کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اینترنت در آمریکا
(2014-03-03 ساعت 03:00)el333 نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 02:42)smu نوشته:  ولی پکیج جدید AT&T +U-Verse tv واقعا عالیه و کل مجتمع ما داشتن پکیج از جاهای مختلف همین رو انتخاب کردن و قرارداد هاشونو با جاهای دیگه کنسل کردن.
مزایا: اینترنت12مکس یا 18 مکس به انتخاب خودتون - 5 تا پکیج مختلف تی وی با کانالهای خیلی خوب حتی در پکیج های ارزان - امکان جابجا کردن مکان قرارداد در صورت نقل مکان - قرارداد یکساله با عدم افزایش قیمت-در صورت موجود نبودن خدمات در مکان جدیدی قرارداد شما بدون هیچ هزینهای کنسل میشه - نصب رایگان
معایب: برای داشتن کانالهای اچ دی 10$شارز میکنه
یکی دیگه از معایبش اینه که اگر بعد از چند وقت پشیمون بشید و بخواهید مثلا تی وی را قطع کنید 154$ هزینه قطع کردنشو باید بدید ..برای قطع کردن اینترنتشم حتما یه جریمه ای میگیرند که اونو نمیدانم چقدر باشه..
درسته این نکته رو فراموش کردم ولی عددش برای کنسل کردن این پکیج که سوال کردیم برای تی وی120$و اینترنت - 70$ -80$ هست البته اگر در جایی باشید که یکی از این دو هم نتواند سرویس بدهد باز جریمه ای ندارد.و من لیست کانال هاشو قبلش خیلی بررسی کردم و تقریبا میدونستم که چه کانالهایی را حتما میخوام.و اینترنتش عالیه.ولی درکل حق با شماست ولی قرارداد هر شرکتی را بخواهیم کنسل کنیم جریمه دارد البته تا جایی که میدانم.
برنده 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، behfaza ، philter ، noobnoobi ، زری وحدتی ، taherifar ، behzadb57 ، copol
(2014-03-03 ساعت 08:35)smu نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 03:00)el333 نوشته:  
(2014-03-03 ساعت 02:42)smu نوشته:  ولی پکیج جدید AT&T +U-Verse tv واقعا عالیه و کل مجتمع ما داشتن پکیج از جاهای مختلف همین رو انتخاب کردن و قرارداد هاشونو با جاهای دیگه کنسل کردن.
مزایا: اینترنت12مکس یا 18 مکس به انتخاب خودتون - 5 تا پکیج مختلف تی وی با کانالهای خیلی خوب حتی در پکیج های ارزان - امکان جابجا کردن مکان قرارداد در صورت نقل مکان - قرارداد یکساله با عدم افزایش قیمت-در صورت موجود نبودن خدمات در مکان جدیدی قرارداد شما بدون هیچ هزینهای کنسل میشه - نصب رایگان
معایب: برای داشتن کانالهای اچ دی 10$شارز میکنه
یکی دیگه از معایبش اینه که اگر بعد از چند وقت پشیمون بشید و بخواهید مثلا تی وی را قطع کنید 154$ هزینه قطع کردنشو باید بدید ..برای قطع کردن اینترنتشم حتما یه جریمه ای میگیرند که اونو نمیدانم چقدر باشه..
درسته این نکته رو فراموش کردم ولی عددش برای کنسل کردن این پکیج که سوال کردیم برای تی وی120$و اینترنت - 70$ -80$ هست البته اگر در جایی باشید که یکی از این دو هم نتواند سرویس بدهد باز جریمه ای ندارد.و من لیست کانال هاشو قبلش خیلی بررسی کردم و تقریبا میدونستم که چه کانالهایی را حتما میخوام.و اینترنتش عالیه.ولی درکل حق با شماست ولی قرارداد هر شرکتی را بخواهیم کنسل کنیم جریمه دارد البته تا جایی که میدانم.
ما برای قطع کردن تی وی باهاشون تماس گرفتیم که به ما این عدد را گفتن حالا فرقش خیلی زیاد نیست ولی اصلا انتظارش را نداشتم که برای قطع کردنش هم باید پول بدهیم ..فعلا اول راهیم و فکر کنم در موارد مختلف تا اینجا ,جا بیفتیم از این ضررها و پول ها زیاد باید بدهیم.
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، philter ، mahdibashoma ، noobnoobi ، taherifar
(2014-05-17 ساعت 10:02)mahdibashoma نوشته:  این سایت تایم وارنر هست .. http://www.timewarnercable.com
میتونید پلانهای مختلفی رو ببنید ..توصیه میکنم پلان اینترنت رو انتخاب کنید..تلفن ثابت و کانالهای تلوزیونی زیاد جالب نیستند.

ثبت نام

1-ابتدا میتونید با وارد کردن زیپ کد محل سکونتتون ببینید که محل شما را ساپورت میکنن.
2-از سایت پلن مورد نظر رو انتخاب کنید و سفارش انلاین بدید.
3-برای سفارش آنلاین حتما شماره سوشیال شما و حساب بانکیتونو نیاز دارن (کردیت -دبیت)
4-پس از ثبت ایمیل میاد مبنی بر اینکه تماس بگیرید و تایید کنید.
5-شماره سفارش و رمزی که موقع سفارش دادید به همراه شماره سوشیال و ادرس آماده داشته باشید.
6-با تماس تلفنی همه چیزو واستون شرح میدن.و ازتون اطلاعات شخصیتونو میخوان. و قرار میگزارن واسه ارسال تکنسین.
7-شماره مشتری میدن واسه ساخت اکانت مشتری که وضعیت حسایتونو ببینید.

راه اندازی
یک عدد مودم وایرلس رو میارن و شما میتونید از لب تاپ یا گوشیتون استفاده کنید.. به همین راحتی Smile 19 دلار فقط واسه همین کار گرفتن
11 دلار هم ماهیانه واسه لیز مودم اضافه میشه
پنل انتخابی من استاندارد 15 مگ نامحدود ماهیانه 45 دلار با هزینه ماهیانه مودم.(چون شرکت مودمهای خاصی رو قبول میکنه) لیست مودمها داخل سایت هست.
طریقه پرداخت هم اگر کردیت داشته باشید برمیدارن ماهانه از حسابتون وگرنه بیل میاد و دپازیت هم میگیرن که کنسل کردید ضرر نبینن طفلیا Smile

میتونید مودم بخرید خودتون و فقط هزینه اشتراک رو بدید .(البته مودمهایی که مورد قبولشون باشه)

خیلی هم عالی! فقط من یه چیزی را اینجا متوجه نشدم! داشتم سایت Verizon را نگاه میکردم. رفتم پلنی که شما روی تایم وارنر گرفتی را ببینم چقدر هست! که پلن 15 مگش هست 30 دلار در ماه. به نظر شما که تجربه ی تایم وارنر را داری این چطوره؟ فکر میکنی کدام سرویس بهتره؟!
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، taherifar
(2014-05-19 ساعت 09:56)mahdibashoma نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 12:24)Rock نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 10:02)mahdibashoma نوشته:  این سایت تایم وارنر هست .. http://www.timewarnercable.com
میتونید پلانهای مختلفی رو ببنید ..توصیه میکنم پلان اینترنت رو انتخاب کنید..تلفن ثابت و کانالهای تلوزیونی زیاد جالب نیستند.

ثبت نام

1-ابتدا میتونید با وارد کردن زیپ کد محل سکونتتون ببینید که محل شما را ساپورت میکنن.
3-برای سفارش آنلاین حتما شماره سوشیال شما و حساب بانکیتونو نیاز دارن (کردیت -دبیت)
5-شماره سفارش و رمزی که موقع سفارش دادید به همراه شماره سوشیال و ادرس آماده داشته باشید.
6-با تماس تلفنی همه چیزو واستون شرح میدن.و ازتون اطلاعات شخصیتونو میخوان. و قرار میگزارن واسه ارسال تکنسین.

راه اندازی
یک عدد مودم وایرلس رو میارن و شما میتونید از لب تاپ یا گوشیتون استفاده کنید.. به همین راحتی Smile 19 دلار فقط واسه همین کار گرفتن
پنل انتخابی من استاندارد 15 مگ نامحدود ماهیانه 45 دلار با هزینه ماهیانه مودم.(چون شرکت مودمهای خاصی رو قبول میکنه) لیست مودمها داخل سایت هست.
طریقه پرداخت هم اگر کردیت داشته باشید برمیدارن ماهانه از حسابتون وگرنه بیل میاد و دپازیت هم میگیرن که کنسل کردید ضرر نبینن طفلیا Smile

میتونید مودم بخرید خودتون و فقط هزینه اشتراک رو بدید .(البته مودمهایی که مورد قبولشون باشه)

خیلی هم عالی! فقط من یه چیزی را اینجا متوجه نشدم! داشتم سایت Verizon را نگاه میکردم. رفتم پلنی که شما روی تایم وارنر گرفتی را ببینم چقدر هست! که پلن 15 مگش هست 30 دلار در ماه. به نظر شما که تجربه ی تایم وارنر را داری این چطوره؟ فکر میکنی کدام سرویس بهتره؟!

ممنون

اول اینکه تایم وارنر اینترنت کیبل هست و با اینترنت های شرکتهای تلفنی فرق میکنه
مورد دیگه اینکه محل سکونت منو فقط ای تی ان تی و تایم وارنر ساپورت میکرد.
سوم اینکه این پلن کنتراکی یا قراردادی نیست چون پرسیدم در صورت قطع جریمه ای نداره که گفت نه حالا خدا داندو اینکه کردیت هم نیاز نداشت.در صورتی که ای تی ان تی حتما کردیت میخواستن .
چهارم تایم وارنر مخصوص دریافت دیتا مخصوصا تماشای تلوزیون هست که من برای همین گرفتم و میتونم شبکه های تلوزیون را هم ببینم ..البته بعضی وقتا متوجه میشن و سد غیرقابل عبور میکنن شبکه های آمریکایی رو.
پنجم قابلیت هات اسپوت بود برای گوشی همراهم که بیشتر نقاط میتونم ازش استفاده کنم..نمیدونم وریزون هم همین قابلیت رو داره یا نه.
البته مودم را اجاره میدن و نپرسیدم که بعد از یک سال باید مودم رو تحویل بدم یا نه.
درباره قیمت هم پرسیدم گفتن قیمت برای یک سال فیکسه و افزایشی نداره..خدا داند Big Grin
من راضی هستم نمیدونم شما وریزون بگیرید خبرشو به من بدید .اگر خوب بود.منم عوض کنم Big Grin

Verizon هم کیبل داره! البته طبق اطلاعاتی که من دارم سرویس های DLS از طریق کابل هست! پس این هم کیبل هست! که تا 15 مگ داره!
اما FIOS ورایزون هست که فکر میکنم اولین شرکتی هست که این سیستم را داره و تا 500 مگ هم نت میده روی این سرویس! بدون افت سرعت.
برای کیبل هم بعد از 12 ماه افزایش 5 دلاری داره! در مورد مودم هم فکر میکنم باید از این شرکت بخرید! اجاره که باید در انتها پس بدید! اما بنظر به صرف میاد. البته اگر پول مودم را دارید که بهتر این هست بخرید! چون توی 2 سال بیشتر از پول مودم را اجاره دادید و هنوز هم برای شما نیست!
چشم اومدم میگیرم بهتون خبر میدم Big Grin Rolleyes
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، noobnoobi ، eybaba ، زری وحدتی ، taherifar ، copol
دوستان یک مودم وایرلس 8951nd - tp link سری n دارم با خودم بیارم اونجا قابل استفاده هستش برای اینترنت خونه یا نه ؟؟؟
البته باید اداپتورشو عوض کنم با 110 ولت
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، زری وحدتی ، taherifar
(2014-07-12 ساعت 12:46)KIMIA2005 نوشته:  دوستان یک مودم وایرلس 8951nd - tp link سری n دارم با خودم بیارم اونجا قابل استفاده هستش برای اینترنت خونه یا نه ؟؟؟

اداپتور گوشيهاى بيسيمى وشارژر موبايل هم بايد عوض بشه ؟؟؟؟؟
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-08-19 ساعت 07:32)Vahid2014 نوشته:  
(2014-07-12 ساعت 12:46)KIMIA2005 نوشته:  دوستان یک مودم وایرلس 8951nd - tp link سری n دارم با خودم بیارم اونجا قابل استفاده هستش برای اینترنت خونه یا نه ؟؟؟

الان شارژر اکثر گوشی‌های موبایل هم با ۱۱۰ کار میکنه هم با ۲۲۰ ولی‌ در هر حال یه ادپتور لازم داری که اون دوشاخه ایران رو تبدیل کنه به مال اینجا.

توی شکل این پائین ایران تایپ F هست ولی اینجا خونه های قدیمی‌ ریمادل نشده تایپ A و جدیدتر‌ها تایپ B
[عکس: 7fxe9o4bk6tkxh5u119_thumb.jpg]
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، taherifar
(2014-08-19 ساعت 21:00)ITGuy نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 07:32)Vahid2014 نوشته:  

الان شارژر اکثر گوشی‌های موبایل هم با ۱۱۰ کار میکنه هم با ۲۲۰ ولی‌ در هر حال یه ادپتور لازم داری که اون دوشاخه ایران رو تبدیل کنه به مال اینجا.

توی شکل این پائین ایران تایپ F هست ولی اینجا خونه های قدیمی‌ ریمادل نشده تایپ A و جدیدتر‌ها تایپ B
[عکس: 7fxe9o4bk6tkxh5u119_thumb.jpg]
ببخشيد دوشاخه تبديل دو به سه است
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تا اون جایی که میدونم نه !!
چون این ها dsl هستن که تو ایران بهش میگن adsl ولی تو امرکا سیستمش کابلی هست و نمیخوره بهش !
پاسخ
ایول من اینجا دارم ماهی 5 4هزار تومن میدم اینترنت اسیاتک 10 گیگ دانلود میده سرعتشم از 700تا بیشتر نمریره ترافیکشم که مثل اژدهاس یک هفته ای تموم میشه .اونجا که عشقو هالس .ببینم من که تو ایرانم نمیتونم از امریکا اشتراک اینترنت بگیرم ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Alisalimi
دوستان گل سلام
من در هيوستون بودم و جابجا شدم به لاس وگاس
يک عدد مودم At&t -ADSL واي فاي از خود شرکت At&t خريدم 100$ و حالا توي لاس وگاس بدردم نميخوره چون سرويس ADSLنداره.
دوستاني که نياز به مودم براي ADSL دارند ميتونن اين مودم رو نصف قيمت ازم بخرن.
اين مودم در هيوستون موجود هست.
در صورت نياز به ساير شهر ها هم ارسال ميگردد.
در صورت تمايل با من تماس بگيريد.
salami.shahin@gmail.com
702-902-7163

موفق و پيروز باشيد.
شماره کیس: 2014AS3xx
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ مصاحبه: 15 دسامبر 2013
دریافت ویزا: 17 دسامبر 2013
تاريخ اولين ورود: 10 آوريل 2014
مقصد اول : هيوستون تگزاس
مقصد دوم: لاس وگاس نوادا

مرد باش و پاي در راه بنه
راه خود گويدت چون بايد كرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 22:21)Rock نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 09:56)mahdibashoma نوشته:  
(2014-05-17 ساعت 12:24)Rock نوشته:  

ثبت نام

راه اندازی

ممنون

اول اینکه تایم وارنر اینترنت کیبل هست و با اینترنت های شرکتهای تلفنی فرق میکنه
مورد دیگه اینکه محل سکونت منو فقط ای تی ان تی و تایم وارنر ساپورت میکرد.
سوم اینکه این پلن کنتراکی یا قراردادی نیست چون پرسیدم در صورت قطع جریمه ای نداره که گفت نه حالا خدا داندو اینکه کردیت هم نیاز نداشت.در صورتی که ای تی ان تی حتما کردیت میخواستن .
چهارم تایم وارنر مخصوص دریافت دیتا مخصوصا تماشای تلوزیون هست که من برای همین گرفتم و میتونم شبکه های تلوزیون را هم ببینم ..البته بعضی وقتا متوجه میشن و سد غیرقابل عبور میکنن شبکه های آمریکایی رو.
پنجم قابلیت هات اسپوت بود برای گوشی همراهم که بیشتر نقاط میتونم ازش استفاده کنم..نمیدونم وریزون هم همین قابلیت رو داره یا نه.
البته مودم را اجاره میدن و نپرسیدم که بعد از یک سال باید مودم رو تحویل بدم یا نه.
درباره قیمت هم پرسیدم گفتن قیمت برای یک سال فیکسه و افزایشی نداره..خدا داند Big Grin
من راضی هستم نمیدونم شما وریزون بگیرید خبرشو به من بدید .اگر خوب بود.منم عوض کنم Big Grin

Verizon هم کیبل داره! البته طبق اطلاعاتی که من دارم سرویس های DLS از طریق کابل هست! پس این هم کیبل هست! که تا 15 مگ داره!
اما FIOS ورایزون هست که فکر میکنم اولین شرکتی هست که این سیستم را داره و تا 500 مگ هم نت میده روی این سرویس! بدون افت سرعت.
برای کیبل هم بعد از 12 ماه افزایش 5 دلاری داره! در مورد مودم هم فکر میکنم باید از این شرکت بخرید! اجاره که باید در انتها پس بدید! اما بنظر به صرف میاد. البته اگر پول مودم را دارید که بهتر این هست بخرید! چون توی 2 سال بیشتر از پول مودم را اجاره دادید و هنوز هم برای شما نیست!
چشم اومدم میگیرم بهتون خبر میدم Big Grin Rolleyes
خواستم اضافه کنم اگر در یکی از شهرهای آستین، کنزاس، میزوری یا یوتا هستید گوگل فایبر به این شهر ها آمده و با هزینه بسیار مناسبی(فکر کنم کمتر از 80 دلار ماهانه) نسبت به فیوز شما اینترنت 1 گیگابیت فیبر نوری و در صورت هزینه بیشتر تلویزیون خواهید داشت.
البته فعلا برنامه بصورت آزمایشی است و در سال آینده چند شهر کالیفرنیا، کاریلونای شمالی و ... بهش اضافه میشن.
البته از سال آینده اینترنت 10 گیگابیت هم میاد که قیمتش بالاست (400 دلار ماهانه) و برای از ما بهترونه!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، samane1363 ، copol
(2014-12-29 ساعت 23:39)shahin_1359 نوشته:  دوستان گل سلام
من در هيوستون بودم و جابجا شدم به لاس وگاس
يک عدد مودم At&t -ADSL واي فاي از خود شرکت At&t خريدم 100$ و حالا توي لاس وگاس بدردم نميخوره چون سرويس ADSLنداره.
دوستاني که نياز به مودم براي ADSL دارند ميتونن اين مودم رو نصف قيمت ازم بخرن.
اين مودم در هيوستون موجود هست.
در صورت نياز به ساير شهر ها هم ارسال ميگردد.
در صورت تمايل با من تماس بگيريد.
salami.shahin@gmail.com
702-902-7163

موفق و پيروز باشيد.

دوست عزیز اولا که at&t مدم مجانی میده و برای اولین سرویس ۱۰۰ دلار رو بهتون بر میگردونه.باهاشون تماس بگیرید بهتون پس میدن.دوما مدمهای at&t جوری هست که مثل ایران کار نمیکنه شما هرجا اینترنت داشته باشی از اون مدم استفاده کنی.هر مدم برای یک قرارداد هست.من خونم رو جابه جا کردم توی یک شهر با اختلاف ۲تا خیابون از مدم قبلی نگذاشتند استفاده کنم جفت قرارداد هم DSl بود. ۴ساله با at&t قرارداد دارم.۳تا مدم بدون استفاده هم دارم چون خود شرکتشون چندماه یکبار مدم جدید میفرستند مجانی درب خونه و پیغام میدن که مدم قبلی قابل استفاده نیست.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، samane1363 ، copol
من سرویس جدید اینترنت که گرفتم ۱۶ مگابایت سرعتش از at&t ماهی ۶۰ دلار هست که تخفیف گرفتم ۳۸ دلار میگیرن.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، mrhj50
یک سوال?

کسی زیاد دانلود کنه گیر میدن بهش?

سرعت دانلود چقده 16 مگ?
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان