کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اینترنت در آمریکا
(2014-11-24 ساعت 19:19)syavash نوشته:  ایول من اینجا دارم ماهی 5 4هزار تومن میدم اینترنت اسیاتک 10 گیگ دانلود میده سرعتشم از 700تا بیشتر نمریره ترافیکشم که مثل اژدهاس یک هفته ای تموم میشه .اونجا که عشقو هالس .ببینم من که تو ایرانم نمیتونم از آمریکا اشتراک اینترنت بگیرم ؟؟؟

سوال خیلی عجیبی بود، معلومه که نه دوست عزیز. در آمریکا خیلی از شرکت ها برای دوتا خیابون بالاتر سرویس دادن با مشکل رو به رو میشن و شما باید بری از یک شرکت دیگه بگیری، حالا اون از اونجا بیاد به ایران سرویس بده؟ مگه ایرانسل شما در آمریکا کار میکنه که اینترنت اونجا برای شما کار کنه؟ Smile آسیا تک سرویس دهیش خیلی خوبه، تا ایران هستید از همین شرکت سرویس بگیرید که عوض کنید پشیمون میشید از ما گفتن بود.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: compresskeytionboard ، msar ، biparva ، samane1363
سلام به دوستان گل.
اگر میشه یکم هم دربارهی کیفیت و سرعت اینترنت موبایل ها هم توضیح بدین.تا اونجا که فهمیدم فک کنم verizon بهترین کیفیت رو داشته باشه.سرعتش با 2مگ برابری میکنه؟مثل ایران قطعی داره؟مشکل انتن دهی ندارن؟
یه سوال دیگه برای گرفتن اینترنت منزل هم مثل ایران باید خط ثابت برای منزل داشت یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 18:59)biparva نوشته:  سلام به دوستان گل.
اگر میشه یکم هم دربارهی کیفیت و سرعت اینترنت موبایل ها هم توضیح بدین.تا اونجا که فهمیدم فک کنم verizon بهترین کیفیت رو داشته باشه.سرعتش با ۲مگ برابری میکنه؟مثل ایران قطعی داره؟مشکل انتن دهی ندارن؟
یه سوال دیگه برای گرفتن اینترنت منزل هم مثل ایران باید خط ثابت برای منزل داشت یا نه؟
سلام .نه اينجا احتياجي نيست كه خط ثابت داشته باشين.فقط ميتونين اينترنت بگيرين.من خيلي افراد معدودي ديدم كه اينجا خط ثابت داشته باشن.چون اكثر افراد اشتراك مكالمه نامحدود با موبايل ميگيرن كه خيلي هم گرون نيست(البته اولش واسه كسي كه هنوز كرديت نداره يا كرديتش خوب نيست ممكنه گرون باشه)
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-06-24 ساعت 20:27)Talia نوشته:  
اگر میشه یکم هم دربارهی کیفیت و سرعت اینترنت موبایل ها هم توضیح بدین.تا اونجا که فهمیدم فک کنم verizon بهترین کیفیت رو داشته باشه.سرعتش با ۲مگ برابری میکنه؟مثل ایران قطعی داره؟مشکل انتن دهی ندارن؟
سلام .نه اينجا احتياجي نيست كه خط ثابت داشته باشين.فقط ميتونين اينترنت بگيرين.من خيلي افراد معدودي ديدم كه اينجا خط ثابت داشته باشن.چون اكثر افراد اشتراك مكالمه نامحدود با موبايل ميگيرن كه خيلي هم گرون نيست(البته اولش واسه كسي كه هنوز كرديت نداره يا كرديتش خوب نيست ممكنه گرون باشه)

خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز.فقط اگه میشه و تجربه دارین درباره اینترنت موبایل ها هم یه اطباعاتی بدین.سپاسگذارم

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363
(2015-06-24 ساعت 20:29)biparva نوشته:  

خیلی ممنون از جوابتون دوست عزیز.فقط اگه میشه و تجربه دارین درباره اینترنت موبایل ها هم یه اطباعاتی بدین.سپاسگذارم

راستش من از همون اول با تي موبايل هستم و اطلاعات زيادي از بقيه سرويس دهنده ها ندارم. پلني كه من دارم تا يك گيگ اول پر سرعت هستش و اگر بيشتر از يك گيگ استفاده كنم سرعتش كم ميشه.البته ميتونم پول بيشتر بدم و بازم اينترنت پر سرعتشو شارژ كنم ولي تا حالا يك گيگ رو در طول يك ماه تموم نكردم.قطع و وصل نميشه و ازشم راضي هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، behzadb57 ، storagemeter
(2015-06-25 ساعت 02:13)Talia نوشته:  
(2015-06-24 ساعت 20:29)biparva نوشته:  

راستش من از همون اول با تي موبايل هستم و اطلاعات زيادي از بقيه سرويس دهنده ها ندارم. پلني كه من دارم تا يك گيگ اول پر سرعت هستش و اگر بيشتر از يك گيگ استفاده كنم سرعتش كم ميشه.البته ميتونم پول بيشتر بدم و بازم اينترنت پر سرعتشو شارژ كنم ولي تا حالا يك گيگ رو در طول يك ماه تموم نكردم.قطع و وصل نميشه و ازشم راضي هستم.

ما هم اینترنت روی تی‌ موبایل داشتیم هم روی ورایزن ، سرعت ورایزن خیلی‌ بهتره اصلا قابل مقایسه نیستند.
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، storagemeter
دوستان یک مودم att دارم چطور میتونم بردش رو افزایش بدم ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
تو آمریکا انیترنت موبایل بهتره یا ای دی اس ال؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید

دو سوال داشتم ممنون.

چارتر پس از یکسال قیمت اینترنش از حالت discountخارج میشود چه کار باید کنیم؟ ایای میتوان با شرکتشان چانه زد؟

ارزانترین اینترنت را از کجا میتوان تهیه نمود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-24 ساعت 00:21)amir2016 نوشته:  سلام دوستان
تو آمریکا انیترنت موبایل بهتره یا ای دی اس ال؟

اینترنت موبایل معمولن برای استفاده خانگی به صرفه نیست و معمولا سقف ترافیک ماهیانه داره. البته از چندسال پیش خیلی بهتره شده.
در مودر DSL، اول بگم بیشتر جاهای آمریکا که من خبر دارم، اینترنت بصورت cable داده میشه، به هر صورت از موبایل چندین برابر سریعتر و ارزونتره.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-30 ساعت 00:23)sanazph99 نوشته:  سلام خسته نباشید

دو سوال داشتم ممنون.

چارتر پس از یکسال قیمت اینترنش از حالت discountخارج میشود چه کار باید کنیم؟ ایای میتوان با شرکتشان چانه زد؟

ارزانترین اینترنت را از کجا میتوان تهیه نمود؟

یک راه چانه زدن اینه که زنگ بزنین به شرکت و بگین که میخواین کنسل کنین قرارداد رو، اونا میپرسن چرا؟! شما میگین گرونه و فلان شرکت ارزونتر میده. طرف هم به شما میگه من قیمت رو براتون پایینتر میارم.

ارزونترین اینترنت هم بستگی به محل زندگی شما داره. معمولا سرویسهای محلی ارزونتر از سرویسهای سراسری مثل Comcat هستن.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
دوستان لطفا سرعت دانلوداتون رو هم تو idm بنویسید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان