلمها برام جالب نبود گرچه خیلی متنوع بود . بازی ها هم که اصلا خوب نبود چون من عاشق Mahjong هستم و اونها هم نداشتن (:-) بیشتر وقت همه از جمله من خواب بودیم.

زمانی که حدود نیم ساعت به آمستردام مونده بود دمای بیرون 60 درجه زیر صفر بود و در ارتفاع 40026 پایی پرواز می کردیم.

حدود ساعت 10 به وقت تهران رسیدیم آمستردام. آمستردام در مجاورت دریای شمال و در شمال هلند قرار داره. درجه حرارت الان در هوای بیرون 0 درجه است. از گیت E4 وارد شدیم و از F7 هم خارج میشیم. الان هم که در خدمت شما می نویسم.

فعلا تا بخش بعدی گزارش، خدانگهدار ...

hasti-banoo عزیز؛ سفر خوشی براتان آرزو میکنم. امیدوارم در ادامه راه زندگی هرچی را که آرزو دارید خیر (kheyr) بشه بدشم قسمتتان بشه.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
مرسی هستی بانوی عزیز

من هم براتون آرزوی شادی و تندرستی می کنم.
منتظر گزارش ها دقیق شما هستیم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، behzadb57 ، frozen mind ، hasti_banoo ، alirezagh ، California ، mim ، SH1A2R3
با تشکر از هستی بانوی عزیز
امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید .
ما همچنان منتظر گزارش های دقیق شما وخبرهای خوب هستیم .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: behzadb57 ، frozen mind ، hasti_banoo ، پدرام ، SH1A2R3
hasti-banoo عزیز

من هم برايت آرزوي موفقيت ميكنم .

منتظر بقيش ميمونيم.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: emankh101 ، hasti_banoo ، پدرام ، SH1A2R3
با سلام به دوستان
1- لطفا از دوستانی که عزیمت کرده اند بنویسند در فرودگاه موقع ورود به امریکا چه بلایی به سرمان می آید و چه سئوالاتی از ما می پرسند ؟
2- لطفا اگر کسی راجع به حداکثر دلار و مسائل مالیاتی پولی که ما از ایران می بریم یا بعدا خواهیم برد اطلاعاتی داره بنویسه ، در ضمن ما که در ابتدا کردیت نداریم چطور یا بعد از چند وقت می توانیم خود راسا اقدام به خرید یا اجاره بنماییم یا اصولا تا کی زیر بار اسپانسرمان هستیم؟
3- بهترین بانکی که به ما تازه واردین خدمات می دهد کدام است؟ (ترجیحا در کالیفرنیا)
4- سود سپرده در آنجا چطور و چند درصد است؟
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان: success ، peyman74 ، maxsupermax ، optoelec ، sorena ، obama ، najibi ، silia ، SH1A2R3
(2010-12-25 ساعت 10:27)mehrdadalemi نوشته:  با سلام به دوستان
1- لطفا از دوستانی که عزیمت کرده اند بنویسند در فرودگاه موقع ورود به امریکا چه بلایی به سرمان می آید و چه سئوالاتی از ما می پرسند ؟
2- لطفا اگر کسی راجع به حداکثر دلار و مسائل مالیاتی پولی که ما از ایران می بریم یا بعدا خواهیم برد اطلاعاتی داره بنویسه ، در ضمن ما که در ابتدا کردیت نداریم چطور یا بعد از چند وقت می توانیم خود راسا اقدام به خرید یا اجاره بنماییم یا اصولا تا کی زیر بار اسپانسرمان هستیم؟
3- بهترین بانکی که به ما تازه واردین خدمات می دهد کدام است؟ (ترجیحا در کالیفرنیا)

سلام،
اینجا سود بانکی خییلی پایینه( 1 الی 5 % سالیانه)
بانک خیلی زیاد هست ولی bank of america و citi group جزو قویترین بانکاشونه
ورود پول به اینجا مشکلی نداره فقط توی هواپیما یه فرم میدن و باید بگید چقدر پول همراهتونه ( مالیات و اینا بهش نمیخوره)
از ایران پول فرستادن تقریبا غیر ممکن شده
شما با میتونی برا کردیت کارت اقدام کنی فقط یه وثیقه بر میدارن. مثلا من 1000$ وثیقه گذاشتم تا کارت با سقف 1000$ بهم دادن
خونه از Lease گرفتن برای ما تازه واردها سخته(قالبا)
توی فرودگاه پاکت زرد رو میگیرن و کاراتونو انجام میدن. از من که هیچی نپرسیدن ( من از لس آنجلس وارد شدم)

موفق باشید
هر آنچه هستیم زاییده افکاریست که داشته ایم

شماره کیس: 18XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2009-JULY
کنسولگری:آنکارا
تاریخ اعلام کارنت شدن کیس: May-2010
تاریخ دریافت نامه دوم:jun-2010
تاریخ مصاحبه:Jun-2010
تاریخ ورود به آمریکا:Nov- 2010
جمع تقریبی هزینه ها:3.500.000 تومان
تشکر کنندگان: rayan.s ، mehrdadalemi ، apoornaki ، armido ، frozen mind ، success ، hamed_gh ، saman33 ، User ، mohsen66 ، mitr.p ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
(2010-12-25 ساعت 11:44)pouya.pouya نوشته:  

سلام،
ورود پول به اینجا مشکلی نداره فقط توی هواپیما یه فرم میدن و باید بگید چقدر پول همراهتونه ( مالیات و اینا بهش نمیخوره)
شما با میتونی برا کردیت کارت اقدام کنی فقط یه وثیقه بر میدارن. مثلا من 1000$ وثیقه گذاشتم تا کارت با سقف 1000$ بهم دادن
توی فرودگاه پاکت زرد رو میگیرن و کاراتونو انجام میدن. از من که هیچی نپرسیدن ( من از لس آنجلس وارد شدم)

موفق باشید

پویا جان ممنون
یک سئوالی آیا اینکه میگن فقط تا 10000$ می تونی همراه داشته باشی و بیشتر شامل قوانین مالیاتی می شه درسته؟
و بعدا می تونی اون 1000$ وثیقه رو پس گرفت ؟
دوم اینکه بانکهای طراز اولی که گفتی جز بانکهایی هستند که برای ما بهترین انتخاب هستش؟
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان: mitr.p ، sorena ، obama ، najibi ، tata63 ، SH1A2R3
(2010-12-25 ساعت 12:54)mehrdadalemi نوشته:  
(2010-12-25 ساعت 11:44)pouya.pouya نوشته:  

سلام،

موفق باشید

پویا جان ممنون
یک سئوالی آیا اینکه میگن فقط تا 10000$ می تونی همراه داشته باشی و بیشتر شامل قوانین مالیاتی می شه درسته؟
و بعدا می تونی اون 1000$ وثیقه رو پس گرفت ؟
دوم اینکه بانکهای طراز اولی که گفتی جز بانکهایی هستند که برای ما بهترین انتخاب هستش؟
دوستان در امريكا ماليات بر درآمد است پس بنابراين شما هرچه قدر پول ببرين شامل ماليات نميشود. ودر فرودگاههاي امريكا هم به مقدار پولي كه ميبريد كاري ندارند فقط شما بايد در فرم هاي مربوطه كه در هواپيما به شما ميدهند بايد مقدار پول همراه خود را اعلام كنيد و گرنه گرفتار مي شويد.
شماره کیس: 2011AS000299XX
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمها:31 May
کارنت شدن: بولتن June 2011 -
دریافت نامه دوم: 21 June
تاریخ مصاحبه: July 11
تاریخ دریافت کلیرنس:10 Aug برای سه نفر
تاریخ صدور ویزا: 17 Aug برای سه نفر
جمع هزینه ها: 6,450,000 تومان
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، success ، rayan.s ، hamed_gh ، peyman74 ، mitr.p ، sorena ، obama ، najibi ، California ، SH1A2R3
سلام مجدد

اینجا اورنج کانتی، صدای منو رسما از بلاد کفر دریافت می کنید.

اولا عذر می خوام که دیروز مطالبم رو در تاپیک مخصوص برندگان 2011 نوشتم. می دونید که من مهاجرت خانوادگی داشتم . اما از اونجا که به اختمال زیاد برندگان لاتاری به قسمت خانوادگی سر نمی زنند و تجربیات سفر من می تونه برای شما هم مفید باشه، فعلا در این تاپیک نوشتم تا بعدا منتقل کنم.

تا اونجا نوشتم که در فرودگاه آمستردام بودم. فرودگاه شیفول یا به یک نوع دیگه تلفظ انگلیسی، اسکیپول، فرودگاه بسیار بزرگ، شیک و تمیزی است که برای دوست داران خرید هم مغازه های خوبی داره. ولی من تا گزارشم رو برای اینجا نوشتم و عملا کمتر از یک ساعت و نیم بعد از ورود به فرودگاه، وقتی کنار گیت F7 منتظر اعلان پروزا لوس آنجلس بودم، یک مامور فرودگاه اومد و به انگلیسی گفت که مسافران ایرانی لوس آنجلس بیاین برای کنترل گذرنامه و سوار شدن به هواپیما. برای همین هم فرصت نکردم به فروشگاهها سر بزنم و فرودگاه رو ببینم.

مامور زمان کنترل پاس ازم پرسید که ویزای اقامتی داری؟ گفتم بله. بعد رفتم تو صف بقیه مسافرها. رسیدیم به قسمت بازرسی بدنی و کنترل بار دستی. پالتو، کاپشن و حتی اگر مانتو به تن داشته باشید باید در بیارین. چکمه یا کفش هم فرقی نداره باید در بیاد و تو سبد از دستگاه ایکس ری رد کنید. من دو تا لپ تاپ داشتم که یکی تو کاور بود و یکی هم تو کیف خودش. لپ تاپها باید از کیف و کاورشون بیرون بیان و مثل صاحبشون! جداگونه از دستگاه رد بشن. کوله پشتی و کیف دستی من که بیشتر شبیه چمدون بود تا کیف! مملو از انواع آت و اشغال های سنگین و مربوط به دم آخر سفر بود + مقداری طلا و جواهر و انواع هاردهای اکسترنال و کول دیسک و شارژر و دوربین و ... بود.

دو سمت سالن کنترل دو خانم بودن که وسایل رو از دستگاه رد می کردن. بعد که خودمون بدون کفش و لباس و پای برهنه از دستگاه می گذشتیم، یه دور هم بازرسی بدنی می شدیم که البته خیلی ساده انجام میشد. بعد هم وسایلی که تو دستگاه مشکوک بود رو بازبینی می کردن. یکی از آقایون مامورا که به هندی ها یا مراکشی ها شباهت داشت، وسایل منو سعی کرد بازبینی کنه اما اونقدر فشرده و درهم و برهم بود که بنده خدا وحشت کرد و انصراف داد (:-) فقط جعبه جواهرها رو برداشت و گفت اینا جواهره ؟ گفتم بله. گفت باز کن ببینم، من هم فقط یک طبقه اش رو نشون دادم، گفت برو. البته طلا و جواهر زیاد نداشتم اما به هر حال تو فرودگاه امام اصلا حتی در کیفهای منو باز هم نکردن، چه برسه به بازرسی.

بعد از کنترل وسایل دستی و بازرسی بدنی ( که به قول یکی از همراها می گفت فقط کم مونده بود بگن دوش هم بگیرین تا خیالمون راحت شه مشکل ندارین ! : ) )، حدود یک ساعتی هم تو سالن خروجی منتظر بودیم. سالنی که دیواره های شیشه ای داشت و هواپیما ها هم خیلی نزدیک به سالن پارک شده بودند. البته همونطور که گفتم فرودگاه شیفول خیلی بزرگه و از این سالنهای خروجی بسیار زیاد داره. بعد از تونل مخصوص وارد هواپیما شدیم.

یک هواپیمای بویینگ 747 کومبی (اینجا ) . ساعت 1:15 به وقت ایران سوار شدیم.

پرواز بسیار خوبی بود. مهماندارهای خوشرو و مسلط به کار که در کل پرواز به عبارتی نذاشتن آب تو دل کسی تکون بخوره. این بار خیلی کم تونستم بخوابم و در کل زمان یا فیلم نگاه کردم یا یادداشت از اطلاعات پرواز برداشتم یا پذیرایی شدیم! قصد داشتم تعداد دفعات و نوع پذیرایی رو براتون بنویسم. اما اونقدر زیاد بود و راه به راه سرویس می دادن که حسابش از دستم خارج شد. نکته ای رو که یادم اومد بنویسم اینه که من وقتی بلیط رو گرفته بودم تو سایت ک ال ام رفتم و از منوی موجود نوع غذا رو انتخاب کردم. معمولا گویا تعداد کمی این کار رو انجام میدن. روال کار اینه که اول غذای افرادی مثل من رو که مشخص کرده بودیم می اوردن و بعد از اینکه نیم ساعتی گذشت و من مشغول چرت زدن بودم غذای بقیه آماده میشد. یک آقای میانه سال چاق هلندی هم از مهماندارها بود که فکر می کنم سرمهماندار بود. بسیار مهربون و خوش برخورد بود و مرتب با همه مسافرها می اومد و خوش و بش می کرد. روسی، انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی رو که خودم شنیدم مثل بلبل صحبت می کرد. خودش هم مرتب علاوه بر بقیه مهماندارها به مسافرها سر می زد تا کم و کسری نباشه. خلاصه به جز اینکه من خودم تنبلی کردم و زیاد راه نرفتم و در نتیجه پایان پرواز مثل بادکنک دست و پام ورم کرده بود، بقیه پرواز بسیار خوب و به یاد موندنی بود.

مسیر حرکت اونطور که از مانیتور دیدم به صورت نیم دایره از روی دریای شمال شروع شد و در امتداد شمال اقیانوس اطلس و Iceland و جزایر shetland انگلستان و شمال اسکاتلند ادامه پیدا کرد. سرعت هواپیما 536 مایل بر ساعت و ارتفاع پرواز حدود 9755 متر از سطح دریا بود . هوای داخل کابین علی رغم اینکه خلبان تاکید کرد سیستم گرمایی رو تقویت کردن، اما کمی سرد بود. به هر حال پتو و بالش به مقدار کافی در دسترس همه بود که بتونن گرم و نرم استراحت کنن. دو سه ساعت مونده به آخر پرواز، همون آقای مهماندار اومد و فرمهای اظهارنامه گمرکی رو برای همه توزیع کرد، به immigrant های غیر سیتیزن هم فرم I_94 رو داد ( از جمله من). همینطور فرم 105 که بعدا مفصل در مورد همشون می نویسم.

هواپیما بعد از گذر از اقیانوس اطلس حدود 6 ساعت مونده به مقصد، وارد آسمان کانادا شد و طبق نقشه و مسیر حرکت، از خلیج هودسون، شمال مونترال ، تورنتو و نزدیکی های ونکوور گذشت تا اینکه بالاخره در ساعت 12:20 دقیقه شب به وقت تهران و حدود یک ربع به یک بعد از ظهر به وقت لوس انجلس فرود آمدیم.

در قسمت بعدی مراحل پر کردن فرمهای گمرکی، ورود به بخش کنترل پاس و برخورد با ماموران مهاجرت و قسمت گمرک رو خواهم نوشت.

فعلا خدانگهدار
hasti-banoo عزیز؛ اطلاعات پروازت عالی بود دیگه گروههای تروریستی برای ربودن هوایپیما در این مسیر مشکلی ندارند.Big Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، emankh101 ، frozen mind ، success ، satusa ، hamed_gh ، User ، maxsupermax ، sorena ، najibi ، alirezagh ، California ، SH1A2R3
hasti-banoo عزیز ؛ با سلام
از گزارش زیبا و کاملت کمال تشکر را داریم . ما همچنان منتظر ادامه گزارشات مهیج شما هستیم .
الهی به ما آن ده که آن به .
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، success ، najibi ، SH1A2R3
hasti_banoo عزیز، تبریک میگم خدمتتون و آرزوی موفقیت و پیشرفت براتون دارم.

خوشحال شدم که به راحتی پروازتون انجام شد و این سرمایی که چند روزه بیشتر پروازهای اروپا رو مختل کرده، براتون دردسر درست نکرد.

راجع به کنترل ها و بازرسی های قبل از پرواز من همیشه نظر مثبتی دارم و همیشه بدون غر زدن با مأموران همکاری می کنم. به نظرم هر چقدر هم که سخت بگیرند خوبه و این به خاطر امنیت پرواز خودمونه. فقط تصور کنید که اگه این کنترل های سخت نبود، دیگه هواپیما وسیله سفر نبود و بیشتر ارابه مرگ بود. فقط همیشه برایم این جای سؤال داشته که چرا تو بعضی از فرودگاه ها، بار و وسایلی که مسافران به کانترها برای تحویل به قسمت بار می سپارن اصلاً کنترل نمیشه و اگر بعداً این کنترل صورت می گیره، چرا در حضور خود مسافر این کار رو نمی کنن. فرودگاه های معدودی مثل فرودگاه امام وجود داره که همون ابتدای ورود به فرودگاه وسایل مسافران رو چک می کنند و تو خیلی از فرودگاه ها مسافر بدون هیچ بازرسی به راحتی تا جلوی کانترها میاد و بار رو تحویل میده و میره و فقط موقع ورود به هواپیما بازرسی میشه. به نظر من وسایل قسمت بار هم میتونه خطرناک باشه و اتفاق خاصی رو بوجود بیاره.
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، apoornaki ، najibi ، California ، SH1A2R3
(2010-12-26 ساعت 06:32)Baabak نوشته:  hasti_banoo عزیز، تبریک میگم خدمتتون و آرزوی موفقیت و پیشرفت براتون دارم.

خوشحال شدم که به راحتی پروازتون انجام شد و این سرمایی که چند روزه بیشتر پروازهای اروپا رو مختل کرده، براتون دردسر درست نکرد.

راجع به کنترل ها و بازرسی های قبل از پرواز من همیشه نظر مثبتی دارم و همیشه بدون غر زدن با مأموران همکاری می کنم. به نظرم هر چقدر هم که سخت بگیرند خوبه و این به خاطر امنیت پرواز خودمونه. فقط تصور کنید که اگه این کنترل های سخت نبود، دیگه هواپیما وسیله سفر نبود و بیشتر ارابه مرگ بود. فقط همیشه برایم این جای سؤال داشته که چرا تو بعضی از فرودگاه ها، بار و وسایلی که مسافران به کانترها برای تحویل به قسمت بار می سپارن اصلاً کنترل نمیشه و اگر بعداً این کنترل صورت می گیره، چرا در حضور خود مسافر این کار رو نمی کنن. فرودگاه های معدودی مثل فرودگاه امام وجود داره که همون ابتدای ورود به فرودگاه وسایل مسافران رو چک می کنند و تو خیلی از فرودگاه ها مسافر بدون هیچ بازرسی به راحتی تا جلوی کانترها میاد و بار رو تحویل میده و میره و فقط موقع ورود به هواپیما بازرسی میشه. به نظر من وسایل قسمت بار هم میتونه خطرناک باشه و اتفاق خاصی رو بوجود بیاره.

سلام دوست عزیز
این نکته رو در نظر داشته باشین برای امنیت پرواز یک سری قوانین وجود داره
مثلا کسی که بر تحویل میده حتمن باید سوار هواپیما بشه یعنی اگه کسی کارت پرواز بگیره و موقع پرواز نباشه ون پرواز انجام نمیشه تا موزو برسی بشه یعنی اگه کارت پرواز بگیری حالا حالا ها پرواز نمیپره و خاطر جام باش
موفق باشد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: satusa ، Lamborghini ، Pani2010 ، najibi ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان