کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
(2017-05-12 ساعت 23:18)Sara120 نوشته:  حساب بانكي در گردش كه مي گيد براي سيتيزني مي خوان در زماني كه نبوديم چطور مي تونه در گردش باشه من اخرين سفرم شش ماه وبيست وهفت روز طول كشيد حساب بانكي دارم ولي در گردش نبوده مي شه يكي راهنمايي كنه ممنون

Ki gofte hesabe Dar gradesh baraye zamani ke nabudim bayad bashe?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-13 ساعت 09:18)gbtm نوشته:  
(2017-05-12 ساعت 23:18)Sara120 نوشته:  حساب بانكي در گردش كه مي گيد براي سيتيزني مي خوان در زماني كه نبوديم چطور مي تونه در گردش باشه من اخرين سفرم شش ماه وبيست وهفت روز طول كشيد حساب بانكي دارم ولي در گردش نبوده مي شه يكي راهنمايي كنه ممنون

Ki gofte hesabe Dar gradesh baraye zamani ke nabudim bayad bashe?

توي يكي از پستها خوندم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-12 ساعت 03:11)Sara120 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 21:48)soufia نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 12:29)gbtm نوشته:  به نظر من می‌تونید از این طریق پیگیری کنید:

https://egov.uscis.gov/e-request/display...eType=onpt

ممنون از راهنمایی ما رد شدیم ! بهمون فرصت یپکماهه  دادن تا درخواست مجدد کنیم نمیدونم واقعا چه باید کرد به وکلا هم اعتمادی نیست

فرصت يكماهه براي اينكه دوباره اپلاي كنيد؟اگر ممكنه مراحلتون را در اختيار ما بگذاريدچون من اخرين سفرم شش ما وبيست وهفت روز طول كشيد ممنون

نه برای بررسی مجدد اگر مدارک و دلایل کافی داریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
آیا از دوستان کسی در یک ماه اخیر نامه مصاحبه دریافت کرده یا مصاحبه رفته؟ و اینکه در صورت جواب بله است چقدر بهد از انگشت نگاری بوده است؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من از نوامبر 2010 گرین کارت گرفتم از حدود مارچ 2011 پاس سفید گرفتم ولی ازش استفاده نکردم توی امریکا موندم و نه ماه بیکار بودم یعد رفتم سرکار تا اوت 2015 بعدش اومدم ایران وتا حالا در حال رفت و امد هستم بالاتراز شش ماه هم از امریکا تا حالا خارج نبودم ولی از اوت 2015 تا حالا جایی رو رنت نکردم کی میتونم برای سیتیزن شیپی اقدام کنم؟زود جواب بدید ممنون میشم.
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام,
5 ماه فرستادم, هنوز منتظر اینترویو هستم,از نیویورک
(2017-05-18 ساعت 09:44)Geeta نوشته:  با سلام
آیا از دوستان کسی در یک ماه اخیر نامه مصاحبه دریافت کرده یا مصاحبه رفته؟ و اینکه در صورت جواب بله است چقدر بهد از انگشت نگاری بوده است؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta
(2017-05-19 ساعت 09:37)fidell نوشته:  سلام دوستان
من از نوامبر 2010 گرین کارت گرفتم از حدود مارچ 2011 پاس سفید گرفتم ولی ازش استفاده نکردم توی آمریکا موندم و نه ماه بیکار بودم یعد رفتم سرکار تا اوت 2015 بعدش اومدم ایران وتا حالا در حال رفت و امد هستم بالاتراز شش ماه هم از آمریکا تا حالا خارج نبودم ولی از اوت 2015 تا حالا جایی رو رنت نکردم کی میتونم برای سیتیزن شیپی اقدام کنم؟زود جواب بدید ممنون میشم.

Dar 5 sale gozashte, chand mah America budid?agar hadeaqal 30 mah shode bashe, mitunid
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-19 ساعت 10:38)gbtm نوشته:  
من از نوامبر 2010 گرین کارت گرفتم از حدود مارچ 2011 پاس سفید گرفتم ولی ازش استفاده نکردم توی آمریکا موندم و نه ماه بیکار بودم یعد رفتم سرکار تا اوت 2015 بعدش اومدم ایران وتا حالا در حال رفت و امد هستم بالاتراز شش ماه هم از آمریکا تا حالا خارج نبودم ولی از اوت 2015 تا حالا جایی رو رنت نکردم کی میتونم برای سیتیزن شیپی اقدام کنم؟زود جواب بدید ممنون میشم.

Dar 5 sale gozashte, chand mah America budid?agar hadeaqal 30 mah shode bashe, mitunid

حساب بانكي وگواهينامه بيمه ماشين وبيمه سلامت واگر مدرك ديگري داريد بايد با فرمتوت بفرستيد اگر بيشتر از شش ماه بيرون بوديد
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm

بیش از سی ماه در امریکا بوده ام و هیچوقت هم بیش از شش ماه بیرون نبوده ام مثلا هرباربعد از 5 ماه اومدم امریکا و 10 یا 15 روز مانده ام و برگشته ام ولی بیمه ماشین از بعد از اوت 2015 نداشته ام چون ماشینم رو فروخته بودم در طول 2016 و 2017 هم بیمه سلامت نداشته ام ولی بیمه سلامت در ایران داشته ام . ایا میتونم ثبت نام کنم؟
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
بازم من با سوال برگشتم. همونطور که گفتم کیس ما رد شد چون حدود ۱۱ ماه خارج شدیم وبا اینکه الان نزدیک ۴ ساله ساکن هستیم قبول نکردن و مدارکی خواستن که نشون بده ما در آمریکا وابستگی هایی داشتیم مثل اجاره خونه و گردش مالی که ما جز حساب بانکی چیزی نداشتیم ولینک باز اون رو فرستادیم با یک نامه که توضیح دادیم چرا نبودیم و الان کار میکنیم و دانشگاه رفتیم و از این حرفها. خلاصه کنم ما کارت سفید داشتیم ولی بنا به توصیه تلفنی وکیل ارایه نکردیم الان که نامه رجکشن دادن گفتن باز اگر مدارک دارید ارایه کنید. حالا از شما صاحب نظران محترم میخوام نظر بدید که الان این reentry permit رو که ازش استفاده هم نکردیم ارائه کنیم و توضیح بدیم که قانونی عمل کردیم یا نه؟ لطفا اگر مطلبی و راهنمایی دارید ممنون میشم بگید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-20 ساعت 20:06)fidell نوشته:  

بیش از سی ماه در آمریکا بوده ام و هیچوقت هم بیش از شش ماه بیرون نبوده ام مثلا هرباربعد از 5 ماه  اومدم آمریکا و 10 یا 15 روز مانده ام و برگشته ام ولی بیمه ماشین از بعد از اوت 2015 نداشته ام چون ماشینم رو فروخته بودم در طول 2016 و 2017 هم بیمه سلامت نداشته ام ولی بیمه سلامت در ایران داشته ام . ایا میتونم ثبت نام کنم؟

به نظر من می‌تونید
پاسخ
تشکر کنندگان: fidell
(2017-05-21 ساعت 05:11)soufia نوشته:  بازم من با سوال برگشتم. همونطور که گفتم کیس ما رد شد چون حدود ۱۱ ماه خارج شدیم وبا اینکه الان نزدیک ۴ ساله ساکن هستیم قبول نکردن و مدارکی خواستن که نشون بده ما در آمریکا وابستگی هایی داشتیم مثل اجاره خونه و گردش مالی که ما جز حساب بانکی چیزی نداشتیم ولینک باز اون رو فرستادیم با یک نامه که توضیح دادیم چرا نبودیم و الان کار میکنیم و دانشگاه رفتیم و از این حرفها.  خلاصه کنم ما کارت سفید داشتیم ولی بنا به توصیه تلفنی وکیل ارایه نکردیم الان که نامه رجکشن دادن گفتن باز اگر مدارک دارید ارایه کنید. حالا از شما صاحب نظران محترم میخوام نظر بدید که الان این reentry permit رو که ازش استفاده هم نکردیم ارائه کنیم و توضیح بدیم که قانونی عمل کردیم یا نه؟ لطفا اگر مطلبی و راهنمایی دارید ممنون میشم بگید.

Reentry پرمیت رو ارائه کنید و بگین،: I apply based on 4 years and one day rule

An applicant who is required to establish continuous residence for at least five years See INA 316(a). and whose application for naturalization is denied for an absence of one year or longer, may apply for
naturalization four years and one day after returning to the United States to resume permanent residence. An.

https://www.uscis.gov/policymanual/HTML/...pter3.html
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia
(2017-04-02 ساعت 02:14)zohreh36 نوشته:  سلام دوستان من مداركم رو براى سيتي زني بجاى اينكه نود روز زودتر بفرستم حدود ١٠٨ روز زودتر فرستادم ، حالا فكر ميكنيد واسه ١٨ روز زودتر برگردونن ،چون اشتباه حساب كردم وقتي پست كردم برگشتم باز مجدد محاسبه كردم متوجه شدم .

you case will be rejected. Sorry
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
دوست محترم من براى اينكه زودتر فرستادم مشكلي پيش نيومد و انگشت نگارى هم رفتم و منتظر روز مصاحبه هستم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-25 ساعت 02:50)zohreh36 نوشته:  دوست محترم من  براى اينكه زودتر فرستادم مشكلي پيش نيومد و انگشت نگارى هم رفتم و منتظر روز مصاحبه هستم

ببخشید تاریخ مصاحبه مشخص شده است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان