کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
(2017-06-15 ساعت 00:35)zohreh36 نوشته:  
(2017-06-15 ساعت 00:11)3rip نوشته:  دوستانی که اخیرا فرم N400 رو ارسال کردن آیا همراه فرم عکس هم فرستادن؟
آخه توی فرم چک لیست خود سایت uscis نوشته کسانی که خارج از آمریکا هستند عکس بفرستن.
بله من فرستادم

من نفرستادم
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip ، farrokh33
دوستان یه سوال فوری واسم پیش اومده. من جورجیا زندگی میکنم. اکثر دوستانم N400 رو به تگزاس فرستادن. توی همه سایت ها هم نوشته ایالت های شرقی از جمله جورجیا به دفتر تگزاس بفرستن. ایالت های غربی به آریزونا
ولی الان توی سایت USCIS دیدم بلعکسشه، ایالت های شرقی به اریزونا و ایالت های غربی به تگزاس
خیای عجیبه. ممکنه توی سایت اشتباه زده باشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
با سلام
از دوستانی که تاکنون مصاحبه سیتی زنی انجام شده سوالی داشتم:چه مدت قبل از تاریخ مصاحبه وضعیت استاتوس در سایت USCIS از وضعیت انگشت نگاری به حالت مصاحبه تغییر می کند؟و چند روز قبل از مصاحبه ، نامه پستی ارسال می شود؟
پاسخ
دوستان دقیقا چند ماه بعد از ورود به خاک آمریکا می شود برای ستیزن شیپی اقدام کرد؟ من فقط دوبار مسافرت کرده ام و هربار سه هفته بیشتر ایران نبوده ام

چهار سال و شش ماه یا چهار سال و نه ماه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-20 ساعت 08:16)Geeta نوشته:  با سلام
از دوستانی که تاکنون مصاحبه سیتی زنی انجام شده سوالی داشتم:چه مدت قبل از تاریخ مصاحبه وضعیت استاتوس در سایت USCIS از وضعیت انگشت نگاری به حالت مصاحبه تغییر می کند؟و چند روز قبل از مصاحبه ، نامه پستی ارسال می شود؟

اصلا زمان مشخص و تعریف شده‌ای نداره بستگی به تعداد متقاضی هاو در ایالت های مختلف متفاوت است اصلا روش نمیشه برنامه ریزی کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Geeta
(2017-06-23 ساعت 05:02)soufia نوشته:  
(2017-06-20 ساعت 08:16)Geeta نوشته:  با سلام

اصلا زمان مشخص و تعریف شده‌ای نداره بستگی به تعداد متقاضی هاو در ایالت های مختلف متفاوت است اصلا روش نمیشه برنامه ریزی کرد

ببخشيد خانم sofiaشما كارتون درست شد؟
پاسخ
نه خیر دیگه همونطور که گفتم به دلیل فاصله افتادن که حدود ۱۱ ماه بود ،رد شدیم باید دوباره اپلای کنیم.ولی من باید برم و از اداره مهاجرت بپرسم کی میتونیم دوباره شروع کنیم بعضی ها میگن ۴ سال و یک روز بعد از آخرین اومدن .
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Geeta ، Sara120 ، zohreh36
دوستان یه اتفاق عجیب برای کیس من افتاد. وقتی فرم ها رو میخواستم ارسال کنم آدرس processing center ها در سایت uscis عوض شده بود، قبلا ایالت های غربی به آریزونا می فرستادن و ایالت های شرقی به تگزاس. اما در طول یک هفته ای که من داشتم فرم هام رو آماده می کردم آد س ها تغییر کرده بود و بلعکس شده بود یعنی ایالت های غربی به تگزاس و ایالت های شرقی به آریزونا، امروز همینطور اتفاقی رفتم سایت رو چک کردم دیدم دوباره آدرس ها برگشته به حالت قبل. حالا نگرانم نکنه بگن به آدرس اشتباه فرستادی کیس رو رد کنن، چجوری بهشون ثابت کنم سایت خودتون این آدرسو زده بود
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، zohreh36
(2017-06-24 ساعت 23:14)3rip نوشته:  دوستان یه اتفاق عجیب برای کیس من افتاد. وقتی فرم ها رو میخواستم ارسال کنم آدرس processing center ها در سایت uscis عوض شده بود، قبلا ایالت های غربی به آریزونا می فرستادن و ایالت های شرقی به تگزاس. اما در طول یک هفته ای که من داشتم فرم هام رو آماده می کردم آد س ها تغییر کرده بود و بلعکس شده بود یعنی ایالت های غربی به تگزاس و ایالت های شرقی به آریزونا، امروز همینطور اتفاقی رفتم سایت رو چک کردم دیدم دوباره آدرس ها برگشته به حالت قبل. حالا نگرانم نکنه بگن به آدرس اشتباه فرستادی کیس رو رد کنن، چجوری بهشون ثابت کنم سایت خودتون این آدرسو زده بود

نگران نباش هر مشکلی داشته باشه اطلاع میدن درستش کنی شاید هم مورد شما رو خودبه خود خودشون درست کنند ، دختر من هم چک ها رو استباه فرستاده بود و فرمها رو هم یادش رفته بود امضا کنه اطلاع دادن دوباره درست کرد فرستاد . از این اشتباها خیلی میشه قرار نیست که چیزی رو ثابت کنی .
موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: 3rip
لازم نیست که بعد از 4 سال ویک روز باشه .شما هرموقع که اقدام می کنید باید در طول ینج سال قبل ازآن تاریخ خروج بیشتر از شش ماه نداشته باشید .بنابراین شما چند ماه دیگر می توانید اقدام کنید
(2017-06-24 ساعت 18:04)soufia نوشته:  نه خیر دیگه همونطور که گفتم به دلیل فاصله افتادن که حدود ۱۱ ماه بود ،رد شدیم باید دوباره اپلای کنیم.ولی من باید برم و از اداره مهاجرت بپرسم کی میتونیم دوباره شروع کنیم بعضی ها میگن ۴ سال و یک روز بعد از آخرین اومدن .
پاسخ
تشکر کنندگان: soufia
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺗﺎ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻣﻦ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ و اﻭاﻳﻞ ﻓﺒﺮﻳﻪ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺷﺪﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﮔﺮ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-24 ساعت 18:04)soufia نوشته:  نه خیر دیگه همونطور که گفتم به دلیل فاصله افتادن که حدود ۱۱ ماه بود ،رد شدیم باید دوباره اپلای کنیم.ولی من باید برم و از اداره مهاجرت بپرسم کی میتونیم دوباره شروع کنیم بعضی ها میگن ۴ سال و یک روز بعد از آخرین اومدن .

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺭﺩ ﺷﺪﻳﻦ? ﻣﻨﻆﻮﺭﻡ اﻳﻦ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﺸﺪﻳﻦ و اﮔﺮ ﺩﺭ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺑﻮﺩﻩ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮓااﺭﻱ ﺗﺎ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﻃﻮﻝﻛﺸﻴﺪ ﺑﺮاﻱ ﺷﻤﺎ?ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻳﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻓﺒﺮﻳﻪ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺩاﺷﺘﻢ و هﻧﻮﺯ ﻭﻗﺖ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻣﻦ ﻧﻴﺎﻣﺪﻩ و ﻣﻨﺘﻆﺮﻡ.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-25 ساعت 19:50)sina454 نوشته:  
(2017-06-24 ساعت 23:14)3rip نوشته:  دوستان یه اتفاق عجیب برای کیس من افتاد. وقتی فرم ها رو میخواستم ارسال کنم آدرس processing center ها در سایت uscis عوض شده بود، قبلا ایالت های غربی به آریزونا می فرستادن و ایالت های شرقی به تگزاس. اما در طول یک هفته ای که من داشتم فرم هام رو آماده می کردم آد س ها تغییر کرده بود و بلعکس شده بود یعنی ایالت های غربی به تگزاس و ایالت های شرقی به آریزونا، امروز همینطور اتفاقی رفتم سایت رو چک کردم دیدم دوباره آدرس ها برگشته به حالت قبل. حالا نگرانم نکنه بگن به آدرس اشتباه فرستادی کیس رو رد کنن، چجوری بهشون ثابت کنم سایت خودتون این آدرسو زده بود

نگران نباش هر مشکلی داشته باشه اطلاع میدن درستش کنی شاید هم مورد شما رو خودبه خود خودشون درست کنند ، دختر من هم چک ها رو استباه فرستاده بود و فرمها رو هم یادش رفته بود امضا کنه اطلاع دادن دوباره درست کرد فرستاد . از این اشتباها خیلی میشه قرار نیست که چیزی رو ثابت کنی .
موفق باشی

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-27 ساعت 10:06)Kf123 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ اﺯ ﺯﻣﺎﻥ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺗﺎ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻣﻦ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ و اﻭاﻳﻞ ﻓﺒﺮﻳﻪ اﻧﮕﺸﺖ ﻧﮕﺎﺭﻱ ﺷﺪﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﮔﺮ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ

به نظر میرسه فاصله انگشت نگاری تا مصاحبه نسبت به قبل افزایش یافته یکی از آشنایان در ماه ژانویه از کالیفرنیا اقدام کرده و هنوز وقت مصاحبه نداره به نظر میرسه از انگشت نگاری تا مصاحبه حدود 6 ماه با بیشتر طول خواهد کشید ظاهرا هیچ قانون خاصی وجود نداره و حتیممکن است حدود 10 ماه طول بکشد.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kf123
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﺗﺎ ﻳﻜﺴﺎﻝ ﻳﺎ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻫﻢ ﻃﻮﻝ ﺑﻜﺸﻪ? ﻣﻴﺘﻮﻧﻴﻢ اﮔﺮ بيﻳﺸﺘﺮ اﺯ 6 ﻣﺎﻩ. ﺷﺪ ﺟﻮﻳﺎ ﺑﺸﻢ ﺁﻳﺎ اﻳﻦ اﻣﻜﺎﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩاﺭﻩ و ﻣﺸﻜﻠﻲ ﭘﻴﺶ ﻧﻤﻴﺎﺭﻩ? ﻭﻟﻲ ﻣﻦ ﺷﻨﻴﺪﻡ اﻭﻧﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﺸﻜﻼﺕ ﻗﺎﻧﻮﻧﻲ ﺩاﺷﺘﻦ ﺑﺮاﺷﻮﻥ ﺯﻳﺎﺩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻧﻪ اﻓﺮاﺩ ﻣﻌﻤﻮﻟﻲ.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان