کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
سلام دوستان . پروسه سیتیزن شدن ما خیلی طولانی شد و از یکسال هم گذشت هنوز خبری نیست. قبلا گفتم چون ما یک سفر ۱۱ ماهه داشتیم در اوایل رفت و آمد به اون موضوع ایراد گرفت البته مصاحبه کردن و قبول شدیم ولی با اینکه بیش از سه سال سکونت دایم داشتیم مدارک بیشتری خواست که فرستادیم الان بیشتر از سه ماه گذشته هنوز خبری نیست رفتم اداره مهاجرت شهر مون تو کامپیوتر چک کرد و گفت پرونده مشکل نداره و در حال انجام شدن و بزودی تامه میاد واستون یکماه گذشته و باز خبری نشده. اگر توصیه و راه حلی بنطرتون میرسد لطف کنین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
(2017-05-01 ساعت 08:01)amir1345 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 06:39)zohreh36 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 06:29)amir1345 نوشته:  از ایالت ویرجینیا اقدام کردم ،و انگشت نگاری انجام شده است .
من از كاليفرنيا اقدام كردم و هفته ديگه براى انگشت نگارى ميرم ، ولي به نظرم احتياج به وكيل نداريد از زمان ترامپ متاسفانه كارها به كندى پيش ميره و چاره اى نيست و بايد صبر كرد ولي در كاليفرنيا تا جائي كه شنيدم حدود ١٠ ماه طول ميكشه ، ولي اگر جاى شما بودم جائي نميرفتم تا تكليفم روشن بشه

شما جدیدا مدارک تون رو ارسال گردین ؟
من از زمانيكه مداركمو فرستادم تا نامه اومدحدود ٢٩ روز طول كشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta ، a.behzadi
با سلام خدمت دوستان
در صورتی که پس از انگشت نگاری و قبل از مصاحبه سفر به ایران داشته باشیم در روند مصاحبه و سیتی زن شدن خللی وارد میشود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-01 ساعت 22:30)Geeta نوشته:  با سلام خدمت دوستان
در صورتی که پس از انگشت نگاری و قبل از مصاحبه سفر به ایران داشته باشیم در روند مصاحبه  و  سیتی زن شدن خللی وارد میشود؟

البته این سوال من هم هست و بر اساس پیگیری گفته ها و شنیده ها
منع قانونی وجود ندارد ولی توصیه میشود به سفر نروید.

البته اگر دوستانی که اطلاع دقیقی دارند. اعلام تمایتد باعث خوشحالیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta
(2017-05-05 ساعت 23:50)amir1345 نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 22:30)Geeta نوشته:  با سلام خدمت دوستان
در صورتی که پس از انگشت نگاری و قبل از مصاحبه سفر به ایران داشته باشیم در روند مصاحبه  و  سیتی زن شدن خللی وارد میشود؟

البته این سوال من هم هست و بر اساس پیگیری گفته ها و شنیده ها
منع قانونی وجود ندارد ولی توصیه میشود به سفر نروید.

البته اگر دوستانی که اطلاع دقیقی دارند. اعلام تمایتد باعث خوشحالیست.
سلام خدمت دوستان ، هيچ مشكلي ايجاد نميشه ولي زمانيكه به مصاحبه دعوت شديد بايد خودتون آخرين سفرتون رواعلام بفرمائيد ، يكي از دوستان من مابين زمانيكه انگشت نگارى بود و تاريخ مصاحبه كه هفته پيش هم مصاحبه ايشون بود به ايران رفتن و مشكلي براشون پيش نيومد و بسلامتي سيتي زن شدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، Geeta ، amir1345
ﺳﻼﻡ اﺯ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻛﺴﻲ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺑﺮﻩ اﻳﺮاﻥ اﻃﻤﻴﻨﺎﻥ ﻛﺎﻣﻞ ﺩاﺭﻳﺪ ﻛﻪ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﭘﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺩ ? ﻣﻦ ازز ﻭﻛﻴﻞ ﭘﺮﺳﻴﺪﻡ ﮔﻔﺘﻦ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻴﻜﻪ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ ﻧﺸﻴﻢ ﻧﺒﺎﻳﺪ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﺑﺸﻴﻢ اﺭ ﺧﻴﻠﻲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺷﻨﻴﺪﻡ ﻣﻴﮕﻦ ﻣﺸﻜﻼﺕ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺎﺩ ﺧﻴﻠﻲ ﺣﺴﺎﺱ و ﺩﻗﻴﻖ ﻣﻴﺸﻦ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺣﺘﻲ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﻋﻘﺐ ﺑﻴﻓﺘﻪ ﺳﻴﺘﻴﺰﻧﻲ
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻭﻡ ﻣﺎﺭﭺ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻳﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮاﻡ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ و ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻦ ﻧﺒﺎﻳﺪ اﺯ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺧﺎﺭﺝ ﺑﺸﻢ و ﺣﺘﻲ ﺗﺮﺳﻴﺪﻡ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ اﻳﺮاﻥ ﻣﻴﺸﻪ اﮔﺮ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﻃﻼﻉ ﺩﻗﻴﻖ و ﻛﺎﻣﻠﻲ ﺩاﺭﻧﺪ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺗﺸﻮﻥ ﺭا ﺑﮕﺬاﺭﻧﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='Kf123' pid='757197' dateline='1494396316']
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻭﻡ ﻣﺎﺭﭺ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻳﻢ ﺑﻮﺩ ﻭﻟﻲ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮاﻡ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ و ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻦ ﻧﺒﺎﻳﺪ اﺯ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺧﺎﺭﺝ ﺑﺸﻢ و ﺣﺘﻲ ﺗﺮﺳﻴﺪﻡ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ اﻳﺮاﻥ ﻣﻴﺸﻪ اﮔﺮ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﻃﻼﻉ ﺩﻗﻴﻖ و ﻛﺎﻣﻠﻲ ﺩاﺭﻧﺪ ﺗﺠﺮﺑﻴﺎﺗﺸﻮﻥ ﺭا ﺑﮕﺬاﺭﻧﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ
[/quote
دوست عزیز
من فکر میکنم الان که انقدر به ایران حساس شدن عاقلانه و محتاطانه این هست تا به مصاحبه نرفتید به مسافرت مخصوصا به ایران نروید . به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمیکنه
یا حق
پاسخ
(2017-05-01 ساعت 08:18)soufia نوشته:  سلام دوستان . پروسه سیتیزن شدن ما خیلی طولانی شد و از یکسال هم گذشت هنوز خبری نیست. قبلا گفتم چون ما یک سفر ۱۱ ماهه داشتیم در اوایل رفت و آمد به اون موضوع ایراد گرفت البته مصاحبه کردن و قبول شدیم ولی با اینکه بیش از سه سال سکونت دایم داشتیم مدارک بیشتری خواست که فرستادیم الان بیشتر از سه ماه گذشته هنوز خبری نیست رفتم اداره مهاجرت شهر مون تو کامپیوتر چک کرد و گفت پرونده مشکل نداره و در حال انجام شدن و بزودی تامه میاد واستون یکماه گذشته و باز خبری نشده. اگر توصیه و راه حلی بنطرتون میرسد لطف کنین ممنون میشم

به نظر من می‌تونید از این طریق پیگیری کنید:

https://egov.uscis.gov/e-request/display...eType=onpt
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 12:29)gbtm نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 08:18)soufia نوشته:  سلام دوستان . پروسه سیتیزن شدن ما خیلی طولانی شد و از یکسال هم گذشت هنوز خبری نیست. قبلا گفتم چون ما یک سفر ۱۱ ماهه داشتیم در اوایل رفت و آمد به اون موضوع ایراد گرفت البته مصاحبه کردن و قبول شدیم ولی با اینکه بیش از سه سال سکونت دایم داشتیم مدارک بیشتری خواست که فرستادیم الان بیشتر از سه ماه گذشته هنوز خبری نیست رفتم اداره مهاجرت شهر مون تو کامپیوتر چک کرد و گفت پرونده مشکل نداره و در حال انجام شدن و بزودی تامه میاد واستون یکماه گذشته و باز خبری نشده. اگر توصیه و راه حلی بنطرتون میرسد لطف کنین ممنون میشم

ممنون از راهنمایی ما رد شدیم ! بهمون فرصت یپکماهه دادن تا درخواست مجدد کنیم نمیدونم واقعا چه باید کرد به وکلا هم اعتمادی نیست
پاسخ
(2017-05-11 ساعت 21:48)soufia نوشته:  

ممنون از راهنمایی ما رد شدیم ! بهمون فرصت یپکماهه  دادن تا درخواست مجدد کنیم نمیدونم واقعا چه باید کرد به وکلا هم اعتمادی نیست

با سلام
اگر اشکالی نداره ممکنه بفرمایید از کدام ایالت اقدام کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-11 ساعت 21:48)soufia نوشته:  

ممنون از راهنمایی ما رد شدیم ! بهمون فرصت یپکماهه  دادن تا درخواست مجدد کنیم نمیدونم واقعا چه باید کرد به وکلا هم اعتمادی نیست

فرصت يكماهه براي اينكه دوباره اپلاي كنيد؟اگر ممكنه مراحلتون را در اختيار ما بگذاريدچون من اخرين سفرم شش ما وبيست وهفت روز طول كشيد ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
از جنوب آمریکا نیو اورلینز اقدام کردیم البته اول مدارک میره تگزاس بعد برمیگردن دوباره تو نوبت خیلی طولانی شد و البته بی نتیجه
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta
(2017-05-12 ساعت 03:33)soufia نوشته:  از جنوب آمریکا  نیو اورلینز اقدام کردیم البته اول مدارک میره تگزاس بعد برمیگردن دوباره تو نوبت خیلی طولانی شد و البته بی نتیجه

متاسفانه اطلاعاتی در جهت راهنمایی شما ندارم ولی امیدوارم مشکلتون حل بشود با تشکر از پاسخ شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
حساب بانكي در گردش كه مي گيد براي سيتيزني مي خوان در زماني كه نبوديم چطور مي تونه در گردش باشه من اخرين سفرم شش ماه وبيست وهفت روز طول كشيد حساب بانكي دارم ولي در گردش نبوده مي شه يكي راهنمايي كنه ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان