کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اینترنت در آمریکا
Question 
راستی‌ هر شرکتی که خدمات اینتررنت رو میده به همه ایالت‌ها میده یا به ایالت‌های خاصی‌ میده ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
اینجا سرعت اینترنت با ایران خیلی متفاوته
همون پولی که من توی ایران پرداخت میکردم رو میدم اما باسرعت 160 برابر
من الان سرعتم 15 مگا بیت پر سکند (15Mbit/sec) و از verizon سرویس میگیرم ماهی 25 دلار میدم البته Cable TV , Wireless Mobile , Home Phone هم با این شرکت دارم
برگردیم به اینترنت من توی ایران برای اینترنت نا محدود 96 کیلو بیت پر سکند ماهی 24 هزار تومان میدادم
اصلا خنده داره واقعا
پاسخ
(2010-07-03 ساعت 11:29)seravin نوشته:  
(2010-07-02 ساعت 21:43)msnazi نوشته:  من مطمئنم ماها که خوره اینترنت هستیم به 1Mbps راضی نمی‌شیم و به زودی میریم سراغ اینترنت های سریع‌تر.
شخصاً انتظار دارم بتونم فیلم‌های HD رو از اینترنت ببینم که با 1Mbps نمیشه.

خوب هر چقدر پول بدی همونقدر آش میخوری
تو دالاس قیمت اینترنت 1Mbps ماهی 30 دلاره سرعت های خیلی بالاتر هم هست طبیعتا قیمت هاشون هم بالاتره

وای یعنی واقعا تو آمریکا اینقدر افتضاحه اینترنت و اینقدر گرونه من الان در کشور رومانی زندگی میکنم ( البته رومانی از لحاظ اینترنت تو دنیا چهارمه ) ما اینترنت 30Mbps داریم ماهی 9 یورو میدیم میدونستم آمریکا از لحاظ اینترنت و سرعتش تو رده های بالای جهانی نیست ولی اینهایی که شماها گفتید خیلی بده اینجا اصلا 1Mbps خنده داره و جالبه که تو آمریکا هنوز دیال آپ وجود داره
شماره کیس: 2011AS00035xxx
کنسولگری:بخارست
تاریخ مصاحبه: 9 آگوست 2011
تاریخ دریافت کلیرنس:01 سپتامبر
تاریخ دریافت ویزا:6 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا:15 فوریه 2012
تاریخ دریافت سوشیال:24 فوریه
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریاییت نداری من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref ، mitr.p ، Omidooo ، ali234 ، farzad021 ، tajhizgaran ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar ، ao_alireza ، copol
حالا خیلی عذر می خواما... شما فرض کنید 300 گیگابیت پهنا داری... چیکار می خوای بکنی آخه؟ چه کار مفیدی می کنی که با 100 کیلوبایت نمی تونی بکنی؟ نهایت کاری که می خوای بکنی فیلم ببینی یا فیلم فایل آپلود کنی دیگه؟؟!!! هان؟؟؟آخه اینم شد کار؟؟؟ من موقعی به امکانات بالاتر و بهتر نیاز پیدا می کنم که باهاش یه کار مفید بکنم نه اینکه وقت کشی کنم و خودمو با فیلمای هالیوودی مسخره عالم و آدم کنم! تکنولوژی و سرعت دسترسی بالا به دیتا برای اینه که نیاز ذهن به دیتای درست و حسابی که باهاش فهم و شعورمون بره بالا رو برطرف کنیم. نه اینکه مدام به روش های گوناگون تحت تاثیر ایده ها و ایدئولوژی های چند تا از خودمون باهوشتر که بلدن چطوری به خورد ملت بدن قرار بگیریم!
کسی میره ماهی 200 دلار به فایبر اپتیک میده که می خواد با جلسات و ویدئو کنفرانس هاش با اون طرف دنیا سود های چند میلیارد دلاری کسب کنه نه من نوعی که بشینم اینجا نهایت کاری که می کنم اینه که فیل آپلود کنم تو رپید شیر و تورنت تا Rating ام بره بالا که خودمم نمی دونم می خوام چیکار بکنم اصلا. دوستان این رو فقط به عنوان یک انتقاد صریح از بنده بپذیرند و جسارت بنده رو به حساب بی ادبی بنده نذارن!
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
پاسخ
(2011-09-29 ساعت 12:49)golesang نوشته:  وای یعنی واقعا تو آمریکا اینقدر افتضاحه اینترنت و اینقدر گرونه من الان در کشور رومانی زندگی میکنم ( البته رومانی از لحاظ اینترنت تو دنیا چهارمه ) ما اینترنت 30Mbps داریم ماهی 9 یورو میدیم میدونستم آمریکا از لحاظ اینترنت و سرعتش تو رده های بالای جهانی نیست ولی اینهایی که شماها گفتید خیلی بده اینجا اصلا 1Mbps خنده داره و جالبه که تو آمریکا هنوز دیال آپ وجود داره

کاملا درست متوجه شدید. کشورهای اروپای شمالی از نظر اینترنت وضع خیلی خوبی در سطح جهانی دارند. بعد از کره جنوبی (و شاید یکی دو جای دیگر) منطقه اروپای شمالی پرسرعت‌ترین و ارزان‌ترین اینترنت را به مردمش می‌دهد.
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، mavarfan ، behzadb57 ، ali.narooei ، maaref ، Omidooo ، Solitude ، ali234 ، behfaza ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar
سلام به همه آیا در usa محدودیت ترافیک داره مثل ایران یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
اگر منظورتان محدودیت حجمی است، خیر وجود ندارد. اما محدودیت سرعت وجود دارد. شما برای خط با سرعت نزدیک یک مگابیت در ثانیه باید چیزی حدود بیست دلار در ماه پول بدهید. قیمت خط هفت تا ده مگابیت در ثانیه هم چیزی حدود چهل دلار در ماه است.
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، ab2li ، behzadb57 ، Solitude ، mirzamemar ، Puerto Rico ، behfaza ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar ، copol
اگر از صد نفر آدم معمولی امریکایی سوال کنید که سرعت اینترنت شما چقدر است بعید است که حتی یک نفر از آنها جواب این سوال را بداند. علت هم این است که وقتی آدم فیلم با کیفیت بالا را به صورت آنلاین می بینید و تمام صفحات هم خیلی سریع باز می شوند دیگر نیاز و انگیزه ای ندارد که سرعت اینترنت خودش را چک کند. هر جایی هم اگر چیزی کند است به خاطر محدودیت سرعت سایت ارائه دهنده خدمات است و با افزایش سرعت شما هیچ چیزی فرق نمی کند. اینجا سرعت اینترنت موبایل را هم به صورت نسل سوم و نسل چهارم می شناسند و کسی به سرعت و پهنای باند آن توجهی نمی کند. وقتی من در ایران بودم هر روز با سایت های مختلف پهنای باند و سرعت دسترسی بسته اطلاعاتی اینترنت شرکتمان را اندازه می گرفتم و اگر یک بیت بر ثانیه بالا می رفت خوشحال می شدم و با پایین آمدن آن هم اعصابم خرد می شد. ولی اینجا مدت ها است که حساب از دستم در رفته است و اگر با ایران صحبت کنم و از من بپرسند سرعت اینترنتت چقدر است می گویم نمی دانم ولی یک ده پانزده تایی باید باشد!
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
دوستان، توی کافی نت خودمون الان سرعت 3مگ داریم، سرعت دانلود هم حدود 400کیلو و گاهی بیشتر میشه. یعنی حداقل من 10مگ رو روی سرعت معمولی اونجا حساب کردم. البته من 10مگ هم به کارم نمیاد میخوام این تکنولوژی جدید ترابیت هارو بگیرم و استفاده کنم، مثلا 1200گیگ در ثانیه توسط امواج ترابیت ها! خداییش من یکی بدون اینترنت میمیرم، اونجا هم برم عمرا با این رقمای پایین که گفتید راضی بشم.Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، Omidooo ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
(2012-05-09 ساعت 14:23)smith نوشته:  
(2012-04-21 ساعت 10:44)zaherbin نوشته:  Verizon یک عجایب خدماتش اینگه پینگش از ده بالا نمیره یعنی جان میده کامپیوترتو تلویزیون کنی یا گیم تحت وب بازی کنی من بشخصه وار کرافت میزنم یک ثانیه لگ ندارم.
جدیدا vpn ایران بستم کلا سایت کتاب های آنلاین چند صد گیگی آفلاین دانلود کردم ریشش کنده شه Smile

من الان توی ایران اینترنت آسیا تک دارم با سرعت 4Mb/S
Ping : 60
عالیه
دیگه چه برسه به آمریکا

من اين پينگ تايم رو تا حالا تو اينترنت نديدم،‌ فقط ارتباط بين مودم تا سرور ISP رو پينگ تايم زير صد داشتم بقيه رو همه بالاي 200 Big Grin
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar ، copol
این انترنت صلواتی که میگن چیه؟
ی دوستی نوشته که "
نقل قول:1- یه تلویزیون صلواتی داریم و یه اینترنت صلواتی
تلویزیونش اینطوریه که یه آنتن می خرین ( ارزونترینش رو تو big5 دیدم) و مثل ایران میزنین به دیوار و تی وی.
یا اینکه از یه شرکتی cable می گیرین بعد از 1 ماه قطع می کنین. تجربه ثابت کرده کانالاش تا 1 سال می مونه
اینترنتش هم که با لپ تاپ سرچ می کنین ببینین کی اینترنت وایرلس بدون پسوورد داره! مثلا استارباکس ها همشون اینترنت وای فای مجانی دارن و اگر لپ تاپتون پیداش کنه کافیه به ازای هر مگا بایت 3تا صلوات بفرستین و استفاده کنین.

یعنی اینکه باید چرخ بزنیم ببینیم کی از همسایه ها وایرلس داره..ما هم بریم؟؟
همون ایرانی بازی های خودمون تو ایران؟؟؟Sad این که درست نیست
و یا اینکه خود دولت گذاشته؟؟
من برای دالاس میخواستم
ممنون
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: cmbt ، behzadb57 ، Solitude ، ali234 ، majorsoly ، Puerto Rico ، behfaza ، noobnoobi ، goliii ، taherifar
(2012-08-05 ساعت 11:54)mitr.p نوشته:  این انترنت صلواتی که میگن چیه؟
ی دوستی نوشته که "
تلویزیونش اینطوریه که یه آنتن می خرین ( ارزونترینش رو تو big5 دیدم) و مثل ایران میزنین به دیوار و تی وی.
یا اینکه از یه شرکتی cable می گیرین بعد از 1 ماه قطع می کنین. تجربه ثابت کرده کانالاش تا 1 سال می مونه
اینترنتش هم که با لپ تاپ سرچ می کنین ببینین کی اینترنت وایرلس بدون پسوورد داره! مثلا استارباکس ها همشون اینترنت وای فای مجانی دارن و اگر لپ تاپتون پیداش کنه کافیه به ازای هر مگا بایت 3تا صلوات بفرستین و استفاده کنین.

من برای دالاس میخواستم
ممنون

نقل قول خيلي با حال بود گشتم يه تشكري براش بزنم پيداش نكردم Tongue
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mirman ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
(2010-07-02 ساعت 20:29)seravin نوشته:  محسن جان سرعت اینترنت برای منازل معمولا در حدود 1Mbps هست و قیمتش هم بین 20 تا 50 دلار ماهیانه
1 مگ که همینجا هم مفت ریخته، به چه دردی میخوره؟!!!
نسبت به 1 مگ قیمتی که داده شده خیلی زیاده
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar
(2012-08-05 ساعت 12:13)gulu نوشته:  
(2012-08-05 ساعت 11:54)mitr.p نوشته:  این انترنت صلواتی که میگن چیه؟
ی دوستی نوشته که "

من برای دالاس میخواستم
ممنون

نقل قول خيلي با حال بود گشتم يه تشكري براش بزنم پيداش نكردم Tongue

البته از تعداد تشکراتون معلومه الکی خرجشون نمی کنین و با این یکی کلی حال کردین

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: gulu ، Yashar1989 ، tajhizgaran ، behfaza ، noobnoobi ، goliii ، taherifar
دوستان اينترنت فقط comcast گرون هست ولي بدونين كه هم تلويزيون هست هم تلفن هم وايبر هم فيلمهاي اينترني و كلا باهاش خيلي حال ميشه كرد يه فايل صد مگي را يك دو سه مياره پايين
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Solitude ، tajhizgaran ، مانترا ، behfaza ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان