کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
دوستان یه سوال
کارهای پاره وقت را هم باید در فرم 260 بنویسیم؟؟ من تدریس در دانشگاه داشتم ولی بصورت حق التدریس و دریافت حقوق بصورت ترمیک بوده و سابقه بیمه هم رد نشده؟؟... یا عضویتهایی که در نهادهای ورزشی داشتم بدون حقوق بوده و در پایان سال پاداش میدادن... یا اگر بعنوان داور دعوت میشدم روزانه با ما حساب میکردن... مربیگریهایم هم بصورت خصوصی برای چندنفر بوده... الان من سابقه شغل و چی بزنم؟؟
هیچ سابقه فعالیتی بصورت تمام وقت و قراردادی نداشتم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-05 ساعت 08:36)algh90 نوشته:  دوستان یه سوال
کارهای پاره وقت را هم باید در فرم 260 بنویسیم؟؟ من تدریس در دانشگاه داشتم ولی بصورت حق التدریس و دریافت حقوق بصورت ترمیک بوده و سابقه بیمه هم رد نشده؟؟... یا عضویتهایی که در نهادهای ورزشی داشتم بدون حقوق بوده و در پایان سال پاداش میدادن... یا اگر بعنوان داور دعوت میشدم روزانه با ما حساب میکردن... مربیگریهایم هم بصورت خصوصی برای چندنفر بوده... الان من سابقه شغل و چی بزنم؟؟
هیچ سابقه فعالیتی بصورت تمام وقت و قراردادی نداشتم...

حالا اونها رو ننوشتین هم مهم نیست. هر چی این بخش از فرم طولانی تر باشه احتمال ورو به پروسۀ اداری بیشتر میشه و پروسه هم بیشتر طول خواهد کشید، چون بعداً FBI تک تک این موارد رو می خواد چک کنه. اگه جایی بودین که بدون قرارداد بوده یا بدون بیمه و جای خاصی توی اینترنت ثبت نشده، ننوشتنش به نفع شماست.

موفق باشید Wink
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، elahe mousavi
دوستان جزء مدارک هویتی گواهی عدم سوء پیشینه هم باید باشه؟یعنی اونم باید روی مدارک بزاریم یا نمیخاد؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-06 ساعت 09:21)alireza12 نوشته:  دوستان جزء مدارک هویتی گواهی عدم سوء پیشینه هم باید باشه؟یعنی اونم باید روی مدارک بزاریم یا نمیخاد؟
ممنون

تو اطلاعیه سفارت انکارا نوشته که سوپیشینه برای ایرانیها لازم نیست.. بچه ها هم که رفتن لازمشون نشده.. ولی بعضیها میگن همراتون باشه... منکه نگرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza12
(2017-04-06 ساعت 10:24)algh90 نوشته:  
(2017-04-06 ساعت 09:21)alireza12 نوشته:  دوستان جزء مدارک هویتی گواهی عدم سوء پیشینه هم باید باشه؟یعنی اونم باید روی مدارک بزاریم یا نمیخاد؟
ممنون

تو اطلاعیه سفارت انکارا نوشته که سوپیشینه برای ایرانیها لازم نیست.. بچه ها هم که رفتن لازمشون نشده.. ولی بعضیها میگن همراتون باشه... منکه نگرفتم
ممنون از پاسخ مفیدتون
یعنی برای NVC هم لازم نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تو نامه nvc که اصلا نگفته کدومارو بفرستید..فقط گفته هر کدومو که ارسال میکنید تو کاور شیت علامت بزنیدو کاورشیتو روی کلیه مدارک بذارید و ارسال کنید... دیگه منم اون بخشو از سایت دیدم که گفته برای ایرانیها لازم نیست... کلا نگرفتم ..
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza12 ، hesgan
دوستان معمولا چند روز بعد از دلیور شدن مدارک به NVC در سایت مدارک را ثبت میکند؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-18 ساعت 07:55)algh90 نوشته:  دوستان معمولا چند روز بعد از دلیور شدن مدارک به NVC در سایت مدارک را ثبت میکند؟؟

تو امضای من هست. حدود یک ماه بعد ثبت میشه. براتون یه ایمیل میاد که مدارک تکمیله و منتظر ایمیل وقت سفارت باشید که اون هم دو سه هفته بعدش میاد و به شما برای دو الی سه ماه آینده اش وقت میدن. حالا تمام این زمان ها ممکنه کمی اینور اونور بشه، اگه کمتر شد که چه بهتر اما اگه دیرتر شد نگران نشین اصلا.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
(2017-04-18 ساعت 12:31)hesgan نوشته:  
(2017-04-18 ساعت 07:55)algh90 نوشته:  دوستان معمولا چند روز بعد از دلیور شدن مدارک به NVC در سایت مدارک را ثبت میکند؟؟

تو امضای من هست. حدود یک ماه بعد ثبت میشه. براتون یه ایمیل میاد که مدارک تکمیله و منتظر ایمیل وقت سفارت باشید که اون هم دو سه هفته بعدش میاد و به شما برای دو الی سه ماه آینده اش وقت میدن. حالا تمام این زمان ها ممکنه کمی اینور اونور بشه، اگه کمتر شد که چه بهتر اما اگه دیرتر شد نگران نشین اصلا.

میدونید من یه اشتباهی کردم تو نوشتن آدرس... من زود مدارکو ارسال کردم به آدرس NVC و سوییت 200
ولی بعد فهمیدم آدرس NVC سوییت 100 بوده که باید من ارسال میکردم مدارکمو.. بعد من به اشتباه فکر میکردم ایمیل برای شما 4روز بعد از ارسال مدارک اومده و بعد ارسال سوالم متوجه شدم که در امضای شما شهریور ایمیل اومده...
دیگه اینکه الان نمیدونم مدارکمو میبرن به سوییت 100 خود کارمندا یا نه Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
(2017-04-18 ساعت 21:00)algh90 نوشته:  

میدونید من یه اشتباهی کردم تو نوشتن آدرس... من زود مدارکو ارسال کردم به آدرس NVC و سوییت 200
ولی بعد فهمیدم آدرس NVC  سوییت 100 بوده که باید من ارسال میکردم مدارکمو.. بعد من به اشتباه فکر میکردم ایمیل برای شما 4روز بعد از ارسال مدارک اومده و بعد ارسال سوالم متوجه شدم که در امضای شما شهریور ایمیل اومده...
دیگه اینکه الان نمیدونم مدارکمو میبرن به سوییت 100 خود کارمندا یا نه Sad  Sad

آدرس NVC انقدر مشخص هست که فکر می کنم کارمندهای اداره پست بدون نگاه کردن به شماره پلاک بسته ها رو مستقیم می برن واسشون. به نظر من که جای نگرانی نیست ولی باز یک ماه صبر کنین اگر دیدین هنوز دریافت نشده بهشون ایمیل بزنین. البته من این رو هم اضافه کنم که مدارک من رو وکیل از کالیفرنیا ارسال کرد و وقتی فرستاد یک روز بعدش قاعدتاً رسیده بود دستشون که یک ماه بعدش ایمیل تاییدیه اومد. حالا شما اگر از ایران فرستادین یک هفته بیشتر به این زمان اضافه کنین.

موفق باشین و ما رو در جریان کارهاتون بذارین Smile
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-18 ساعت 21:17)hesgan نوشته:  
(2017-04-18 ساعت 21:00)algh90 نوشته:  
(2017-04-18 ساعت 12:31)hesgan نوشته:  تو امضای من هست. حدود یک ماه بعد ثبت میشه. براتون یه ایمیل میاد که مدارک تکمیله و منتظر ایمیل وقت سفارت باشید که اون هم دو سه هفته بعدش میاد و به شما برای دو الی سه ماه آینده اش وقت میدن. حالا تمام این زمان ها ممکنه کمی اینور اونور بشه، اگه کمتر شد که چه بهتر اما اگه دیرتر شد نگران نشین اصلا.

ولی بعد فهمیدم آدرس NVC  سوییت 100 بوده که باید من ارسال میکردم مدارکمو.. بعد من به اشتباه فکر میکردم ایمیل برای شما 4روز بعد از ارسال مدارک اومده و بعد ارسال سوالم متوجه شدم که در امضای شما شهریور ایمیل اومده...
دیگه اینکه الان نمیدونم مدارکمو میبرن به سوییت 100 خود کارمندا یا نه Sad  Sad

آدرس NVC انقدر مشخص هست که فکر می کنم کارمندهای اداره پست بدون نگاه کردن به شماره پلاک بسته ها رو مستقیم می برن واسشون. به نظر من که جای نگرانی نیست ولی باز یک ماه صبر کنین اگر دیدین هنوز دریافت نشده بهشون ایمیل بزنین. البته من این رو هم اضافه کنم که مدارک من رو وکیل از کالیفرنیا ارسال کرد و وقتی فرستاد یک روز بعدش قاعدتاً رسیده بود دستشون که یک ماه بعدش ایمیل تاییدیه اومد. حالا شما اگر از ایران فرستادین یک هفته بیشتر به این زمان اضافه کنین.

موفق باشین و ما رو در جریان کارهاتون بذارین  Smile

دلیور شده به اداره مهاجرت... ولی شماره اتاقشون یا همون سوییتشون اشتباه بوده ... من فکر میکردم مدارک بدستشون برسه ایمیل میزنن که رسیده... پس با این حساب وقتی بررسی کنن اطلاع میدن که اونم ماه بعده... خیالم راحت شو..ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan
توی سایت NVC قبلا نوشته بود که اگه تا دو ماه بعد از ارسال مدارک خبری نشد پیگیری کنید . الان تغییرش داده و کرده ۱۱ هفته !!!
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، elahe mousavi
سلام دوستان، من برای eb1 پریمیوم اقدام کردم و بصورت یک ضرب بعد از 16 روز approve شدم بعد پرونده به nvc رفت و من کیس نامبر گرفتم. تمامی هزینه هاو مدارک ارسال شد و بعد یک هفته یک ایمیل مبنی بر رسید فرم d260 دستم رسید و وضعیت nvc case status من از 4 فوریه 2017 تا الان at nvc هست و هیچ ایمیل دیگه ای دریافت نکردم. در ضمن وضعیت پروفایل 3 n/a هست. لطفا راهنمایی کنید الان چیزی در حدود 78 روزهکه منتظرم برای وقت مصاحبه یا ایمیلی از سمت nvc
پاسخ
تشکر کنندگان:

من الان 78 روزه منتظر هستم ولی هنوز خبری نشده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-22 ساعت 13:01)peymanenj نوشته:  

من الان 78 روزه منتظر هستم ولی هنوز خبری نشده

ما هم از ۱۹ فوریه تا الان مثل شما منتظر هستیم . هفته پیش به nvcتلفن زدم، گفت که تا ۱۱ هفته می تونه طول میکشه!
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان