کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
(2017-05-21 ساعت 05:11)soufia نوشته:  بازم من با سوال برگشتم. همونطور که گفتم کیس ما رد شد چون حدود ۱۱ ماه خارج شدیم وبا اینکه الان نزدیک ۴ ساله ساکن هستیم قبول نکردن و مدارکی خواستن که نشون بده ما در آمریکا وابستگی هایی داشتیم مثل اجاره خونه و گردش مالی که ما جز حساب بانکی چیزی نداشتیم ولینک باز اون رو فرستادیم با یک نامه که توضیح دادیم چرا نبودیم و الان کار میکنیم و دانشگاه رفتیم و از این حرفها.  خلاصه کنم ما کارت سفید داشتیم ولی بنا به توصیه تلفنی وکیل ارایه نکردیم الان که نامه رجکشن دادن گفتن باز اگر مدارک دارید ارایه کنید. حالا از شما صاحب نظران محترم میخوام نظر بدید که الان این reentry permit رو که ازش استفاده هم نکردیم ارائه کنیم و توضیح بدیم که قانونی عمل کردیم یا نه؟ لطفا اگر مطلبی و راهنمایی دارید ممنون میشم بگید.

ببخشيد چرا حساب بانكي شما را قبول نكردن?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-26 ساعت 19:11)Sara120 نوشته:  
(2017-05-21 ساعت 05:11)soufia نوشته:  بازم من با سوال برگشتم. همونطور که گفتم کیس ما رد شد چون حدود ۱۱ ماه خارج شدیم وبا اینکه الان نزدیک ۴ ساله ساکن هستیم قبول نکردن و مدارکی خواستن که نشون بده ما در آمریکا وابستگی هایی داشتیم مثل اجاره خونه و گردش مالی که ما جز حساب بانکی چیزی نداشتیم ولینک باز اون رو فرستادیم با یک نامه که توضیح دادیم چرا نبودیم و الان کار میکنیم و دانشگاه رفتیم و از این حرفها.  خلاصه کنم ما کارت سفید داشتیم ولی بنا به توصیه تلفنی وکیل ارایه نکردیم الان که نامه رجکشن دادن گفتن باز اگر مدارک دارید ارایه کنید. حالا از شما صاحب نظران محترم میخوام نظر بدید که الان این reentry permit رو که ازش استفاده هم نکردیم ارائه کنیم و توضیح بدیم که قانونی عمل کردیم یا نه؟ لطفا اگر مطلبی و راهنمایی دارید ممنون میشم بگید.

ببخشيد چرا حساب بانكي شما را قبول نكردن?

نمیدونم دلیل رد شدن خروج بیش از ۶ ماه از اینجا بود، حسابمون هم که در گردش نبود
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام
ازبعد از ارسال مدارک سیتیزن شیپی تا زمان دعوت به انگشت نگاری حدودا چقدر طول میکشه من دالاس هستم دوستان کسی میدونه؟
شماره کیس:2010AS152**
تاریخ دریافت نامه قبولی: june 2009
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2009 تاریخ کارنت شدن کیس:march2010
تاریخ دریافت نامه دوم:هیچوقت نرسید
تاریخ مصاحبه:may2010
تاریخ دریافت کلیرنس:پس از70روز .دریافت ویزا:5 اوت 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-30 ساعت 17:02)fidell نوشته:  سلام
ازبعد از ارسال مدارک سیتیزن شیپی تا زمان دعوت به انگشت نگاری حدودا چقدر طول میکشه من دالاس هستم دوستان کسی میدونه؟

با سلام
برای کیس من که حدود 3 ماه پیش بوده از زمان دریافت و ثبت مدارک تا زمانی که وقت جهت انگشت نگاری دادند یک ماه بود .
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان موضوع بعد از شكسته شدن بايد چهارسال ويك روز بعد اپلاي كنيم چيه اگر شكسته شدن در سفرهاي اول باشه باز هم بايد همين مدت صبر مرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-25 ساعت 22:25)Geeta نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 02:50)zohreh36 نوشته:  دوست محترم من  براى اينكه زودتر فرستادم مشكلي پيش نيومد و انگشت نگارى هم رفتم و منتظر روز مصاحبه هستم

ببخشید تاریخ مصاحبه مشخص شده است؟
نخير ، هر موقع مشخص شد اعلام ميكنم كه دوستان اطلاع داشته باشند ، فعلا يكماه هم نگذشته از انگشت نگارى .
پاسخ
تشکر کنندگان: Geeta ، farrokh33
(2017-01-19 ساعت 03:47)samira t نوشته:  
(2017-01-10 ساعت 14:56)tabrizi نوشته:  
(2017-01-09 ساعت 14:17)samira t نوشته:  دوست عزيز rozollina ممكنه بگيد وقتى افيسر براي سال اول كه اونجا كم بوديد ، افيسر از شما چه مداركى خواست؟ و شما ايا اون مدارك را فرستاديد يا نه ؟ و ممكنه بگيد شما چه مداركى براشون فرستاديد ؟
ممنون ميشم اگه جوابم رو بديد
فکر کنم منظور شما به من بود.من وقتی‌ برای مصاحبه رفتم به آفیسر گفتم که من سال اول چون کار نداشتم تکس هم فایل نکردم و چون منزل sponseram زندگی می‌کردم رنت هم nadadam و چون تنها اومدم آمریکا هیچ فامیل darajeh یکی‌ هم ندارم.چون تمام اینا رو از من خواسته بودن.آفیسر خودش به من گفت خودت و sponseret به صورتِ jodaganeh ۲ تا استیتمنت بنویسید و همه اینا رو توضیح بدید(می‌دونم که به نظر شاید خیلی‌ ghanoni نیاد ولی‌ برای من کار کرد).و اینکه توضیح بده که مدتی‌ که اینجا نابودی ایران کار نکردی و رنت هم اونجا نمیدادی و مهمان خانواده بودی و کل استیتمنت‌های بانک که از اون موقع که اینجا نبودم که نشون بدم حسابای بانک داشتم و نبسته بودم(ببخشید اگه خیلی‌ اشتباه دارم از بهنویس استفاده کردم)

دوست عزيز Rozalin ممكنه بگيد حساب بانكي كه داشتيد در زماني كه نبوديد فعال بوده يعني كسي با كارتتون كار مي كرده يا فقط نبسته بوديد متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، Geeta
(2017-05-31 ساعت 23:03)Sara120 نوشته:  دوستان موضوع بعد از شكسته شدن بايد چهارسال ويك روز بعد اپلاي كنيم چيه اگر شكسته شدن در سفرهاي اول باشه باز هم بايد همين مدت صبر مرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 03:24)new king نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 23:03)Sara120 نوشته:  دوستان موضوع بعد از شكسته شدن بايد چهارسال ويك روز بعد اپلاي كنيم چيه اگر شكسته شدن در سفرهاي اول باشه باز هم بايد همين مدت صبر مرد؟

سلام دوستان،من هم همين سوال ٤سال يك روز كم رو دارم.من سه سال اولي كه گرين كارت گرفتم رو مناسفانه بيشتر از ٦ ماه خارج امريكا بودم ولي از ابتداي ٢٠١٤ به صورت دائم امريكا بودم،ايا بايد ٥ سال كامل صبر كنم و براي سيتيزني اپلاي كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120
اگر پاس سفید گرفته بودید. بعد از برگشت به آمریکا و موندن 30 ماه با مشخصات گفته شده، می تونید سر 4 سال اقدام کنید.
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120
دوستان
اگر ۶ ماه و دو هفته خارج امریکا باشم باید کی تقاضا سیتی زنی بدم
bbkhshid man font farsi nadaram . aya bayad bade 5 sal az tarikh vorodam taghaza bdam ya baraye jobran en 6 mah o 2 hafte bishtar sabr konam . mamnoon
***2013AS00002 * روئیت قبولی 1 May * ارسال فرمها:7May * ارسال مجدد فرم با ایمیل 8Oct*افراد کیس:1نفر* تاریخ کارنت شدن: 8 Nov* مصاحبه آنکارا هفته 3 ژانویه* ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-12 ساعت 22:09)hoseyn نوشته:  اگر پاس سفید گرفته بودید. بعد از برگشت به آمریکا و موندن 30 ماه با مشخصات گفته شده، می تونید سر 4 سال اقدام کنید.

من پاس سفيد نگرفتم سفر اخرم شش ماه وبيست وهفت روز خارج از امريكا بودم ممنون تگر جواب بديد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-13 ساعت 05:10)Sara120 نوشته:  
(2017-06-12 ساعت 22:09)hoseyn نوشته:  اگر پاس سفید گرفته بودید. بعد از برگشت به آمریکا و موندن 30 ماه با مشخصات گفته شده، می تونید سر 4 سال اقدام کنید.

من پاس سفيد نگرفتم سفر اخرم شش ماه وبيست وهفت روز خارج از امريكا بودم ممنون تگر جواب بديد

اگر چند صفحه قبل را مطالعه کنید، می بینید که بیش از 6 ماه خروج مشکل ساز میشه.
ضمن اینکه این سفر بیش از 6 ماه باعث شده تمام سوابق قبلیتون صفر بشه، متاسفانه!!
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که اخیرا فرم N400 رو ارسال کردن آیا همراه فرم عکس هم فرستادن؟
آخه توی فرم چک لیست خود سایت uscis نوشته کسانی که خارج از امریکا هستند عکس بفرستن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-15 ساعت 00:11)3rip نوشته:  دوستانی که اخیرا فرم N400 رو ارسال کردن آیا همراه فرم عکس هم فرستادن؟
آخه توی فرم چک لیست خود سایت uscis نوشته کسانی که خارج از آمریکا هستند عکس بفرستن.
بله من فرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان