کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم. برم آمریکا یا نرم؟
سلام به دوستان عزيزم

خوب تعدادي از شغلهاي بسيار كار آمد و با درآمد خوب در امريكا براتون گفتم درسته كمي سخت هستن و هر كسي حاظر به انجام اين كارها نميشه اما از شغلهاي هستند كه سريعن كار گيرتون مياد
در اينجا تعدادي از شغلهاي ديگه كه ميشه گفت بازار خوبي دارن و ميتونين براي شروع انتخاب كنين ميگم البته بازم براي دوستاني كه مدركشون ديپلم يا مرتبط با شغل مربوطه يا ميخوان اونجا هم تحصيل كنن هم كار كنن

در كشور امريكا مردم به رستورانها و مغازه هاي اغذيه مخصوصا اونهايي كه ابتكاري در كارشون دارن و كلا غذاهاي بيرون از خانه و فست فود خيلي بيشتر از غذاي خونه اهميت ميدن ( برعكس ما ايرانيها كه هيچ غذايي بغير از دست پخت خانم خونه قبول نداريم ) خوب يكي از شغلهاي كه هميشه در كشوري مثل امريكا ميتونين توش پيشرفت كنين همين آشپزي يا كار در رستوران هستش كه متاسفانه از ديد ما ايرانيها رشته و شغل حقيري هست اما درآمد واقعا خوبي داره بشرطي كه در كارتون وارد باشين و خلاق و براي اين مورد هم ميتونين از كلاسهاي كه براي اين شغل برگذار ميشه شركت كنين ( البته يكمي ذاتي هم هست مثل قديميا كه ميگفتن طرف دستش خوبه و خوشمزست )

شغل ديگه كه يه جورايي فني ميشه كابينت سازي هست حالا اين رشته چندين شاخه داره كار با چوب و كار با ورقهاي فلزي و كار با سنگ و ... ولي اين هم از شغلهاي پر درآمد امريكا هستش

شغل ديگه راننده تاكسي شدن هستش كه بايد چند مرحله بگذرونين تا بتونين يه تاكسي بخرين و يه درآمد مناسب خوب داشته باشين بايد گواهينامه اون ايالت بگيرين و بعد از قبولي در امتحان اداره تاكسيراني و انجام مراحل اداري و خريد يه تاكسي شروع به كار كنين البته ظاهرا اون اوايل ورودتون نميتونين اينكار انجام بدين

و يكي از مهمترين كارهاي كه در كشوري مثل امريكا ميتونين انجام بدين خلاقيت خود شماست يعني بعد از كمي آشنايي با محيط زندگي جديدتون و آشنايي با خلق و خوي مردم اونجا از اون نبوغ ايرانيتون استفاده كنين ما خداوند به ما ايرانيها يه نعمتي داده اونم هوش سرشار هستش اگه ازش درست استفاده كنيم و در سخترين شرايط راه براي خودمون باز ميكنيم حتي در يه كشور غريب البته اين آخري حتما به زبان خوب احتياج داره

اين شغلهاي كه گفتم تقريبا از بهترين شغلهاي پر درآمد در امريكا هستن در مرحله بعد با شغلهاي كه احتياج به تخصص و مدرك و شغلهاي دولتي ميپردازيم

ادامه دارد .........
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، clear ، maaref ، amir0_0amir ، behnam88
usa جان از اینکه زحمت میکشی شغلای پر درآمد رو لیست میکنی ممنون فقط یادت نره بیش از 90درصد دوستان عضو سایت دانشجو و لیسانس به بالا هستند و قصدشان کار کردن در رشته خود یا ادامه تحصیله . من با دیدن لیستهای پر درآمد موندم دکترا و مهندسای آمریکا بنده های خدا چطور زندگی میکنند.Big Grin

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
پاسخ
تشکر کنندگان: satusa ، sib 24 ، usa ، User ، maaref ، amir0_0amir
rayan.s عزيز سلام

وقتي پست شمارو ديدم يه 5 دقيقه اي داشتم ميخنديدم
راستش همونطوري كه گفتم اين شغلها بيشتر براي دوستاني هستش كه ديپلم دارن يا رشتشون مرتبط با اين شغلها هست البته من يه جدولي در يكي از تايپكها ديدم الان يادم نيست كدوم فرم بود كه دوستان بر حسب تحصيلاتشون تقسيم ميكرد و دوستان زيادي هم هستن كه ديپلم و فوق ديپلم دارن البته حرف شما هم درسته تعداد ليسانس به بالا خوب بيشتر هستش
چشم همونطور كه عرض كردم اطلاعات كاري مربوط به مدارك ليسانس به بالا و وضعيت كارهاي دولتي از طرف آشناها و دوستاني كه در امريكا دارم برسه اونهام ميذارم

اما لازم ميدونم يه مطلبي اينجا بگم كه از طرف خودم نيست چيزي كه از پسر عمه هام كه اونجا هستن و عموم كه در ن ا س ا جز مديران اونجا هست ميگم دوستان عزيزم كارهاي دولتي و تخصصي در كشوري مثل امريكا به سادگي به دست نمياد خيلي خيلي سختر از اينجاست بايد از هفت خوان بگذرين تا بتونين كار خوب كه در حد تخصص و كارهاي خوب دولتي باشه گير بيارين كه يكي از مهمترين راه هاش تحصيل و گرفتن مدرك در خود امريكاست دوستاني كه ليسانس هستين و يا فوق دارين حتما به فكر ادامه تحصيل باشين اگه كار خوب تخصصي ميخواين

ادامه دارد ..................
پاسخ
تشکر کنندگان: rayan.s ، clear ، maaref
(2010-11-21 ساعت 14:55)usa نوشته:  rayan.s عزيز سلام

وقتي پست شمارو ديدم يه 5 دقيقه اي داشتم ميخنديدم
راستش همونطوري كه گفتم اين شغلها بيشتر براي دوستاني هستش كه ديپلم دارن يا رشتشون مرتبط با اين شغلها هست البته من يه جدولي در يكي از تايپكها ديدم الان يادم نيست كدوم فرم بود كه دوستان بر حسب تحصيلاتشون تقسيم ميكرد و دوستان زيادي هم هستن كه ديپلم و فوق ديپلم دارن البته حرف شما هم درسته تعداد ليسانس به بالا خوب بيشتر هستش
چشم همونطور كه عرض كردم اطلاعات كاري مربوط به مدارك ليسانس به بالا و وضعيت كارهاي دولتي از طرف آشناها و دوستاني كه در امريكا دارم برسه اونهام ميذارم

اما لازم ميدونم يه مطلبي اينجا بگم كه از طرف خودم نيست چيزي كه از پسر عمه هام كه اونجا هستن و عموم كه در ن ا س ا جز مديران اونجا هست ميگم دوستان عزيزم كارهاي دولتي و تخصصي در كشوري مثل امريكا به سادگي به دست نمياد خيلي خيلي سختر از اينجاست بايد از هفت خوان بگذرين تا بتونين كار خوب كه در حد تخصص و كارهاي خوب دولتي باشه گير بيارين كه يكي از مهمترين راه هاش تحصيل و گرفتن مدرك در خود امريكاست دوستاني كه ليسانس هستين و يا فوق دارين حتما به فكر ادامه تحصيل باشين اگه كار خوب تخصصي ميخواين

ادامه دارد ..................

با تشکر از توضیحاتتون دوست عزیز
فقط من اضافه کنم دوستای تحصیل کرده که نخوان ادامه تحصیل بدن میتونن با گذروندن دوره تخصصی کوتاه مدت در رشتشون و گرفتن certificate با اون کار کنن...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
پاسخ
تشکر کنندگان: clear ، maaref
سلام دوستان
فکر می کنم منظورتون از دوره های تخصصی کوتاه مدت همان internship باشد. من که خیلی تلاش کردم تا در زمینه رشته خودم (مدیریت) اینترنشیپ پیدا کنم. اگه شما می دونید چگونه میشه اینترنشیپ پیدا کرد لطفاً توضیح دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
يك سوال داشتم از دوستان مهاجر سرا لطفا اگر كسي اطلاعاتي داره ما را راهنمايي كنه
همسرم در لاتاري قبول شده ولي متاسفانه بيماري Ms داره البته ما در فرم ها چيزي ننوشتيم كه همسرم بيمار هست هفته اي يك بار بايد آمپول بزنه و روزي 2 قزص بخوره به نظز شما با اين شزايط من برم امريكا بهتره يا نرم هزينه دارو در اونجا كسي مي دونه چقدره رااهي هست كسي مورد مشابه اي ديده است ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال
دوست عزیز
با وجودی که همسرتان بیمار است عنایت خداوند شامل حالتون شده و میتونین گرین کارت بگیرین وچه بسا حکمت این لاتاری درمان بیماری همسرتان به نحو بهتری در امریکا باشه پس چه خوب! این فرصت را از دست ندهید
نمیدانم بیماری همسر گرامیتان در چه مرحله ای است چون ام اس یک بیماری وسیع الطیف است از یک یافته رادیولوژیک تنها در مغز و بدون هیچ علامتی این بیماری میتواند خودش را عرضه کند تا فلج کامل و خانه نشین شدن بیمار.
اگر بیماری اونقدر پیشرفت نکرده که پزشک معتمد کنسول براحتی ان را در خانمتان تشخیص دهد در این صورت:
من فکر میکنم در ازمایش مدیکال نباید موضوع ام اس را رو کنید چون ممکنه کار ویزاتونو کمی پیچیده کنه
در ازمایشات مدیکال معاینات روتین جنرال از خانمتان به عمل میاورند واگر پزشک معالجتان در ایران خانم را بقول معروف استیبل کنه قبل از زمان مصاحبه یعنی همه چیز نرمال باشه از نظر ازمایش خون روتین و شمارش گلبولهای خونی پزشک ازمایش کننده سفارت چیزی نمیفهمه به شرطی که همسرتان اختلال دید بارزی نداشته باشه که در تست بینایی پزشک را مشکوک کنه وشما مدیکال را پشت سر میگذارین چون عکس قفسه سینه از شما فقط میگیرند و سیتی اسکن مغز نمیگیرند که پلاکهای مالتیپل اسکلروزیس خانمتان را تشخیص دهند .فقط شما برای احتیاط یک نامه به انگلیسی از پزشک معالج خانمتان در ایران بگیرید که حاکی از بیماری خفیف ام اس باشه وچند تا نسخه هم همراهتان باشه برای مبادا ودر ازمایش مدیکال این نامه را قبل از مصاحبه رو نکنید.اما چنانچه خانمتان دچار عوارضی از ام اس مثل اختلال دید یا اختلال تعادل وراه رفتن ویا هرگونه اختلال حرکتی فاحش دیگری باشد وپزشک مدیکال خدای نکرده متوجه بشود در اون صورت بتوانید نامه دکتر ایران را نشانش بدهید که متوجه وخیم نبودن بیماری همسرتان بشود و مشکلی برای ویزایتان پیش نیاید

انشالله بعد از ورود به امریکا ودر یافت گرین کارت دنبال بیمه میروید وبا توجه به شرایط خانمتان امید دارم که بیمه به خانمتان تعلق بگیرد
اگر احتمال خیلی ضعیف موفق نشدید برمیگردین ایران و درمان را ادامه میدهید حداقلش اینه که گرین کارت را از دست نداده اید و امریکا را دیده اید.خدا بزرگ است ..........
به هر حال عرض بنده صرفا از نقطه نظر بیماری ام اس است.قطعا در نظر شما در رابطه با مهاجرت به امریکا عوامل دیگری مثل میزان پول و وابستگی های شما به ایران تاثیر دارند که خودتان بهتر میتوانید تصمیم بگیرید.

حتما خیریتی در این لاتاری برای شما بوده وامید دارم که موفق شوین در این راه.
یا الله.
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
سلام به همه دوستان
خوب چند روزي ميومدم تو سايت اما يكم سرم شلوغ بود و سعادت نوشتن مطلب نداشتم
برگرديم و يكمي در مورد كار و پيدا كردن كار صحبت كنيم امروز بيشتر در مورد دوستان تحصيلكرده و داراي تخصص صحبت كنيم من خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاعات دارن كمك كنن و كمبودها و اشتباهات منو تصحيح كنن

همونطور كه ميدونين دوستان تحصيل كرده از نظر رشته طيف گسترده تشكيل ميدن من به اختصار يه توضيحاتي ميدم

اول دوستان پزشك و متخصص اين مجموعه از عزيزان تقريبا از معدود رشته هاي هستن كه همه جاي دنيا كار براشون هست اما با تفاوتهاي پزشكان عزيز در كشوري مثل امريكا يا كانادا بايد در امتحانات كه مخصوص اين دوستان برگزار ميشه شركت كنن و بعد از قبولي مدرك جديدي بهشون ميدن دوستان متخصص يه كمي سختر هستش و در مواقعي حتي از نو بايد تخصص بگيرن اما فكر كنم اين دسته از دوستان بهرحال ميتونن از مراحل بگذرن و مشغول كار بشن البته بازم دوستان پزشك ميتونن بيشتر راهنمايي كنن

رشته حقوق يكي از موفق ترين رشته ها در امريكاست و خيلي زود ميتونن پيشرفت كنن همينطور رشته حسابداري البته استخدام در يه شركت دولتي يا يه شركت خصوصي بزرگ خيلي سخت هستش بعد از امتحانات گزينش بايد دورهاي بگذرونين و بعد بايد چند ماهي بصورت موقت با حقوق پايين كار كنين تا بعد از انتخاب نفرات برتر اونارو استخدام ميكنن البته توجه داشته باشين كه شركتهاي مختلف شرايط مختلف دارن

سخترين رشته ها براي كاريابي رشته هاي فني هستن ميدونين چرا چون رقابت زياده و بايد واقعا در رشته و تخصصتون وارد باشين و از هفت خوان رستم بگذرين و سختر از اون اينكه خيلي از دوستان اينجا شغل خوب و ميز و صندلي و حتي رئيس يا مدير شركتي بودن و با ديدن شرايط اونجا موضوع براشون خيلي سخت جلوه ميكنه اما نگران نباشين خداوند بزرگ كه اين راه نشونتون داده و كمك كرده كه اين مسير طي كنين حتما اونجا هم كمكتون ميكنه پس با روحيه و محكم برين خيلي از مديران و روئساي شركتهاي بزرگ امريكا مثل ناسا و ماكروسافت و اساتيد دانشگاههاي امريكا ايراني هستن حتي از شغلهاي خيلي مهم دولتي مثل شهردار هم هستن كه ايراني هستن پس دلنگراني نداشته باشين

اين مطالبي كه گفتم از طرف آشناياني كه در امريكا دارم رسيده اما بنظر من بايد از همين الان و از همينجا تلاشمون شروع كنيم من فكر كنم غير از جا و مكان اوليه دغدغه اصلي همين كار باشه پس دوستان اگه راهكاري براي حل راحتر اين موضوع دارن بگن
متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، clear ، maaref ، amir0_0amir
سلام دوستان
کسی در مورد کار در رشته هایی مثل مدیریت خبر نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، MJAVADIAN
پستهای صفحه اول رو که خوندم یه جورایی با این دوستمون هم دردی کردم
اما خب من اگر جای ایشون بودم می رفتم چون حداقل من یه گرین کارت دارم
که میشه پاس امریکایی داشت ! البته شرایط ما فرق میکنه اما خب شما
با این سابقه کار و تجربه باز هم می تونین در ایران شغل مناسب پیدا کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
سلام به همه دوستان

يه مطلب خيلي مهم ميخواستم بگم من ميبينم كه دوستان عزيز حالا چه اونايي كه ويزاشون گرفتن و به سلامتي تا چند وقت ديگه راهين چه اونايي كه تو نوبت كلر هستن و حتي دوستاني كه امسال شركت كردن همه فكر و ذهنشون گذاشتن براي گرفتن ويزا و همش با يه استرس مزمن دست و پنجه نرم ميكنن من ميدونم تا ويزاي نباشه امريكا رفتني هم در كار نيست اما بهتره بجايي اينكه بشينيم و استرس خودمونو بيشتر كنيم خودمون با برنامه هاي آينده و چيزهاي ديگه مشغول كنيم

پيشنهاد : من پيشنهاد ميكنم قسمتي بايه اسم شبيه كمپ امريكا درست بشه و در اون بخشهاي مختلف و مشكلاتي كه در امريكا خواهيم داشت و راههاي حل اون بررسي بشه مثل ( پيدا كردن كار و مسائل مربوط به تهيه مسكن و مدرسه بچه ها و خوندن زبان و چگونگي ارتباط با مردم در امريكا كه خيلي هم مهمه منظورم آشنايي با فرهنگشونه و خيلي از مشكلاتي كه در بتن ورود به امريكا خواهيم داشت ) حالا با تفكيك ايالتها كه همونطور كه قبلا گفتم ايالتهاي كه اكثر دوستان ممكنه برن ايالتهاي غربي امريكا هستش البته دوباره بررسي ميشه

من فكر ميكنم با اين كار ميتونيم بهتر به يه جمع بندي و حل مشكلات زندگي در امريكا برسيم

متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: rayan.s ، shabnam1 ، saman33 ، DLT ، ARASH@MH ، mahdi357 ، clear ، tamanna ، maaref
(2010-11-29 ساعت 10:25)usa نوشته:  سلام به همه دوستان

يه مطلب خيلي مهم ميخواستم بگم من ميبينم كه دوستان عزيز حالا چه اونايي كه ويزاشون گرفتن و به سلامتي تا چند وقت ديگه راهين چه اونايي كه تو نوبت كلر هستن و حتي دوستاني كه امسال شركت كردن همه فكر و ذهنشون گذاشتن براي گرفتن ويزا و همش با يه استرس مزمن دست و پنجه نرم ميكنن من ميدونم تا ويزاي نباشه امريكا رفتني هم در كار نيست اما بهتره بجايي اينكه بشينيم و استرس خودمونو بيشتر كنيم خودمون با برنامه هاي آينده و چيزهاي ديگه مشغول كنيم

پيشنهاد : من پيشنهاد ميكنم قسمتي بايه اسم شبيه كمپ امريكا درست بشه و در اون بخشهاي مختلف و مشكلاتي كه در امريكا خواهيم داشت و راههاي حل اون بررسي بشه مثل ( پيدا كردن كار و مسائل مربوط به تهيه مسكن و مدرسه بچه ها و خوندن زبان و چگونگي ارتباط با مردم در امريكا كه خيلي هم مهمه منظورم آشنايي با فرهنگشونه و خيلي از مشكلاتي كه در بتن ورود به امريكا خواهيم داشت ) حالا با تفكيك ايالتها كه همونطور كه قبلا گفتم ايالتهاي كه اكثر دوستان ممكنه برن ايالتهاي غربي امريكا هستش البته دوباره بررسي ميشه

من فكر ميكنم با اين كار ميتونيم بهتر به يه جمع بندي و حل مشكلات زندگي در امريكا برسيم

متشكرم
دوست عزیز ممنون از پیشنهادت. این لینکو ببین همونیه که می خوای Smile
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=27
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
پاسخ
تشکر کنندگان: usa ، DLT ، maaref
با سلام
من پیشنهاد می کنم دوستان یه نگاهی به آمار ایالتهای با بیکاری کمتر بیاندازند. ایالتهایی مثل داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی و نیوهمپشایر در صدر هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: coming soon ، maaref
دوست عزيز saman33 با عرض سلام و تشكر

من ديدم و تقريبا مطالعه كردم اون قسمت اما منظور من بيشتر يه كمپينگ كمك رساني مثل هلال احمر كه يه سازمان كمك رسان براي مسائلي هستش كه خودمون راهي براش نداريم
ببينيد مثلا من ميرم لس آنجلس خوب بعد از يه ماه نه دو ماه نه ... چند ماه ميتونيم دوام بياريم مخصوصا اگه كسي نداشته باشيم خوب يه جاي گرونم كرايه كرديم بخاطر نداشتن كسي كه كمكمون كنه و كاري هم گير نيورديم جيبمونم خالي شده حالا هي زنگ ميزنيم ايران به خانواده كه به دادم برسين دارم بيچاره ميشم خوب اين چيو به ذهنتون ميرسونه بله بعد از يه مدت كه با مشكلات جنگيدي تسليمشون ميشي مثل خيلي از هموطناي عزيزمون كه مجبور شدن برگردن يا اونجا دارن به سختي زندگي ميكنن چون از پايه محكم نشدن ميدونم يه مقدار بدبينانه صحبت كردم و ميدونم همه شما دوستان عزيزم تواناييتون خيلي بيشتر از زندگي در امريكاست و ميتونين راحت از پس مشكلات بر بياين اما خيليها مثل من نميتونن و ما بايد كمكشون كنيم اگه پشت هم باشيم ميتونيم از همون شروع تو كشوري مثل امريكا موفق باشيم

حالا پيشنهاد من چي بود : تشكيل كمپ امريكا يا هر اسمي كه مورد قبول واقع شد
وظيفه كمپ : كمك به دوستاني كه تازه وارد امريكا ميشن و براي شروع يه زندگي جديد احتياج به كمك دارن

ميگين چطوري : اگه از همين الان به كمك دوستاني كه در امريكا هستن و ميتونن به هر نحوي به كمپ كمك كنن شروع كنيم تا چند سال آينده ديگه دوستان مسافر دلهره و استرس ندارن كه چه كنيم وقتي رفتيم از همينجا همچيرو ok ميشه مثل خونه و كار و خيلي چيزاي ديگه بعد هم با خيال راحت پرواز
خوب بازم ميگين چطوري : ببينين ما يه تيم مركزي احتياج داريم تو يكي از ايالتهاي مهم كه اكثر دوستان ميخوان برن اونجا مثلا كاليفرنيا شهر لس آنجلس يا هر جاي كه تيم مركزي انتخاب كنن خوب دوستاني كه براي كمك اعلام آمادگي ميكنن خيلي هم لازم نيست كار زيادي بكنن فقط از اطلاعاتي كه ميتونن براي مشكل دوستان بدست بيارن استفاده ميكنن

خوب دوستاني كه در هسته مركزي كمپ كمك ميكنن و در واقع گرداننده هستن چون وقت بيشتري ميزارن و شايد اين كارها براشون مخارجي داشته باشه ميتونن هزينه هم در ازاي كمك دريافت كنن كه از طريق مديريت كمپ پرداخت ميشه و مديريت از كجا هزينه مياره از دوستاني كه كمك خواستن خيلي از كارها هست كه اگه خودمون بخوايم انجام بديم چون تو كشور غريب هستيم خيلي هزينه برامون داره و اينطوري هم ميتونيم به هدفمون برسيم اينارو گفتم نه بخاطر اينكه فكر كنين قرار يه جاي درست كنيم و از خودمون پول بگيريم نه گفتم چون خيلي از دوستان كه چند سال اونجا هستن فكر نكنن امثال من ميخوايم ازشون سوء استفاده كنيم نه دوستاني كه در كمپ زحمت ميكشن اگر خودشون خواستن و دوستان مسافر راضي بودن ميتونن هزينه هم بگيرن البته اين بنا به تصميم مديريت كمپ داره

خوب دوستان گذشته از همه مسائل فرعي ولي فكر ميكنم به يه همچين چيزي احتياج مبرم داريم تا بتونيم با خيال راحت چمدونمون ببنديم حالا بازم دوستان نظر بدن

متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: hooman421 ، DLT ، saman33 ، Hossein81 ، gadfly ، ARASH@MH ، loveusa2010 ، clear ، maaref ، nightwolf
سلام usa عزیز
واقعاً فکر بکری است. من هم در مورد کار دغدغه زیادی دارم. در ایران موقعیت کاری خوبی دارم نمیدونم ایا اونجا هم می تونم موفق باشم یا نه؟ هر چند انتظار ندارم دقیقاً همین شرایط رو از اول بدست بیارم و بیشتر به دنبال یک کاری هستم که اول زندگیم بگرده بعد هم برم دنبال ادامه تحصیل و یک کار ثابت. من حاضرم هر کمکی باشه انجام بدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa ، saman33 ، maaref ، MAHDI2012

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان