کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اینترنت در آمریکا
(2010-09-18 ساعت 14:59)Iman-gta نوشته:  1 گیگابایت عجب چیز خفنیه اونم با قیمت 350 دلار اگه اینجا بود فقط تو خواب بهش میرسیدی...منم میخوام منم میخوام

نه بابا هر کی هر چی گفت نباید باور کنی! الان بالا ترین سطح اینترنت که دارن روش کار میکنن 5g هست که با 300 تا میشه دانلود کرد!!! 1گیگ کجا بوده!
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، taherifar
سلام به همگی
میخواستم ببینم آیا کسی با این روشی که توسایت یاهو آفر دادن اشتراک اینترنت گرفته؟

[عکس: 40274425184646065740.jpg]
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، taherifar
دوستانی که نمیدونند در محلی که هستند ( یا میخواهند نقل مکان کنند ) چه سرویس دهنده هایی وجود دارند و البته یه مقایسه هم بتونند بینشون بکنند میتونن از سایت کابل موور به آدرس http://cablemover.com/Home استفاده بفرمایند. تمامی پکیج های اینترنت - تلفن و تلویزیون موجد در محل شما را لیست میکند
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
پاسخ
دوستان عزیز برای دسترسی به اینترنت بخصوص در دالاس از چه شرکتی بهتره اینترنت خریداری کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، taherifar
(2014-02-01 ساعت 19:08)ali039 نوشته:  دوستان عزیز برای دسترسی به اینترنت بخصوص در دالاس از چه شرکتی بهتره اینترنت خریداری کرد؟

با درود تا حدی به سرویس دهنده وآدرستون بستگی داره از لینک زیر میتونید یه اطلاعات کلی از پروایدر های لوکال ببینید :

http://www.speedtest.net/local/dallas-tx
پاسخ
تشکر کنندگان: ali039 ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar
برای اینترنت

ما لس انجلس هستیم منطقه ولی

اینترنت از تایم وارنر کیبل گرفتیم . شما وقتی خونه رو اجاره کردید اول باید ببینید که کدوم کمپانی بهتون سرویس میده . از منیجر سوال کنید بهتون میگه. به ما گفتن فقط تایم وارنر کیبل این کوچه شما رو ساپورت می کنه.

برای خونه ما سرعت 15 مگ رو گرفتیم .. اول 3 مگ بود بردیمش بالا حالا چرا؟؟

چون اینجا کیبل برای تلویزیون نگرفتیم و میخواستیم انلاین همه چی رو ببینیم با نت فلیکس یا چه میدونم کانالهای ایرانی رو با GLwizو... برای همین سرعت رو بردیم بالا که بشه دید. اکثرا اینجا ایرانیها کیبل نمی گیرن و همه چی رو انلاین می بینن فقط تلویزیونی که میخرید باید اسمارت باشه.

** تایم وارنر کیبل یه خاصیت داره به اسم HOT SPOT ..مودم شما ( اگه وایرلس باشه ) معمولا هات اسپات رو داره ، اگه موبایلتون هم داشته باشه که اکثرا سامسونگهای جدید دارن ، اونوقت توی خیابون هم می تونید از اینترنت استفاده کنید یعنی از همون اینترنت خونه. فقط باید انتن تایم وارنر باشه معمولا اکثر جاها انتن داره. فقط شما وارد اینترنت خواستید بشید یکبار برای همیشه یوزر نیم و پسورد مودم خونه رو می زنید توی موبایلتون .

ضمنا برای استفاده از این سیستم باید سرعت اینترنتتون که قرارداد بستید از 3 مگ بیشتر باشه .

ما الان روی موبایلمون از همون اینترنت خونه استفاده می کنیم با همین روش.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
(2014-02-07 ساعت 08:57)ali234 نوشته:  برای اینترنت

اینترنت از تایم وارنر کیبل گرفتیم . شما وقتی خونه رو اجاره کردید اول باید ببینید که کدوم کمپانی بهتون سرویس میده . از منیجر سوال کنید بهتون میگه. به ما گفتن فقط تایم وارنر کیبل این کوچه شما رو ساپورت می کنه.

چون اینجا کیبل برای تلویزیون نگرفتیم و میخواستیم انلاین همه چی رو ببینیم با نت فلیکس یا چه میدونم کانالهای ایرانی رو با GLwizو... برای همین سرعت رو بردیم بالا که بشه دید. اکثرا اینجا ایرانیها کیبل نمی گیرن و همه چی رو انلاین می بینن فقط تلویزیونی که میخرید باید اسمارت باشه.

** تایم وارنر کیبل یه خاصیت داره به اسم HOT SPOT ..مودم شما ( اگه وایرلس باشه ) معمولا هات اسپات رو داره ، اگه موبایلتون هم داشته باشه که اکثرا سامسونگهای جدید دارن ، اونوقت توی خیابون هم می تونید از اینترنت استفاده کنید یعنی از همون اینترنت خونه. فقط باید انتن تایم وارنر باشه معمولا اکثر جاها انتن داره. فقط شما وارد اینترنت خواستید بشید یکبار برای همیشه یوزر نیم و پسورد مودم خونه رو می زنید توی موبایلتون .

ضمنا برای استفاده از این سیستم باید سرعت اینترنتتون که قرارداد بستید از 3 مگ بیشتر باشه .

دوست عزیز خیلی ممنون از توضیحات مفیدتان. فقط میخواستم بپرسم که آیا این سیستم به مودم نیاز داره؟ و کانالهای تلویزیون چطوری از اینترنت وایرلس پخش میشه؟قیمت ماهانه 15 مگ را چقدر پرداخت میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar
آره دیگه .. تایم وارنر براتون مودم میاره.. می تونید خودتون هم تهیه کنید . مثل همون سیستم ایران که از شاتل یا هرکمپانی دیگه ای سرویس می گرفتیم. منتها اینجا Adsl زیاد رایج نیست. این اینترنتی که ما داریم کیبل هست.

تلویزیون شما که smart باشه می تونید به اینترنت وصلش کنید . برای دیدن شبکه های امریکایی می تونید از نت فلیکس یا مشابه اون استفاده کنید برای کانالهای ایرانی از glwiz یا مثلا خیلی از کانالها پخش اینترنتی دارن.. قیمت ماهانه برای 15 مگ ماهی 40 دلار هست.
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، behfaza ، philter ، noobnoobi ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، taherifar ، copol
(2014-02-07 ساعت 08:57)ali234 نوشته:  برای اینترنت

این قابلیت Hotspot 2.0 هست که من به تازگی مطلبی ازش را خواندم. واقعا حرکت مفیدی هست. فقط سوالی که پیش آمد برای من! آیا هزینه ای زا در بر خواهد داشت؟ به صورت جداگانه!
این فناوری فکر میکنم تازه باشه و هنوز در ایران به اون شکل نمیشناسند. چون کلا کاربردی متفاوت با Hotspot دارد. در Hotspot شما گوشی خود را به مودم تبدیل میکنید تا دیوایسهای دیگر از اینترنت آن بهره ببرند. اما این فناوری یعنی Hotspot 2.0 شما بدون نیاز به داشتن رمز خاصی به اولین شبکه ای که رسیدید میتوانید از آن بهره ببرید بدون نیاز به داشتن پسورد وای فای. جالب این است که این در تمام دنیا همه گیر خواهد شد. یعنی شما از هر کشوری میتوانید این کار را انجام دهید. جالب هست در کل.
این امر باعث راحتی در اتصال به شبکه ی جهانی خواهد شد. که به نظرم واقعا تاثیر به سزایی روی استفاده از اینترنت خواهد گذاشت. فقط برای دسترسی به این شکل باید از اپراتور خود رمز عبور دریافت کنید. درسته؟ و دیگر نیاز به هیچ کاری نیست و هرجا که بخواهید میتوانید به نت متصل شوید.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، Saeedv13 ، behfaza ، msnfx ، philter ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar
سلام

نه هزینه ای نداره فقط باید سرعت اینترنتتون که از تایم وارنر کیبل گرفتید بیشتر از سرعت استاندارد باشه مال ما 15 هست الان شک کردم که بالای سه یا بالای 15 باید باشه برای استفاده از این سیستم داخل سایت نوشته که باید چند باشه. اولین باری که tethering یا hotspot را توی گوشیتون فعال می کنید به اینترنت وصل میشید اتوماتیک شما رو هدایت می کنه به سایت تایم وارنر کیبل همونجا ازتون یوزرنیم و پسورد کاربریتون رو می خواد و تمام.

فقط مشکلش اینه که همه جا انتن نداره ولی معمولا خیابونهای اصلی لس انجلس انتن داره ما استفاده می کنیم و مشکلی نداریم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، behfaza ، Rock ، msnfx ، philter ، noobnoobi ، حاجی واشنگتن ، taherifar ، Rooz ، copol
(2014-02-22 ساعت 09:22)ali234 نوشته:  سلام

نه هزینه ای نداره فقط باید سرعت اینترنتتون که از تایم وارنر کیبل گرفتید بیشتر از سرعت استاندارد باشه مال ما 15 هست الان شک کردم که بالای سه یا بالای 15 باید باشه برای استفاده از این سیستم داخل سایت نوشته که باید چند باشه. اولین باری که tethering یا hotspot را توی گوشیتون فعال می کنید به اینترنت وصل میشید اتوماتیک شما رو هدایت می کنه به سایت تایم وارنر کیبل همونجا ازتون یوزرنیم و پسورد کاربریتون رو می خواد و تمام.

فقط مشکلش اینه که همه جا انتن نداره ولی معمولا خیابونهای اصلی لس انجلس انتن داره ما استفاده می کنیم و مشکلی نداریم.

خیلی عالیع این حرکت. واقعا کارآمد هست و در کم کردن هزینه ها به شدت مفید هست. من سایت Verizon رو نگاه کردم و دیدم حق با شماست، روی پلن هایی با سرعت های از 1.1 تا 15 مگ شروع میشه این Hotspot و البته این برای DSL هست. که دیدن سایت و قیمت هاش خالی از لطف نیست. بهتون پیشنهادش میکنم. اما در کل این قابلیت به شدت میتونه مفید باشه. امیدوارم از نت لذت ببرید تو پیاده رو های شهر فرشتگان Shy

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، ali234 ، msnfx ، philter ، noobnoobi ، taherifar ، Rooz ، copol
یه سوال دارم که شاید زیاد مربوط به موضوع نباشه ولی نتونستم تاپیک جدید ایجاد کنم. من به خاطر تمدید green card سالی دوبار سفر به امریکا دارم. تو ایران مثل اکثر مردم از ویندوزهای غیر اورجینال استفاده می کنم (نقض کپی رایت) . میخوام بدونم طی سفرهای کوتاه به امریکا وقتی با لپ تاپ به اینترنت وصل میشم مشکلی برام پیش نمیاد یه وقت؟( قانونی یا...) و به نظر شما ویندوز اصل بخرم؟ یا صبر کنم وقتی برای همیشه خواستم بیام و زندگی کنم اینکارو بکنم(با توجه به این که تو این مدت ورژن های جدید میاد) یا اینکه اصلا همون موقع هم میشه از ویندوزهای کپی شده استفاده کرد؟ لازمه تغییراتی بدم و چیزی رو غیرفعال کنم مثل دسترسی نرم افزارها به اینترنت؟ شمایی که اونجا هستید همه نرم افزارها و .. رو اصل میخرید؟ حدود قیمت ویندوز اورجینال 8 رو کسی میدونه؟ کلا درباره این چیزا اگه کسی اطلاعات اضافه داره ممنون میشم در اختیار بذاره...
پاسخ
تشکر کنندگان: noobnoobi ، taherifar ، copol
(2014-02-24 ساعت 15:05)Yasna.Arztin نوشته:  یه سوال دارم که شاید زیاد مربوط به موضوع نباشه ولی نتونستم تاپیک جدید ایجاد کنم. من به خاطر تمدید green card سالی دوبار سفر به آمریکا دارم. تو ایران مثل اکثر مردم از ویندوزهای غیر اورجینال استفاده می کنم (نقض کپی رایت) . میخوام بدونم طی سفرهای کوتاه به آمریکا وقتی با لپ تاپ به اینترنت وصل میشم مشکلی برام پیش نمیاد یه وقت؟( قانونی یا...) و به نظر شما ویندوز اصل بخرم؟ یا صبر کنم وقتی برای همیشه خواستم بیام و زندگی کنم اینکارو بکنم(با توجه به این که تو این مدت ورژن های جدید میاد) یا اینکه اصلا همون موقع هم میشه از ویندوزهای کپی شده استفاده کرد؟ لازمه تغییراتی بدم و چیزی رو غیرفعال کنم مثل دسترسی نرم افزارها به اینترنت؟ شمایی که اونجا هستید همه نرم افزارها و .. رو اصل میخرید؟ حدود قیمت ویندوز اورجینال 8 رو کسی میدونه؟ کلا درباره این چیزا اگه کسی اطلاعات اضافه داره ممنون میشم در اختیار بذاره...

دوست عزیزم، زیاد سختگیرانه نسبت به این مسائل برخورد نمیشه! اگر شما کسب درآمدی از این راه نداشته باشید. اگر داشته باشید شرکت سازنده میتونه بر علیه شما شکایت کنه، که بدون شک شما باید هزینه ی سنگینی پرداخت کنید. اما اگر استفاده شخصی دارید، نیاز نمیبینم به شما توصیه کنم که ویندوز اصل بگیرید. فقط ویندوزتون Genuine باشه و Product ID داشته باشه. که با کرک میتونید اینکار رو انجام بدید. دسترسی بعضی برنامه ها برای اینکه کرک باطل نشه باید از اینترنت قطع بشه، که این رو از جایی که دانلود میکنید میتونید ببنید. اما ویندوزتون رو میتونید به راحتی آپدیت کنید و مشکلی نخواهد بود.

پاسخ
تشکر کنندگان: Yasna.Arztin ، eybaba ، behfaza ، noobnoobi ، taherifar ، copol
با سلام به دوستان این تجربه من هست در خرید اینترنت و تیوی در هیوستون
در این جا شرکتهای متعددی هست از جمله: ATT&T , DIrect tv, Dish, wavevision,...
من و همسرم بررسی های گسترده ای انجام دادیم و به دلایل قوانین مجتمع مجبور بودیم از ویوویژن استفاده کنیم و عده ای از همسایه ها دایرکت تی و ی داشتند.
ولی پکیج جدید AT&T +U-Verse tv واقعا عالیه و کل مجتمع ما داشتن پکیج از جاهای مختلف همین رو انتخاب کردن و قرارداد هاشونو با جاهای دیگه کنسل کردن.
مزایا: اینترنت12مکس یا 18 مکس به انتخاب خودتون - 5 تا پکیج مختلف تی وی با کانالهای خیلی خوب حتی در پکیج های ارزان - امکان جابجا کردن مکان قرارداد در صورت نقل مکان - قرارداد یکساله با عدم افزایش قیمت-در صورت موجود نبودن خدمات در مکان جدیدی قرارداد شما بدون هیچ هزینهای کنسل میشه - نصب رایگان
معایب: برای داشتن کانالهای اچ دی 10$شارز میکنه
و البته در تایید گفته دوستان کاستومر سرویسش واقعا ضعیفه.!

در ضمن دوستان برای خرید یوتیلیتی اینترنت تحقیق کامل و کافی بکنند و مطمئن بشن که طی قرارداد افزایش قیمت نداشته باشند. ما در قرارداد قبلی مان 3 بار افزایش قیمت در یک سال داشتیم که واقعا بد بود.و از قرار داد جدیدمان واقعا راضی هستیمدر ضمن پکیج دیش هم از نظر قیمت خوب بود فقط امکان دادن اینترنت در منطقه ما را نداشت که معضل بزرگی بود. سوالی باشه در خدمتم.
برنده 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، Rock ، Saeedv13 ، behfaza ، msnfx ، philter ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar ، copol
(2014-03-03 ساعت 02:42)smu نوشته:  ولی پکیج جدید AT&T +U-Verse tv واقعا عالیه و کل مجتمع ما داشتن پکیج از جاهای مختلف همین رو انتخاب کردن و قرارداد هاشونو با جاهای دیگه کنسل کردن.
مزایا: اینترنت12مکس یا 18 مکس به انتخاب خودتون - 5 تا پکیج مختلف تی وی با کانالهای خیلی خوب حتی در پکیج های ارزان - امکان جابجا کردن مکان قرارداد در صورت نقل مکان - قرارداد یکساله با عدم افزایش قیمت-در صورت موجود نبودن خدمات در مکان جدیدی قرارداد شما بدون هیچ هزینهای کنسل میشه - نصب رایگان
معایب: برای داشتن کانالهای اچ دی 10$شارز میکنه
یکی دیگه از معایبش اینه که اگر بعد از چند وقت پشیمون بشید و بخواهید مثلا تی وی را قطع کنید 154$ هزینه قطع کردنشو باید بدید ..برای قطع کردن اینترنتشم حتما یه جریمه ای میگیرند که اونو نمیدانم چقدر باشه..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
پاسخ
تشکر کنندگان: smu ، Saeedv13 ، behfaza ، philter ، noobnoobi ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان