کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2016-06-27 ساعت 13:37)armehraboon نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 12:57)mehdi.f نوشته:  با سلام
دوستان لطفا هرکس میتونه راهنمایی و کمک به بنده داشته باشه دریغ نکنه ، ممنون
موضوع از این قراره که بنده حدوده 11 ماه هست که ازدواج کردم وخانومم برنده لاتاری سال پیش هستن که در زمان مصاحبه ایشون مجرد بودن و بعد از گرفتن ویزای آمریکا ما ازدواج کردیم و ایشون رفتن آمریکا و گیرین کارت گرفتن. و الان متوجه شدیم که چون ازدواج ما قبل از گرفتن گیرین کارت ایشون بوده این حرکت از طرف دولت آمریکا یه جور حرکت غیر قانونی است و من 99 درصد با این حالت در زمان مصاحبه رد خواهم شد و گیرین کارت خانومم هم باطل خواهد شد و ‎....‎
حالا لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین حرکت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‎******‎ خواهشا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه پاسخ بده که با این راه حل مشکل حل خواهد شد و یا راه حل دیگری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با سلام

با وکیل مشورت کردید؟؟؟

برای چی غیر قانونی بوده؟؟
تنها مشکل به نظز این هست که شما باید وارد پروسه دریافت ویزای ازدواج بشید.
البته قضاوتی نمیتونم بکنم ولی همسر شما کتمان حقیقت نکردند به نظر .

سلام خانومم چیزی نگفته
من تو همین سایت دیدم که یکی از دوستان گفته بود. کلا چه مدت پروسه دریافت ویزا طول میکشه؟ شما شرایط مثل منو دیدید؟
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام من کیس نامبر را با نامه گرفتم
و اینویس نامبر را با تلفن
حالا وارد سایت CEAC.STATE.GOV  میشم با این پیام مواجه میشم
Please follow the instructions you received from the National Visa Center (NVC) that list the six steps you must take before NVC can schedule your visa interview appointment. This includes submitting to NVC various fees, forms and documents. Once NVC has received all the required items, they will let you know if anything is missing or incomplete. You can also find these instructions online at http://nvc.state.gov (English) and http://nvc.state.gov/espanol (Spanish). You will find contact information for NVC at http://nvc.state.gov/ask.
و وقتی وارد سایتhttps://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
میشم با پیام زیر روبرو میشم
Summary Information

Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error.

چگونه  و چه وقت میشه نماینده انتخاب کرد و پول ریخت به حساب و...
؟؟؟؟؟؟ ویزای ازدواج با گرین کارتی
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-27 ساعت 13:39)mehdi.f نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 13:37)armehraboon نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 12:57)mehdi.f نوشته:  با سلام
دوستان لطفا هرکس میتونه راهنمایی و کمک به بنده داشته باشه دریغ نکنه ، ممنون
موضوع از این قراره که بنده حدوده 11 ماه هست که ازدواج کردم وخانومم برنده لاتاری سال پیش هستن که در زمان مصاحبه ایشون مجرد بودن و بعد از گرفتن ویزای آمریکا ما ازدواج کردیم و ایشون رفتن آمریکا و گیرین کارت گرفتن. و الان متوجه شدیم که چون ازدواج ما قبل از گرفتن گیرین کارت ایشون بوده این حرکت از طرف دولت آمریکا یه جور حرکت غیر قانونی است و من 99 درصد با این حالت در زمان مصاحبه رد خواهم شد و گیرین کارت خانومم هم باطل خواهد شد و ‎....‎
حالا لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین حرکت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‎******‎ خواهشا اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه پاسخ بده که با این راه حل مشکل حل خواهد شد و یا راه حل دیگری هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
با سلام

با وکیل مشورت کردید؟؟؟

سلام خانومم چیزی نگفته
من تو همین سایت دیدم که یکی از دوستان گفته بود. کلا چه مدت پروسه دریافت ویزا طول میکشه؟ شما شرایط مثل منو دیدید؟

سلام مجدد

اون موردی که بود خانم گرین کارتش از طریق لاتاری نبود بلکه درخواست مادر ایشون برای فرزند مجرد بالای 21 سال بود
کخ خوب مسلما با ازدواج کاملا منافات داره( چون مادر دارای گرین کارت نمیتونه برای فرزند متاهل بالای 21 سالش
درخواست کنه)
پس خیالتون راحت باشه.
کل پروسه از اول تا روز مصاحبه کمتر از 2 سال که البته مدت زمان کلیرنس امنیتی( کاملا نامعلوم) رو هم
شابد باید به این زمان اضافه کرد.

برای لاگین کردن هم چند روز صبر کنید.منظور از agent اینجا داشتن احتمالی وکیل هست.
خودتون هم میتونید مستقل انجام بدید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، melon
(2016-06-27 ساعت 16:53)armehraboon نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 13:39)mehdi.f نوشته:  
(2016-06-27 ساعت 13:37)armehraboon نوشته:  با سلام

با وکیل مشورت کردید؟؟؟

سلام خانومم چیزی نگفته

سلام مجدد

اون موردی که بود خانم گرین کارتش از طریق لاتاری نبود بلکه درخواست مادر ایشون برای فرزند مجرد بالای 21 سال بود
کخ خوب مسلما با ازدواج کاملا منافات داره( چون مادر دارای گرین کارت نمیتونه برای فرزند متاهل بالای 21 سالش
درخواست کنه)
پس خیالتون راحت باشه.
کل پروسه از اول تا روز مصاحبه کمتر از 2 سال که البته مدت زمان کلیرنس امنیتی( کاملا نامعلوم) رو هم
شابد باید به این زمان اضافه کرد.

برای لاگین کردن هم چند روز صبر کنید.منظور از agent اینجا داشتن احتمالی وکیل هست.
خودتون هم میتونید مستقل انجام بدید.

سلام
الان چندین ماه هست که گذشته گرفتم کیس نامبر را ولی....
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
سال شده توسط mehdi.f - 3 ساعت قبل
سلام من کیس نامبر را با نامه گرفتم
و اینویس نامبر را با تلفن
حالا وارد سایت ‎CEAC.STATE.GOV‎ میشم با این پیام مواجه میشم
‎Please follow the instructions you received from the National Visa Center (NVC) that list the six steps you must take before NVC can schedule your visa interview appointment. This includes submitting to NVC various fees, forms and documents. Once NVC has received all the required items, they will let you know if anything is missing or incomplete. You can also find these instructions online at http://nvc.state.gov (English) and http://nvc.state.gov/espanol (Spanish). You will find contact information for NVC at http://nvc.state.gov/ask.‎
و وقتی وارد سایتhttps://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
میشم با پیام زیر روبرو میشم
‎Summary Information‎

‎Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error.‎

چگونه و چه وقت میشه نماینده انتخاب کرد و پول ریخت به حساب و...
؟؟؟؟؟؟ ویزای ازدواج با گرین کارتی
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان باعرض خسته نباشید.. من به تازگی مصاحبه قبول شدم و ویزام issued شده . کیسمم لاتاری بوده . ایا الان میتونم ازدواج کنم ؟؟؟ و اینکه ایا میتونم همسرمو با ویزای توریستی ببرم؟؟؟ باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2016-06-28 ساعت 19:26)amirrezat نوشته:  سلام خدمت دوستان باعرض خسته نباشید.. من به تازگی مصاحبه قبول شدم و ویزام issued شده . کیسمم لاتاری بوده . ایا الان میتونم ازدواج کنم ؟؟؟ و اینکه ایا میتونم همسرمو با ویزای توریستی ببرم؟؟؟ باتشکر
طبق صحبت هاي هميشگي سارا گرو و اون چيزي كه به خود من تو اداره مهاجرت گفتند، فردي كه از طريق لاتاري ويزا ميگيره تا قبل از ورود به آمريكا و دريافت گرين كارت نبايد ازدواج كنه. كارمند USCIS بمن گفت تا گرين كارتت دستت نيامده نبايد ازدواج كني.
دليل اين مساله و اينكه چه اشكالي ممكنه در روند پرونده همسر بوجود بياد رو خودمم نميدونم. اگر كسي ميدونه + راههاي در رو محبت كنه بگه
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
پاسخ
سلام داداش من تماس،گرفتم uscis گفتن مشکلی،نداره
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-28 ساعت 20:35)Abdorrezaa نوشته:  
(2016-06-28 ساعت 19:26)amirrezat نوشته:  سلام خدمت دوستان باعرض خسته نباشید.. من به تازگی مصاحبه قبول شدم و ویزام issued شده . کیسمم لاتاری بوده . ایا الان میتونم ازدواج کنم ؟؟؟ و اینکه ایا میتونم همسرمو با ویزای توریستی ببرم؟؟؟ باتشکر
طبق صحبت هاي هميشگي سارا گرو و اون چيزي كه به خود من تو اداره مهاجرت گفتند، فردي كه از طريق لاتاري ويزا ميگيره تا قبل از ورود به آمريكا و دريافت گرين كارت نبايد ازدواج كنه. كارمند USCIS بمن گفت تا گرين كارتت دستت نيامده نبايد ازدواج كني.
دليل اين مساله و اينكه چه اشكالي ممكنه در روند پرونده همسر بوجود بياد رو خودمم نميدونم. اگر كسي ميدونه + راههاي در رو  محبت كنه بگه
با سلام

من فکر میکنم این دوستان بهتره از یکی دو تا وکیل معتبر مشورت بگیرند.
و خدایی نکرده بخاطر یکی دو ماه کارشون گیر نیفته.
چون دوستان تا گرین کارت و ssn رو دریافت نکنند عملا پروسه درخواست ویزا برای همسرشون معنایی نداره.
پس یا صبر کنند تا برن امریکا و گرین کارت رو بگیرن ( و صد البته ssn) یا اگه خیلی موضوع جدی هست با وکیل مشورت کنند.

گرچه منطق قضیه میگه مشکل خاصی نیست ولی اصلا ریسک نکنید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، sib 24
دوستان سلام
من دیروز تماس گرفتم با uscis موضوع را گفتم گفتن مشکلی نداره . وقتی پرونده قبول میشه یعنی مانعی وجود ندارد.
f2a
تاریخ مصاحبه:

پاسخ
(2016-06-26 ساعت 22:31)armehraboon نوشته:  
(2016-06-26 ساعت 19:44)امین 13 نوشته:  
(2016-06-24 ساعت 19:03)armehraboon نوشته:  سلام به شما دوست عزیز

مشکلی نیست. چند روز صبر کنید درست میشه ولی اگه نشد تماس بگیرید.
کیس شما کارنت شده ؟ یا چند ماه به کارنت شدن مونده؟
سفارت شما کجا هست؟
الان تا کل پروسه تا نوبت مصاحبه حدود 2 سال یا کمتر زمان میبره.

جواب سئوال اخر شما به  اختمال زیاد منفی هست.

ممنون از لطفتون
نمیدونم منظورتون از کارنت شدن چیه ؟
من فقط کیس نامبر و اینوویس نامبر گرفتم و هر چی تلاش کردم نتونستم فعلا ادامه پروسه را انجام بدم.
سفارتمم را هم هنوز نمیدونم
ولی توی نامه یه چیزایی در مورد ابوظبی نوشته بود
نمیدونم که یعنی ابوظبی میشه یا نه

خواهش میکنم.
منظور از کارنت شدن این هست که priority date شما در ویزا بولتن اعلام شده یا نه.

کیس نامبر شما با چه حرفی شروع میشه، مثلا َABD یعنی ابوظبی.
ولی کلا چند روز طول میکشه تا بتونید لاگین کنید.

آهان
مرسی
بله مثل این که اعلام شده
و حدود یک سال دیگه فکر میکنم پروسه ما طول بکشه
دقیقا همین که شما گفتی کیس نامبر ما با همین حروف شروع میشه
ولی من خواسته بودم ارمنستان باشه
نمیدونم رو چه حسابی اونجا را زدن
یعنی میتونم عوضش کنم؟
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
ببخشيد من اولين بار هست كه دارم تو سايت سوالى رو مطرح ميكنم براى همين فقط يك گزينه پاسخ جديد ديدم و همينجا تايپ كردم! نمى دونم درست هست يا نه! به هر حال سوال من اينه كه مدارك داميسايل چى هستن؟ من نامه كامپليت شدن مدارك رو از ان وى سى گرفتم و منتظر وقت مصاحبه هستم، مى خوام مدارك رو جمع اورى كنم. ميشه لطفاً يه خلاصه از مداركى كه لازم هست براى مصاحبه رو بگيد و خصوصاً اينكه مدارك داميسايل شامل چى خست؟!
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، armehraboon
(2016-07-02 ساعت 16:32)Samaneh1544 نوشته:  دوستان سلام
ببخشيد من اولين بار هست كه دارم تو سايت سوالى رو مطرح ميكنم براى همين فقط يك گزينه پاسخ جديد ديدم و همينجا تايپ كردم! نمى دونم درست هست يا نه! به هر حال سوال من اينه كه مدارك داميسايل چى هستن؟ من نامه كامپليت شدن مدارك رو از ان وى سى گرفتم و منتظر وقت مصاحبه هستم، مى خوام مدارك رو جمع اورى كنم. ميشه لطفاً يه خلاصه از مداركى كه لازم هست براى مصاحبه رو بگيد و خصوصاً اينكه مدارك داميسايل شامل چى خست؟!
ممنون

دوست عزیز امضای من رو بخونید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ

اگه ویزا در دست شما هست و دیگه کاری با سفارت و اف بی آی چک ندارید میتونید ازدواج کنید و تمام مدارک رو بهمراهتون ببرید آمریکا ولی اقدام نکنید تااینکه گرین کارت و ssn شمابیاد.بعد از دریافت گرین کارت وssn میتونید اقدام کنید.اگرچند ماه پیش ازدواج کرده بودید الان ایشون هم میتونستند همراهتون بیان
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، امین 13
(2016-06-21 ساعت 15:05)atessafg نوشته:  دوستان سلام
من مصاحبه ام روز دوشنبه هست 18 جولاي ساعت 8 صبح، براي كارهاي پزشكي با خودم گفتم پنج شنبه برم كه اون روز دبي انجام بشه تا شنبه حاضر بشه . و از اونظرف هم به اميد ويزاي يكضرب گفتم تا پنج شنبه بمونم دبي (‌جمعه ها سفارت تعطيله ) كه اگر ويزا خواستن بدن بمونم و بگيرم بيام . اما يكم هزينه سفرم ميره بالا 7 شب. بنظرتون من جمعه برم دبي و شنبه اول وقت برم كلينيك ان ام سي براي آزمايشات در دبي ،‌تا يكشنبه شب حتما آماده ميشه نتايج يا بهتره همون پنج شنبه برم دبي ؟

ممنونم ازتون

نظر شخصی شماست. تعطیلات کلینیک رو چک کنید اگر باز بودند شنبه میتونید آزمایشهارو انجام بدید.یا همون روز یا فرداش نتیجه رو میگیرید
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: