کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2017-04-11 ساعت 16:54)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان 2015 priority date man aug 03  هستش تمامى مبالغ رو هم پرداخت كردم و نقص مدارك تا الان نداشتم و يه نامه گرفتم از nvc تو آبان ماه كه  نوشته بود شما در جدول هستين و ماكزيمم تا ٣ ماه ديگه وقت سفارتتون  ميشه و نامه از ما دريافت ميكنين تا الان هيچ نامخ اى نگرفتم تو رو خدا راهنماييم كنيد به نظرتون وقت سفارت من كيه ؟ الان جدول ويزا بولتون رو چك ميكنم ميبينم به كسايى كه may 2015 اقدام كردن وقت سفارت ميدن

سلام فك كنم نگران نبايد باشيد تازه امروز تا ١٥ جولاي اعلام كردن هنوز كه نوبت شما نشده ايشالا ماه آينده ، ايشالا كار هممون به خير پيش بره ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2017-04-12 ساعت 01:57)homayoon_tav@yahoo.com نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 23:35)sam68 نوشته:  سلام دوستان جفت جدولای بولتن به جلو حرکت کرد انشالله کار هممون راه بیفته

سلام خدارو شكر ، واقعا نگران بودم ولي خب رَآه افتاد ، فقط يه سؤال الان براي ساپورت مالي چه بايد كرد ؟ بايد وايسيان إيميل بل نامه اَي بياد يا خودمون بايد كاري انجام بديم ؟ چه كاري ؟

منم این سوالو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 23:35)sam68 نوشته:  سلام دوستان جفت جدولای بولتن به جلو حرکت کرد انشالله کار هممون راه بیفته

اون که همون تاریخ قبلی رو نشون میده اگوست رو.
کیس خیلی از دوستان ۱۹ سپتامبر رسیده .
کسی از دوستان میدونه که چه وقت شاید خبر بدن .یا همین تاریخ ویزا بولتن درسته و تا ۱۲ هم ماه بعدی باید صبر کرد
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 02:14)Ashkan1111 نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 16:01)melon نوشته:  چنان سکوتی کتگوری ازدواج با گرین کارت را فرا گرفته که آدم وحشت میکنه
دوستان اگر کسی که توی پروسه هست نامه جدید یا پیشرفتی روی پرونده اش ایجاد شده اطلاع بده تا بدونیم پیشرفتی هست یا نه؟

شما فرم ای-۱۳۰ در ۴ماه اپرو شد؟ می‌تونم بپرسم کدوم سرویس سنتر ارسال شده بود فرمتون؟
بله 4 ماه طول کشید تا اپروو شد از سرویس سنتر کالیفرنیا
F2A
priority  date :20 May 2016  
approved :30 Sep 2016
case number:1 Nov 2016
Invoice ID number : 22 Sep 2017
confirmation number:24 Sep 2017
complete:25 Dec 2017
Interview:31May 2018
Result : waiting
پاسخ
تشکر کنندگان:
خيلى ممنونم از جوابتون با اين تفاسير شما فكر ميكنيد وقت سفارت من كى باشه ؟ من فكر ميكنم بايد وسطاى خرداد يا اوايل تير باشه درسته ؟

Category:F2A
Priority Date: 13-AUg-2015
Interview: 13-June-2017
Embassy: Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-12 ساعت 09:00)melon نوشته:  
(2017-04-09 ساعت 16:01)melon نوشته:  چنان سکوتی کتگوری ازدواج با گرین کارت را فرا گرفته که آدم وحشت میکنه
دوستان اگر کسی که توی پروسه هست نامه جدید یا پیشرفتی روی پرونده اش ایجاد شده اطلاع بده تا بدونیم پیشرفتی هست یا نه؟

شما فرم ای-۱۳۰ در ۴ماه اپرو شد؟ می‌تونم بپرسم کدوم سرویس سنتر ارسال شده بود فرمتون؟

راستش رو بخواهید پریوریتی دیت (F2A) من Jan/5/2017 هستش و فرم ای-۱۳۰ همین سرویس سنتر کالیفرنیا ارسال شده. من الان ۳ ماهه Processing time فرم ای-۱۳۰ سرویس سنتر کالیفرنیا چک میکنم و هنوز AUG/23/2016 مونده. آیا زمانبندی این جدول معتبره ؟ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-11 ساعت 16:54)Elhambanoo نوشته:  سلام دوستان 2015 priority date man aug 03 هستش تمامى مبالغ رو هم پرداخت كردم و نقص مدارك تا الان نداشتم و يه نامه گرفتم از nvc تو آبان ماه كه نوشته بود شما در جدول هستين و ماكزيمم تا ٣ ماه ديگه وقت سفارتتون ميشه و نامه از ما دريافت ميكنين تا الان هيچ نامخ اى نگرفتم تو رو خدا راهنماييم كنيد به نظرتون وقت سفارت من كيه ؟ الان جدول ويزا بولتون رو چك ميكنم ميبينم به كسايى كه may 2015 اقدام كردن وقت سفارت ميدن

سلام

priority date من و همسرم ۲۸ جولای ۲۰۱۵ هست و خیلی به شما نزدیکه. تو ماه می تا ۱۵ جولای رو خوندن ولی ما هنوز نامه مصاحبه دریافت نکردیم و نامه تکمیل مدارک رو هم ۸ ماه قبل دریافت کردیم. لطفا اگر خبری شد از کیستون تو این فروم بزارین ما هم اطلاع رسانی میکنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-12 ساعت 03:36)sam68 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 01:57)homayoon_tav@yahoo.com نوشته:  

سلام خدارو شكر ، واقعا نگران بودم ولي خب رَآه افتاد ، فقط يه سؤال الان براي ساپورت مالي چه بايد كرد ؟ بايد وايسيان إيميل بل نامه اَي بياد يا خودمون بايد كاري انجام بديم ؟ چه كاري ؟

منم این سوالو دارم

https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx

باید با رسید نامبر و شماره پرونده تو سایت لاگین کنید.اگر ندارید تماس بگیرید میدن بهتون. اجنت انتخاب کنید و هزینه ها رو بدید. این دو تا لینک کمک میکنه.

https://travel.state.gov/content/visas/e...ntact.html

https://travel.state.gov/content/visas/e...ocess.html

برای اسپانسر بستگی به اینکه کی میخواد اسپانسر شه و ایا اسپانسر اضافی لازمه یا نه یکی از فرم های i-864 رو باید پرکنید به همراه ترنسکریپت مالیاتی از آی آر اس و فرم های مالیاتی سالانه آخرین سال مالیاتی٬ همچنین نیاز به مدارکی برای اثبات درآمد و یا اثبات دارایی دارید این جدول خیلی کمک میکنه. همرو باید با هم ارسال کنید معمولا یک ماه بعد اعلام میکنن که مدارک کامل بود یا ناقصی داشته.

https://travel.state.gov/content/visas/e...ments.html
پاسخ
تشکر کنندگان: sam68

خوش به حالتون من که الا نزدی ک هفت ماهه منتظر اپروف اولم
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من نامه پرایوریتی دیت رو نوامبر گرفتم و منتظرم اپروو شدن پرونده همسرم هستم ولی شرایط جدید برام پیش اومده خواستم راهنماییم کنید،رییس  شرکتی که براش کار میکنم از شرایط همسرم که منتظر ویزای ازدواجمون هست مطلع شده و بهم پیشنهاد داده از طریق شرکت و ویزای کار میتونه بهم کمک کنه! چون قبلا تجربه همچین کاری رو داشتن.
شرکت تولید کننده لوازم خانگی هست و کارخونه داره، من اصلا نمیدونم وقتی خودم در پروسه ویزای ازدواج برای همسرم هستم آیا امکان داره که استاتوس رو تغییر بدم رو ویزای کار؟و اگر امکان داره آیا اصلا معقول هست؟ آیا شما تجریه ای در این زمینه دارید؟
من دوسال هست که امریکا کار و زندگی میکنم و شیش ماه پیش رفتم ایران و ازدواج کردم، همسرم ایران هست و در نظرش هر شب و روزش سالیست... من چیز زیادی درباره ویزای کار نمیدونم و فردا قرار ملاقات با رییس شرکت دارم تا جزییات رو به خودش یا به وکیل شرکت توضیح بدم.
ممنون از پاسخی که خواهید داد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh
منم آگوست 2016 Approve شدم ولی هنوز نامه دیگه ای دریافت نکردم .. طبیعیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-13 ساعت 06:39)omid man نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 02:14)Ashkan1111 نوشته:  شما فرم ای-۱۳۰ در ۴ماه اپرو شد؟ می‌تونم بپرسم کدوم سرویس سنتر ارسال شده بود فرمتون؟

خوش به حالتون من که الا نزدی ک هفت ماهه منتظر اپروف اولم

دوستان عزیز حالا که جدول ویزا بولتن جلو رفت گفتیم شاید یه اتفاقی بيافته و کالیفرنیا سنتر هم اپدیت کنه الان طبق جدول تا 1,ژانویه کیس های تا 23 آگوست رو بررسی کردن پس کی اپدیت می کنن ,دو ماه و نیم از یک ژانویه گذشته که ، ما هم 195 روز هست در انتظار اپروو شدن شدنيم، کسی اگه توی سپتامبر به بعد تاریخ اولويتش هست لطفا اعلام کنه ببینیم وضعیت دیگران چه طوره
Case: F2a
priority date : 30 Sep 2016
Approved: 25 Oct 2017
Invoice number: 21 Dec2017
paying fees:29 Dec 2017
Complete:28 Feb 2018
Case changed to Ir1: 19 Oct 2018
Receiving interview letter:16 Nov 2018
interview date 13 DEC 2018
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-13 ساعت 06:46)ماریو نوشته:  سلام
من نامه پرایوریتی دیت رو نوامبر گرفتم و منتظرم اپروو شدن پرونده همسرم هستم ولی شرایط جدید برام پیش اومده خواستم راهنماییم کنید،رییس  شرکتی که براش کار میکنم از شرایط همسرم که منتظر ویزای ازدواجمون هست مطلع شده و بهم پیشنهاد داده از طریق شرکت و ویزای کار میتونه بهم کمک کنه! چون قبلا تجربه همچین کاری رو داشتن.
شرکت تولید کننده لوازم خانگی هست و کارخونه داره، من اصلا نمیدونم وقتی خودم در پروسه ویزای ازدواج برای همسرم هستم آیا امکان داره که استاتوس رو تغییر بدم رو ویزای کار؟و اگر امکان داره آیا اصلا معقول هست؟ آیا شما تجریه ای در این زمینه دارید؟
من دوسال هست که آمریکا کار و زندگی میکنم و شیش ماه پیش رفتم ایران و ازدواج کردم، همسرم ایران هست و در نظرش هر شب و روزش سالیست... من چیز زیادی درباره ویزای کار نمیدونم و فردا قرار ملاقات با رییس شرکت دارم تا جزییات رو به خودش یا به وکیل شرکت توضیح بدم.
ممنون از پاسخی که خواهید داد.

با سلام

به نظر میشه نوع ویزا رو عوض کزد ولی اینکه حالا لزوما بهتره یا نه نمیشه قضاوت کرد....
با توجه به اینکه ویزای کار از شمول ویزای مهاجرات خانوداکی خارج میشه و حالا ترامپ و قوانینش هم از یه طوف هست ....
تو این مورد خاص بهتره یا وکیل مشورت کنید (جز معدود مواردی هست که مشاوره با وکیل بهتره)
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: محبوبه. 68
سلام دوستان شبتون بخير ي سوال داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد الين نامبر را از كجا بايد دريافت كنيم
كتگوري : f2a
تاريخ اپرو مدارك : دسامبر ٢٠١٥
ايميل درخواست حاملي مالي: ؟؟؟؟
ا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-14 ساعت 23:05)sepehr7763 نوشته:  سلام دوستان شبتون بخير ي سوال داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنيد الين نامبر را از كجا بايد دريافت كنيم

شماره گرین کارت هست
همون
A number
هست
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015