کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیتیزن شیپ
دوباره یه بی مصرف و بی سواد دیگه از این آخوندها یه حرف نسنجیده زد و کار رو برای ما از اینی که هست سختر کرد!

اصل خبر:
مجتبی ذوالنور، رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران، هفته پیش یک ادعای قدیمی را تکرارکرده است که "اوباما در جریان برجام تصمیم گرفت به آقایان حال بدهد به ۲۵۰۰ ایرانی تابعیت داد".
شبکه خبری فاکس‌نیوز در آمریکا که رسانه محبوب دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا است، از این حرف مجتبی ذوالنور گزارشی منتشر کرده و آقای ترامپ هم با ارجاع به همین گزارش، درباره آن توییت کرده و گفته: "تازه معلوم شده که دولت اوباما در جریان مذاکرات توافق افتضاح با ایران، به ۲۵۰۰ ایرانی - از جمله مقام‌های دولتی - شهروندی آمریکا را اعطا کرده است. این چقدر مهم (و بد) است؟"
حالا خر بیار و باقالی بار کن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-04 ساعت 18:44)georgia1 نوشته:  دوباره یه بی مصرف و بی سواد دیگه از این آخوندها یه حرف نسنجیده زد و کار رو برای ما از اینی که هست سختر کرد!

اصل خبر:
مجتبی ذوالنور، رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران، هفته پیش یک ادعای قدیمی را تکرارکرده است که "اوباما در جریان برجام تصمیم گرفت به آقایان حال بدهد به ۲۵۰۰ ایرانی تابعیت داد".
شبکه خبری فاکس‌نیوز در آمریکا که رسانه محبوب دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا است، از این حرف مجتبی ذوالنور گزارشی منتشر کرده و آقای ترامپ هم با ارجاع به همین گزارش، درباره آن توییت کرده و گفته: "تازه معلوم شده که دولت اوباما در جریان مذاکرات توافق افتضاح با ایران، به ۲۵۰۰ ایرانی - از جمله مقام‌های دولتی - شهروندی آمریکا را اعطا کرده است. این چقدر مهم (و بد) است؟"

خیلی هم بیراه نگفته انگارو بخاطر همین افشاگرس دارند اخراجش میکنند... لس آنچلس که پراز حزب اونا شده پولهای دزدی از خزانه کش آوردن هاوسهای ملیونی خریدن و زندگی روبراه ... قضیه مقامات دوتابعیتی چند سال پیش تو مجلس هم دعوای سر تقسیم گرینکارتها بود. شما که عادی آمدید باید خیلی هم خوشحال باشید این وسط دست چهارتا فاسد دزد آدمکش رومیشه...بامید روز اعدامشون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-07-04 ساعت 19:36)maryam1 نوشته:  
(2018-07-04 ساعت 18:44)georgia1 نوشته:  دوباره یه بی مصرف و بی سواد دیگه از این آخوندها یه حرف نسنجیده زد و کار رو برای ما از اینی که هست سختر کرد!

اصل خبر:

خیلی هم بیراه نگفته انگارو بخاطر همین افشاگرس دارند اخراجش میکنند... لس آنچلس که پراز حزب اونا شده پولهای دزدی از خزانه کش آوردن هاوسهای ملیونی خریدن و زندگی روبراه ... قضیه مقامات دوتابعیتی چند سال پیش تو مجلس هم دعوای سر تقسیم گرینکارتها بود. شما که عادی آمدید باید خیلی هم خوشحال باشید این وسط دست چهارتا فاسد دزد آدمکش رومیشه...بامید روز اعدامشون

یادتون باشه معمولا تو این طور موارد ترامپ تر و خشک رو با هم می سوزونه. کما اینکه از قبل شروع کرده. همین روند طولانی سیتیزنی برای ایرانی ها .چرا باید این طوری باشه. بخاطر لج بازیش با اخوندا. همیشه دودش تو چشم آدمهای عادی می ره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-06-29 ساعت 06:15)afs نوشته:  من هم آپدیت پرونده خودم رو بگذارم. همه چیز خوب پیش رفته زمان قسم خوردن رو تعیین کردند. یعنی کل پروسه برای من ۷ ماه طول خواهد کشید.
این پایین هم تصویر آپدیت های پرونده من هست.
اون استیمیت بالای صفحه با اینکه همه کارهای کیس من انجام شده هنوز دسامبر رو نشون می ده که به طور حتم بی ربط و غیر دقیق هست.

[عکس: STATUS3.png]

افشین جان مبارکه. مگر اینجا ازت خبری بشنویم. موفق و شاد باشی و طرف ما هم بیا
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، afs ، هستی1985
(2018-07-05 ساعت 22:32)georgia1 نوشته:  
(2018-07-04 ساعت 19:36)maryam1 نوشته:  

اصل خبر:

یادتون باشه معمولا تو این طور موارد ترامپ تر و خشک رو با هم می سوزونه. کما اینکه از قبل شروع کرده. همین روند طولانی سیتیزنی برای ایرانی ها .چرا باید این طوری باشه. بخاطر لج بازیش با اخوندا. همیشه دودش تو چشم آدمهای عادی می ره.

از دوستان ما انگليسي هستن يعني سفيدبوست از انگليس مهاجرت كاري كردن كاليفرنيابعد از سالها تصميم گرفتن گرين كارتشون رو تبديل به پاس امريكايي كنن اونا هم ده ماهه تو نوبت مصاحبه ان ...ربطي به مليت نداره ..ايالتهايي كه خارجي زياده طول مي كشه انگار
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، frz61
(2018-07-07 ساعت 11:40)ali234 نوشته:  
(2018-07-05 ساعت 22:32)georgia1 نوشته:  
(2018-07-04 ساعت 19:36)maryam1 نوشته:  خیلی هم بیراه نگفته انگارو بخاطر همین افشاگرس دارند اخراجش میکنند... لس آنچلس که پراز حزب اونا شده پولهای دزدی از خزانه کش آوردن هاوسهای ملیونی خریدن و زندگی روبراه ... قضیه مقامات دوتابعیتی چند سال پیش تو مجلس هم دعوای سر تقسیم گرینکارتها بود. شما که عادی آمدید باید خیلی هم خوشحال باشید این وسط دست چهارتا فاسد دزد آدمکش رومیشه...بامید روز اعدامشون

از دوستان ما انگليسي هستن يعني سفيدبوست از انگليس مهاجرت كاري كردن كاليفرنيابعد از سالها تصميم گرفتن گرين كارتشون رو تبديل به پاس امريكايي كنن اونا هم ده ماهه تو نوبت مصاحبه ان ...ربطي به مليت نداره ..ايالتهايي كه خارجي زياده طول مي كشه انگار

زمان همه چیز رو روشن می کنه. فعلا که برای من یک ساله فقط نشون می ده که پرونده شما دریافت شد. سالی که نکوست از بهارش پیداست!
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red
(2018-07-07 ساعت 20:34)georgia1 نوشته:  
(2018-07-07 ساعت 11:40)ali234 نوشته:  
(2018-07-05 ساعت 22:32)georgia1 نوشته:  یادتون باشه معمولا تو این طور موارد ترامپ تر و خشک رو با هم می سوزونه. کما اینکه از قبل شروع کرده. همین روند طولانی سیتیزنی برای ایرانی ها .چرا باید این طوری باشه. بخاطر لج بازیش با اخوندا. همیشه دودش تو چشم آدمهای عادی می ره.

زمان همه چیز رو روشن می کنه. فعلا که برای من یک ساله فقط نشون می ده که پرونده شما دریافت شد. سالی که نکوست از بهارش پیداست!
يعني شما هنوز انگشت نگاري نرفتيد از كدام ايالت هستيد ممنون
پاسخ
(2018-07-09 ساعت 04:30)Sara120 نوشته:  
(2018-07-07 ساعت 20:34)georgia1 نوشته:  
(2018-07-07 ساعت 11:40)ali234 نوشته:  از دوستان ما انگليسي هستن يعني سفيدبوست از انگليس مهاجرت كاري كردن كاليفرنيابعد از سالها تصميم گرفتن گرين كارتشون رو تبديل به پاس امريكايي كنن اونا هم ده ماهه تو نوبت مصاحبه ان ...ربطي به مليت نداره ..ايالتهايي كه خارجي زياده طول مي كشه انگار

انگشت نگاری 20 روز بعد از ارسال مدارک بود. اما هنوز هیچ آپدیتی نشدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، ramin_red
(2017-09-19 ساعت 06:23)Gole baba نوشته:  
(2017-09-02 ساعت 09:32)Sara120 نوشته:  من٢٨جون انگشت نگاري شدم ولي هنوز fingerprint scheduled هستم

سلام به تمامی دوستان
آیا از دوستان کسی هست که از اوهایو برای سیتیزنی اقدام کرده باشه؟
میخواستم تجربش رو بدونم( کیس پنج ساله )

(2018-07-09 ساعت 23:51)georgia1 نوشته:  
(2018-07-09 ساعت 04:30)Sara120 نوشته:  
(2018-07-07 ساعت 20:34)georgia1 نوشته:  زمان همه چیز رو روشن می کنه. فعلا که برای من یک ساله فقط نشون می ده که پرونده شما دریافت شد. سالی که نکوست از بهارش پیداست!

شما وقت ملاقات بگیرین و پیگیر بشین . همینطور ماهی یکبار ایمیل بزنیین. به قول خودشون فالو اپ کنین. ضرر نداره .
پاسخ
تشکر کنندگان: ramin_red ، georgia1
(2018-07-12 ساعت 06:48)amir1345 نوشته:  
(2017-09-02 ساعت 09:32)Sara120 نوشته:  من٢٨جون انگشت نگاري شدم ولي هنوز fingerprint scheduled هستم

سلام به تمامی دوستان

(2018-07-09 ساعت 23:51)georgia1 نوشته:  
(2018-07-09 ساعت 04:30)Sara120 نوشته:  يعني شما هنوز انگشت نگاري نرفتيد از كدام ايالت هستيد ممنون

شما وقت ملاقات بگیرین و پیگیر بشین . همینطور ماهی یکبار ایمیل بزنیین. به قول خودشون فالو اپ کنین. ضرر نداره .

تا حالا دو باربرای Infopass رفتم .نتیجه ای نداشته. همون اطلاعاتی رو میدند که خودم هم می دونستم. فقط می گن باید صبر کنید!
پاسخ

سلام به تمامی دوستان

(2018-07-13 ساعت 01:20)georgia1 نوشته:  
(2018-07-12 ساعت 06:48)amir1345 نوشته:  
(2017-09-19 ساعت 06:23)Gole baba نوشته:  سلام به تمامی دوستان

(2018-07-09 ساعت 23:51)georgia1 نوشته:  انگشت نگاری 20 روز بعد از ارسال مدارک بود. اما هنوز هیچ آپدیتی نشدم.

تا حالا دو باربرای Infopass رفتم .نتیجه ای نداشته. همون اطلاعاتی رو میدند که خودم هم می دونستم. فقط می گن باید صبر کنید!

ایمیل چطور ؟
پاسخ
(2018-05-24 ساعت 02:46)Sara120 نوشته:  
(2018-05-24 ساعت 02:42)georgia1 نوشته:  با درود.
من فرم N400 رو در آگست 2017 فرستادم و پیام CASE WAS RECEIVED رو از اون موقع تو اکانتم نشون می ده. می خواستم خواهش کنم که اگر کسی هست که این مشکل من رو قبلا داشته ( برای مدت طولانی پرونده روی CASE WAS RECEIVED فیریز شده بوده) لطف کنه و توضیح بده که بعد از چند ماه پیام روی پرونده اش به IN THE LINE FOR INTERVIEW تغییر کرده.

ممنون از همتون.

من جون ٢٠١٧ رفتم انگشت نگاري هنوز روي انگشت نگاري است از دالاس

من هم دقیقن مثل شما از دالاس جون 2017 رفتم انگشت نگاری و هنوز خبری نیست. طبق سایتی که زمان تقریبی رو میده سه تا شش ماه دیگه باید یه خبری بشه. من میخوام برم ایران اما با شرایط فعلی ترجیح دادم نرم تا بگیرم سیتیزن شیبو Smile امیدوارم زودتر خبری بشنویم
پاسخ
تشکر کنندگان: Sara120 ، ramin_red
(2018-07-13 ساعت 05:51)amir1345 نوشته:  

سلام به تمامی دوستان

(2018-07-13 ساعت 01:20)georgia1 نوشته:  
(2018-07-12 ساعت 06:48)amir1345 نوشته:  شما وقت ملاقات بگیرین و پیگیر بشین . همینطور ماهی یکبار ایمیل بزنیین. به قول خودشون فالو اپ کنین. ضرر نداره .

ایمیل چطور ؟

هر ایمیلی که زدم فقط یک جواب دادند. پرونده شما هنوز از زمان معمولی بررسی خارج نشده. منظورشون زمان تقریبی هست که آنلاین نشون می ده. یعنی اگه بعد از 20 ماه خبری نشد تازه بیا ببینیم که چی می گی!
پاسخ
(2018-07-14 ساعت 07:02)sara_sara نوشته:  
(2018-05-24 ساعت 02:46)Sara120 نوشته:  
(2018-05-24 ساعت 02:42)georgia1 نوشته:  با درود.
من فرم N400 رو در آگست 2017 فرستادم و پیام CASE WAS RECEIVED رو از اون موقع تو اکانتم نشون می ده. می خواستم خواهش کنم که اگر کسی هست که این مشکل من رو قبلا داشته ( برای مدت طولانی پرونده روی CASE WAS RECEIVED فیریز شده بوده) لطف کنه و توضیح بده که بعد از چند ماه پیام روی پرونده اش به IN THE LINE FOR INTERVIEW تغییر کرده.

ممنون از همتون.

من جون ٢٠١٧ رفتم انگشت نگاري هنوز روي انگشت نگاري است از دالاس

من هم دقیقن مثل شما از دالاس جون 2017 رفتم انگشت نگاری و هنوز خبری نیست. طبق سایتی که زمان تقریبی رو میده سه تا شش ماه دیگه باید یه خبری بشه. من میخوام برم ایران اما با شرایط فعلی ترجیح دادم نرم تا بگیرم سیتیزن شیبو  Smile  امیدوارم زودتر خبری بشنویم

من هم دقیقا برنامه شما رو تو نظرم دارم. ببینیم که چی می شه.فعلا که اینا سواره و ما پیاده هستیم و فقط باید دنبالشون بدوییم.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara_sara ، ramin_red
(2018-07-14 ساعت 21:16)georgia1 نوشته:  
(2018-07-14 ساعت 07:02)sara_sara نوشته:  
(2018-05-24 ساعت 02:46)Sara120 نوشته:  من جون ٢٠١٧ رفتم انگشت نگاري هنوز روي انگشت نگاري است از دالاس

من هم دقیقن مثل شما از دالاس جون 2017 رفتم انگشت نگاری و هنوز خبری نیست. طبق سایتی که زمان تقریبی رو میده سه تا شش ماه دیگه باید یه خبری بشه. من میخوام برم ایران اما با شرایط فعلی ترجیح دادم نرم تا بگیرم سیتیزن شیبو  Smile  امیدوارم زودتر خبری بشنویم

من هم دقیقا برنامه شما رو تو نظرم دارم. ببینیم که چی می شه.فعلا که اینا سواره و ما پیاده هستیم و فقط باید دنبالشون بدوییم.

با سلام
واقعا نمی دونم طبق چه اصل و قانونی پرونده بعضی ها انقدر در مرحله مصاحبه می مونند.من فکر می کنم ایرانی بودن می تونه یکی از دلایل باشه و مهم ترین مطلب اینکه پرونده دست چه افیسری بیفته و چه تفکری نسبت به ما ایرانی ها داره
به نظر من طبق قانون عمل نمی کنند و کاملا برای افراد متفاوت عمل می کنند .
پاسخ
تشکر کنندگان: georgia1 ، sara_sara ، ramin_red

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان