کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2017-02-14 ساعت 08:27)sepehr7763 نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 19:36)armehraboon نوشته:  
(2017-02-13 ساعت 10:59)sepehr7763 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيز همسر من داراي گرين كارت امريكاست و حدود  يك سال و نيم پيش براي مهاجرت من اقدام كرده prioty date ما هست 15 dec 2015 ولي هنوز مدارك اسپانسر و از ما نخواستن جدول b هم در ويزا بولتن حدودا ٧ ماه است كه ثابته ايا اين روال طبيعيه؟ معمولا مدارك اسپانسرو كي ميگيرن؟؟
ممنون

با سلام

آیا علاوه بر کیس نامبر شماره انیویس رو دریافت کردید؟
فرم های انلاین 260 و 261 رو پر کردید؟
جدول  b نزدیک تاریخ شما هست ..ولی خوب احتمالا روال پرونده ها کند شده شاید!

کلا چیزی جداگانه به عنوان مدارک اسپانسر نیست...
شما اخرین مرحله ارسال مدارک دارید به ان وی سی و یکی از مدارکی که ارسال میشه اونجا
همین مدرک اسپانسر هست.

ما كيس نامبر رو دريافت كرديم  بايد منتظر باشيم تا اينوريس نامبر رو بفرستن برامون؟
اون فرم ها رو هم پر نكرديم هنوز لازم نيست صبر كنيم بعد از اينوويس نامبر پر كنيم اونارو؟ يا الان پر كنيم؟
ممنون

بله باید منتظر اینویس نامبر باشید...
تا فرم های انلاین رو بتونید پر کنید و مدارک نهایی رو اسال کنید...
البته فکر کنم شاید بتونید انیویس رو تلفنی هم بگیرید ولی وقتی میتونید باهاش لاگین کنید
و فرم های انلاین رو پر کنید که موعدش از نظر ان وی سی شده باشه..
الان همه چیز برای کیس شما نرمال هست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: razraz ، نگارر
(2017-02-14 ساعت 07:29)uranus88 نوشته:  سلام دوستان. من یه سوالی در مورد اسپانسر داشتم اگه کسی اطلاعات داره و جواب بده خیلی ممنون میشم. بنده الان حدود 2.5 ساله آمریکام. ماه می 2016 ایران ازدواج کردم و برگشتم اینجا مدارکو ارسال کردم. الان کیسمون توی nvc هست و خب قاعدتا حداقل تا یک سال دیگه کارنت نخواهد شد. میخاستم ببینم اگه یک سال برم ایران بمونم و نزدیکای کارنتی پرونده برگردم و کار بگیرم امکانش هست اسپانسر نخوان؟ منظورم اینه که به درامد همون روزم نگاه میکنن یا به تکسای سالای قبل؟ کلا ملاک خاصی هست که چه موقع اسپانسر میخان چه موقع نمیخان؟ و در نهایت اگر نشه اسپانسر جور کرد وضعیت پرونده چی میشه؟ مهلت خاصی هست واسه اسپانسر جور کردن؟ پیشاپیش ممنون از جواباتون

با سلام

ملاک اسپانسر شدن درامد سالیانه هست..
البته خوب اگه بتونید یه کار بصورت ثابت و فول تایم با قرارداد محکمی ببندید شاید
کنسولر قانع بشه! نمیشه مطلق صحبت کرد...
ولی تا اونجا که شواهد میگه درامد سالیانه بر اساس مالیاتی که داده میشه ملاک اسپانسر شدن هست...
تا روز مصاحبه و نهایتا اگه پرونده کلیرنس یخوره تا 7 8 ماه بعد مصاحبه فرصت هست...
اگه جور نشه پرونده معلق میمونه تا یکسال و نقص مدرک میخوره...ریجکت نمیشه.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: uranus88
سلام
من گرینکارد هلدر هستم و میخوام با دوست پسرم که ویزای دانشجویی اف وان داره ازدواج کنم. من ترجیح میدم هردوبریم ایران و اول اونجا ازدواج کنیم و بعد برگردیم امریکا براش گرین کارت اپلای کنیم ولی فکر کنم با توجه به این که ویزاش سینگل انتری هست امکانش وجود نداشته باشه. سوال من اینه که بعد از ازدواج ما در امریکا تغییر استتوسش چطوری خواهد بود. یعنی ویزای فعلیش یا اپلیکیشن گرین کارت تا انجام پروسه گرین کارت که احتمالاْ ۱-۲ ساله این امکان رو به ایشون میده که بعد از خروج دوباره وارد خاک امریکا بشه؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2017-02-15 ساعت 23:55)nedafarsi نوشته:  سلام
من گرینکارد هلدر هستم و میخوام با دوست پسرم که ویزای دانشجویی اف وان داره ازدواج کنم. من ترجیح میدم هردوبریم ایران و اول اونجا ازدواج کنیم و بعد برگردیم آمریکا براش گرین کارت اپلای کنیم ولی فکر کنم با توجه به این که ویزاش سینگل انتری هست امکانش وجود نداشته باشه. سوال من اینه که بعد از ازدواج ما در آمریکا تغییر استتوسش چطوری خواهد بود. یعنی ویزای فعلیش یا اپلیکیشن گرین کارت تا انجام پروسه گرین کارت که احتمالاْ ۱-۲ ساله این امکان رو به ایشون میده که بعد از خروج دوباره وارد خاک آمریکا بشه؟

با سلام به شما

تا اونجا که من اینجا خوندم و وکلا کفتند ...ازدواج با گرین کارتی تغییری در وضعیت فعلی ویزای ایشون نمیده...
و بعد اتمام مدت ویزای دانشجویی ایشون ..ویزا تبدیل به F2 میشه....

البته پیشنهاد میکنم از یکی دو تا وکیل بپرسید...چون اولا این مضوع چندین بار مطرح شد اینجا ولی
عملا ندیدیم نتیجه نهایی چی شد... و ضمنا امکان تغییر قانون همیشه هست...

ممنون میشم اگه اطلاعات بیشتری هم گرفیتد اینجا به اشتارک بگدارید.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz
سلام
من برای همسرم دسامبر تقاضا کردم و الان تو سایت که چک می کنم بعد از حدود 1 ماه و نیم وضعیت approved شده. می خواستم ببینم مراحل بعد چیه؟ البته من تاریخ های بولتن رو می دونم اما می خواستم ببینم حدودا کی فرم یا مدارک دیگه اگر لازم باشه درخواست می کنن
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 22:28)nargesi نوشته:  سلام
من برای همسرم دسامبر تقاضا کردم و الان تو سایت که چک می کنم بعد از حدود 1 ماه و نیم وضعیت approved شده. می خواستم ببینم مراحل بعد چیه؟ البته من تاریخ های بولتن رو می دونم اما می خواستم ببینم حدودا کی فرم یا مدارک دیگه اگر لازم باشه درخواست می کنن  
ممنون

سلام دوست عزیز واقعا چه سرعتی ما پروندمون 30 سپتامبر دریافت شده و هنوز approve نشده یعنی دقیقا 4 ماه و بیست و یک روز ، کسی هست این حدودا پرونده فرستاده باشه و اطلاع بده اونا در چه مرحله ای هستن؟، ما که در انتظار اپروو شدن پوسیدیم هر بار چک می کنیم میزنه case was received
Case: F2a
priority date : 30 Sep 2016
Approved: 25 Oct 2017
Invoice number: 21 Dec2017
paying fees:29 Dec 2017
Complete:28 Feb 2018
Case changed to Ir1: 19 Oct 2018
Receiving interview letter:16 Nov 2018
interview date 13 DEC 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون

سلام
اگه اپروو شدید باید مظر دریافت کیس نامبر از ان وی سی باشید...
فعلا برای شروع مرحله بعدی که پر کردن فرم های انلاین 260و 261 و ارسال مدارک نهایی به ان وی سی هست زوده...

باید شماره اینویس هم علاوه بر کیس نامبر داشته باشید...بر اساس جدول دوم بولتن جلو میره این مرحله
ببنید تقریبا هر ماه بولتن چقدر جلو رفته..میشه یه تقریبی داشته باشید...بعیده زودتر از یکسال بشه ولی همه چچیز بسنگی
به جلو رفتن بولتن داره
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: sara-d ، nargesi
(2017-02-21 ساعت 02:50)sara-d نوشته:  
ممنون

سلام دوست عزیز واقعا چه سرعتی ما پروندمون 30 سپتامبر دریافت شده و هنوز approve نشده یعنی دقیقا 4 ماه و بیست و یک روز ، کسی هست این حدودا پرونده فرستاده باشه و  اطلاع بده اونا در چه مرحله ای هستن؟، ما که در انتظار اپروو شدن پوسیدیم هر بار چک می کنیم میزنه case was received

مدارک ما توسط سرویس سنتر کالیفرنیا بررسی میشه، شاید اونا سریعترن.
من مدارکو از اروپا فرستادم و ازدواجمم اروپایی ثبت شده بود. شوهرم پاسپورت ایرانی و اروپایی دارن و از پاسپورت اروپاییشون کپی فرستادیم. البته اینا فک نکنم مهم باشه.
احتمالا سرویس سنتر کالیفرنیا سرشون خلوت بوده الان.
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sara-d
(2017-02-21 ساعت 10:23)nargesi نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 02:50)sara-d نوشته:  
ممنون

سلام دوست عزیز واقعا چه سرعتی ما پروندمون 30 سپتامبر دریافت شده و هنوز approve نشده یعنی دقیقا 4 ماه و بیست و یک روز ، کسی هست این حدودا پرونده فرستاده باشه و  اطلاع بده اونا در چه مرحله ای هستن؟، ما که در انتظار اپروو شدن پوسیدیم هر بار چک می کنیم میزنه case was received

من مدارکو از اروپا فرستادم و ازدواجمم اروپایی ثبت شده بود. شوهرم پاسپورت ایرانی و اروپایی دارن و از پاسپورت اروپاییشون کپی فرستادیم. البته اینا فک نکنم مهم باشه.
ممنون دوست عزیزم از پاسختون مدارک ما هم در همان مرکز بررسی میشه نمی دونم دلیلش چيه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 01:19)sara-d نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 10:23)nargesi نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 02:50)sara-d نوشته:  سلام دوست عزیز واقعا چه سرعتی ما پروندمون 30 سپتامبر دریافت شده و هنوز approve نشده یعنی دقیقا 4 ماه و بیست و یک روز ، کسی هست این حدودا پرونده فرستاده باشه و  اطلاع بده اونا در چه مرحله ای هستن؟، ما که در انتظار اپروو شدن پوسیدیم هر بار چک می کنیم میزنه case was received

ممنون دوست عزیزم از پاسختون مدارک ما هم در همان مرکز بررسی میشه نمی دونم دلیلش چيه
خدا شانس بده .کیس خانم منم از تاریخ ۲۹ سپتامبر تا حالا همون سر جاش محکم رو حرفش وایستاده و هیچ تغییر نمیکنه.چک میکنم نزدیک هشتاد تا کیس تو همون تاریخ رسیده و همشون تو یک حالته.سرویس سنترم همون کالیفرنیا است.کسی هست بگه هر چند وقت کیسهای جمع شده رو اپروف میکنند؟
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان یه پیج بهتون معرفی میکنم بر اساس تاریخ Priority که دارید براتون مدت زمان و تاریخ مصاحبه رو تخمین میزنه سایت جالبیه حتما چک کنید.
دیگه لازم هم نیست از کسی پرس و جو کنین.

www.myprioritydate.com
پاسخ
تشکر کنندگان: sam68 ، sara-d
(2017-02-23 ساعت 19:42)omid man نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 01:19)sara-d نوشته:  
(2017-02-21 ساعت 10:23)nargesi نوشته:  مدارک ما توسط سرویس سنتر کالیفرنیا بررسی میشه، شاید اونا سریعترن.
خدا شانس بده .کیس خانم منم از تاریخ ۲۹ سپتامبر تا حالا همون سر جاش محکم رو حرفش وایستاده و هیچ تغییر نمیکنه.چک میکنم نزدیک هشتاد تا کیس تو همون تاریخ رسیده و همشون تو یک حالته.سرویس سنترم همون کالیفرنیا است.کسی هست بگه هر چند وقت کیسهای جمع شده رو اپروف میکنند؟

سلام دوست عزیز من یه قسمت توی سایت uscis که تاریخ های تخمینی بررسی پرونده ها رو میزنه چک کردم برای مرکز کالیفرنیا تا تاریخ 24 آگوست چک شده بو احتمالا تقریبا یک ماه دیگه نوبت به پرونده های ما که سپتامبر دریافت شده می رسه ایشالا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-01 ساعت 03:25)sara-d نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 19:42)omid man نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 01:19)sara-d نوشته:  ممنون دوست عزیزم از پاسختون مدارک ما هم در همان مرکز بررسی میشه نمی دونم دلیلش چيه

سلام دوست عزیز من یه قسمت توی سایت uscis که تاریخ های تخمینی بررسی پرونده ها رو میزنه چک کردم برای مرکز کالیفرنیا تا تاریخ 24 آگوست چک شده بو احتمالا تقریبا یک ماه دیگه نوبت به پرونده های ما که سپتامبر دریافت شده می رسه ایشالا

خدا از دهنتون بشنوه.ممنون
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، من گرین کارت دارم و میخوام برای همسرم که هفته پیش باهم ازدواج کردیم پرونده تشکیل بدم. یه لینکی بود که همه مراحل رو شرح داده بود. میتونید لینک به روز شده اقداماتی که باید انجام بدم رو برای بفرستید؟ ممنونم
شماره کیس: 2016AS58XX
تاریخ رویت قبولی: May ۸
کنسولگری:ANKARA
تعداد افراد منظور در کیس :۱
ارسال فرمهای سری اول: Jun ۲

کارنت شدن کیس: 8 Mar 2016
مصاحبه: 2 May
آپدیت ها: 9 jun آپ گروهی،4 Aug برای ایمیل، 9 Aug شب آپدیت دو خطی،15 Aug 16 ،Aug برای ایمیل، 17 Aug اوآر
سربازی: س پ
شغل: خصوصی   
دریافت کلیرنس:  18 Aug
دریافت ویزا:  31 Aug
ورود به آمریکا: 3 Dec
دریافت گرین کارت: 1 Jan  

پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68 ، homayoon_tav@yahoo.com
سلام به همگی، می خواستم بپرسم ازتون که قانون جدید منع ویزا برای ایرانیان در سه ماه پیشرو چه تاثیرات منفی روی کیس ازدواج من میگذارد؟

PD: Jan 2017
Approved :08/10/18
Case Completion:18/10/18
Interview: 04/29/19
Clearance :Waivers and Administrative Processing
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان