کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
سلام دوستان ، میخواستم بپرسم که برای تغییر سفارت از ترکیه به ارمنستان چه مدارکی به کجا بفرستیم ، پست کنیم یا ایمیل کنیم؟!
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من هم ميخواهم تغيير سفارت بدم بايد چيكار كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان از ازدواج من با همسرم دو سال و هفت ماه گذشته و حدود شش ماه پیش به سفارت ابوظبی رفتم برای مصاحبه؛ کلیرنس شدم و هنوز خبری نیست؛ نمی دونم چقدر دیگه باید منتظر بمونم؛ نمی خوام نا امیدتون کنم ولی شرایط خیلی سختی هست؛ گاهی وقت ها فکر می کنم واقعا زندگی در آمریکا ارزش این رو داشت که سه سال از بهترین سال های عمرمون و دور از هم و به سختی سپری کنیم یا نه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2016-07-07 ساعت 23:42)Saba Si نوشته:  دوستان از ازدواج من با همسرم دو سال و هفت ماه گذشته و حدود شش ماه پیش به سفارت ابوظبی رفتم برای مصاحبه؛ کلیرنس شدم و هنوز خبری نیست؛ نمی دونم چقدر دیگه باید منتظر بمونم؛ نمی خوام نا امیدتون کنم ولی شرایط خیلی سختی هست؛ گاهی وقت ها فکر می کنم واقعا زندگی در آمریکا ارزش این رو داشت که سه سال از بهترین سال های عمرمون و دور از هم و به سختی سپری کنیم یا نه ...

دوست عزیز همه ما این دوران سپری کردیم ماکه 5 سال دور بودیم. تحمل کنید ایشالا آخرشه
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Saba Si
اگر فکر میکنید تاریخ ازدواج برای شما دردسر ایجاد میکند . دنبال راه حلی برای تاریخ عقد نامه باشید . تنها با تغییر تاریخ عقد نامه که شاید خودتان هم بتوانید انجام دهید کمترین دردسر را خواهید داشت . تو ایران با پول هر کاری میتوانید بکنید
case:I 130 F2A   WAC
priority date:oct 31 2014
Approval : Mar 18 2015
NVC Case N: April21 ,2015
پرداخت 120 $     4 AUG , فرم DS-261
پرداخت 325 $  22  AUG , فرم Ds-260
نامه کامپلیت Dec 8 دریافت نامه مصاحبه 30 March
تاریخ مصاحبه : 4 May  مدارک بیشتری بخاطر اثبات رابطه خواستن.
13 May  تحویل پاسپورت به سفارت.
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
ن کارت ایشون بوده این حرکت از طرف دولت آمریکا یه جور حرکت غیر قانونی است و من 99 درصد
________
معمولا به افراد مجرد روز مصاحبه میگن تا ورود به خاک آمریکا حق ازدواج ندارید یعنی باید اول میامدند آمریکا و بعد دوباره برگردند و ازدواج کنند.
اگر هنوز شما قباله را به سفارت نداده آید. راحتترین تغییر تاریخ هست روش خط بکشید و کنار صفحه تاریخ که مورد نظر تات را بنویسید سعی کنید یا سال را عوض کنید یا ماه را مثلا اگر ۲ هست کیارش یک بزارید بشه ۱۲ و حروف را به روشی که گفتم درست کنید . و بعد ترجمه کنید .
یا برید همون محضر و پولی بدید یک قباله دیگه بهتون بده ‌. اگر اصلا تو ایران نشد برید یک کشور ثالث دوباره عقد کنید و عقد نامه اون کشور را بدید و اصلا عق ایران را فراموش کنید .
ولی من اشتباه در عقد نامه را دیدم روش خط کشیدن کنار صفحه توضیح دادن و طرفین امضا کردن
20 May  دریافت ویزا.
من مدارک را بعد از ازدواجم ترجمه کردم و دو سری اصل خواستم بدون مهر دادگستری و وزارت کشور  و یکسری کپی کردم و با گذشت بیش از ۱۸ ماه ایرادی به تاریخ و زمان و مهر ترجمه نگرفتن . زمانیکه وارد امریکا شدم دو سال و سیزده روز از تاریخ درخواستم میگذشت و بعد از پنجاه روز گرین کارت ده ساله دریافت کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sib 24
ولی ما باuscis تماس گرفتیم گفتن مشکلی نداره اگر مشکلی داشت ما اپرو نمیکردیم، ضمنا به خانم من نگفتن ازدواج نکن قبل ورود به خاک امریکا
f2a
pd: 10 sep 2015
اپروو: 13.1 2016
ارسال مدارک:  sep   2016
کامپلیت :45 روز بعد
نامه مصاحبه: منتظر
مکان مصاحبه : ایروان
تاریخ مصاحبه:
سربازی : معافیت
نتیجه : به امید خدا یکضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
سلام دوستان من اينوويس نامبر رو با تلفن گرفتم ولى سايت برام باز نميشه البته دوماه تا كارنت شدنم مونده بايد چيكار كنم ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-11 ساعت 11:43)AlmFarzaneh نوشته:  سلام دوستان من اينوويس نامبر رو با تلفن گرفتم ولى سايت برام باز نميشه البته دوماه تا كارنت شدنم مونده بايد چيكار كنم ؟؟؟؟

با سلام

نگران نباشید چند روز دیگه باز میشه.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
سلام دوستان من یکی از دوستام پسر 14 ساله داره به چند تا وکیل زنگ زد گفته برای مهاجرت میخواد از طریق ویزای نامزدی بره بهش گفتن پسرشو با ویزای نامزدی قبول نمیکنن باید حتما عقد کنه یا همون نامزدی میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید .و اینکه تو کشور ثالت ازدواج کنه مثله گرجستان سفارت امریکا اشکال نمیگیره ؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-07-11 ساعت 14:35)samane1363 نوشته:  سلام دوستان من یکی از دوستام پسر 14 ساله داره به چند تا وکیل زنگ زد گفته برای مهاجرت میخواد از طریق ویزای نامزدی بره بهش گفتن پسرشو با ویزای نامزدی قبول نمیکنن باید حتما عقد کنه یا همون نامزدی میشه .ممنون میشم راهنمایی کنید .و اینکه تو کشور ثالت ازدواج کنه مثله گرجستان سفارت آمریکا اشکال نمیگیره ؟

دوست عزيز پيشنهاد مي كنم با يك وكيل ديگه صحبت كن، براي امريكاييها تفاوت نمي كنه كه بچه بقول مسلمونها شرعيه يا غير شرعي. تنها چيزي كه تفاوت مي كنه اين هست كه اونها مي دونن كه ايرانيها معمولاً ازدواج نكرده بچه دار نمي شن.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، samane1363 ، Pargosha
Visa button اصلا جلو نرفت .
Nov/15
20 May  دریافت ویزا.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sib 24
Sad 
مثل اینکه قراره ویزا بولتن عقبگرد کنه...خدا رحم کنه نکنه دوباره این پروسه قراره طولانی تر بشه ؟ Sad

Number use in the Worldwide F2A and F3 preference categories has increased dramatically, and is quickly approaching those fiscal year 2016 annual limits. Therefore, it may be necessary to retrogress those final application dates for the month of September. Any retrogression in the F2A and F3 preference categories would be temporary, with those dates returning to the latest reached during FY-2016 when the October dates are announced
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 09:51)kianablau نوشته:  مثل اینکه قراره ویزا بولتن عقبگرد کنه...خدا رحم کنه نکنه دوباره این پروسه قراره طولانی تر بشه ؟ Sad

Number use in the Worldwide F2A and F3 preference categories has increased dramatically, and is quickly approaching those fiscal year 2016 annual limits.  Therefore, it may be necessary to retrogress those final application dates for the month of September.  Any retrogression in the F2A and F3 preference categories would be temporary, with those dates returning to the latest reached during FY-2016 when the October dates are announced

Sad Sad Sad Sad
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-12 ساعت 10:05)melon نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 09:51)kianablau نوشته:  مثل اینکه قراره ویزا بولتن عقبگرد کنه...خدا رحم کنه نکنه دوباره این پروسه قراره طولانی تر بشه ؟ Sad

Number use in the Worldwide F2A and F3 preference categories has increased dramatically, and is quickly approaching those fiscal year 2016 annual limits.  Therefore, it may be necessary to retrogress those final application dates for the month of September.  Any retrogression in the F2A and F3 preference categories would be temporary, with those dates returning to the latest reached during FY-2016 when the October dates are announced

Sad  Sad  Sad  Sad

دوست عزیز جای نگرانی نیست فکر میکنم این تاخیر در جلو رفتن ویزا بولتن به خاطر سال مالی و محاسبات مالیاتی اداره مهاجرت می باشد چون سال مالی در امریکا در ماه سپتامبر تموم میشه و احتمالا حجم کارشان بالاست Rolleyes مثبت فکر کنیم که حداقل اذیت نشیم موفق باشید
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، sib 24 ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان