کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
استوس من از فينگر پرينت به schedule for interview process تغيير كرده كسي تجربه اشو داره كه چقدر زمان براي تعيين وقت مصاحبه ميبره چون امروز كه زنگ زدم نميدونم چرا گفت ٢-٣ ماه طول ميكشه ، هر بارزنگ زدم همين رو ميگه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-11 ساعت 06:22)nahid.t نوشته:  استوس من از فينگر پرينت به schedule for interview process  تغيير كرده كسي تجربه اشو داره كه چقدر زمان براي تعيين وقت مصاحبه ميبره چون امروز كه زنگ زدم نميدونم چرا گفت ٢-٣ ماه طول ميكشه ، هر بارزنگ زدم همين رو ميگه

چه مدت طول كشيد از زوان فينگر پرينت تا الان كه استترستون تغيير كرده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-11 ساعت 06:32)Sara120 نوشته:  
(2017-07-11 ساعت 06:22)nahid.t نوشته:  استوس من از فينگر پرينت به schedule for interview process  تغيير كرده كسي تجربه اشو داره كه چقدر زمان براي تعيين وقت مصاحبه ميبره چون امروز كه زنگ زدم نميدونم چرا گفت ٢-٣ ماه طول ميكشه ، هر بارزنگ زدم همين رو ميگه

پنج ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120

من در سایت immihelp تاریخ های متفاوتی دیدم ولی یک مورد گفته بود 10 روز پس از تغییر ببه حالت for interview نامه مصاحبه را دریافت کرده و زمان مصاحبه یک ماه پس از دریافت نامه بوده .فکر کنم به ایالت درخواستی ربط داره
پاسخ
تشکر کنندگان: nahid.t
(2017-07-11 ساعت 10:26)nahid.t نوشته:  
(2017-07-11 ساعت 06:32)Sara120 نوشته:  

پنج ماه

ببخشيد شما از كدوم شهر وايالت اپلاي كرديد
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوالی از دوستان مطلع:
ما نیمه می اپلای کردیم.
نیمه جون انگشت نگاری
حالا سایت را چک کردم. میگه 10 جولای برای مصاحبه تون شروع به برنامه ریزی کردیم و نامه اش را براتون می فرستیم!!!
کسی میدونه این یعنی چی؟ با چیزهایی که اینجا خوندم، مطابقت نداره!!!!!
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 01:55)hoseyn نوشته:  یک سوالی از دوستان مطلع:
ما نیمه می اپلای کردیم.
نیمه جون انگشت نگاری
حالا سایت را چک کردم. میگه 10 جولای برای مصاحبه تون شروع به برنامه ریزی کردیم و نامه اش را براتون می فرستیم!!!

شما كدوم شهر وايالت هستيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-07-14 ساعت 01:07)Sara120 نوشته:  
(2017-07-11 ساعت 10:26)nahid.t نوشته:  
(2017-07-11 ساعت 06:32)Sara120 نوشته:  چه مدت طول كشيد از زوان فينگر پرينت تا الان كه استترستون تغيير كرده

پنج ماه

ببخشيد شما از كدوم شهر وايالت اپلاي كرديد

شهرFresno و ايالت كاليفرنيا
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120
جهت اطلاع دوستان استتوس من دوباره تغيير كرد به we scheduled an interview for your Form و اينكه نامه خواهيم فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
ما نیمه می اپلای کردیم.
نیمه جون انگشت نگاری

اينكه خوبه! شايد كيس شما براشون ساده بوده ميتونيد باهاتون تماس بگيريد و اطمئنان حاصل كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: hoseyn
(2017-07-14 ساعت 09:39)nahid.t نوشته:  
ما نیمه می اپلای کردیم.
نیمه جون انگشت نگاری

اينكه خوبه! شايد كيس شما براشون ساده بوده ميتونيد باهاتون تماس بگيريد و اطمئنان حاصل كنيد

با سلام
اگر سایت immihelpرا بررسی کنید به نظر میاید که هر ایالت رویه خاص خود را برای پروسه سیتی زن شدن دارد اولا ایالت تکزاس و به خصوص شهر هیوستون و ایالت ایلینویز شهر شیکاگو پروسه بسیار کند و حدود یکسال طول می کشد .
بعضی ایالت ها با فاصله زمانی کوتاه مثلا کمتر از یک ماه با حتی چند روز پس از انگشت نگاری وضعیت متقاضی را تبدیل به in line for interview می کنند ولی بعد حدود 5 با 6 ماه طول می کشد تا وقت مصاحبه بدهند .در مقابل تعدادی از ایالت ها پس از انگشت نگاری متقاضی را به مدت طولانی حدود 5 با 6 ماه در وضعیت a fingerprint has been scheduled نگاه می دارند و بعد به حالت in line for interview در میاورند .به هر حال به نظر میرسد پس از تبدیل به حالت An interview has been scheduled حدود یک هفته بعد نامه مصاحبه دریافت خواهد شد و معمولا تاریخ مصاحبه یک ماه پس از دریافت نامه است .
البته این موارد حدسیات اینجانب می باشد .
مواردی را هم در این سایت دیدم که پس از مصاحبه جواب قاطع نگرفته اند و بهشان گفته شده که باید از بالاتر بررسی شود و گاها 2 ماه درراین مرحله مانده اند .
پاسخ
تشکر کنندگان: hoseyn ، sina454 ، farrokh33 ، Shahram914
سلام دوستان
نامه انگشت نگاري من اومده
اين مدارك و خواستن كسي مي تونه دقيقاً كمك كنه كه چي ببرم همراه خودم؟

WHEN YOU GO TO THE APPLICATION SUPPORT CENTER TO HAVE BIOMETRICS TAKEN YOU MUST BRING: 1. THIS APPOINTMENT NOTICE and 2. PHOTO IDENTIFICATION. Naturalization applicants must bring their Alien Resident Card. All other applicants must bring a passport. driver's license, national ID, military ID, or State-issued photo ID. If you appear without proper identification, you will not be fingerprinted NOTE: USCIS will use your fingerprints to check the criminal history records of the FBI. You may obtain a copy of your own FBl identification record using the procedures outlined within Title 2 C F.R., Section 16.32. The procedures to change. correct, or update your FBl identification record are outlined within Title 28, CFR., Section 16.34. NOTE: If the USCIS ASC is elosed due to inclement weather or for other unforeseen circumstances, USCIS will automatically reschedule your appointment for the next available appointment date and mail you a notice with the new date and time PLEASE DISREGARD THIS NOTICE IF YOUR APPLICATION HASALREADY BEEN GRANTED. USCIS has a free booklet to help you study for the naturalization test. Ask about Learn About the United states: QuickCivics Lessons when you go have your fingerprints taken at the Application Support Center. NO CELL PHONES, CAMERAS, OR OTHER RECORDING DEVICES PERMITTED.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
يك سوال ديگه
من مجبورم فرزندم و با خودم ببرم كسي تجربه مشابه دارد؟
مشكلي نيست؟
پاسخ
(2017-07-16 ساعت 23:30)Sam-90 نوشته:  يك سوال ديگه
مشكلي نيست؟
من خانواده ای را دیدم که با بچه اومده بودن و راهشون دادند و نوبتی ازشون انکشت نکاری کردن.
گواهینامه و گرین کارت حتما همراهتون باشه.
2012, Bay Area, CA
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2017-07-17 ساعت 01:43)hoseyn نوشته:  
(2017-07-16 ساعت 23:30)Sam-90 نوشته:  يك سوال ديگه
مشكلي نيست؟
من خانواده ای را دیدم که با بچه اومده بودن و راهشون دادند و نوبتی ازشون انکشت نکاری کردن.
گواهینامه و گرین کارت حتما همراهتون باشه.

ممنون از جوابتون بچه اشون كوچيك بود؟
بچه من كوچيكه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان